وقوام ( بانک قوامین )

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سیاوش گرامی، سلام. بگذارید حرف‌های شما را این‌گونه اصلاح/تکمیل کنم:
اگر وام‌های گرفته‌شده و برگردانده نشده تا آن چهارماه دیگر برگردانده شود و حساب کتاب شود این نماد قیمت هر سهمش بالای ۴۰-۵۰ هزار ریال است.
ولی اگر قرار باشد این وام‌های مشکوک‌الوصول (که با کمک مدیرعاملی‌هایی که خودشان انتخاب کردند گرفتند و برایش ذخیره هم گرفتند و عملا معلوم نشد کدام فرمانده برد و کدام خورد و چه به چه شد) همین‌جور بماند و حساب‌کتاب نشود و برگردانده نشود این نماد هر سهمش ۱ ریال هم نمی‌ارزد! چه برسد به ۱۰۰۰ ریال!

س

چرا اتفاقا به همون شوری هست بدتر از اونم هست یه حساب کتاب ساده بکن 60 هزار میلیارد تومان پول دستشون هست که دارن ماهی هزار میلیارد تومان سود میدن هزینه پرسنل اختلاس پروژه هایه نیم کارشون که از چن سال قبل هست و ضمنا املاک که یسری مدیران ناجا چن سال قبل به بانک انداختن و هنوز املاک به قیمت اون زمان نرسیده این اخبار موثقه دوست عزیز اگه میبینی هر چن سال تورم وحشتناک داریم ریال از پشگل ارزشش کمتره چون مشکلات تو ایران با چاپ پول حل میکنن سال 1357 دلار 7 تومان بوده الان شده 13000 درهم امارات تغییر انچنانی نداشته جوابت امیدوارم گرفته باشی

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب.قبل از ادغام بایستی قیمت واقعی سهم مشخص وبه سهام داران بدهندذخیره گرفته شده دارایی بانک ومربوط به سهام دار است بایستی بر گشت بخورد....کل بدهی بنیاد با بهره بایستی داده شود اگر ندارند املاک وساختمان وشرکت قیمت گذاری وداده شود. مدیر عاملانی که حساب سازی کرده اند را به قانون بسپارند.وگروه قبلی را که....کرده اند محاکمه واموال انان را مصادره کنند انشا الله که مفسدین اقتصادی به سزای اعمالشان بر سند

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب.قبل از ادغام بایستی قیمت واقعی سهم مشخص وبه سهام داران بدهندذخیره گرفته شده دارایی بانک ومربوط به سهام دار است بایستی بر گشت بخورد....کل بدهی بنیاد با بهره بایستی داده شود اگر ندارند املاک وساختمان وشرکت قیمت گذاری وداده شود. مدیر عاملانی که حساب سازی کرده اند را به قانون بسپارند.وگروه قبلی را که....کرده اند محاکمه واموال انان را مصادره کنند انشا الله که مفسدین اقتصادی به سزای اعمالشان بر سند

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
بایستی که... بلی...
بایست...
ولی اینجا ایران است!
هر وقت خاوری را برگرداند... مطمئن باشید تقی‌نتّاج را هم می‌گیرند و به علت تبانی با سهامدار عمده و شکایت ما بازداشت می‌کنند... و حق ما را هم از بنیاد می‌گیرند و شفاف‌سازی می‌کنند کدام فرمانده پول‌ها را برده و کجا برده و...
ولی اینجا ایران است!
حالا صبر کن تا شفاف‌سازی کنند... حالا حالاها باید بایستیم ببینیم معلوم می‌شود پول‌های ما (سهامداران خرد) و سپرده‌گزاران کجا رفته و دست کیست یا نه...)
دو روز بعد که خطیبی و تقی‌نتّاج و کسانی که استخدامشان کردند را در کانادا رویت کردیم، یک لبخند تحویلمان می‌دهند و می‌گویند پول‌هایتان رفت... باهاش بای‌بای کنید!

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این اخبار چرت از خودتونه هزار میلیارد سود؟؟؟از کجات در اوردی ؟؟؟؟ معلومه یه منافعی داری که این اخبار کذبو انتشار میدی..برو از گند کاری بانکهای دولتی و علی الخصوص سپه بنویس جیگر اخبار موثقتم دیدیمامثال شماهارو من بزرگ کردم قربونت
س

چرا اتفاقا به همون شوری هست بدتر از اونم هست یه حساب کتاب ساده بکن 60 هزار میلیارد تومان پول دستشون هست که دارن ماهی هزار میلیارد تومان سود میدن هزینه پرسنل اختلاس پروژه هایه نیم کارشون که از چن سال قبل هست و ضمنا املاک که یسری مدیران ناجا چن سال قبل به بانک انداختن و هنوز املاک به قیمت اون زمان نرسیده این اخبار موثقه دوست عزیز اگه میبینی هر چن سال تورم وحشتناک داریم ریال از پشگل ارزشش کمتره چون مشکلات تو ایران با چاپ پول حل میکنن سال 1357 دلار 7 تومان بوده الان شده 13000 درهم امارات تغییر انچنانی نداشته جوابت امیدوارم گرفته باشی

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
این اخبار چرت از خودتونه هزار میلیارد سود؟؟؟از کجات در اوردی ؟؟؟؟ معلومه یه منافعی داری که این اخبار کذبو انتشار میدی..برو از گند کاری بانکهای دولتی و علی الخصوص سپه بنویس جیگر اخبار موثقتم دیدیمامثال شماهارو من بزرگ کردم قربونت
جناب قیوم ، شما چرا از دست این بنده خدا ناراحتید؟ الان که دیگر بحث تو سر قیمت زدن و از این جور حرف‌ها نیست...
نه ایشان نه هیچ کس دیگری نمی‌تواند قیمت را بالا پایین کند. قیمت را از قبل همتی مشخص کرده: ۱۰۰۰ ریال. برای آنها که پول‌لازم هستند و یا گمان می‌کنند همین‌قدر می‌ارزد. و بعد هم قیمت توسط حسابرسی (و احیانا دادگاه) مشخص می‌شود.
یعنی اینکه هیچ کس به جز دولت و یا نیروهای مسلح خریدار سهام ما نیست که ما بخواهیم به او بفروشیم.
پس اگر گمان می‌کنید این بنده خدا (جناب سیاوش پارسی) از روی قصد دارد حرف‌هایی می‌زند که قیمت را بالا پایین کند، اشتباه می‌کنید.

طرف حساب ما تنها و تنها دولت است یا نیروهای مسلح. همین.
حتی دیگر طرف حساب ما بنیاد و عواملش (تقی‌نتّاج و خطیبی) هم نیستند.

تعیین قیمت هم یک‌جورهایی زوری است! چک و چانه زدنی نیست! هر قیمتی که چهار ماه بعد به ما گفتند ما باید به همان قیمت بفروشیم. همین. (البته جلوتر ۱۰۰۰ ریال هم می‌شود فروخت)

تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد هزار میلیارد هم:
اگر ۶۰ هزار میلیارد را ضربدر سالی ۲۸ درصد یا اصلا سالی ۲۰ درصد بکنیم می‌شود سالی ۱۲ هزار میلیارد.
یعنی ماهی هزار میلیارد.

اگر این پول را بنیاد بدهد/می‌داد که هیچ. ولی اگر ندهد -با توجه به اینکه بانک قوامین دارد هر ماه همین‌مبلغ پول به سپرده‌گزارانش می‌دهد- معنی‌اش این است که بنیاد دارد هر ماه این میزان به بانک قوامین خسارت وارد می‌کند.
و از آنجا که سپرده‌گزار زیان نمی‌کند و سودش را می‌گیرد و از آنجا که در ترکیب سهامداران بانک قوامین خود بنیاد سهامدار عمده است و از وام گرفته دارد استفاده می‌کند، عملا معنی عبارت فوق این است که دارد این خسارت را به «ما» وارد می‌کند.

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما یک طرف قضیه رو میبینی بله سود داده میشه ولی نه اونقدر و همه اون مبلغ هم سپرده مردمی نیست.در ثانی بابت پولهای گرفته شده کار اقتصادی میشه کلی سود در قبال اون به حساب قوامین میاد. هنوزم قوامین بیشترین نقدینگی بانکهای کشورو داره ولی حسابرسی کامل نشده و منکر تخلفات مالی هم نیستم و باید عرض کنم اختلافات و احیانا تخلفات در اون حدی نیست که قوامین بخواد به خاک سیاه نشونده بشه. اینا فقط تبلیغ منفی و تضعیف سهام دارای کوچیکه برای خارج کردن از گود. اگر قراره بانک سپه سهام مارو بخره چون این درخواست دولته و اصرار ایشون بایدیا سهام دار راضی بشه یا از طریق دادگاه قیمت گذاری صورت بگیره که مطمینا قیمت قوامین بدون احتساب اختلافات موجود با بنیاد تعاون و پدیده شاندیز و.... در بدبینانه تربن حالت بالای ۲الی ۳هزار تومنه عزیز من دولت میدونه چکار میکنه و داره بانکهاب نظامی موفق و پرسودو از دور خارج میکنه و رغیب بانکهای دولتیو حذف میکنه برای جمع اوری سرمایه و ...... بانک قوامین شبه دولتی و حتی خصوصی حساب میشه و دولت نمیتونه قانونا راسا و بازور سهام رو بخره باید مطیع قانون بورس باشه

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
ابتدا به ساکن متذکر بشم ادب خوب چیزی هست رعایت کن کاری ندارم محفل خصوصیت چطوری حرف میزنی تو جمع عمومی چهارچوب خودت بدون
دوم بنده تعداد سهام ام حداقل چندین برابرت هست نه بخاطر امثال جنابعالی بخاطر مال خودم هر مجمعی بوده رفتم جلسات نیمه خصوصی هم با یسری مدیران بانک با یسری از سهامدارهای تعدادبالایه 4 میلیون سهم گذاشتیم و یسری اخباری که ادعا میکنی کذب هست موثق تر داریم
بانک قوامین اگه سود ده هست چرا از سال 95 صورت مالی نمیده اگه سود ده باشه که با افتخار اعلام میکنه یه مشکلی داره که اعلام نمیشه اونم زیانش هست

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
سیاوش گرامی، سلام. بگذارید حرف‌های شما را این‌گونه اصلاح/تکمیل کنم:
اگر وام‌های گرفته‌شده و برگردانده نشده تا آن چهارماه دیگر برگردانده شود و حساب کتاب شود این نماد قیمت هر سهمش بالای ۴۰-۵۰ هزار ریال است.
ولی اگر قرار باشد این وام‌های مشکوک‌الوصول (که با کمک مدیرعاملی‌هایی که خودشان انتخاب کردند گرفتند و برایش ذخیره هم گرفتند و عملا معلوم نشد کدام فرمانده برد و کدام خورد و چه به چه شد) همین‌جور بماند و حساب‌کتاب نشود و برگردانده نشود این نماد هر سهمش ۱ ریال هم نمی‌ارزد! چه برسد به ۱۰۰۰ ریال!
سلام عرض ادب دوست گرامی ببین یه مثال بزنم برات فرض کن 1 پولی شما بمن میدی من هر سال تو حرف وعده وعید میگم میدم با سودش ولی همش تمدید میکنم نه 1 نه 2 سال مثلا 8 سال چون بنیاد سهام دار عمده بانک بوده هر چی منبع بوده به بنیاد پرداخت شده 6 سال پیش طبق صورت مالی گذاشته که روی کدال هست بعد هر سال بهره روی بهره امده شده غول 70 هزار میلیاردی بیشتر این پول هم یا یسری اختلاس شده بخاطر نبود مدیریت یسری هم پروژه نیمه کاره املاک بهره این پول اصل پول نابود کرده شما فرض کن 100 تومان بمن پول بدی من 5 سال ندم بهت با بهره مرکب میشه 220 تومان پولی که اوایل بنیاد گرفته 20 هزار میلیارد بوده بهره امده روش شده 70 هزار بانک مرکزی دوره سیف کلید میکنه روی این موضوع و ...... که خصوصی خواستی کاملش میگم بهت بانک هم زیر بار ذخیره پول و شناسایی زیان نمیره نماد قفل میشه ادامه داستان .... دی زیان شناسایی کرد باز شد اینده سرمایه وپارس تجارت و .... از خودت سوال کن چرا این بانک 2 سال به بالا هیچ صورت مالی نمیده ؟؟ اگه سود ده بود با افتخار سود اعلام نمیشد ؟؟/ این پولها هم برای سپرده گذار از چاپ پول یا تامین میشه یا بالا بردن ارز که به عینه داری میبینی ببخشید زیاد شد

mp621

Active Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیز شما که کارمند انجا هستید می دانید که چه ظلمی در حق سهام داران شده است تمام ساخت وسازها وشرکت های بنیاد با پول این بانک خریداری وساخته شده بانضمام....که شده است که گروه قبلی بایستی محاکمه وپول ها بر گردد.این بانک بیشترین دارایی را بین بانک ها دارا بود با توجه به تعداد سهام ارزش ذاتی سهم بالای ۱۰۰۰تومان است بانک سپه درست است که دولتی است ولی مدیر عامل وهیت مدیره دارد که دولتی هستند. بانک های نظامی بالاخص قوامین شبه دولتی محسوب می شوند ودر اینده سهام داران عمده این بانک ها می توانند تعدادی که بیشترین سهم را دارا باشند عضو هیت مدیره شوند بعید می دانم که شما نمی دانستید.شما که حقوق ومزایای خود را به موقع گرفتی وخواهید گرفت واگر از اوضاع سهام داران این بانک خبر می داشتی واقعیت را می گفتی.ارادت
با نهایت احترام خدمت شما عرض میکنم دولت فقط میخواد هلذدینگ امید رو بفروشه و ی مقدار از داراییهای سپاه و ارتش و نیروی انتظامی وزارت دفاع تا گندی که این پنچ تا بانک رو زدن رو پاک کنه حدود سال نود میخواست به پرسنل بانک سهام شرکت امید بدن اونم بالاتر از قیمت بازار به صورت اقساطی که نرخ روز تسهیلات بانکی که وزیر اقتصاد اون زمون نزاشت میگفت باید به کارکنان وزارت اقتصاد بدید که با لابی مدیر سپه با مقامات بالاتر صورت نگرفت و نکته دیگه این که کسانی در هیت مدیره و مدیریت بانک سپه هستن خیلی روابطشون قویتر از مدیران این پنچ تا بانکه که بخوان در مدیریت باقی بمونن و نکته دیگه بهترین گزینه برای ادغام و انحلال بانک سرمایه وشهر و دی با اون ترازهای وحشتناکه تا این پنج تا و بله بزرگترین ظلم در سهامداره چرا باید سپرده گذارهای قوامین تا بیست و پنج درصذ سود بگیرن اما سهامدار ضرر کنه من هم میدونم. بزرگترین عامل تورم تو این چند سال این بانکهای خصوصی بودن که با نرخهای وحشتناک خلق پولهای عجیبی کردن و من و شمای مردم هستیم ضررش رو میبینیم و ذز اخر ی پیزی بگم بانک سپه با این قدمت و تجربه کاری باید پوب ی عده مدیر دولتی رو بخوره که هیچی نمیفهمن از اقتصاد و تا یادم نرفته ی مقاله جالب امروز در مورد این ادغام توروزنامه های امروز چاپ شده عینه واعقیته فقط یکم اماراش قدیمیه

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
کسانی که این تاپیک میخونن از مدت قبل اکثر گفته هایی که عرض کردم درست در امده خودم 4 سال اسیر این بانک شدیم این بانک 130 هزار نفر سهام دار داره ولی دریغ از یه اعتراض جمعی کسی انفرادی بیفته جلو به جرم اخلال امنیت ملی زندانی میشه بقیه خوابن ماهم بهتره خودمون بخواب بزنیم خودم به این نتیجه رسیدم تا مملکت ما بحران درست نشه حل نمیشه
یه مثال نچندان جالب جاده تهران به جاجرود قبل اینکه ازادراه بزنن کشته زیاد میداد چرا که تصادف شاخ به شاخ زیاد داشت چون وسط جاده گاردریل نداشت بیمه انقدر پول کشته داد که حساب کرد خودش گاردریل بزنه بهتره از نظر اقتصادی براش و اینکار کرد گارد ریل زد نه بخاطر جان ادم ها بخاطر حق بیمه کشته ها ....
ما قشر سهام دار بدبخت ترین صنفیم اختیار نمادمون مالمون نداریم ساکت ایم اعتراض نداریم و همین میشه که هست ... قشر دیگه جامعه مثل ما تو سری خور نیس سپرده گذار ها چادر زدن بانک مرکزی یکم کتک خوردن پولشون خوردن ما ها .....

پایش سهم

Well-Known Member
کاربر فعال
کسانی که این تاپیک میخونن از مدت قبل اکثر گفته هایی که عرض کردم درست در امده خودم 4 سال اسیر این بانک شدیم این بانک 130 هزار نفر سهام دار داره ولی دریغ از یه اعتراض جمعی کسی انفرادی بیفته جلو به جرم اخلال امنیت ملی زندانی میشه بقیه خوابن ماهم بهتره خودمون بخواب بزنیم خودم به این نتیجه رسیدم تا مملکت ما بحران درست نشه حل نمیشه
یه مثال نچندان جالب جاده تهران به جاجرود قبل اینکه ازادراه بزنن کشته زیاد میداد چرا که تصادف شاخ به شاخ زیاد داشت چون وسط جاده گاردریل نداشت بیمه انقدر پول کشته داد که حساب کرد خودش گاردریل بزنه بهتره از نظر اقتصادی براش و اینکار کرد گارد ریل زد نه بخاطر جان ادم ها بخاطر حق بیمه کشته ها ....
ما قشر سهام دار بدبخت ترین صنفیم اختیار نمادمون مالمون نداریم ساکت ایم اعتراض نداریم و همین میشه که هست ... قشر دیگه جامعه مثل ما تو سری خور نیس سپرده گذار ها چادر زدن بانک مرکزی یکم کتک خوردن پولشون خوردن ما ها .....
درود جناب سیاوش.اون 130000نفرسهامدار99/99%پرسنل هستند و البته توی باغ نیستند.امثال شما هم با سهمی که دارید کاری پیش نمیبرید،شوربختانه

پایش سهم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام. دوستان که لطف کردن نظراتشان را اعلام کردن ممنون حالا صلاح چیه با قیمت اسمی که ضرر هم میکنیم ازسهم خارج بشیم. با تشکر
درود.من تا تهش هستم.الان سهام مهرگان رو دارند قیمت اسمی میخرند پولشم یکسال دیگر میدند،ولی من نمیفروشم.یارومی روم یا....

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
ابتدا به ساکن متذکر بشم ادب خوب چیزی هست رعایت کن کاری ندارم محفل خصوصیت چطوری حرف میزنی تو جمع عمومی چهارچوب خودت بدون
دوم بنده تعداد سهام ام حداقل چندین برابرت هست نه بخاطر امثال جنابعالی بخاطر مال خودم هر مجمعی بوده رفتم جلسات نیمه خصوصی هم با یسری مدیران بانک با یسری از سهامدارهای تعدادبالایه 4 میلیون سهم گذاشتیم و یسری اخباری که ادعا میکنی کذب هست موثق تر داریم
بانک قوامین اگه سود ده هست چرا از سال 95 صورت مالی نمیده اگه سود ده باشه که با افتخار اعلام میکنه یه مشکلی داره که اعلام نمیشه اونم زیانش هست
با سلام وعرض ادب دوست عزیزم بانک قوامین برای سال ۹۵هم می خواست سود تقسیم کند که ابتدا صورت های مالی را به بانک مرکزی داد که بانک مرکزی گفت بایستی برمبنای حسابرسی جدید وذخیره هم بگیری.که بانک قوامین زیر بار نرفت بر چه مبنایی بانک مرکزی ذخیره سنگین از بانک ها گرفته وهمان پول رابا بهره سنگین به بانک می دهد حال که سهام باز خرید می شود ذخیره گرفته نمی شود کل داراییها وطلب ها وشعبات از بدی ها وسپرده ها کسر وبه تعداد سهام تقسیم قیمت هر سهم خواهد شد که بسیار بالاتر از ۱۰۰۰تومان می شود.ارادت

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
درود.من تا تهش هستم.الان سهام مهرگان رو دارند قیمت اسمی میخرند پولشم یکسال دیگر میدند،ولی من نمیفروشم.یارومی روم یا....
با سلام وعرض ادب دوست خوبم چون سهام مهرگان در بورس نیست هر گونه خواسته باشند عمل می کنند لیکن قوامین در بورس خرید وفروش می شود وپولش همان لحظه در حساب کارگزاریت می رود البته کسانی که خواسته باشند به قیمت اسمی بفروشند.ارادت

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیزی که فرمایش میکنن قوامین چنین ایت و چنان است.. بغیر از قوامین بانکهای نظامی دیگر هم در حال ادغامند ایا با اونا هم مثل قوامین و برابر فرمایش شما رفتار خواهد شد؟؟؟ قوامین در هر حال و با شرایط موجود بسیار قویتر و با سرمایه بیشتری نسبت به چهار بانک دیگه هست و قطعا سهامش هم با ارزشتر خواهد بود.لازم بذکر هست دوستان گرامی و زاویه دار با وقوام بدانند بسیاری از بدهی بنیاد تهاتر شده و یا نقدا پرداخت شده و مابقی در دادسرا در حال رسیدگیه و از طرفی اموال منقول و غیر منقول بسیاری هم در دادسرا توقیف و جزو سرمایه نقدی محسوب میشه..پرونده پدیده هم در حال رسیدگی و وصوله...وامهای داده شده هم در حال وصول سود وام بوده و اصل پول تمدید قرارداد شده و در سال جاری ضمانت اونها هم به اجرا گذاشته شده و فرمانده ناجا پیگیر هستند. ارزش قوامین خیلی بالاتر از ۲۰۰۰تومنه

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیزم بانک قوامین برای سال ۹۵هم می خواست سود تقسیم کند که ابتدا صورت های مالی را به بانک مرکزی داد که بانک مرکزی گفت بایستی برمبنای حسابرسی جدید وذخیره هم بگیری.که بانک قوامین زیر بار نرفت بر چه مبنایی بانک مرکزی ذخیره سنگین از بانک ها گرفته وهمان پول رابا بهره سنگین به بانک می دهد حال که سهام باز خرید می شود ذخیره گرفته نمی شود کل داراییها وطلب ها وشعبات از بدی ها وسپرده ها کسر وبه تعداد سهام تقسیم قیمت هر سهم خواهد شد که بسیار بالاتر از ۱۰۰۰تومان می شود.ارادت
سلام من جواب مسایلی که مطرح میفرمایید بالاتر دادم گفتم که پول بانک به بنیاد داده نه 1 نه 2 سال بالایه 7 سال مثلا هر سال بنیاد میگه میدم ولی نمیده اگه صورت مالی نگاه میکنی اخرین صورت مالی که بانک داده مال 95 اگه اشتباه نکنم حرف بانک مرکزی اینه میگه به کسی وام دادی اگه بالایه 4 سال نه اصل داده نه بهره رو مشکوک وصول کن حالا بنیاد نه اصل پول رو میده نه سود پول رو چن الان شاید 8 ساله یا 10 ساله گذشته کجا داده این پولها رو فقط میگه میدم کی معلوم نیس انقدر بدهیش بالا شد که گفتن جمعش کنن

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کجارو جمعش کنن؟؟بنیادو؟؟ یکی از چهار هلدینگ بزرگ کشور بنیاد تعاون ناجاست همین الان صدها پروژه عمرانی استانی و ملی دستشه ۴۰درصد دارایی و املاک شاندیز متعلق به بنیاده هلیکوپتری و راه اهن رجا پتروشبمی و شیلات کارخانجات متعدد بافندگی و پوشاک هلدینگ بزرگ ساخت سد و ابنیه و ساختمان واردات و.... عزیز برادر سود وام داده شده واصل پول هم با سند معتبر اعم از املاک خیلی بیشتر از وام در گرو بانک قوامین و از طریق دادسرا توقیف شده علت عدم بازگشایی بورس فقط و فقط یاوه گویی و زیاده خواهی بانک مرکزی و سازمان بورسه قوامین ۴مرتبه گرارش و شفافیت مالی رو اعلام کرد ولی به علل نامعلومی مورد قبول بانک مرکزی قرار نگرفت

بالا