وغدیر ( سرمایه‌گذاری غدیر )

rabasi

Active Member
کاربر فعال
قراره نظامی ها شرکت ها رو واگذار کنن. خیلی هم جدیه.
غدیر متعلق به ساتا میباشد . سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح ؛ این فرق میکنه با مثلا قرار گاه و یا فرمان صد امام ، اینجا مالک بطور غیر مستقیم باز نشسته های نیروهای مسلح هستن و سپاه واینها مالک به مثل سازمان های یاد شده نیستن. فکر کنم واگزاری در کار نباشه .

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
غدیر متعلق به ساتا میباشد . سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح ؛ این فرق میکنه با مثلا قرار گاه و یا فرمان صد امام ، اینجا مالک بطور غیر مستقیم باز نشسته های نیروهای مسلح هستن و سپاه واینها مالک به مثل سازمان های یاد شده نیستن. فکر کنم واگزاری در کار نباشه .
فرمانده ارتش گفته بود که غدیر ماله بازنشسته هاست و برای ارتش نیست. ولی همه میدونن این حرفها بهانه هست.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بیمه کوثر 181 میلیون سهم دیگه قبل مجمع میخره باید دید از بازار جمع میکنه یا بلوک میزنن

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۲۶ اسفند سود رو میدن.
تعداد زیادی سهام المینیوم و پارسان اضافه کردن. دقیق نمیدونم المینیوم که چند میلیارد سهمه بابت افزایش سرمایه اضافه شده یا خرید کردن ولی این شرکت الومینیوم جنوب تو خاورمیانه تک هست.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سود تقسیمی امسال بین 25 تا 35 خواهد بود
بلوک ها روی 186 انجام شده. انتقال سهام یه بیمه کوثر احتمال خروج نظامی ها رو جدی تر کرده

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حتی خدا هم نمیتونه جلوی رشد این سهمو بگیره. سود تلفیقی سال بعد بین 100 تا 150 تومن هست. امسال 52 تومن تلفیقی داشته که اکثر زیر مجموعه ها سودشون 150% اضافه شده. سود کگهر سال بعد اضافه میشه و سود آلومینیوم جنوب 2 سال بعد اضافه میشه. شرکت با این همه سود باید از انباشته افزایش سرمایه بده.

m.s.gh.a

Active Member
کاربر فعال
جهت تبرک و اینکه چند ساله سود مجمع را دریافت کرده ام و سنت شکنی نشود .۱۰۰هزار سهمی خریداری شد.انشاا...با قیمتی خوب بازگشایی شود.

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
جهت تبرک و اینکه چند ساله سود مجمع را دریافت کرده ام و سنت شکنی نشود .۱۰۰هزار سهمی خریداری شد.انشاا...با قیمتی خوب بازگشایی شود.
مجمع وغدیر میصرفه بیاییم چیزی میدن کادو ؟من چند سالیه سهامدارشم ولی نتونستم بیام مجمعش

بالا