وغدیر ( سرمایه‌گذاری غدیر )

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بتا سهم هم برا مشترکینش غدیر را سیگنال خرید داده
احتمالا بخاطر اینه که 11 روز دیگه صورت مالیش میاد روی کدال و قطعا تعدیل مثبت داره ولی اگر به سود سال بعدش اشاره ای بکنن سهم بالا میره.
الان دیگه فروختن این سهم اشتباه هست. نزدیک مجمع و ارسال صورتهای مالی.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مفت ترین سهام در کل بورس 171 تومن قبل مجمع. شرکتی که 30 سال پیش تاسیس شده و کاملا دلاری هست

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
معدن طلای زرشوران برای ایمیدرو هست ولی شرکت معادن غدیر از بابت خدمات به ایمیدرو درامد کسب میکنه.

نمودار غدیر دقیقا عین نمودار شاخص کل هست پس اگه فکر میکنید شاخص صعودیه غدیر بخرید.

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
152 ریال پارسان + 73 ریال پارس+18 ریال کگهر +20 بقیه بورسی ها + 25 ریال واگذاری ها-18 ریال هزینه مالی واداری = 27 تومان تا اینجا
البته باضافه سود زیر مجموعه غیر بورسی که سعی میکنم تا بعداز ظهر جمعه حساب کنم
دوستان چند نفر اومدن خصوصی پرسیدن میگن سود باید بالاتر باشه
من نگفتم این 27تومان سود اصلیه
اولا سود بگیلان ، نیروگاه خوزستان و فولاژ،فولاد غدیر ایرانیان ،فولاد نیریز ، توسعه اهن وفولاد گل گهر و پرشیا واعتضاذ هم هست نمیشه با قطعیت گفت احتمالا بیاد به کدال بیاد برای اینکه سود گم نشه خودم هم حساب میکنم
اقای نادرعلی بیا یاد بگیر من 27 تومان بدست اوردم البته سود غیر بورسی را شدید پیچوندند

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم باید 3 میلیارد دلار باشد پارسال 2 میلیارد دلار بوده امسال 900 میلیون دلاره این سهم طلا است
فقط ترازنامه را نگاه کنید فقط انچه بدهی ها است از بستانکاران کم کنیم میشود 3400میلیارد تومان میشه نزدیک 50 تومان پول نقد و بستانکاری هاست منهای بدهی !!!
حال بماند 236 تومان پرتفوی بورسی + 200 تومان غیر بورسی ها !!!
به صورت مالی نگاه کنید و معنی واقعی بنیادی را بفهمید !!!!
وغدیرe.JPG

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
دو موضوع مهم حداقل 3 تومان سود سهم پیچوندن دوما سود پیشنهاد هیئت مدیره برای تقسیم سود بسیار پایینه 17تومان!!!

مجمع باید خون به پا کرد !!! تقسیم سود 90 درصدی !!!

واقعا سهم مظلومی است ترازنامه را نگاه میکنی طلا پرتفو بورسی طلا پرتفو غیر بورسی طلا !!!

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش ۴۴ درصدی سود وغدیر
مهم سود سال بعدش هست که خیلی بیشتره
به نظرم ۲۵ تومن تقسیم میشه
امروزم اضافه کردم

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
Screenshot_20190220-184920.jpg

۵۱۲ ریال سود تلفیقی ساخته اونوقت سهامش ۱۷۰ تومنه !!!

اونم قبل مجمع که ۲۵ تومن تقسیم میکنن

پی به ای ۳ سهم دلاری

saied.h

Well-Known Member
کاربر فعال
اقای نادرعلی بیا یاد بگیر من 27 تومان بدست اوردم البته سود غیر بورسی را شدید پیچوندند
فرقی وجود نداره شما هم میدونین اینا دارن دزدی میکنن که اگه تو جمع دعوا شد تقسیم سود حداکثری باشه دیگه تو این دیونه خونه همه باهم داریم زندگی میکنیم این چیزا عادی شده

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم دلاری با تقسیمی 25 تومن قبل مجمع رو با پی به ای زیر 3 نمیفروشن. سهم 51.4 تومن تلفیقی سود ساخته. فروش تو این قیمتها حماقت هست.
کارختنه آلومینیوم تا آخر آذر 72 درصد پیشرفت داشته که نسبت به سال قبل 34 درصد رشد داشته
کدال ضمائم خلاصه اطلاعات گزارش تفسيري مديريت ببینید چقدر طرح توسعه داره

ی.png

آخرین ویرایش:

NASER-H

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که سود تلفیقی را در کدال ندیدم
سود تلفیقی برای شرکتهای تولیدی به کار می برند که در کنار شرکت اصلی هم شرکت فرعی داره

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم 180 تومنه با 514 ریال سود تلفیقی که 20 روز دیگه 25 تومن هم واریز میکنه و سود سال بعد هم خیلی بیشتره ! سهم با پی به ای 2 معامله میشه اونم تو منفی. جالبتر اینکه زیر مجموعه های غدیر هم مثبت هستن ! خدا میدونه کیو میخوان پیاده کنن

آیا بورس آینده رو میخره ؟ نه
آبا بازار هوشمنده ؟ نه

آخرین ویرایش:
بالا