ولساپا ( لیزینگ رایان سایپا )

king_hamid

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این قیمت هایی که خودروها بهشون رسیدند و هجوم قریب الوقوع مردم به سمت لیزینگ خودرو یه چیزی تو ذهنم رایان 700 تومنی هشت سال پیش رو تداعی میکنه .البته اگه افزایش سرمایه های وحشیانه بذاره

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
راهش را از سايپا جدا كرده ......................................حقوقي امروز عالي بز خري كرد.................كم كم كف قيمتي سهم بالاي 150 تثبيت خواهد شد

• Like
Reactions: h.a

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
رايان را هم خوب ميخرند ............اين سهم امسال مجمع طوفاني خواهد داشت و مديرانش بايد پاسخگو باشند كه چرا اجازه رشد به سهم را ندادند و پتانسيل هاي سهم را آشكار نكردند....................احتمال رنج تا صف خريد سهم خيلي بالاست ..................بيمه دانا بيخود به اين سهم ورود نكرده است

آخرین ویرایش:

reza s

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم هیچی برای امسال نداره در ضمن فکر کنم بیمه حافظ ورود کرده نه دانا

شروع مجدد

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم هیچی برای امسال نداره در ضمن فکر کنم بیمه حافظ ورود کرده نه دانا
البته چند سالي هست كه هيچي نداشته امسال هم كه ممكن بود چيزي داشته باشه مواجه شديم با تحريمها و افت شديد توليد خودرو و به طبع اون افت شديد فعاليت ليزينگي ها. قبلاً پيشبيني ميشد امسال بالاي 40 سود بسازه ولي فكر نميكنم بتونه شايد حدود 30 بسازه. تقسيم سودش هم كه پارسال اصلاً خوب نبود. مهمتر از همه وضعيت سال بعدش هست كه بنده چشم انداز خوبي متصور نيستم.

خسرو _ علي جعفري

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این چرچیل قطعا ریگی به کفش داره و با عده ایی همدسته
چند روز قبل 1300 ریال نمیگفت بخرید اما تا بالا میره میگه بخرید از اون ور می ندازند به خلق الله
الانم تشویق به خرید رو 1350 میکنه که صف چیدن برای فروش
من خودم به این سهم اعتقاد داشتم اما با این گزارش بسیار ضعیف 3 ماه سوم فکر کنم یه اصلاح تا 1180 ریال داشته باشه

خسرو _ علي جعفري

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند روز قبل 1300 ریال نمیگفت بخرید اما تا بالا میره میگه بخرید از اون ور می ندازند به خلق الله
من خودم به این سهم اعتقاد داشتم اما با این گزارش بسیار ضعیف 3 ماه سوم فکر کنم یه اصلاح تا 1180 ریال داشته باشه

گزارش يكماهه دي اومد دركدال
بازم افت درآمد نسبت به آذر!!!
صف فروش روي ١٣٥٠ ريال و آخروقت امرو رنج منفي تا ١٣٢٠ ريال نشون داد رانت اطلاعاتي داشتند

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
از بهمن با نرخ جدید خودروها لیزینگ خواهند شد. بدیهی ست که تو آذر و دی مفت فروشی نکنه شرکت !!! ضمنا اگه قطره چکانی نمی کردن که نمیتونستند مجوز 5 درصد زیر قیمت بازار بگیرن!

آخرین ویرایش:

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
1548241053422.png

ولساپا گزارش برج 10

رشد 67 درصدي درامدهاي حاصل از ليزينگ نسبت به پارسال(چرچیل)

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
از بهمن با نرخ جدید خودروها لیزینگ خواهند شد. بدیهی ست که تو آذر و دی مفت فروشی نکنه شرکت !!! ضمنا اگه قطره چکانی نمی کردن که نمیتونستند مجوز 5 درصد زیر قیمت بازار بگیرن!
سرعت فروش سایپا همچنان پایین است!!

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سایپا در ١٠ ماهه منتهی به دی ١٣٩٧ از فروش محصولات خود ٧١١۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود. هم چنین در دی ماه مبلغ فروش به ٣٧۴ میلیارد تومان رسید.-بورس 24

SHAHBOD

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله
فرم مشخصات رو از سایت رایان سهام دانلود و پر کنین

خسرو _ علي جعفري

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باز شد
هدف اصلاحی 1180 الی 1150 ریال

بالا