ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

alireza12559

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته جالب اینه که 1.5میلیارد حق تقدم فقط تو 18 روز کاری معامله شده. کلا 800 میلیون دیگه مونده که اونم فکر کنم تو 4-5 روز کاری معامله بشه. اونوقت همه حق تقدم ها زیر 50 معامله شدن و یه حق تقدم میمونه و یه فضای خالی پیش روش!!!!!!!!!!

alireza12559

Well-Known Member
کاربر فعال
پترن کاپ نیازمند حجم بسیار بالا برای تکمیل هست. بنابراین از عرضه های حقوقی نباید ترسید که لازمه تکمیل پترن هست.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز هم سهم و هم حق تقدمش با رشد خوبی مواجه شدند و با صف خرید نسبتا قابل توجهی بستند... امیدوارم چند روزی این روند ادامه داشته باشه. ;)

حاج اقا

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی سهم دور قبل خیلی به دستکاری قیمت متهم شد
با اینکه تو بازار اون موقع خوب باز شد و خوب هم بسته شد
ولی رشد سریع و سفته بازی حقها از 15 تا 60 خیلی ها رو متضرر کرد
حقوقی تو پایینها فروشنده نیست و حجمها خیلی کم میشه یعنی اینکه نمیخواد تو قیمت دستکاری کنه و فقط داره هیجان رو کنترل میکنه
این فروختنها و کنترل قیمت به نظرم برای دفاع از عملکرد حقوقی هست . حقوقی حقهاش تموم بشه با توجه به وضعیت بازار هیچی جلو سهم نیست

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حقوقی با کنترل شدید قیمت فقط بی لیاقتی خودش را به بازار اثبات کرد اونهم در بازاری که از سال قبل تا الان در بیشتر سهمها شاهد بازدهی 200 درصدی و فراتر بودیم ولی ونیرو حتی به اندازه تورمی که در یکسال قبل بر کشور حاکم بود نگذاشته سهم تحت مدیریتش رشد کنه...! واقعا این حقوقی مستحق گرفتن جایزه زرشک طلایی هستش!!

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این بی شرفها پدره سهامداران رو در آوردن انقدر سهم رو دستکاری کردن. از پارسال تا الان قیمت تمام اجناس حداقل 200% رشد کرده و در بازار بورس هم بیشتر سهم بسودهای چشمگیری داشته اند و فقط این ونیروی گوه با مدیریت تخمی و عده ایی دزد از پارسال تا الان هیچ سودی برای سهامدارانش نداشته...
یک عده بی شرف و حروم....اده دور هم جمع شدن واسه غارت سهامداران.
با سلام
مجبور نیستی سهمی که فکر میکنی دست دزدها هست نگه داری فردا بفروش

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته جالب اینه که 1.5میلیارد حق تقدم فقط تو 18 روز کاری معامله شده. کلا 800 میلیون دیگه مونده که اونم فکر کنم تو 4-5 روز کاری معامله بشه. اونوقت همه حق تقدم ها زیر 50 معامله شدن و یه حق تقدم میمونه و یه فضای خالی پیش روش!!!!!!!!!!
تصمینی نیست که این 1.5 میلیارد حق تقدم دوباره عرضه نشند. اونهایی که حق رو خریدند عموما به قصد نوسانگیری خریدند و بنا ندارند 100 تومن رو واریز کنند.

kiavash13

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تصمینی نیست که این 1.5 میلیارد حق تقدم دوباره عرضه نشند. اونهایی که حق رو خریدند عموما به قصد نوسانگیری خریدند و بنا ندارند 100 تومن رو واریز کنند.

خب دوست من این 1.5 میلیارد عرضه هم بشه بر فرض یکی دیگه میخره دیگه. مساله اینه که این حق ها صاحب دار شدن. دست حقوقی نیست که بی صاحاب مونده باشه. از این 1.5 میلیارد نهایتا ده درصدش نوسان گرفتن. بقیه همه صاحبای جدید پیدا کردن

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
میلاد جان کاش زیر 37-38 تومن میخریدی قطعا این دفعه میتونستی تمام یا بخش عمده ضرر دفعه قبلو جبران کنی.داداش خیلی واضحه این دفعه داستان اون سری تکرار نمیشه.این حجم پول تو بازار و رشدهای نجومی نمادهای در و پیت و از همه مهمتر اخبار فاندی جدید و رشد سرسام آور همگروهیها و...همگی نشون میده این دفعه حقوقیش نمیتونه جلوی سیل نقدینگی رو بگیره از طرفی با توجه به شکایتهایی که شده و برخوردها و محاکمه مفسدین در این چند ماه اخیر باعث میشه حقوقی کثیفش این دفعه نتونه غلط دفعه قبل رو تکرار کنه.شخصا این دفعه یک سوم دفعه قبل زیر 40 تومن خریدم و امیدوارانه معاملاتشو دنبال میکنم

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
میلاد جان کاش زیر 37-38 تومن میخریدی قطعا این دفعه میتونستی تمام یا بخش عمده ضرر دفعه قبلو جبران کنی.داداش خیلی واضحه این دفعه داستان اون سری تکرار نمیشه.این حجم پول تو بازار و رشدهای نجومی نمادهای در و پیت و از همه مهمتر اخبار فاندی جدید و رشد سرسام آور همگروهیها و...همگی نشون میده این دفعه حقوقیش نمیتونه جلوی سیل نقدینگی رو بگیره از طرفی با توجه به شکایتهایی که شده و برخوردها و محاکمه مفسدین در این چند ماه اخیر باعث میشه حقوقی کثیفش این دفعه نتونه غلط دفعه قبل رو تکرار کنه.شخصا این دفعه یک سوم دفعه قبل زیر 40 تومن خریدم و امیدوارانه معاملاتشو دنبال میکنم
ممنون از شما دوست عزیز. فعلا خود سهم رو سنگین دارم. تا ببینیم قسمت چیه.

بالا