وقوام ( بانک قوامین )

البرز 0

Active Member
کاربر فعال
شرایط انتقال سهام بانک‌های ادغامی اعلام شد

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

انتقال سهام افرادی که سهامدار بانک‌های ادغام شده در بانک سپه هستند با مجوز شورای عالی بورس برای نقل و انتقال خارج از ساعت دریافت شده است.
این سهام با حداکثر قیمت اسمی یا قیمت قبل از بسته شدن منتقل می‌شود و تصمیم گیری به نفع سهامداران است.
هر شخصی که تمایل داشته باشد سهم خود را می‌تواند به نهادهای دارای مجوز منتقل کند.
فرم‌هایی برای نقل و انتقال‌ها طراحی شده است.
این فرم‌ها در اختیار سهامداران قرار می‌گیرد و آنان با اختیارات خودشان می‌توانند سهام خود را واگذار کنند و اگر تمایل نداشته باشند باید منتظر کار کارشناسی دادگستری باشند که در خصوص سود و زیان این بانک‌ها بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد و تصمیم گیری می‌کند و هر حقوقی که به این افراد تعلق بگیرد به آن‌ها ارائه می‌شود.
اگر افرادی شکایت داشته باشند قوه قضائیه شعبه‌ای را انتخاب می‌کند که این افراد می‌توانند برای شکایات خود به آن مراجعه کنند.
دزدی تو روز روشن . قیمت روی تابلو ؟؟؟؟؟؟ *** ها خودشون هم میدونن کارشون غیر قانونی میگن سهامدار ها میتونن شکایت کنن.

البرز 0

Active Member
کاربر فعال
باید از اون حروم زاده ای که این زباله ها رو داد توی بورس شکایت یا اون حروم زاده ای که میاد پشت تلویزیون میگه ادغام کار درستی بوده شکایت کرد ؟؟؟؟؟

البرز 0

Active Member
کاربر فعال
بانک های خصوصی توی بانک های دولتی ادغام بشن ؟؟؟؟؟؟ حتی خود دولتی ها هم اعتراف میکنن که 4 دهه سیستم دولتی چیزی جز بدبختی و عقب موندگی و توسعه فقر و بی عدالتی نداشته بعد خصوصی باید توی دولتی ادغام بشن . امثال خاوری و امیر اصلانی مدیر عامل کدوم بانک ها بودن و از کدوم بانک ها دزدی کردن ؟ ؟ دولتی شدن بانکها یعنی دزدی بیشتر فساد بیشتر انحصار پول بیشتر نابرابری بیشتر . دولتی که خزانه خالی و بانک مرکزی تهی از پول داره هوس میکنه 6 تا بانک رو دولتی کنه و اینجوری به منابع اونها دست پیدا کنه و نهایتا سهامی که توی عرضه اولیه 130 تومن بوده میگه 45 تومن بفروش برو . خوب دزدی مهندسی شده تر از این هم داریم ؟؟؟؟

s-mohamadi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر برگزاری مجامع عمومی بانک های ادغامی در بانک سپه، گفت: حفظ حقوق مشتریان و شهروندان باید در اولویت بانک سپه و بانک های ادغام شونده باشد

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
هزار ریال. (صد تومان)
نمیتونن همچین کاری بکنن باید کل اموال و دارایی بانک مشخص بشه و با کسر بدهی و موارد مربوطه قیمت سهام تو سط کارشناس خبره بورس و دادگستری تعیین بشه

البرز 0

Active Member
کاربر فعال
نمیتونن همچین کاری بکنن باید کل اموال و دارایی بانک مشخص بشه و با کسر بدهی و موارد مربوطه قیمت سهام تو سط کارشناس خبره بورس و دادگستری تعیین بشه
دولت دزد هر کاری دلش خواسته کرد اینهم روش

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب تا حق وحقوق سهام داران را ندهند قانونا نمی توانند ادغام کنند وضمنا بایستی بدون ذخیره گیری یعنی کل داراییها وطلب ها را از بدیها کسر وبه سهام داران بدهند که برای هر سهم بالای ۱۰۰۰تومان خواهد شد چون کل زمین واملاک وشرکت های بنیاد با پول قوامین خریده شده بود که حدود ۶۴هزار میلیارد بوده حال به فرض اینکه گروه قبلی ۲۴هزار میلیارد.......باشند حدود ۴۰۰۰۰میلیارد می ماند واموال کسانی که حیف ومیل کرده اند بایستی مصادره شود چون حق الناس است.باید پیگیر باشیم تا بیشترین از این حق مان را ضایع نکنند

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.
شما فرمودید قیمت اسمی چند است که بنده عرض کردم ۱۰۰۰ ریال. در مورد توانایی‌اش چیزی نگفتم.
اما در مورد اینکه می‌توانند یا نه؟ بلی می‌توانند.
در مورد اینکه خوب است یا بد؟ خوب است!!!
به این معنی که کسی را مجبور نمی‌کنند! هر کسی دلش خواست اکنون ۱۰۰۰ ریال می‌فروشد می‌رود. هر کسی هم که گمان می‌کند بعدها بیشتر گیرش می‌آید می‌تواند صبر کند. و بعدا یک دادگاه هم مشخص می‌کنند که هر کسی که ناراضی بود آنجا شکایت کند. (البته در مورد این دادگاه
به شخصه من مقداری می‌فروشم. شاید کم. به همین ۱۰۰۰ ریال. چون پول لازم هستم و از سوی دیگر معلوم نیست بعدها چند بدهند و معلوم نیست دوباره یک دزدی چیزی پیدا نشود و پولمان را نبرد و نخورد...

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
حسابرسی باحضور کارشناس خبره دادگستری و بورس و سهام داران عمده و حقوقی ..نمایندگان سهام داران حقیقی..نماینده بانک مرکزی ..یازمان بازرسی صورت میگیره مگه کشکه که هررقمی دلشون خواست اعلام کنن. در ضمن موضوع ادغام فقط بانک قوامین نیست و روال برای هر ۵بانک یکیست و قراره قبل از ادغام تکلیف روشن بشه و ارزش دارایی باکها و سهام ضمن باز شدن نماد بورس اعلام بشه یعنی هم قابلیت فروش در بورس و هم به خود بانک سپه با قیمت مناسب اعلامی وجود داره مطمین باشید سهام داره عمده و حقوقی برای اینکه خودشم سود بیشتری ببره تمام سعی خودشو میکنه با قیمت بالا این اقدام صورت بگیره

پایش سهم

Well-Known Member
کاربر فعال
حسابرسی باحضور کارشناس خبره دادگستری و بورس و سهام داران عمده و حقوقی ..نمایندگان سهام داران حقیقی..نماینده بانک مرکزی ..یازمان بازرسی صورت میگیره مگه کشکه که هررقمی دلشون خواست اعلام کنن. در ضمن موضوع ادغام فقط بانک قوامین نیست و روال برای هر ۵بانک یکیست و قراره قبل از ادغام تکلیف روشن بشه و ارزش دارایی باکها و سهام ضمن باز شدن نماد بورس اعلام بشه یعنی هم قابلیت فروش در بورس و هم به خود بانک سپه با قیمت مناسب اعلامی وجود داره مطمین باشید سهام داره عمده و حقوقی برای اینکه خودشم سود بیشتری ببره تمام سعی خودشو میکنه با قیمت بالا این اقدام صورت بگیره
درود.مطلب حائزاهمیت اینه که عمده سهامداران درصدی وقوام از زیر مجموعه های بنیاد هستندوتابع بنیاد که خودش هم درصدی هست.
هر گمانه زنی فقط تصورماست.با بالاباز کردن قیمت و فروش سهام نقدینگی خوبی ایجاد میشه که شاید بدهی بانک هم پرداخت بشود.شاید:confused:

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیزم سهام دار عمده سهام من وشما را هم در مرحله اول به قیمت اسمی یعنی مفت مفت خواهد خرید تا در صد سهامش در بانک سپه بیشتر شود وصاحب یک کرسی هیت مدیره شود ارادت.

mp621

Active Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیزم سهام دار عمده سهام من وشما را هم در مرحله اول به قیمت اسمی یعنی مفت مفت خواهد خرید تا در صد سهامش در بانک سپه بیشتر شود وصاحب یک کرسی هیت مدیره شود ارادت.
عزیز من مگه بانک سپه قراره سهامی بشه که کرسی هیت مدیره بگیرن اگر هم سهام شمارو هم به قیمت اسمی بخرن در حقتون لطف کردن به عنوان کارمند بانک سپه خرمتتون عرض میکنم اگه شما از زیان انباشته قوامین خبر داشتید این داستانهای کارشناسی رو قبول نمیکردید میگفتید کاشکی قیمت اسمی ازتون میخرید ن و این رو یادتون نره بانک سپه بانک دولتیه یعنی نه سهامدار داره نه قراره سهامی عام بشه

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیز من مگه بانک سپه قراره سهامی بشه که کرسی هیت مدیره بگیرن اگر هم سهام شمارو هم به قیمت اسمی بخرن در حقتون لطف کردن به عنوان کارمند بانک سپه خرمتتون عرض میکنم اگه شما از زیان انباشته قوامین خبر داشتید این داستانهای کارشناسی رو قبول نمیکردید میگفتید کاشکی قیمت اسمی ازتون میخرید ن و این رو یادتون نره بانک سپه بانک دولتیه یعنی نه سهامدار داره نه قراره سهامی عام بشه

قیوم

Member
کاربر فعال
عضو تازه
عزیز من خودمون از وضع قوامین شناخت کامل داریم و این فرمایشات جنابعالی شایعاتی بیش نیست وضعیت خوبی نداره ولی نه بشوری که شما فرمایش کردید.قبل از هر انتقالی مطمین باشید کار کارشناسی و رضایت سهام داران انجام خواهد شد. بانک سپه هم لازم نیست لطفی کنه یعنی از این کارها نکردن و بلد نیستن اگه خیلی زرنگ تشریف دارن مشکلات عدیده خودشونو حل کنن فعلا بانکهای دولتی دارای بیشترین فساد و رانت هستن

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
س
عزیز من خودمون از وضع قوامین شناخت کامل داریم و این فرمایشات جنابعالی شایعاتی بیش نیست وضعیت خوبی نداره ولی نه بشوری که شما فرمایش کردید.قبل از هر انتقالی مطمین باشید کار کارشناسی و رضایت سهام داران انجام خواهد شد. بانک سپه هم لازم نیست لطفی کنه یعنی از این کارها نکردن و بلد نیستن اگه خیلی زرنگ تشریف دارن مشکلات عدیده خودشونو حل کنن فعلا بانکهای دولتی دارای بیشترین فساد و رانت هستن
چرا اتفاقا به همون شوری هست بدتر از اونم هست یه حساب کتاب ساده بکن 60 هزار میلیارد تومان پول دستشون هست که دارن ماهی هزار میلیارد تومان سود میدن هزینه پرسنل اختلاس پروژه هایه نیم کارشون که از چن سال قبل هست و ضمنا املاک که یسری مدیران ناجا چن سال قبل به بانک انداختن و هنوز املاک به قیمت اون زمان نرسیده این اخبار موثقه دوست عزیز اگه میبینی هر چن سال تورم وحشتناک داریم ریال از پشگل ارزشش کمتره چون مشکلات تو ایران با چاپ پول حل میکنن سال 1357 دلار 7 تومان بوده الان شده 13000 درهم امارات تغییر انچنانی نداشته جوابت امیدوارم گرفته باشی

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیز شما که کارمند انجا هستید می دانید که چه ظلمی در حق سهام داران شده است تمام ساخت وسازها وشرکت های بنیاد با پول این بانک خریداری وساخته شده بانضمام....که شده است که گروه قبلی بایستی محاکمه وپول ها بر گردد.این بانک بیشترین دارایی را بین بانک ها دارا بود با توجه به تعداد سهام ارزش ذاتی سهم بالای ۱۰۰۰تومان است بانک سپه درست است که دولتی است ولی مدیر عامل وهیت مدیره دارد که دولتی هستند. بانک های نظامی بالاخص قوامین شبه دولتی محسوب می شوند ودر اینده سهام داران عمده این بانک ها می توانند تعدادی که بیشترین سهم را دارا باشند عضو هیت مدیره شوند بعید می دانم که شما نمی دانستید.شما که حقوق ومزایای خود را به موقع گرفتی وخواهید گرفت واگر از اوضاع سهام داران این بانک خبر می داشتی واقعیت را می گفتی.ارادت

آخرین ویرایش:

reza30

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام وعرض ادب دوست عزیز شما که کارمند انجا هستید می دانید که چه ظلمی در حق سهام داران شده است تمام ساخت وسازها وشرکت های بنیاد با پول این بانک خریداری وساخته شده بانضمام....که شده است که گروه قبلی بایستی محاکمه وپول ها بر گردد.این بانک بیشترین دارایی را بین بانک ها دارا بود با توجه به تعداد سهام ارزش ذاتی سهم بالای ۱۰۰۰تومان است بانک سپه درست است که دولتی است ولی مدیر عامل وهیت مدیره دارد که دولتی هستند. بانک های نظامی بالاخص قوامین شبه دولتی محسوب می شوند ودر اینده سهام داران عمده این بانک ها می توانند تعدادی که بیشترین سهم را دارا باشند عضو هیت مدیره شوند بعید می دانم که شما نمی دانستید.شما که حقوق ومزایای خود را به موقع گرفتی وخواهید گرفت واگر از اوضاع سهام داران این بانک خبر می داشتی واقعیت را می گفتی.ارادت

بالا