ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان بیشتر ما در حراج حق تقدم ضرر کردیم و این قماری است که بازنده شدیم حال چه باید کرد ؟ من به نوبه خودم مترصد پایین آمدن سهم برای پایین آوردن میانگین خرید هستم

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بیشتر ما در حراج حق تقدم ضرر کردیم و این قماری است که بازنده شدیم حال چه باید کرد ؟ من به نوبه خودم مترصد پایین آمدن سهم برای پایین آوردن میانگین خرید هستم
زیر ۱۱۵ ملت عین کفتار نشستند متونستند بیارند پایینتر

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز احتمالا دومین نفر حقیقی هم بیاد بالای ۱ درصدی

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایدم همون حقیقی ۱ درصدی یا همونی که گفتم ممکنه بیاد بالای ۱ درصدی و اونروزی ۳۰ میایون گرفت داره شیر فلکه رو باز کرده!

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرکس که سهم یا حق تقدم سهم سرمایه گذاری نیرو رو امسال خریده حق داره هرجا بتونه به این شرکت ضربه بزنه
هرجوری که بتونه
اگه بتونه به مدیرانش یا خانوادشون بزنه که بهتر
حلال حلاله

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا با این حجم ها یی که میخوره و بلوکی که معامله شده فکر کنم ونیرو و بازیگرای عزیز و دوست داشتینش می‌خواد یه گین تپل بهمون بدن

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
هرکس که سهم یا حق تقدم سهم سرمایه گذاری نیرو رو امسال خریده حق داره هرجا بتونه به این شرکت ضربه بزنه
هرجوری که بتونه
اگه بتونه به مدیرانش یا خانوادشون بزنه که بهتر
حلال حلاله
چه جوری؟ راهکار بدید...

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ما که توی حق خیلی ضرر دادیم امیدوارم خود سهم تا حدودی بتونه جبران کنه، اگر بره بالای ۲۰۰

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این حرفهای بچه گانه و مسخره رو تمام کنید.انگار بچه بازیه
حقوقی یا هر خری مسول این نیست به ما سود بده .حراج حق تقدم همیشه شانسی بوده و هست و اکثرا هم حق ها توی همه شرکت ها هاپولی شده
کلاروی حق کار کردن سخته و کار هر کسی نیست
به جای این حرفها که هیچ‌ سودی براتون نداره به فکر معاملات بعدی باشید .حقوقی و ما هم دنبال سود کردن هستیم .بازار بورس همینه و کسی که هنوز داره حسرت گذشته رو میخوره موفق نخواهد شد .خمهر حدود ۲۵۵ اینا فروختم خب داره میره بالا خداروشکر خریدار از منم سود کرد.تمام شدو رفت

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
این حرفهای بچه گانه و مسخره رو تمام کنید.انگار بچه بازیه
حقوقی یا هر خری مسول این نیست به ما سود بده .حراج حق تقدم همیشه شانسی بوده و هست و اکثرا هم حق ها توی همه شرکت ها هاپولی شده
کلاروی حق کار کردن سخته و کار هر کسی نیست
به جای این حرفها که هیچ‌ سودی براتون نداره به فکر معاملات بعدی باشید .حقوقی و ما هم دنبال سود کردن هستیم .بازار بورس همینه و کسی که هنوز داره حسرت گذشته رو میخوره موفق نخواهد شد .خمهر حدود ۲۵۵ اینا فروختم خب داره میره بالا خداروشکر خریدار از منم سود کرد.تمام شدو رفت
سرمایمون یک سوم شد.... برای تو راحته گفتنش.... برای ما راحت نیست. بحث ما این نیست که چرا ضرر کردیم... اگر تاریخ اکانت من رو ببینی می فهمی. بحث ما اینه که حقوقی تخلف کرده... دستکگاری قیمتی کرده..

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
شایدم همون حقیقی ۱ درصدی یا همونی که گفتم ممکنه بیاد بالای ۱ درصدی و اونروزی ۳۰ میایون گرفت داره شیر فلکه رو باز کرده!
به این مردیکه قلی پور زنگ بزنید بگید چرا الان عرضه نمی کنید. فقط می خواستید اون حقیقی نورچشمی سوار شه بعد بزنید زیرش

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایمون یک سوم شد.... برای تو راحته گفتنش.... برای ما راحت نیست. بحث ما این نیست که چرا ضرر کردیم... اگر تاریخ اکانت من رو ببینی می فهمی. بحث ما اینه که حقوقی تخلف کرده... دستکگاری قیمتی کرده..
این مورد اولین بار نیست اتفاق میفته.همیشه اتفاق افتاده و میفته و خواهد افتاد
اینکه آدرس خونه اش رو پیدا کنیم خنده داره.مگه ما مجرم و قاتل هستیم
برای خودتون میگم این حرفها رو توی صفحات مجازی ننویسید وگرنه گور بابای همه حقوقی و مدیر عامل ها و غیره و ...

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
به این مردیکه قلی پور زنگ بزنید بگید چرا الان عرضه نمی کنید. فقط می خواستید اون حقیقی نورچشمی سوار شه بعد بزنید زیرش
این موضوع به نجابت سهامدار عمده وابسته است. من 3 بار در بازی حق تقدم های افزایش سرمایه وسپه شرکت کردم و سود بسیار شیرینی بردم.

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
زنگ بزنید به مدیر پرتفوی ونیرو بگید، بارتون رو بستید حالا دارید چاقش می کنید؟؟

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان اونایی که بلوک رو خریدن و حجم بالای از حق ها رو برداشتند و امروز هم آنقدر سنگین وارد شدن برای یه گین حداقل صددرصدی وارد شدن و برای این کار باید سهم رو صدوپنجاه یا دویست درصد رشد بدن
اگه سهامداری کنید بعدا حسرت نخواهید خورد
جناب صدر نژاد نظر شما در مورد این حجم بالای معاملات بلوکی حق های استفاده نشده و خرید های امروز چیه

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان اونایی که بلوک رو خریدن و حجم بالای از حق ها رو برداشتند و امروز هم آنقدر سنگین وارد شدن برای یه گین حداقل صددرصدی وارد شدن و برای این کار باید سهم رو صدوپنجاه یا دویست درصد رشد بدن
اگه سهامداری کنید بعدا حسرت نخواهید خورد
جناب صدر نژاد نظر شما در مورد این حجم بالای معاملات بلوکی حق های استفاده نشده و خرید های امروز چیه
سلام خب مسلما افزایش حجم در کف و شروع حرکت زیاد بشه خودش میتونه سیگنال خرید باشه.قدرت خرید حقیقی حدودا دو برابر فروشنده بوده و این یعنی خریداران دانه درشت تر بود .سهم تا حالا به خاطر وجود حق ها کنترل میشد و خیلی ها ورود نمیزدند و الان دیگه وجود نداره و بالاخره این سهم سبکی نیست و باید صبور باشید تا حرکت خوبی شکل بگیره و خوبی این سهم اینه بهر دلیلی بیارن پایین ارزش سرمایه گذاری بیشتر رو داره
منو یاد فولاد ۱۱۵-۱۲۰ تومانی که سیگنال دادم زمان خودش میندازه

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خب مسلما افزایش حجم در کف و شروع حرکت زیاد بشه خودش میتونه سیگنال خرید باشه.قدرت خرید حقیقی حدودا دو برابر فروشنده بوده و این یعنی خریداران دانه درشت تر بود .سهم تا حالا به خاطر وجود حق ها کنترل میشد و خیلی ها ورود نمیزدند و الان دیگه وجود نداره و بالاخره این سهم سبکی نیست و باید صبور باشید تا حرکت خوبی شکل بگیره و خوبی این سهم اینه بهر دلیلی بیارن پایین ارزش سرمایه گذاری بیشتر رو داره
منو یاد فولاد ۱۱۵-۱۲۰ تومانی که سیگنال دادم زمان خودش میندازه
کرم ریختن حقوقی و آگهی های بلوکی منو بیشتر یاد ذوب ۶۰ تومانی میندازد!!!!

vbi363

Member
کاربر فعال
طبق دستورالعمل سازمان بورس ،شرکت موظف است حداکثر تا ده روز بعد از فروش حق تقدمهای استفاده نشده مبلغ حاصله را به حساب دارندگان حق تقدم واریز کند.
ماده 17 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه
ماده 17 -وجوه ناشی از حق تقدم های استفاده نشده باید ظرف مدت 10 روز پس از فروش حق تقدم های استفاده نشده به حساب دارندگان حق تقدمهای یاد شده منظور گردد عدم واریز در مهلت مقرر تخلف محسوب میشود

پیوست ها

بالا