ولساپا ( لیزینگ رایان سایپا )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
با اعلام قيمت امروز خودرو توسط شركت ايران خودرو و افزايش قيمت 70 تا 90 درصدي كه روي چند محصول ايران خودرو تا كنون رسانه ايي شده است و چنانچه شاهد تكذيب افزايش تا روز شنبه نباشيم اقبال به سهام ليزينگ زياد خواهد شد و خيلي از كساني كه مترصد خودرو هستند چاره ايي ندارند جهت تامين وجه مورد نيازشان از كانال شركتهاي ليزينگي اقدام به خريد نمايند...................................

arash 77

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
IMG_20181208_162531_556.jpg

#ولساپا (4) رايان سايپا؛ زير مجموعه تمام كمال ولساپا؛ كولاك كرد

6 ماهه پارسال سود صفر تومن امسال 77 تومن؛ همش عملياتي(تا اينجاش فقط 6 ماهه است؛ 6 ماه دوم سال مونده)

arash 77

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
IMG_20181208_162816_928.jpg

#ولساپا (5) سايان توسعه؛ زير مجموعه تمام كمال ولساپا؛ كولاك كرد

6 ماهه پارسال سود صفر تومن امسال 72 تومن؛ همش عملياتي(تا اينجاش فقط 6 ماهه است؛ 6 ماه دوم سال مونده)

mohammad h65

Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی مثل من سرمایه گذاری کرده به امید سود
حالا همه چیز ده برابر شده این هنوز درجا میزنه
هرچی خریده بودیم الان کلی سود میکردیمo_O

arash 77

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعد از پایان یافتن کنترل سهم توسط بازیگر منتظره رشد شارپ باشید......

تجربه نشون داده هر سهم بنیادی که در کف قیمتی کنترل میشه محکوم به رشد فضایی هست.....

40 تومن سود امسال میسازه......

اخر سال افزایش سرمایه از انباشته داره.....

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی سهم سنگین دوستانه میگم. نیاز به صبوری
زیادی داره شاید سال اینده شاهدرشد ۵۰درصدی باشیدولی خیلی از سهامها رشد بهتری کردن

Best goal

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام ، امروز معاملات مشکوک و البته امیدوار کننده ای داشت به نظر بنده هفته بعد هفته ی خوبی برای ولساپا خواهد بود.

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
ولساپا شده خوراک نوسان گیری..
چندبار تا حدود 125 - 130 پایین اومده و بعدش رفته تا حدود 140 و دوباره شروع به نزول کرده تا همین قیمت کفش...
با همین دید بنده تعدادی روی 130 خرید کردم تا ببینم نوسان کوچکی می ده یا باید با ضرر ردش کنم..
هر چند قیمتش کمتر از این زیاد قابل قبول نیست.

بالا