وقوام ( بانک قوامین )

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
کجارو جمعش کنن؟؟بنیادو؟؟ یکی از چهار هلدینگ بزرگ کشور بنیاد تعاون ناجاست همین الان صدها پروژه عمرانی استانی و ملی دستشه ۴۰درصد دارایی و املاک شاندیز متعلق به بنیاده هلیکوپتری و راه اهن رجا پتروشبمی و شیلات کارخانجات متعدد بافندگی و پوشاک هلدینگ بزرگ ساخت سد و ابنیه و ساختمان واردات و.... عزیز برادر سود وام داده شده واصل پول هم با سند معتبر اعم از املاک خیلی بیشتر از وام در گرو بانک قوامین و از طریق دادسرا توقیف شده علت عدم بازگشایی بورس فقط و فقط یاوه گویی و زیاده خواهی بانک مرکزی و سازمان بورسه قوامین ۴مرتبه گرارش و شفافیت مالی رو اعلام کرد ولی به علل نامعلومی مورد قبول بانک مرکزی قرار نگرفت
با سلام وعرض ادب.کاملا صحیح می فرماییدبانک مرکزی برای اینکه پول وذخیره بیشتری از بانک ها بگیرد نزدیک مجمع تمام بانک هایی که می خواستند سود به سهام دارانش بدهند تبدیل به زیان کرد وگفت سود هم بیش از ده در صد تقسیم نشود که با نک قوامین هم ۱۰در صد سود سال ۹۳و۹۴را تقسیم ومابقی رفت برای انباشته بنده با هر مسولی صحبت کردم می گفتند ماصورت های مالی را می فرستیم وبانک مرکزی می گوید ذخیره بیشتری بگیرید که مدیر عامل در جلسات زیر بار نمی رفت ضمنا تراز مالی قوامین در حال حاضر بدون الباقی بدهی بنیاد مثبت است.در باز خرید باید املاک وشعبات وبدهی بنیاد کارشناسی شود که ارزش هر سهم بسیار فراتر از ۱۰۰۰تومان می شود وقانونا تا حق وحقوق سهامداران حقیقی که سهام را در بورس خریده اند ن.را ندهندنمی توانند به صورت رسمی ادغام کنند.ارادت

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
کجارو جمعش کنن؟؟بنیادو؟؟ یکی از چهار هلدینگ بزرگ کشور بنیاد تعاون ناجاست همین الان صدها پروژه عمرانی استانی و ملی دستشه ۴۰درصد دارایی و املاک شاندیز متعلق به بنیاده هلیکوپتری و راه اهن رجا پتروشبمی و شیلات کارخانجات متعدد بافندگی و پوشاک هلدینگ بزرگ ساخت سد و ابنیه و ساختمان واردات و.... عزیز برادر سود وام داده شده واصل پول هم با سند معتبر اعم از املاک خیلی بیشتر از وام در گرو بانک قوامین و از طریق دادسرا توقیف شده علت عدم بازگشایی بورس فقط و فقط یاوه گویی و زیاده خواهی بانک مرکزی و سازمان بورسه قوامین ۴مرتبه گرارش و شفافیت مالی رو اعلام کرد ولی به علل نامعلومی مورد قبول بانک مرکزی قرار نگرفت
سلام.
شما از کجا اطلاع دارید که بنیاد سود وامش را داده؟
چون اگر داده بود که این مسایل اصلا به وجود نمی‌آمد... نیازی به ذخیره گرفتن هم نبود... نیازی به پنهان کاری صورت‌های مالی هم نبود. نماد هم باز می‌شد و می‌توانستیم سهاممان را به قیمت مناسب بفروشیم. اگر همه‌چیز طبق روال بوده برای چه صورت‌های مالی را ارایه نکردند و به اینها گفته‌اند باید ذخیره بگیرید؟؟؟

شما احتمالا اصلا تا به حال مجمع نیامده‌اید! آمده‌اید؟ در مجمع هم تقی‌نتّاج فلان‌فلان‌شده بود و هم نماینده سازمان بورس و هم مردم. این تقی‌نتّاج می‌گفت تقصیر ما نیست که سهام باز نمی‌شود! به سهامداران می‌گفت تقصیر سازمان است! نماینده سازمان در آمد گفت همین الان صورت‌های مالی را بفرستید روی کدال که فردا نماد باز شود!!! مانند بانک‌های دیگر... ولی تقی‌نتَاج در آمد گفت ما نمی‌توانیم بفرستیم روی کدال... شما باید تایید کنید! نماینده سازمان گفت اصلا مکانیزم ربطی به تایید ما ندارد! که بخواهیم تایید بکنیم یا نکنیم! هر ناشری هر چیزی دلش بخواهد می‌تواند روی کدال قرار دهد و اصلا این وسط ما واسطه نیستیم. بلکه ناشران دسترسی مستقیم به کدال دارند. (که درست هم گفت و هر کسی بورسی باشد می‌داند مکانیزم این‌گونه است. چندین و چند سال است که این‌گونه است.) (یعنی حتی اینها چرت و پرت و دروغ هم اگر می‌خواستند می‌توانستند بگذارند روی کدال که نماد باز شود! ولی نگذاشتند. هیچ چیز نگذاشتند.) که بعدش تقی‌نتّاج فلان‌فلان شده همان‌جا حرف را باز هم تغییر داد و این بار گفت بانک مرکزی اجازه نداده! ما که مجمع بودیم اینها را از این فرد شنیده‌ایم... نمی‌دانم شما اگر بودید حتما شما هم باید شنیده باشید... چند بار آنجا حرف‌ها را تغییر می‌داد این یارو...
پس معلوم می‌شود اینکه تا کنون سهام باز نشده عامل اصلی‌اش همین عوامل بنیاد بوده‌اند نه سازمان.

در مورد سود آن دو سال هم که به زور دادند... باز احتمالا شما و دیگر دوستان مجمع نبوده‌اید و هر حرفی به شما زده‌اند قبول کرده‌اید... در مجمع نماینده‌ی سازمان بورس گفت ما هیـــــــــچ دخالتی در میزان تقسیم سود آن سال‌ها نداریم (اگر اشتباه نکنم برای سال ۹۲-۹۳ بود. حالا... هر چه). ولی باز این نماینده بنیاد یعنی تقی‌نتّاج فلان‌فلان‌شده در آمد گفت نه! سازمان بورس به ما گفته سود باید کم توزیع کنید! نماینده سازمان بورس گفت آقا چرا حرف تو دهن من می‌گذارید؟ من الان خودم اینجا نشسته‌ام می‌گویم به ما ربطی ندارد! هر چقدر می‌توانید تقسیم کنید. تو چشمش نگاه می‌کرد می‌گفت نه اینها به ما گفته‌اند! بعد از چند بار که دید نماینده می‌گوید اصلا اگر به من است حداکثر پرداخت کنید درآمد گفت نه! بانک مرکزی به ما گفته که سود کم پرداخت کنیم! ما در آمدیم به تقی‌نتّاج گفتیم طبق قانون پرداخت سود سهام شرکت‌های سهامی عام ربطی به کسی به غیر از سهامداران ندارند... نه بانک مرکزی و نه سازمان... باز تکرار می‌کرد... وقتی دید داریم با ادله صحبت می‌کنیم می‌دانید در آمد چه گفت؟ گفت من اصلا این قدر پول ندارم که برای سهام بدهم (اگر اشتباه نکنم گفت ۱۲۰ میلیارد تومان...) گفت بانک بنیه‌اش را ندارد که این سود را به سهامدارانش بدهد! یعنی کشک! یعنی دورنگی! یعنی آن همه که گردن این و آن می‌انداخت خود همین نماینده بنیاد داشت می‌پیچاند... یعنی یک جو راستگویی من تو وجود این بشر ندیدم... که در نهایت هم خودش تصویب کرد که ۱۰ درصد بیشتر سود به سهامداران پرداخت نشود! خود ملعونش.
اگر شما در مجامع بوده‌اید احتمالا این ماجراها را دیده‌اید...

حالا زمانی که شما می‌فرمایید ماه به ماه سود وام‌های دریافت شده‌ی بنیاد دریافت شده و مشکلی نیست... احتمالا این حرف‌هایی که شما می‌فرمایید را از این آدم یا ارباب‌هایش در بنیاد شنیده‌اید... از همان که زل می‌زد تو چشم نماینده سازمان بورس و می‌گفت تو به من گفته‌ای فلان... و دو دقیقه بعد حرفش را عوض می‌کرد! (اگر نه منبع اطلاعاتتان را بفرمایید که ما هم امیدوار بشویم.)
و همان‌گونه که گفتم اگر مشکلی در این وام نبود باید تا الان ده بار مانند دیگر بانک‌ها (مانند وکوثر و حکمت و انصار...) صورت‌های مالی این بانک منتشر می‌شد! چطور سازمان و بانک مرکزی به آنها گیر ندادند؟ چطور فقط جلوی انتشار صورت‌های مالی این را گرفتند؟
شما نماد وکوثر را نگاه کن! سال ۹۷ و ۹۶ کدال را اطلاعیه‌باران کرده! چطور سازمان به این گیر نداده؟ فقط با بنیاد تعاون ناجا و بانک قوامین مشکل داشته؟
ومهر را نگاه کنید!
حکمت را نگاه کنید...
بانک‌های غیر نظامی مانند وبصادر و وتجارت و وبملت یا حتی بانک‌های کوچکی مانند وملل و وخاور... چگونه است که همه بانک‌ها صورت‌های مالی‌شان هست و قشنگ هم گذاشته‌اند روی کدال و نه سازمان به آنها گیر داده و نه بانک مرکزی و فقط اینها آمده‌اند به بانک قوامین گیر داده‌اند!؟؟؟؟؟ حتما چون بنیاد پول‌های ما را پس داده و ماه به ماه سود وام‌های گرفته شده را پرداخت کرده صورت‌ها را اجازه نداده‌اند بگذارند روی کدال!؟؟؟ :oops: یا شاید به بقیه گفته‌اند شماها لازم نیست IFRS کار کنید و تنها وقوام باید استاندارد کار کند؟ :oops: یا شاید دیگر بانک‌ها به فکر سهامدارانشان نبوده‌اند و اینها برای حفظ حقوق سهامداران! صورت‌های مالی را ارایه نمی‌کنند! :oops: واقعا بد نیست یک لحظه فکر کنیم ببینیم چگونه است که دیگر بانک‌ها همه قشنگ طبق روال کار کرده‌اند و این دو سال است که هیچ گونه صورت مالی‌ای ارایه نداده! بقیه به فکر سهامداران نبوده‌اند و این به خاطر حفظ حقوق من و شما این کار را کرده؟؟؟ آنجا عیسی‌رضایی که خودش سهامدار بوده به فکر خودش نبوده و اینجا تقی‌نتّاج برای حفظ حقوق ما اطلاعات را ارایه نکرده؟؟؟

من نمی‌دانم اطلاعات شما از کجاست... ولی اگر از تقی‌نتّاج و ارباب‌هایش است مطمئن باشید جنس اینها جنس همان است که در مجمع ده بار آن گونه رنگ به رنگ می‌شد... همان که حرف را به این و آن نسبت می‌داد و بعدا دروغش معلوم می‌شد... همان که اول می‌گفت بنیاد پول‌نده نیست... و پول را می‌دهد... بعد می‌گفت ۳۳ هزار میلارد تومان گرفته‌ایم از بنیاد! من خودم بهش گفتم اگر راست می‌گویی فهرست اموال را اعلام کن ما برویم بررسی کنیم ببینیم ۳۳ هزار می‌ارزد یا نه؟ گفت حتما در جراید منتشر خواهیم کرد این فهرست را! گفتم نه! در کدال باید بگذاری... گفت باشد فهرست اموال ضبط شده از بنیاد را که ۳۳ هزار میلیارد می‌ارزد در کدال قرار می‌دهیم... (الان چند سال از آن زمان می‌گذرد... کو؟) به هر حال... اول گفت ۳۳ هزار میلیارد... بعد گفت ۱۶ هزار میلیارد... بعد گفت ۸ هزار میلیاردش را گرفته‌ایم... بعدا معلوم شد انگار یک قران هم نگرفته‌اند... بعد گفت ما رفته‌ایم از بنیاد شکایت کرده‌ایم! (فکرش را بکن! طرف برود از کسی که استخدامش کرده، از اربابش شکایت کند! مزحکه نیست؟ شکایت سوری نیست؟ رفته‌اند دادگاه و از خودشان شکایت کرده‌اند! خوب اگر قرار بود بدهی که بدون شکایت می‌دادی... اگر هم با شکایت موافق نبودی که این یارو تقی‌نتّاج را می‌انداختی دور... یعنی یک نفر باید واقعا ابله باشد به نظر من که فکر کند این شکایت و این دادگاه سوری نبوده...) به هر حال... ما که نه آن ۳۳ هزار میلیارد را دیدیم و نه چیز دیگری‌اش را...
منظور اینکه اگر منبع اطلاعاتی شما همین یارو تقی‌نتّاج است... بدانید این پدر مادرش این‌گونه این را زاییده‌اند و بزرگ کرده‌اند... بدانید از این و از ارباب‌هایش قبلا از این حرف‌ها شنیده‌ایم... شما اگر خودتان مدرکی، سندی، رسیدی، چیزی دیده‌اید آن یک حرف دیگر است... ولی اگر این یارو و ارباب‌هایش به شما صرفا «حرف»ی را گفته‌اند... بدانید این همان است که بود...

جناب قیوم، من قبلا هم گفتم الان هم باز می‌گویم... اول اینکه با نوشته‌های ما نه قیمت ۱۰۰۰ ریال و نه قیمت چهار ماه آینده تغییر نمی‌کند مطمئن باشید نماینده دولت نمی‌آید نوشته‌های ما را بخواند و از روی آن تصمیم گیری کند که آهان... حالا که اینها فهمیده‌اند بانک چقدر بدبخت است حالا ما هم از اینها ارزان‌تر بخریم! ;) نه!
و دوم هم اینکه ما هم خودمان تمایل نداریم قیمت سهاممان افت کند و ارزان‌تر از ما بخرند! ولی شما گمان می‌کنی با مثبت‌اندیشی و مثبت‌نویسی در اینجا مثلا سهام گران‌تر یا ارزان‌تر می‌شود! و اگر عمق فاجعه را متوجه بشویم از ما ارزان بر می‌دارند!
حقیقت همان است که گفتم:
اگر وام و سود داده شده به بنیاد واقعا برگردانده شود (یا به قول شما سودش را دست کم تا کنون داده‌ باشند) قیمت هر سهم زیر ۴۰-۵۰ هزار ریال نیست. و اگر بنیاد تعاون ناجا (که یکی از مستخدمینش همین تقی‌نتّاج فلان‌فلان‌شده است) فرمانده‌هان و روسایش پول‌ها را خورده باشد یا مانند خـر در گل گیر کرده باشند و پروژه‌ها نیمه‌کاره رها شده باشد و در کل به خاطر بی‌عرضگی اموال بانک حیف و میل شده باشد و نخواهند اصل و فرع پول را بدهند، هر سهم ۱ ریال هم ارزش ندارد.

آخرین ویرایش:

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من حرفی ندارم ان شاالله تا چند ماه دیگه حقایق ر وشن میشه من نه کار به مجمع دارم و نه به بورس کثیف و دودوزه باز..... به همان اندازه که نتاج فلان فلان شده هست و بلای مهر اقتصاد رو به سر قوامین اورد از ایشون متنفرم..... این اطلاعات بنده از سازمان بازرسی کل کشور و دادگاه قضایی بوده و صحت دارد.ببخشید اینو میگم با توجه به ورود............. و بررسی محرمانه تخلفات قطعا ابن موارد اطلاع رسانی عمومی نمیشه و بصورت سکرت طی مسیر میکنه ولی مطمین باشید با دستور از بالا بصورت کاملا موشکافانه حسابرسی انجام میشود.به اون بانک مرکزی هفت خط و بورس و نماینده های هفت ختش نمیشه اعتماد کرد و همشون سر ته یه کرباسن

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
من حرفی ندارم ان شاالله تا چند ماه دیگه حقایق ر وشن میشه من نه کار به مجمع دارم و نه به بورس کثیف و دودوزه باز..... به همان اندازه که نتاج فلان فلان شده هست و بلای مهر اقتصاد رو به سر قوامین اورد از ایشون متنفرم..... این اطلاعات بنده از سازمان بازرسی کل کشور و دادگاه قضایی بوده و صحت دارد.ببخشید اینو میگم با توجه به ورود............. و بررسی محرمانه تخلفات قطعا ابن موارد اطلاع رسانی عمومی نمیشه و بصورت سکرت طی مسیر میکنه ولی مطمین باشید با دستور از بالا بصورت کاملا موشکافانه حسابرسی انجام میشود.به اون بانک مرکزی هفت خط و بورس و نماینده های هفت ختش نمیشه اعتماد کرد و همشون سر ته یه کرباسن
ان‌شاءالله.
در ضمن من این را هم خدمت دوستان بگویم که بنده به شخصه خودم می‌خواهم این کار را بکنم:
  • (شکایت که کرده‌ام. و پی‌اش را می‌گیرم.)
  • یک مقدار کم از سهامم را همین ابتدا می‌فروشم. ۱۰۰۰ ریال. مثلا ۱۰-۱۵ درصد. چون از یک سو به هیچ حرفی در ایران نمی‌شود اطمینان کرد. حتی و مخصوصا رییس‌جمهور! (رییس بانک مرکزی و فلان و بهمان که دیگر بماند...) و از سوی دیگر معلوم نیست این چهار ماهی که گفته‌اند واقعا چند وقت طول بکشد (در ایران جا دارد چهار ماه راحت چهار سال یا بیشتر بشود... به خصوص اگر قضیه دادگاه هم باشد...) و آخرش حقمان را کسی پیدا بشود بدهد و یا ماست‌مالی‌اش بکنند... و از سوی دیگر پول‌لازم هم هستم و چند بار تا کنون از کارگزاری اعتبار خریده‌ام! (وام گرفته‌ام!) و عملا این‌گونه دارم بهره می‌دهم...
  • ولی اصلش را نگه می‌دارم برای همان چند ماه آینده... (۸۰-۹۰ درصدش را) (هم در وقوام و هم در وکوثر احتمالا... البته وکوثرم چون کم است شاید همه‌اش را فروختم همین ابتدا.) چون در درجه اول به فضل خدا امید دارم و در درجه بعد احتمال این هست که واقعا حسابرسی بکنند. (چون یک طرف قضیه هم دولت است و موضوع هم یک مقدار رسانه‌ای شده و عملا دولت نمی‌تواند و نباید گندکاری یکی دیگر را (یعنی روسای بنیاد تعاون ناجا را) ماست‌مالی کند. از یک سو پول ندارد و از یک سو نمی‌خواهد و از یک سو نباید (شرعی که هیچ... تو این مملکت... بماند... ولی به خاطر رسانه‌ای شدن ماجرا، نباید). برای همین احتمال اینکه چند ماه دیگر پول بیشتر از حقم به من برسد بیشتر است. حتی اگر حسابرسی هم درست حسابی نکنند باز احتمال اینکه بالای ۱۲۰۰ ریال بدهند هست. حتی اگر بخواهند حسابی حق‌خوری هم بکنند یا به خاطر مسالح نظام! (یعنی بدنام نشدن ناجا بخواهند ماست مالی کنند حقوق ما را) باز بعید می‌دانم زیاد زیر ۱۰۰۰ ریال تمام شود آن چند ماه دیگر... پس در عمل بیشتر سهامم را من می‌گذارم همان چند ماه آینده می‌فروشم.
  • در نهایت شکایت دوم که برای گرفتن حق گفته‌اند را هم می‌کنم. به هر حال... من که زیاد به عدل این حکومت امیدوار نیستم... ولی بالاخره آدم باید در حفظ حقش تلاشش را بکند. که فردا روز به خودش نگوید فلان کار را چرا نکردی.

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده به نوبه خودم از هر کسی با هر دیدگاهی که بتونه اندازه یه ارزن از حقوق ما سهام دارها رو برگردونه دستش به گرمی میفشارم ولی حقیقت امر اینه این بانک به همه ضربه زد اینجاست که باید یسری که به اندازه انگشت نیستن حسابی بچاپن و 99 درصد دیگه به اصل پولشون نرسن از یطرف رییس سازمان بورس مردم دعوت میکنه به بورس که اگه از نزدیک ببینمش هر چی بتونم بهش میگم که غلط بیجا میکنی دعوت به نابودی مردم میکنی فقط بدلیل اینکه نماد بسته نگهداشته بعد صحبت از حقوق سهام دار میکنه اون زمانی که ما این سهم نکبت خریدیم سکه 1 میلیون بود هر سهم خریدیم 100 تومان الان سکه چن شده مایی که امدیم هم سود ببریم و هم چرخ اقتصاد مملکت بچرخه اینطوری باید نابود شیم مگه نه کاری داشت پول بزاریم همین بانک 25 درصد بقول خودشان بهره اسلامی بگیریم به هیچ یک از وعده وعید جمهوری اسلامی دل خوش نکنید کارنامه دروغ از همه جا پیداست این بانک این همه صحبت از خوبی براش یسری میکنن یجواب ساده به من بدن از سال 90 تا سال 97 هر سهم چقدر سود به سهام دار داد ؟؟؟؟ بانک انصار هم میتونید چک کنید که چقدر داد ؟

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب.تمام بانک های نظامی گزارشات رابه موقع روانه کدال می کنند قوامین حدود دوسال است که هیچ گزارشی به کدال نفرستاده وهیچ کس هم پاسخگو نیست.با بورس هم تا کنون هم اهنگی جهت باز شدن نماد صورت نگرفته دم عیدی کسانی هستند که نیاز مبرم به پول بلوکه شده خود دارند.ایا ریس بانک مرکزی به وعده خود عمل خواهد کرد؟

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
اگهی روزنامه هم طبق این روزنامه از 18 فروردین 98 شروع بخرید میکنن بقیمت 100 تومان متشکرم از نهاد پلیس کشور که بعد از 6 سالی که سهم 150 انداختن به مردم دارن 40 درصدی پایین تر میخرن و با این فرق که همه چی تورم 400 درصدی داشته تو این چن سال

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
هر چی بگندد نمکش میزنن وای به روزی که بگندد نمک بیخود نیس تیمور لنگ میرفت هر کشوری و مردمش دزدی میکردن میگفت شک نکنید حاکم اون کشور دزده الان بریم کدوم نهاد بگیم پلیس جیب ما رو زد

mabsp

Active Member
کاربر فعال
اینکه قبل از ارزش گذاری عنوان میکنن هرکی مایله میتونه 100 تومن بفروشه و گرنه صبر کنه برج 5 تعیین تکلیف بشه هیچ مبنای عقلی نداره و قطعا رانت درش بوجود میاد . اگه قراره هر عددی بعدا اعلام بشه بهتره همه بصورت یکسان مشمولش بشن حالا یا بالاتر از عدد اسمی یا پایینتر در غیر اینصورت حتما در حق یه گروه از سهامدارها اجحاف میشه

محمدرضا تیموری

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
جالبه شرکت های زیر مجموعه بانک ها دارند به خودشون ضرر می زنند و لطف می کنند سهم را 100 می خرند.
نامرده هر کی سهمشو به این روش بفروشه.
کدوم قانون اجازه این کار رو به اینها میده.
بانک انصار بابت موسسه عقیم ثامن 150 میده اونموقع سهام بانک ها و موسسات با این سابقه 100.

شرافت صفت ارزشمندی است

پایش سهم

Well-Known Member
کاربر فعال
اینکه قبل از ارزش گذاری عنوان میکنن هرکی مایله میتونه 100 تومن بفروشه و گرنه صبر کنه برج 5 تعیین تکلیف بشه هیچ مبنای عقلی نداره و قطعا رانت درش بوجود میاد . اگه قراره هر عددی بعدا اعلام بشه بهتره همه بصورت یکسان مشمولش بشن حالا یا بالاتر از عدد اسمی یا پایینتر در غیر اینصورت حتما در حق یه گروه از سهامدارها اجحاف میشه
درود.خریدارزیرمجموعه بانک هست و به تصور من میخواهند سهم سهامدار خسته و ناامید را مفت تصاحب نموده تا پس از پایان خریدها قیمت واقعی را رونمایی کنند.شایدنمادرا در بورس باز کردند وبا قیمت بالا به بازارعرضه وسود بادآورده ای به جیب زدند.شخصاً تا آخرش هستم.نباید از این وضعیت بدتر باشه.

saman3g

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
جالبه شرکت های زیر مجموعه بانک ها دارند به خودشون ضرر می زنند و لطف می کنند سهم را 100 می خرند.
نامرده هر کی سهمشو به این روش بفروشه.
کدوم قانون اجازه این کار رو به اینها میده.
بانک انصار بابت موسسه عقیم ثامن 150 میده اونموقع سهام بانک ها و موسسات با این سابقه 100.

شرافت صفت ارزشمندی است
یاد زمانی افتادم که سهام صدرا را به قیمت 100 تومان, با منت از سهامدار بدبخت ناامید خسته لطف میکردن و میخریدن. قوامین یعنی صدرا 2

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
این ناظر بازار هم مانند رئیسش #شاپور_دانا حالش خوش نیست‌ها!

08:02:18 1397/12/27
توقف نماد (وقوام1) - اطلاعات با اهمیت گروه ب

کارگزاران محترم عضو فرابورس،به اطلاع میرساند: نماد معاملاتی (وقوام1) به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه (ب) برای شرکت بانک قوامین متوقف شد. بدیهی است نماد مذکور تا ساعت 10:00 جلسه معاملاتی جاری به صورت حراج ناپیوسته با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد. مدیر عملیات بازار فرابورس ایران

آخرین ویرایش:

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
یاد زمانی افتادم که سهام صدرا را به قیمت 100 تومان, با منت از سهامدار بدبخت ناامید خسته لطف میکردن و میخریدن. قوامین یعنی صدرا 2
با سلام وعرض ادب سهام دار عمده صدرا قرارگاه وسهام دارعمده قوامین بنیاد.چقدر از لحاظ عملکرد در حق وحقوق سهام داران وامانت داری به هم نزدیک اند ت‌

sma.feiz

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سیدمحمدعلی فیض:
همین الان هم هیچ اتحادی بین سهامداران برقرار نیست ...
چه سهامداران بانک قوامین و چه سهامداران سایر بانک های نظامی ...
با این اطلاعیه که بانک ها دادن هم بعضی از اشخاص که کمتر از ۱۰۰ تومان سهام براشون دراومده میفروشن و میرن ...
بقیه افراد هم یا سهامدار حقیقی غیر خانواده نظامی هستن یا نظامی ...
خانواده نیروهای مسلح را قطعا از تشکیل بانک جدید منتفع خواهند کرد و باقی سهامداران را نیز بعد از ارزیابی با ۱۰ الی ۳۰ درصد قیمت بالاتر از قیمت اسمی خواهند خرید.
نکته دیگر اینکه قرار نیست این ارزیابی مثل ارزیابی شرکت های دیگر بورسی باشد چراکه بعد از این ارزیابی دیگر شرکتی باقی نخواهد ماند، لذا فقط میخواهند یک مبنایی جهت ادغام داشته باشند تا هم بتواندد پول خرید سهامداران را مهیا کنند و هم روال ادغام را انجام دهند.
با توجه به صحبت های جهانگیری در زمان انتخابات نامزدهای ریاست جمهوری که علنا اسم بانک های شهر و قوامین را آورد، قطعا این بانک اوضاع مناسبی ندارد ...
لذا تصمیم با خود عزیزان هست یا باید با اتحاد موند و شکایت کرد و حقمون رو بگیریم یا اگر همین روال که از قبل بوده، باشد، باید سهام رو هرچه زودتر فروخت و در بقیه بازارها یا همین بورس سرمایه گذاری مجدد و عاقلانه انجام داد.

sma.feiz

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سیدمحمدعلی فیض:
همین الان هم هیچ اتحادی بین سهامداران برقرار نیست ...
چه سهامداران بانک قوامین و چه سهامداران سایر بانک های نظامی ...
با این اطلاعیه که بانک ها دادن هم بعضی از اشخاص که کمتر از ۱۰۰ تومان سهام براشون دراومده میفروشن و میرن ...
بقیه افراد هم یا سهامدار حقیقی غیر خانواده نظامی هستن یا نظامی ...
خانواده نیروهای مسلح را قطعا از تشکیل بانک جدید منتفع خواهند کرد و باقی سهامداران را نیز بعد از ارزیابی با ۱۰ الی ۳۰ درصد قیمت بالاتر از قیمت اسمی خواهند خرید.
نکته دیگر اینکه قرار نیست این ارزیابی مثل ارزیابی شرکت های دیگر بورسی باشد چراکه بعد از این ارزیابی دیگر شرکتی باقی نخواهد ماند، لذا فقط میخواهند یک مبنایی جهت ادغام داشته باشند تا هم بتواندد پول خرید سهامداران را مهیا کنند و هم روال ادغام را انجام دهند.
با توجه به صحبت های جهانگیری در زمان انتخابات نامزدهای ریاست جمهوری که علنا اسم بانک های شهر و قوامین را آورد، قطعا این بانک اوضاع مناسبی ندارد ...
لذا تصمیم با خود عزیزان هست یا باید با اتحاد موند و شکایت کرد و حقمون رو بگیریم یا اگر همین روال که از قبل بوده، باشد، باید سهام رو هرچه زودتر فروخت و در بقیه بازارها یا همین بورس سرمایه گذاری مجدد و عاقلانه انجام داد.

بالا