ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برادر حمیدرضا معبودی بانک توسعه صادرات که علینقی خاموشی رییس هیات مدیره سرمایه گذاری ایران( مالک ونیرو) برده جز کمیسیون بانکی اتاق بازرگانی
بقول رهبری فساد اژدهای هزار سره!!! ببینید چه شکلی تو روز روشن فساد می کنند
علیرضا معبودی
عیسی حسین پناه
قلی پور
اینا رو شکایت کنید یا نفرین

فرهاد رضايي

Well-Known Member
کاربر فعال
هرکس حق تقدم تو پورتفوی خود داشته و استفاده نکرده یعنی صدتومن رو واریز نکرده و اجازه داده این بی پدر عیسی و سایر بی وجودهای دوروبرش تاراجش کنن حالا میتونه ابن پول رو بگیره
دقیقا مثل گداها شدیم ما
نقد خریدیم 30 تومن حالا با منت میگن بیایید 8 تومن از مابگیرید
خدا لعنتت کنه عیسی ای شاهدزد ایران
چند ماه قبل 365 میلیون تومان را قمار کردم با قماربازی ماهر و دغل . ۸۸ میلیون تتمه را بعنوان صدقه حواله کرده به فلان زمان.

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
چند ماه قبل 365 میلیون تومان را قمار کردم با قماربازی ماهر و دغل . ۸۸ میلیون تتمه را بعنوان صدقه حواله کرده به فلان زمان.
واقعا تاسف داره ....دوستان هیچ وقت اینهمه سنگین ریسک نکنید در این موارد ......

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا تاسف داره ....دوستان هیچ وقت اینهمه سنگین ریسک نکنید در این موارد ......
اونم در مورد شرکتی که کارش تنبیه سهامداران خرد هست!
هر کسی سهمش رو بخره ضرر می کنه، هر کی در افزایش سرمایه اش شرکت کنه ضرر می کنه، هر کی از کنار شرکت رد شه ضرر می کنه!!!
کثیف ترین و دزد ترین حقوقی رو داره،
۳ مجرم شرکت که قیمت رو دستکاری کردند:
علیرضا معبودی
عیسی حسین پناه
قلی پور
باید به مراجع قضایی شکایت شوند که چرا با کدهای حقیقی سهم رو دارند میبرند به سمت قیمت اسمی!
با یه بررسی مقدماتی میشه دید اصلا قیمت براساس عرضه تقاضا نیست فقط عرضه های عمدی ۵۰۰ تا ۱ میلیون سهمی!

amir_915

Well-Known Member
کاربر فعال
چه تاریخی میشه مراجعه کرد؟
پس از ثبت افزایش سرمایه، یعنی بعدا اعلام میشه تاریخش
دور قبلش هم نگاه کردم دقیقا همین اطلاعیه رو زده و تاریخی اعلام نکرده حتی بعد از ثبت افزایش سرمایه ، احتمالا منظورشون همینه که وقتی اطلاعیه ثبت افزایش سرمایه اومد همون زمان قابل دریافت خواهد بود ، دور قبل 9 روز بعد این اطلاعیه افزایش سرمایه ثبت شده

vbi363

Member
کاربر فعال
از دوستان کسی بابت نحوه فروش حق های تقدم علیه شرکت شکایت کرده ؟

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
از دوستان کسی بابت نحوه فروش حق های تقدم علیه شرکت شکایت کرده ؟
فعلا از طریق هیات داوری، تا ببینیم نتیجه چی میشه. اگر جانبدارانه رای داد، که از طریق دادسرا با عنوان خیانت در امانت و دستکاری قیمتی اقدام خواهم نمود

بهاران123

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا از طریق هیات داوری، تا ببینیم نتیجه چی میشه. اگر جانبدارانه رای داد، که از طریق دادسرا با عنوان خیانت در امانت و دستکاری قیمتی اقدام خواهم نمود
من سال 84 سهامدار گرانیت بهسرام بودم و در مجمع مصوب شده بود به هر سهم 20 تومن سود بدن که بعد از یکسال به هیچوجه قصد پرداخت کردن نداشتن و با اینکه با امور سهام تلفنی صحبت کردم .... حضوری رفتم سازمان و با دادن مدارک از جمله صورتجلسه مجمع و کپی برگ سهم شکایت کردم ولی باز هم به نتیجه نرسیدم تا اینکه رفتم اصفهان و در دادسرا از مدیر عامل بعلت عدم تمکین از مصوبات مجمع شکایت کردم و....درست 12 روز بعد سود مجمع من را به حسابم واریز کردن ولی مال یکی از دوستانی که اونهم سهامدار بود هنوز بعد از 13 سال پرداخت نکردن!!
خلاصه کلام... اگه پیگیر نباشید به هیچ نتیجه ایی نمیرسید.. حتی اگه کسی هم نیومد خودت اقدام کن. شک نکن به نتیجه میرسی... من را هم خیلی ها مسخره کردن و با تمسخر گفتند برو حتما بهت میدن ولی وقتی 12 میلیون تومن بحسابم ریختن از حسابم پرینت گرفتم و بردم پیش اونهایی که پوزخند میزدن.!!:)

vbi363

Member
کاربر فعال
از طریق هیئت داوری فکر نکنم بشه به نتیجه خاصی رسید
ولی هروقت به دادسرا شکایت کردید.لطفا شماره پرونده شکایت را همین جا اعلام کنید تا بقیه هم اگر خواستند با همان شماره پرونده شکایتشان را ثبت کنند.

سید ابوالفضل موسوی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پس به نظر شما رشد امروز برای چی بود؟ یعنی ادامه نداره؟ کسانی که قبل از افزایش سرمایه، سهام این شرکت رو خریدند خیلی متضرر شدند ولی کسانی که بعد وارد شدند (البته بعد از شُک قیمتی مقطعی چند ماه پیش) یعنی ظرف چند ماه اخیر، از رشد سود شرکتهای زیر مجموعه ونیرو و افزایش احتمالی قیمت برق و خیلی خبرهای دیگه، از این سهم توقع یک سود معقولی تا قبل از عید دارند، یه چیزی مابین 1300 تا 1700، رسیدن به این نقطه خیلی دور از دسترس نیست، تا چه باشد تدبیر حکیم؟؟؟

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هر کسی سهمش رو بخره ضرر می کنه، هر کی در افزایش سرمایه اش شرکت کنه ضرر می کنه، هر کی از کنار شرکت رد شه ضرر می کنه!!!
علیرضا معبودی
عیسی حسین پناه
قلی پور
باید به مراجع قضایی شکایت شوند که چرا با کدهای حقیقی سهم رو دارند میبرند به سمت قیمت اسمی!
با یه بررسی مقدماتی میشه دید اصلا قیمت براساس عرضه تقاضا نیست فقط عرضه های عمدی ۵۰۰ تا ۱ میلیون سهمی!

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
علیرضا معبودی
عیسی حسین پناه
قلی پور
اون عرضه سنگین سهامدار عمده که مثل روز روشن بود و اون عرضه های خرد بعدش که فقط با نیت نمایش فلش رو به پایین و ایجاد هراس و بدبینی انجام می شد رو که به خدابخش و امیری گفتند، هیچ غلطی نکردند، این موضوعی که هیچ مدرکی بابتش نیست جای خودش

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اون عرضه سنگین سهامدار عمده که مثل روز روشن بود و اون عرضه های خرد بعدش که فقط با نیت نمایش فلش رو به پایین و ایجاد هراس و بدبینی انجام می شد رو که به خدابخش و امیری گفتند، هیچ غلطی نکردند، این موضوعی که هیچ مدرکی بابتش نیست جای خودش
به نظرم عرضه کدهای حقیقی مهمتره اگر چک شود احتمالا صاحب کد خبری از عرضه و سهامداریش نداشته و مستقیما عوامل فوق درگیر بوده و قیمتها را دستکاری می کنند

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باز شروع کردند به کنترل قیمت! ناظر رو بی آبرو کردند
ما که کم آوردیم و فروختیم
بر پدر‌و مادرشون لعنت

سید ابوالفضل موسوی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
باز شروع کردند به کنترل قیمت! ناظر رو بی آبرو کردند
ما که کم آوردیم و فروختیم
بر پدر‌و مادرشون لعنت
حقوقی پنج شش میلیون سهم خریده که چی بشه! چقدر می خوان این سهم رو از دست مردم در بیارن و فقط مال خودشون باشه، حتماً سود خیلی زیادی رو در نظر دارند، ولی نمی دانند که من یکی این سهم رو ته پرتفوم نگه داشتم برای شب چله سال بعد، یا من هم با این گردن کلفت ها سود می کنم یا ... ولی تا به حد ضرر مشخصم نرسه خبری از فروش نیست

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ونیرو تنها سهم صف فروش امروز بود! باید این کدهای فروشنده رد گم کنی امروز توسط ناظرین و مراجع قضایی شناسایی شوند!!! سهامداران باید بریم تو شرکت چاره ای نیست تجمع و ببندیم در شرکت و کوافتکاری شرکت رو رسانه ای کنیم
این قیمت ها آروم و بی صدا در حال خریدیم.دفعه قبلی که سود خوبی داد و این ورود دوم هست با میانگین حدود ۱۱۴-۱۱۵ تومان

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان یه سوال
بلوک معامله شد
؟
یعنی ارزش هر سهم بدون احتساب این صد تومن که تو افزایش سرمایه به شرکت اضافه شده فقط سی تومن؟
این همه مطالبات و این همه ظرفیت تولید برق فقط سی تومن؟
خیلی غیر منطقیه
یه جای کار میلنگه

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان یه سوال
بلوک معامله شد
؟
یعنی ارزش هر سهم بدون احتساب این صد تومن که تو افزایش سرمایه به شرکت اضافه شده فقط سی تومن؟
این همه مطالبات و این همه ظرفیت تولید برق فقط سی تومن؟
خیلی غیر منطقیه
یه جای کار میلنگه[/QU
آره میلنگه شایدم میشنگه
اون جای کار ک.. ننه مدیر عاملشه که نمیدونه باباش کیه بیشرف

بالا