ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان اگه کسی پول حقهای تاراج شده رو از بانک ایران زمین گرفت لطفا اینجا اعلام کنه تا بقیه برن بگیرنش
سگ تو روح مدیران بی پدر این شرکت ...

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تعداد سهم های کد حقیقی شون تو این چند روز تموم شد حقوقی همین الان ۶۵ میلیون بلوکی زد واسه دو تا کد حقیقی بفروشند و کنترل کنند نزارند سهم بره بالا!!!!!

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
تعداد سهم های کد حقیقی شون تو این چند روز تموم شد حقوقی همین الان ۶۵ میلیون بلوکی زد واسه دو تا کد حقیقی بفروشند و کنترل کنند نزارند سهم بره بالا!!!!!
یعنی بلوک معامله شد؟ اون هم به کد دو نفر حقیقی؟

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این دو تا کد خریدار در بیاد تمومه!
صندوقچه اسرار ونیرو این دو تا کد اند
دوستان تلاش کننند از کارگزاری های مختلف مشخصات این دو تا کد رو دربیارند خودمون همه چی رو حل خواهیم کرد!

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
بلی
ساعت ۱۱
یه حقوقی که سهامدار عمده هست سهمو داد به دو تا کد حقیقی که همون کنترلر سهم اند
جالبه قطعات پازل سناریوی فساد بزرگ ونیرو داره دونه دونه تکمیل میشه. رو چه قیمتی دادند بلوک رو؟

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بورس با صبر و حوصله و خرید توی قیمت های آس معنی پیدا میکنه .این تعریف ساده اش هست.اینکه علی و نقی و تقی میفروشند یا میخرند اونقدرها هم اهمیت نداره.هر کسی فکر میکنه تلگرام پیام بده با تاریخ و قیمت بببینه چه سهم هایی رو چه قیمت هایی توی اوج فشار معرفی شده و الان چنده
بخرید و بیاشامید ولی اصراف نکنید
پایینترم بدن من که دعاگوشون هستم برای خریدهای خیلی سنگین
تمام ..ٔ
حالا نه اینکه خودم اونقدرها چپم پر باشه ولی میگم که بخرند .....:cool::cool:

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس با صبر و حوصله و خرید توی قیمت های آس معنی پیدا میکنه .این تعریف ساده اش هست.اینکه علی و نقی و تقی میفروشند یا میخرند اونقدرها هم اهمیت نداره.هر کسی فکر میکنه تلگرام پیام بده با تاریخ و قیمت بببینه چه سهم هایی رو چه قیمت هایی توی اوج فشار معرفی شده و الان چنده
بخرید و بیاشامید ولی اصراف نکنید
پایینترم بدن من که دعاگوشون هستم برای خریدهای خیلی سنگین
تمام ..ٔ
حالا نه اینکه خودم اونقدرها چپم پر باشه ولی میگم که بخرند .....:cool::cool:
صدر نژاد جان من شما رو به عنوان یه معامله گر خوب قبول دارم
پتانسیل سهم رو در چی میدونید و به نظرتون اهداف قیمتی در میان مدتش کجاست
بنده هم تا حالا حدود یک میلیون از حق های استفاده نشده رو خریدم ومنتظرم اگه قیمت سهم زیر 110 بیاد یه میلیونی هم سهم بردارم

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
بلی
ساعت ۱۱
یه حقوقی که سهامدار عمده هست سهمو داد به دو تا کد حقیقی که همون کنترلر سهم اند
این بهترین سیگنال برای صعود سهمه
واقعا خیلی خوشحال شدم دیدم خریدار حقیقیه و حقوقی نیست
تارگت سهم هرچی هست تو ذهنتون دو برابرش کنید
تمام این داستان هام پس برای این بود..

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این بهترین سیگنال برای صعود سهمه
واقعا خیلی خوشحال شدم دیدم خریدار حقیقیه و حقوقی نیست
تارگت سهم هرچی هست تو ذهنتون دو برابرش کنید
تمام این داستان هام پس برای این بود..
حالا از شنبه خواهید دید که با این ۶۵ میلیون چگونه سهم را بخاک خون خواهند کشید
بهترین راه برای احقاق حقوق حق های به فنا رفته و کسانیی که سهم را بالاها خریدند در آوردن نام و مشخصات و نشانی این دو کد خریدار است که هرکدام نیم درصد سهم را خریدند و گنجینه دستکاری و تمام وقایع و ناهنجاری های سهم اند
از طریق کارگزاری ها براحتی قابل استخراج است
دوستان کمک کنند هم روند سهم تسهیل میشود و هم حق دران میتوانند به مجامع قضایی شکایت کنند

پیوست ها

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدر نژاد جان من شما رو به عنوان یه معامله گر خوب قبول دارم
پتانسیل سهم رو در چی میدونید و به نظرتون اهداف قیمتی در میان مدتش کجاست
بنده هم تا حالا حدود یک میلیون از حق های استفاده نشده رو خریدم ومنتظرم اگه قیمت سهم زیر 110 بیاد یه میلیونی هم سهم بردارم
پتانسیل سهم که مشخصه دارایی سهم رو اگر واقعا کارشناسی کنند و ضربدر تعداد برگه های سهم کنند چه عددی بدست میاد؟ آیا ۱۱۵ تومان ارزش هر برگ سهم این شرکته؟
اهداف قیمتی بلند مدت برای سهم حتی ۵۰۰ هم کمه و منم خب بلند مدت کار نمیکنم و کوتاه مدت تر ۱۵۰ و ۱۸۰ و بالای ۲۰۰ از نظر من میتونه روند پرشتا تری بگیره
میبینید دیگه بازار سهم های چند برابر شده رو بهتر میخره
بخدا چکارن رو ۴۰۰ منفی میخریدیم و الان چنده
فقط یه نمونه رو گفتم و از اینا تا دلت بخواد بوده

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حقیقی بالای ۱ درصدی
اون یکی هم شنبه یا هفته بعد چند میلیون بخره اونم میاد بالای ۱ درصد!!!
البته اگر این تعداد حق نخریده باشند یا قصد کنترل سهم داشته باشند بلافاصله میروند زیر ۱ درصد

پیوست ها

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پتانسیل سهم که مشخصه دارایی سهم رو اگر واقعا کارشناسی کنند و ضربدر تعداد برگه های سهم کنند چه عددی بدست میاد؟ آیا ۱۱۵ تومان ارزش هر برگ سهم این شرکته؟
اهداف قیمتی بلند مدت برای سهم حتی ۵۰۰ هم کمه و منم خب بلند مدت کار نمیکنم و کوتاه مدت تر ۱۵۰ و ۱۸۰ و بالای ۲۰۰ از نظر من میتونه روند پرشتا تری بگیره
میبینید دیگه بازار سهم های چند برابر شده رو بهتر میخره
بخدا چکارن رو ۴۰۰ منفی میخریدیم و الان چنده
فقط یه نمونه رو گفتم و از اینا تا دلت بخواد بوده
واقعا رسیدن به ۲۵۰ تا ۳۰۰ برای سهم عین آب خوردنه! تازه با اخبار بعدش میتونه خیلی بالاتر بره ولی اصرار عجیب حقوقی به کنترل سهم با کدهای حقیقی آگهی بلوکی ها در کمترین قیمت تاریخیش احمقانه است!!!!

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا رسیدن به ۲۵۰ تا ۳۰۰ برای سهم عین آب خوردنه! تازه با اخبار بعدش میتونه خیلی بالاتر بره ولی اصرار عجیب حقوقی به کنترل سهم با کدهای حقیقی آگهی بلوکی ها در کمترین قیمت تاریخیش احمقانه است!!!!
این بازی ها همیشه بوده و هست و واقعا توی خیلی از سهم ها دیدم .من همیشه اینجوری خرید میکنم .یه نمونه دیگه فروس زیر۲۰۰ که مدتها همه میفروختند یا ارفع زیر ۲۸۰ که باز همینطور یا مثلا فباهنر زیر ۱۸۰ تا ۱۳۵ میدادن
بخوام بگم حداقل صد تا سهم بوده .

بالا