وغدیر ( سرمایه‌گذاری غدیر )

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
یک خبر عالی من از دوستان در ونیکی شنیدم که نزدیک 3 درصد غدیر قراره بخرن ویک عضوو هیئت مدیره بگیرن
به طور سنگین نیز میخوان پرتفو سبک کنند از سهم بی بنیاد #ونیکی #وغدیر

سید ابوالفضل موسوی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک خبر عالی من از دوستان در ونیکی شنیدم که نزدیک 3 درصد غدیر قراره بخرن ویک عضوو هیئت مدیره بگیرن
به طور سنگین نیز میخوان پرتفو سبک کنند از سهم بی بنیاد #ونیکی #وغدیر
کی ان شااله؟
این آقا غوله یعنی تکون می خوره؟

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
یک ریال بابت عرضه اولیه تنوین به سود غدیر اضافه میشه و دو تومان به ان ای وی بورسی غدیر

Nader_en

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
تحلیل الیوت از وغدیر تقدیم دوستان
پیرو تحلیل دو هفنه پیش سهم به 167 رسید و حالا در صورت شکست کانال آبی احتمالا در مسیر فلش ها حرکت خواهد نمود. سطح 158 حمایت سهم می باشد و تا زمانی که حفظ شود این تحلیل برقرار می باشد.
شایان ذکر است کلیه تحلیل ها و نظرات شخصی است و هرکسی باید براساس استراتژی و ریسک خود وارد معامله شود.
موفق و پیروز باشید
وغدیر.png

Nader_en

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
تحلیل الیوت پارسان تقدیم دوستان
90 درصد از پرتفوی بورسی وغدیر مربوط به این سهم می باشد.
با توجه به اینکه قیمت به نزدیک خط پایینی کانال رسیده همچنین ساپرت مهمی در فیبوی 50% در قیمت 320 می باشد احتمالا سهم از حول و حوش 320 بازگشت خواهد کرد که دو تارگت می شود برایش متصور بود. پس از شروع حرکت صعودی و پیشرفت بازار می توان با احتمال بیشتری درخصوص تارگت اصلی صحبت کرد.
لذا به توجه به اینکه این سهم هم صعودی ارزیابی می شود احتمال صعود وغدیر طبق تحلیل بالا بیشتر است.
شایان ذکر است کلیه تحلیل ها و نظرات شخصی است و هرکسی باید براساس استراتژی و ریسک خود وارد معامله شود.
موفق و پیروز باشید.
پارسان.png

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کد به کد میکنن سهم رو پایین بیارن. مطمئن هستم سهامدار عمده از عمد اینکارو میکنه تا ی عده رو پیاده کنن.

کل خرید فروش حقیقی شده روزی 300 میلیون تومن. مسخره هست بخدا

آخرین ویرایش:
هیچ حقیقی حاضر به فروش زیر 170نیست حقوقی عمدا قیمت میاره پایین !!!
غدیر در شرایط معمولی باید 5میلیارد دلار باشه
همیشه همین بوده
الان کل غدیر 1میلیارد دلار ،این همه نیروگاه ،فولاد ،پالایشگاه ، پتروشیمی ،سیمان ، کشتی سازی ، واقعا مفته، من مطمئنم دلار دست غدیر از یک میلیارد دلار بیشتره وقتی فارس میگه 6میلیارددلار دست اونه

غدیر حداقل 5درصد اقتصاد مملکت دست اونه
5درصد اقتصاد ایران ، 5میلیارد دلار نمیارزه

بروید وببینید 200شرکت برتر ایران چند تاست دست غدیره .
فرض کنید فضای جنگی است بدتر از این شرایط داریم غدیر یک میلیارد دلار بخرین ،
میتونیم گروهی درست کنیم ، من به واسطه شغل خودم چند سهامدار غدیر میشناسم 15میلیون سهم دارن

فضا فضای ترسه ، ترس از بنیاد نیست

آخرین ویرایش:
هیچ حقیقی حاضر به فروش زیر 170نیست حقوقی عمدا قیمت میاره پایین !!!
غدیر در شرایط معمولی باید 5میلیارد دلار باشه
همیشه همین بوده
الان کل غدیر 1میلیارد دلار ،این همه نیروگاه ،فولاد ،پالایشگاه ، پتروشیمی ،سیمان ، کشتی سازی ، واقعا مفته، من مطمئنم دلار دست غدیر از یک میلیارد دلار بیشتره وقتی فارس میگه 6میلیارددلار دست اونه

غدیر حداقل 5درصد اقتصاد مملکت دست اونه
5درصد اقتصاد ایران ، 5میلیارد دلار نمیارزه

بروید وببینید 200شرکت برتر ایران چند تاست دست غدیره .
فرض کنید فضای جنگی است بدتر از این شرایط داریم غدیر یک میلیارد دلار بخرین ،
میتونیم گروهی درست کنیم ، من به واسطه شغل خودم چند سهامدار غدیر میشناسم 15میلیون سهم دارن

فضا فضای ترسه ، ترس از بنیاد نیست
برادر قیمت بازاری سهم با سود سهم کار داره سمودش امسال نهایت 30تا32 باشه و برای سال بعدم هیچی معلوم نیست خب بهش پی بر ای خوبی دادن دیگه خودمم دارمش هستم تو ضررم ازش ولی واقعیت خرکی بازار ما همینه دیگه

بالا