وغدیر ( سرمایه‌گذاری غدیر )

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من صبح فرفتم بانک نبود.دوبار هم رفتم اخرین بار ساعت 12
اون اشتباه از کارمند بانکه... برای منم گفت واریز نشده بعد که به شرکت زنگ زدم گفتن به کارمند بانک بگید فقط کد کاربری رو وارد کنن و شماره ملی رو خالی بزارن...

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش بازار بورسی پارسان 25.340 میلیارد تومن و غیربورسی پارسان 640 میلیارد تومان هست. مجموعا میشه حدود 26000 میلیارد تومن
67.4 % پارسان برای وغدیر هست که ضر کنیم میشه 26000در 67.4%= 17.524 میلیارد تومن
الان کل ارزش بازار غدیر 13000 میلیارد تومنه
حالا 18.7% پتروپارس که میشه 4.035 میلیارد تومن و 21.18% کگهر که میشه 2.321 میلیارد تومن هم بهش اضافه کنیم میشه 23.880 میلیارد تومن
بعلاوه 460 میلیارد تومن شرکتهای بورسی دیگه میشه 24.340 میلیارد تومن
بعلاوه ده ها شرکت غیربورسی دیگه از جمله آلومینیوم جنوب که 51% برای غدیر هست و نیروگاه های غدیر و معادن غدیر و .... مجموعا 2.628 میلیارد تومن به بهای تمام شده هست
جمع کل برابر با 26.968 میلیارد تومان میشه
حالا دارایی های جاری رو از بدهی های جاری کسر میکنیم میشه 2.400 میلیارد تومن و با
مجموع بورسی و غیر بورسی جمع کنیم میشه 29.370
حالا ارزش بازار 13000 وغدیر تقسیم بر 29.370 میشه 44% ناو شرکت
-----------
توجه داشته باشید دارایی های غیربورسی به بهای تمام شده میباشد و ارزش فعلی آن بسیار بیشتر از بهای تمام شده است و با عرضه اولیه شرکتها در سال های آتی به ارزش واقعی خواهد رسید.
جمع مالکیت وغدیر در آلومینیوم جنوب 112% در صورتهای مالی ذکر شده است که ظاهرا اشتباه میباشد !
http://www.salcocompany.com

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شراز که زیرمجموعه پارسانه پارسال6 ریال تو مجمع تقسیم کرده و امسال حدود 500 تومن سود میسازه. وغدیر تلفیقی امسال براحتی بین 100 تا 150 تومن میسازه.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبرهای خوب مدیرعامل «پارسان» از وضعیت این هلدینگ؛ درآمد امسال از سال ٩٧ بیشتر خواهد بود

هم برای صادرات و هم برای انتقال وجوه صادرات، تمهیدات لازم اندیشیده شده است. در سال ٩٧ چند ماه از سال به خاطر موضوعات صادراتی و قیمت فروش داخلی اوره سود زیر مجموعه ها تحت شعاع قرار گرفت اما امسال با توجه به اقدامات صورت گرفته و برنامه هایی که داریم سود سال ٩٨ ما از ٩٧ بیشتر خواهد بود.

nasib100

Well-Known Member
کاربر فعال
خوشبختانه ارزش بازار و شناوری وغدیر طوری هست که مافیا و سفته بازها نمی تونند به راحتی در این سهم ورود کنند و سهم را پایین و بالا کنند. به نظرم وغدیر ارزشش بالا هست و با اینکه ارزو میکنم هر چه زودتر به عدد ۷۰۰ تومان برسد ولی خب این آرزو، به این زودیها محقق نمیشود و کسی هم توان بالا بردن این سهم را ندارد. من تصور میکنم و محاسباتم هم به هم میگه که وغدیر می تونه تا ۴۰۰ تومان امسال رشد کنه. البته این عدد روی کاغذ هست و بعید می دونم به این زودیها به این عدد هم برسه. ولی تا محدوده ۴۰۰ تومان، ارزندگی دارد.
صحتش رو نمیدونم ولی میگن قراره سهم خیلی رشد کنه حدود 700 -750 تومن میگن مافیا

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای الومینیوم جنوب تو تلگرام کانال زدن

کانال اطلاع رسانی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب
@salcocomany
_____
با نفت ۷۰ دلاری و مجموعه پتروشیمی و پالایشی انتظار رشد سهم رو دارم

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
گنج زیر خاکی بورس با پرتفوی بورسی و غیر بورسی دلاری که از رشد بورس جا مانده و همچنان در قیمت های قبل مجمع معامله می شود ،
شاید بتوان گفت تنها سهام رشد نیافته بورس در این مقطع زمان وغدیر است که علی رغم چشم انداز مناسب سود آوری زیر مجموعه هایی چون ، پارسان ، پارس ، کگهر ، هلدینگ سیمانی ، هلدینگ برق و انرژی و کلی شرکت ناشناخته همچنان با قیمت های نازل معامله می گردد.
اکثر تحلیل گران بازار دستیابی به حداقل سود خالص 55 تومانی و غدیر در سال مالی 98 را در دسترس می دانند و ورود برخی زیر مجموعه های غیر بورسی به بازار را پیش بینی می کنند.

با توجه به رشد زیرمجموعه ها و رشد گروه چند رشته ای ها بزودی وغدیر در قیمت های بالای 200 تثبیت خواهد گردید...

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
به دوستان خودم...
به جهت کاهش ریسک و سیو سود حاصل از سهامهای رشد یافته خود بهتراست در سهامهای رشد نیافته وارد شوید و به این ترتیب و در صورت اصلاح بازار پرتفوی خود را بیمه کرده اید...

بالا