ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ظاهرا ایندفعه نمیگذارند مانند سری قبل شارپ بره بالا و بعدش سقوط آنچنانی کنه.... با وجودیکه از اولین روز و در قیمت 36 تومن سنگین خرید کردم ولی انتظار ندارم از 80 تومن بره بالاتر....
پی نوشت..مبارک همه دوستان باشه.... جناب ابراهیمی یادمه نوشته بودی حقها تون رو فروختی...دوباره ورود کردید؟

wxy4u

New Member
عضو تازه
بزرگوار همون 80 برسه کمه؟!

80 برا خیلی ها یعنی سود نزدیک به 100% ! کجا چنین سوری میشه کسب کرد؟

انشاالله که همگی پر سود باشیم

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا ایندفعه نمیگذارند مانند سری قبل شارپ بره بالا و بعدش سقوط آنچنانی کنه.... با وجودیکه از اولین روز و در قیمت 36 تومن سنگین خرید کردم ولی انتظار ندارم از 80 تومن بره بالاتر....
پی نوشت..مبارک همه دوستان باشه.... جناب ابراهیمی یادمه نوشته بودی حقها تون رو فروختی...دوباره ورود کردید؟
شهروز جان نفروختم.قیمتهای مختلف حتی بالای ۴۵ تومنم اضافه کردم جدیدا هم زیر ۴۰ باز اضافه کردم میانگینم حدودا ۴۰ یا کمی کمتره.هر جا هستی قوت قلبی.شخصا آرامش میگیرم وقتی میبینم شما هم ورد زدی.ختراک تا قبل از ورود شما بالا میرفت ولی متزلزل و مردد بود...بعد ورود شما معاملاتش محکم و استوار شد

M.shafaei

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا رو شکر حقوقی فعلا در تعطیلات عید تا عید به سر میبره

behrouz2013

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ونیرو در مقیاس لگاریتمی هدف اول سهم سقف کانال در قیمت ۱۹۰ تومن است. افزایش حجم معاملات و افزایش متوسط خرید حقیقی ها و ورود پول هوشمند به سهم تایید کننده این حرکت است.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزرگوار همون 80 برسه کمه؟!

80 برا خیلی ها یعنی سود نزدیک به 100% ! کجا چنین سوری میشه کسب کرد؟

انشاالله که همگی پر سود باشیم
دفعه قبل بیش از 300 درصد بازدهی داشت. شما حضور نداشتید ظاهرا

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
ونیرو برای عبور از مقاومت 152 تومان به 200 میلیون حجم معامله ََنیاز داره

Mahdir2

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی راجع به زمان پرداخت سود اطلاعی نداره؟

بهاران123

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان کسی راجع به زمان پرداخت سود اطلاعی نداره؟
هنوز تاریخ مشخصی را اعلام نکرده اند و صرفا در اطلاعیه قید شده در مهلت قانونی پرداخت میشود.!!! یعنی 8 ماه برای پرداخت وقت دارند و سهامداران ماهها باید چشم انتظاره این شندرغاز باشن. حتی نمیتونند یه تاریخ اعلام کنند..اینها شدن مدیر یه شرکتی به این بزرگی...توانایی محاسبه زمان پرداخت را ندارن!

behrouz2013

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مقیاس لگاریتمی هدف اول سهم اصلی سقف کانال در قیمت ۱۹۰ تومن است. افزایش حجم معاملات و افزایش متوسط خرید حقیقی ها و ورود پول هوشمند به سهم تایید کننده این حرکت است. معنیش اینه که هرکسی سه شنبه حق تقدم بخره ، صد درصد سود میکنه!!

behrouz2013

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
پس دمرو بخواب تا آب رو بریزم.....داره میسوزه؟.خخخ..ما که تا خر خره از روزه اول با راهنمایی جناب شهروز حق تقدم 36 خریدیم..چرا باید دهن تو الان بسوزه اسکول....روزی 10% میزنیم تو رگ بقول معروف...
شهروز خان خیلی ممنون که برامون در پیام خصوصی پیشنهاد خرید ونیروح و وسدید را دادید.
همون منتظر باش دیگران بهت بگن چی بخری و چیکار کنی. سکان عقلت دست سیگنال دیگرانه.
هر چند ده درصد سود حیف کنی، ولی چه فایده که از شعور و فرهنگ و ادب بی بهره هستی.

بالا