وقوام ( بانک قوامین )

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان خبری نیست گروه خلوته؟؟؟ برای پرسنل ناجا اس ام اس اومده تا پایان اردیبهشت اقدام به فروش کنن!! خبر جدیدی ندارید؟؟؟ بورس هم که ترکوند ایا به وقوام تاثیر گذار هست یا خیر

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان خبری نیست گروه خلوته؟؟؟ برای پرسنل ناجا اس ام اس اومده تا پایان اردیبهشت اقدام به فروش کنن!! خبر جدیدی ندارید؟؟؟ بورس هم که ترکوند ایا به وقوام تاثیر گذار هست یا خیر
سلام.
متن پیام چیست؟ گفته باید بفروشند؟ یا بفروشند بهتر است؟ یا می‌توانند بفروشند؟
========================
وضعیت بورس عملا نباید ربطی به وقوام و دیگر ادغامی‌ها داشته باشد.
ولی وضع مملکت در آن چند ماه آینده می‌تواند ربط داشته باشد. اگر جیب دولت خالی باشد طبیعتا نمی‌توانند پولی بدهند و یک جور بهانه‌ای برایش می‌تراشند. البته موضوع یک مقدار پیچیده می‌شود چون پول دولت عملا یک اعتبار است و از آن سو هم هر چقدر پول بدهد همان‌قدر پول می‌گیرد. یعنی اگر بنیاد بدهی‌هایش را بدهد پول می‌آید در بانک و از آن سو دولت گران‌تر می‌خرد و دوباره همان پول برمی‌گردد به دولت. اگر بنیاد بدهی‌هایش را ندهد پول نمی‌آید در بانک و از آن سو دولت ارزان‌تر می‌خرد و باز هم دوباره یر به یر می‌شود.

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب یکبار همین سناریو در صدرا انجام شد..
در قیمت ۱۰۰ تومن سهم رو سهمیه ای میخریدن..
فکر کنم سهم رو میشد فروخت ولی نمی شد خرید..
بعد از آن حتی سهم را به قیمت ۶۰ تومن هم بردند..
و دیگه الباقی ماجرا که تا الان می بینید...

میشه سناریوی صدرا را در این سهم متصور شد یا نه؟
سلام.
عزیز، امکان که مطمئنا امکان دارد. (ولی فقط همین. امکان دارد.)
هندوانه‌ی دربسته است.
اصلا همین الان‌اش معلوم نیست این بنیاد چقدر از پول‌ها را خورده چقدر را پس داده و چقدر را می‌خواهد تا پیش از ادغام پس بدهد.
این خاک‌برسرها یک گزارش حتی نداده‌اند ببینیم وضع سهاممان چگونه است. یعنی وظیفه‌ی قانونی معمول خودشان را هم اجرا نکرده‌اند و با این کار سهام ما را برای خودمان کرده‌اند هندوانه‌ی دربسته! یعنی حتی نمی‌دانیم بانک کی ورشکست شده؟ اصلا شده؟ نشده؟ وضعش چگونه است؟ چقدر گند زده‌اند تویش؟ چقدر پول‌هایش را یعنی پول‌های ما را خورده‌اند؟ چقدر نخورده‌اند؟ معلوم نیست.
هندوانه‌ی دربسته است.
و بدتر از این هم وضع مملکت است با این مدیریتی که رویش است:
یک وقت دیدی همین ماه همه چیز تمام شد.
یک وقت دیدی یک سال هم بیشتر طول کشید!
یک وقت دیدی سهمی ۲۰ هزار ریال دادگستری قیمت گذاشت.
یک وقت هم دیدی سهمی هزار ریال هم برنداشتند.
همه‌ی اینها احتمال دارد.
هندوانه‌ی دربسته است. اموال ما را هندوانه دربسته‌اش کرده‌اند.

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فلامی را بخرید که سود عالی را در انتظارتان هست
نگاهی به رشد سود اوری ان در ترازنامه بیاندازید

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
گفتن کسانی که تا کنون نفر وخته اند سریعا تا پایان اردیبهست اخرین مهلت باقی مانده بفرشنن!!!جملش بجور تاکید ی و فرمایشیه یعنی اگر نفروشید ضرر کردید.....

محمدرضا تیموری

Well-Known Member
کاربر فعال
گفتن کسانی که تا کنون نفر وخته اند سریعا تا پایان اردیبهست اخرین مهلت باقی مانده بفرشنن!!!جملش بجور تاکید ی و فرمایشیه یعنی اگر نفروشید ضرر کردید.....
سلام
عصر آدینه دوستان بخیر
ببخشید نمی دونم این موضوع رو کجا گفتن . اما خیلی بیجا گفتن و شما مالک اموال خود هستی و مسلط بر اون.(الناس مسلطون علی اموالهم).در اوضاعی که بانهای زیانده ، سود 300درصدی به سهامدارانشون رسوندن ، سهامداران بانک های نظامی باید چوب اعتماد به این بانک ها رو بخورن.؟
از روز اول هم خدمت دوستان سهامدار این بانک ها و موسسات عرض کردم ، شما که یک سال صبر کردین 3 ماه هم روش تا بتونین سهمتون رو حداقل یه قیمت کارشناسی که خیلی بیشتر از 100 اسمی هست ،بفروشید.

خدا لعنت کنه 6 سال سوء مدیریت حاکم به مملکت رو که باید هزینه اش رو مردم بیچاره و به زور بدن.

amir0086

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
روند ادغام تا یکپارچگی
بیش از یکسال زمان خواهد برد چطور میفرماِِِِایید 3 ماه
بنده همان روز اول فروختم
بانک تجاری شهر را میبینم وخیلی هم ازشون تشکر میکنم
احتمالآ صبر بیش از یکسال جواب دهد

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
عصر آدینه دوستان بخیر
ببخشید نمی دونم این موضوع رو کجا گفتن . اما خیلی بیجا گفتن و شما مالک اموال خود هستی و مسلط بر اون.(الناس مسلطون علی اموالهم).در اوضاعی که بانهای زیانده ، سود 300درصدی به سهامدارانشون رسوندن ، سهامداران بانک های نظامی باید چوب اعتماد به این بانک ها رو بخورن.؟
از روز اول هم خدمت دوستان سهامدار این بانک ها و موسسات عرض کردم ، شما که یک سال صبر کردین 3 ماه هم روش تا بتونین سهمتون رو حداقل یه قیمت کارشناسی که خیلی بیشتر از 100 اسمی هست ،بفروشید.

خدا لعنت کنه 6 سال سوء مدیریت حاکم به مملکت رو که باید هزینه اش رو مردم بیچاره و به زور بدن.
سلام.
حرف شما درست. ولی این باپدرمادرها را مگر نمی‌شناسید؟ به نگر شما شرف دارند؟ اگر شرف داشتند چند سال می‌آمدند دارایی‌های ما را حبس کنند؟ بعد به قیمت چند سال پیش این‌جوری بخرند؟ اگر شرف داشتند یک آمار از وضعیت دارایی‌مان را (که وظیفه‌ی قانونی‌شان هم هست) نباید می‌دادند؟
اگر شرف داشتند امثال این تقی‌نتّاج باپدرمادر را می‌گذاشتند مدیر بانک؟

فقط هم بنیاد تعاون نیست.

به نگر شما دولت ممکن است به فکر ما باشد؟ هنگام خرید سهام در چند ماه آینده؟ اگر به فکر بود اجازه می‌داد این همه مدت بنیاد این همه وام از بانک بگیرد و پس ندهد و بانک را (یعنی دیگر سهامدارانش را) بدبخت کند و قیمت سهام را ده سال به عقب ببرد؟

شما گمان می‌کنید این چهار ماهی که گفته‌اند (که اکنون شده سه ماه) واقعا سه ماه است؟ در این مملکت یک بار یادتان هست یک نفر قولی داده باشد، حرفی زده باشد، زمان‌بندی داده باشد ولی دروغ نگفته باشد؟ (البته... چرا... قالیباف انصافا زمان‌بندی درست می‌داد... ولی غیر از او)
اینها به زبان گفته‌اند چهار ماه. ولی در عمل معلوم نیست می‌خواهند چه غلطی کنند.

من الان مدت‌هاست شکایت کرده‌ام... ولی اگر وضعیت دادگاهمان خوب بود الان باید اولین جلسه‌اش لااقل برگزار می‌شد. نه؟ الان قضات ما به نگر شما شرف دارند؟ اگر بعد از چند ماه برویم دادگاه، که اول آخرش هم باید برویم، به نگر شما قضات شرف خواهند داشت؟ حالا ما هر چقدر هم در دادگاه بگوییم نحن مسلطون علی اموالنا... فکر می‌کنید جنس مسئولی که در دادگاه در مقام قضاوت نشسته متفاوت است از جنس تقی‌نتاج و خاوری‌ و مسئولین بنیاد تعاون ناجا و دیگر مسئولین؟

البته نمی‌خواهم بدبینی ایجاد کنم. همان‌گونه که گفتم دقیقا هندوانه‌ی دربسته‌اش کرده‌اند سرمایه ما را. این جنبه‌ی بدبینانه‌اش بود. جنبه‌ی خوش‌بینانه‌اش هم این است که دو ماه بعد بیایند سهمی بالای ۲۰ هزار ریال کارشناسی کنند و فردایش هم بهایش را بدهند و تمام. جنبه‌ی خوش‌بینانه‌اش این است که قوامین این‌قدر دارایی دارد که اگر بخواهند املاکش را تقسیم بر این چند میلیارد سهمش بکنند آسان سهمی بالای چند ده هزار ریال می‌تواند ارزش داشته باشد. یعنی اگر کارشناس و دستگاه قضا و دولت و ... فاسد نباشند و درست حساب کتاب کنند و بدهی بنیاد تعاون ناجا را پای ما ننویسند و زود هم کار کنند و اهل لفت و لیس و *** نباشند چند ماه دیگر آسان بالای چند ده هزار ریال دستمان را می‌گیرد.

جمع‌بندی‌اش همان است که گفتم. هندوانه دربسته است.

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی از تراز مالی جدید قوامین و میزان بدهی و دارایی اون خبری داره؟؟؟

مهدی چراجی

Active Member
کاربر فعال
قضیه برجهای حکمت چیه دوست عزیز یکم توضیح میدید قضیرو؟؟
سلام من ده سالی کارمند این مجموعه بودم در تمام طبقات برج های حکمت شرکت های تابعه بنیاد دفاتر دارند مثل اینکه بانک به جای طلب خود داره ساختمان از بنیاد برمی داره و شرکت ها دارند از برج های تخلیه میشن که جای طلب بانک به بانک قوامین داده شوند با ان ملک و املاکی که بانک قوامین داره بعد از حسابرسی ارزش دفتری این بانک مشخص خواهد شد سهام دارها منتظر خبرهای خوب باشند

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اقایون و داداشای عزیز خواهشا بدون تعصب و منطقی جواب بدن (اگه اطلاعات خوبی دارن) بنده نیاز مبرم به پول دارم در خصوص سهام قوامین اگه واقعا این سهم در حسابرسی افزایش خواهد داست اعلام بفرمایید نفروسم ولی به جهت نیاز مالی قصد فروش دارم..خواهش میکنم در این خصوص راهنمایی بفرمایید

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز ۵۷ میلیون سهم وقوام توسط زیر مجموعه بانک سپه(اندیش نگر) به قیمت سهمی یک ریال خریداری گردید، و رکورد بی ارزش ترین سهم تاریخ قبل از ادغام به نام قوامین شد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهام فپنتا را بخرید و تا یکسال نگه دارید
بازدهی حداقل 200 درصد خواهد داشت

پایش سهم

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز ۵۷ میلیون سهم وقوام توسط زیر مجموعه بانک سپه(اندیش نگر) به قیمت سهمی یک ریال خریداری گردید، و رکورد بی ارزش ترین سهم تاریخ قبل از ادغام به نام قوامین شد
درود.خریدارش مهم نیست.باید دید کدوم حقوقی احمقی فروخته:oops:تصورم اینه که هِبه کردند تا بعد باهم حساب کتاب کنند.

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
درود.خریدارش مهم نیست.باید دید کدوم حقوقی احمقی فروخته:oops:تصورم اینه که هِبه کردند تا بعد باهم حساب کتاب کنند.
سلام دوستان.
قیمت برای حقوقی اصلی باید هم همین باشد. باید.
این یک ریال خیلی هم گران است.
در حقیقت باید این قیمت منفی باشد برای بنیاد.

چه کسی بانک را این‌جور ورشکست کرد؟ مطمئنا من و شما نبودیم. سپرده‌گزاران هم نبودند. گیرندگان تسهیلات (اگر خودشان را مستثنا کنیم) هم نبودند. تنها کسانی که بانک را به این روز انداختند فرماندهانی بودند که روی بنیاد تعاون نفوذ داشتند و مدیرعامل برای بانک قوامین تعیین می‌کردند و به وسیله‌ی این مدیرعامل‌ها هر کاری که می‌خواستند می‌کردند و از بانک به نفع خودشان پول می‌گرفتند و پس نمی‌دادند.
پس سهام اینها را باید هم یک ریال بردارند. و باز هم می‌گویم. این یک ریال در حقیقت خیلی خیلی خیلی گران هم هست! تا زمانی که بنیاد آن پول‌هایی را که از ما برداشته و برده را برنگرداند ارزش واقعی هر سهم منفی هم هست! چه برسد به یک ریال!

من گمان می‌کنم این یک ریال علی‌الحساب بوده. تا بعدا سنگ‌هایشان را با هم وا بکنند. اگر دولت (نظام)، بنیاد را مجبور کند که وام‌ها را پس بدهد که بعدا این یک‌ریال‌ها را دانه‌ای ده هزار تومان حساب می‌کنند. اگر هم گفتند این وام‌ها همین‌جور پیش بنیاد بماند و خرد خرد بدهد یا هر نحو دیگری آن وقت این یک ریال‌ها را باید منفی حساب کنند و از بنیاد باز پول بگیرند به خاطر این سهامی که یک ریال ازش برداشته‌اند.

اما بحث ما جداست. (در پرانتز بگویم که من بخشی از سهامم را فروختم و بخشی را نگه داشتم. بخشی که فروخته‌ام هم بیشتر است. متاسفانه.) آری... بحث ما جداست. ما بانک را ورشکست نکرده‌ایم و ما مدیرعامل خائن انتخاب نکرده‌ایم و ما با مدیرعامل همدستی نکرده‌ایم که وام بیشتر از حد مجاز (۱۲۰ برابر سرمایه بانک) از بانک بگیریم و همدستی نکرده‌ایم که شکایت سوری از خودمان بکنیم و وام‌ها را پس ندهیم و در کل این قضایا ربطی به ما ندارد. (دوستانی هم که نمی‌فروشند باز هم می‌گویم. اول و آخر کار ما در دادگاه است. این را خود دولت هم مشخص کرده بود. پس اگر اهل دادگاه نیستید و در دادگاه‌ها رفت و آمد نداشته‌اید و حوصله شکایت و پیگیری ندارید کلا همین اکنون بفروشید برود پی کارش.)

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتان پس حسابرسی چی میشه مگه قرار نبود بعد حسابرسی و اگر سهام داران راضی نبودن بحث شکایت مطرح بشه؟؟؟من شهرستانم و اصلا وقت شکایت ندارم چکار باید بکنم؟؟.
سلام دوستان.
قیمت برای حقوقی اصلی باید هم همین باشد. باید.
این یک ریال خیلی هم گران است.
در حقیقت باید این قیمت منفی باشد برای بنیاد.

چه کسی بانک را این‌جور ورشکست کرد؟ مطمئنا من و شما نبودیم. سپرده‌گزاران هم نبودند. گیرندگان تسهیلات (اگر خودشان را مستثنا کنیم) هم نبودند. تنها کسانی که بانک را به این روز انداختند فرماندهانی بودند که روی بنیاد تعاون نفوذ داشتند و مدیرعامل برای بانک قوامین تعیین می‌کردند و به وسیله‌ی این مدیرعامل‌ها هر کاری که می‌خواستند می‌کردند و از بانک به نفع خودشان پول می‌گرفتند و پس نمی‌دادند.
پس سهام اینها را باید هم یک ریال بردارند. و باز هم می‌گویم. این یک ریال در حقیقت خیلی خیلی خیلی گران هم هست! تا زمانی که بنیاد آن پول‌هایی را که از ما برداشته و برده را برنگرداند ارزش واقعی هر سهم منفی هم هست! چه برسد به یک ریال!

من گمان می‌کنم این یک ریال علی‌الحساب بوده. تا بعدا سنگ‌هایشان را با هم وا بکنند. اگر دولت (نظام)، بنیاد را مجبور کند که وام‌ها را پس بدهد که بعدا این یک‌ریال‌ها را دانه‌ای ده هزار تومان حساب می‌کنند. اگر هم گفتند این وام‌ها همین‌جور پیش بنیاد بماند و خرد خرد بدهد یا هر نحو دیگری آن وقت این یک ریال‌ها را باید منفی حساب کنند و از بنیاد باز پول بگیرند به خاطر این سهامی که یک ریال ازش برداشته‌اند.

اما بحث ما جداست. (در پرانتز بگویم که من بخشی از سهامم را فروختم و بخشی را نگه داشتم. بخشی که فروخته‌ام هم بیشتر است. متاسفانه.) آری... بحث ما جداست. ما بانک را ورشکست نکرده‌ایم و ما مدیرعامل خائن انتخاب نکرده‌ایم و ما با مدیرعامل همدستی نکرده‌ایم که وام بیشتر از حد مجاز (۱۲۰ برابر سرمایه بانک) از بانک بگیریم و همدستی نکرده‌ایم که شکایت سوری از خودمان بکنیم و وام‌ها را پس ندهیم و در کل این قضایا ربطی به ما ندارد. (دوستانی هم که نمی‌فروشند باز هم می‌گویم. اول و آخر کار ما در دادگاه است. این را خود دولت هم مشخص کرده بود. پس اگر اهل دادگاه نیستید و در دادگاه‌ها رفت و آمد نداشته‌اید و حوصله شکایت و پیگیری ندارید کلا همین اکنون بفروشید برود پی کارش.)

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتان پس حسابرسی چی میشه مگه قرار نبود بعد حسابرسی و اگر سهام داران راضی نبودن بحث شکایت مطرح بشه؟؟؟من شهرستانم و اصلا وقت شکایت ندارم چکار باید بکنم؟؟.
علیکم‌السلام.
منظور پس از حسابرسی است.
منظورم این بود که اول و آخر آدم باید خودش را برای شکایت آماده بکند. چون هم دولت پول کم دارد و هم روال کار معمولا در این‌جور کارهای دولتی این است که اولش تنگ می‌گیرند که هم پول از بیت‌المال نرود و هم کسی احیانا خوش به حالش نشود.
و کسی که می‌خواهد نفروشد باید فکر اینجایش را هم بکند و پی‌اش را به تنش بمالد که در حسابرسی بیایند ورشکستگی بانک را به حساب ما هم بگذارند و بعد ما مجبور باشیم این را در دادگاه مطرح کنیم.

چون کارشناس کارش کارشناسی است... می‌آید نگاه می‌کند این ور این بدهی‌ها وجود دارد و آن ور هم این دارایی‌ها... اینها را به قیمت روز از هم کم می‌کند و بعد می‌گوید این بانک ورشکسته است و هر سهمی مثلا ۱۰۰۰۰ ریال منفی (یعنی زیر صفر) ارزش دارد و در نهایت مثلا اعلام می‌کند به هر سهمی یک ریال می‌رسد... دیگر نگاه نمی‌کند که این بنیاد دستش با مدیرعامل در یک کاسه بوده و بانک را ورشکست کرده و منافع بانک را به نفع خودش صادر کرده یا نه؟ این موارد به کارشناس مربوط نمی‌شود... پس به احتمالی (به احتمال زیاد) کار به دادگاه می‌کشد... که از آغاز هم دولت گفته بود! و این وسط یک زمانی هم از ما گرفته می‌شود... و معلوم نیست کی به پولمان برسیم... و این پولمان را که هندوانه دربسته‌اش کرده‌اند چقدر تهش باشد؟

البته!
تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. که دستش بالای همه دست‌هاست.

بالا