وغدیر ( سرمایه‌گذاری غدیر )

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
۳۰ تومن بسازه ۹۰درصدم تقسیم کنه۲۷ تومن.

نادرعلی زیادی سود رو پیش بینی کرد که سهم رو بچپونه به ملت.
اینا کارشون این هست
وصل به یکسری حقوقی هستن
مزد میگیرن که هم به نفع اونا بنویسن هم خودشون بخورن

بهتره اسمشون رو بذاری تحلیلگر جیره خور ! یا مرده خور ... یا چیزی توی همین مایه ها :cool:;)
در مورد خبهمن هم از این غلطا یه زمانی میگفت
قبلش هم درمورد وپست ... که توی پیک قیمت انداخته بود به مردم !

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
152 ریال پارسان + 73 ریال پارس+18 ریال کگهر +20 بقیه بورسی ها + 25 ریال واگذاری ها-18 ریال هزینه مالی واداری = 27 تومان تا اینجا
البته باضافه سود زیر مجموعه غیر بورسی که سعی میکنم تا بعداز ظهر جمعه حساب کنم
دوستان چند نفر اومدن خصوصی پرسیدن میگن سود باید بالاتر باشه
من نگفتم این 27تومان سود اصلیه
اولا سود بگیلان ، نیروگاه خوزستان و فولاژ،فولاد غدیر ایرانیان ،فولاد نیریز ، توسعه اهن وفولاد گل گهر و پرشیا واعتضاذ هم هست نمیشه با قطعیت گفت احتمالا بیاد به کدال بیاد برای اینکه سود گم نشه خودم هم حساب میکنم

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من به نادرعلی گفتم عمدا سود رو بیشتر اعلام نکن

Screenshot_20180923-085556.jpg

Screenshot_20181202-193720.jpg

حالا ببینید که کی صداقت داره.
ما رو باش با کی مشورت میکردیم.
چند بار روی سهم نوسان گرفت.
این اقا خودش مدعی درستکاریه خخخخخخخ

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
حدود 330تومان بدست اوردم ، مسلما سود 98،بالاتره

نفت بالای60دلار ، عرضه بگیلان ، فولاد غدیر ایرانیان ،تامین سرمایه نوین ،
پرپتانسیل ترین سهم بازار همینه شک نکنید .المینیوم جنوب و خیلی از نیروگاه سال دیگه افتادن دور سود دادن

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
حدو33 تومان سود97 بدست اوردم ، مسلما سود 98،بالاتره

نفت بالای60دلار ، عرضه بگیلان ، فولاد غدیر ایرانیان ،تامین سرمایه نوین ،
پرپتانسیل ترین سهم بازار همینه شک نکنید .المینیوم جنوب و خیلی از نیروگاه سال دیگه افتادن دور سود دادن

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
المینیوم جنوب سودش تو سال ۹۹ میاد
ولی رو ناوش حساب کنید ۵۰۰۰ میلیارد سهم غدیره
الباقی شرکتهای کوچیک هم بچه بازیه چون غدیر ۷۲ میلیارد سهمه.
معادن و نیروگاه غدیر عرضه بشه خوبه رو ناوش اثر میزاره.

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جالبه که کاظم نادرعلی هیچی نمیگه. اقا مگه نگفتی پارسان۶۰میسازه و ۵۰ تقسیم میکنه خوب چی شد پس. نوسانت رو گرفتی.
من یک کلمه به این مردک ۲رو گفتم آیا درست حساب کردی؟ مارو بلاک کرد. یا بیسوادی یا دروغ گویی.

این اقا با امثال اعرابی و درخشانی و یک مشت بچه نقاش ریختن تو این گروه ها و کانال ها تیشه به ریشه بازار میزنن. چنان بعد ۹ مهر ترس انداختن تو بازار ببینید زاگرس ۴۰درصد اصلاح کرد !!!
حالا من کاری به بقیه ندارم میگم این نادرعلی که خودش از همه شاکیه چرا اینقدر دیکتاتوره و ادعا داره. بالاخره یکی مثل من میاد سیفون رو روت میکشه گل پسر.

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
من بنظرم سال98 کف سود پاسان حدود 100 تومنه که نهایت 70 تومنشو تقسیم میکنه. پارس هم همون حدود 900 تومن
در نهایت حدود 50 تا 55 تومن سود غدیر میشه برای 98 که همون 50 تومن هم تقسیم میکنه با سود تقسیمی امسال به نظر برای 14 ماه آینده حدود 80 تقسیم میکند که با قیمت امروز 100 تومن میفته برای خریدار...

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
البته من حداقل رو در نظر گرفتم اگه سهام غیر بورسی عرضه بشن در بورس یا با راه اندازی طرح های توسعه یا افزایش سود پارسان ممکنه اوضاع غدیر بهتر هم باشد

nasib100

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب نجمی. با سلام. کاظم نادرعلی رو سالهاست که میشناسم. کمی بداخلاق هست اما در صداقت و کار درستیش شکی ندارم. اما در مورد وغدیر، اگر سهم رو دارید این سهم با توجه به وضعیت خوبی که در پرتفوش داره و سود های خوبی که شرکتهای زیرمجموعه اش در سال ۹۷ ساختند پتانسیل بالایی دارد و امسال سود نزدیک ۳۰ تومان و تقسیم در همین حدود ( حداکثری) خواهد داشت و سال آینده هم بالای ۶۰ تومان سود و تقسیم خواهد داشت. لذا با P/E برابر با ۴.۵ در سال ۹۸، می توانیم به ارزش حداقل ۳۰۰ تومانی سهم امید داشته باشیم. هر چند که خود سهم خیلی بیشتر از این اعداد ارزنده است.
جالبه که کاظم نادرعلی هیچی نمیگه. اقا مگه نگفتی پارسان۶۰میسازه و ۵۰ تقسیم میکنه خوب چی شد پس. نوسانت رو گرفتی.
من یک کلمه به این مردک ۲رو گفتم آیا درست حساب کردی؟ مارو بلاک کرد. یا بیسوادی یا دروغ گویی.

این اقا با امثال اعرابی و درخشانی و یک مشت بچه نقاش ریختن تو این گروه ها و کانال ها تیشه به ریشه بازار میزنن. چنان بعد ۹ مهر ترس انداختن تو بازار ببینید زاگرس ۴۰درصد اصلاح کرد !!!
حالا من کاری به بقیه ندارم میگم این نادرعلی که خودش از همه شاکیه چرا اینقدر دیکتاتوره و ادعا داره. بالاخره یکی مثل من میاد سیفون رو روت میکشه گل پسر.

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من هرگز بر اساس توصیه های دیگران اقدام به خرید یا فروش نکنیم
با 4 تا ضرب و تقسیم میشه فهمید سود سال سال آینده کمتر از 55 تومن نیست اکثر دوستان هم محاسباتشون همین حدود رو نشون میده اگه گزارش های نه ماهه شرکت های اصلی مثل زاگرس و پارس و کگهر و شپدیس و بقیه زیر مجموعه ها بیاد میشه مطمئن شد
پارسان پتانسیل سودهای بالاتر از 100 رو هم داره باید وضعیت دلار و نفت رصد شود

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
شک نکنید این سهم یک سوم ارزش واقعی خودش معامله نداره ،من کاری به نادر و نیما وحمید اعرابی ندارم .
سهم مشخصه یک سرج کامل و یک تحقیق از کدال به عظمت وغدیر پی میبرید .
بورسی مشخص ان اما غیر بورسی شرکت انرژی غدیر ، نیروگاه گیلان ، نیروگاه هرمز ، نیروگاه خوزستان ، فولاد غدیر ایرانیان ، فولاد نیریز ، توسعه اهن وفولاد گلگهر، فولاژ، موتوژن و صنعت نیکل و تیتانیوم و نگین کیش واز همه مهمتر المینیوم جنوب !!!

https://www.aparat.com/v/U6Hug/پروژه_آلومینیوم_جنوب_-_شهریور_97?amp

rabasi

Active Member
کاربر فعال
شک نکنید این سهم یک سوم ارزش واقعی خودش معامله نداره ،من کاری به نادر و نیما وحمید اعرابی ندارم .
سهم مشخصه یک سرج کامل و یک تحقیق از کدال به عظمت وغدیر پی میبرید .
بورسی مشخص ان اما غیر بورسی شرکت انرژی غدیر ، نیروگاه گیلان ، نیروگاه هرمز ، نیروگاه خوزستان ، فولاد غدیر ایرانیان ، فولاد نیریز ، توسعه اهن وفولاد گلگهر، فولاژ، موتوژن و صنعت نیکل و تیتانیوم و نگین کیش واز همه مهمتر المینیوم جنوب !!!

https://www.aparat.com/v/U6Hug/پروژه_آلومینیوم_جنوب_-_شهریور_97?amp
جالبه که دیدم غدیر سهامدار داروسازی قاضی هم هست

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط فقط پتانسیل وغدیر
مجتمع فولاد غدیر نی‏ریز
یکی از 8 طرح تولید فولاداستانی تولید آهن اسفنجی و فولاد سازی دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای هدف توسعه غیر متمرکز فولاد در برنامه توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور است که با هدف تولید سالانه 800,000 تن آهن اسفنجی و 1 میلیون تن فولاد در استان فارس و شهرستان نی‏ ریز احداث و به بهره برداری رسیده است .

این طرح که در سال 1386 با سرمایه‏ گذاری کامل دولتی) ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران ) و پس از مطالعات اولیه و انتخاب مکان در کیلومتر 50جاده نی ‏ریز- سیرجان آغاز گردیده بود، در سال 1393 و با مشارکت 65 درصدی شرکت سرمایه‏ گذاری غدیر، مسیر احداث را با سرعت بالاتری پیمود و با سرمایه ‏گذاری بیش از 3450 میلیارد ریالی در بهمن ماه 1396 به بهره برداری رسید .

با راه‏ اندازی واحد احیاء مستقیم این طرح سالانه 800،000 تن به تولید آهن اسفنجی کشور افزوده شده همچنین واحد فولاد سازی این مجموعه نیز با سرمایه‏ گذاری بیش از 11000 میلیارد ریالی طی دوسال ونیم آینده یک میلیون تن به تولید فولاد کشور خواهد افزود

soheil1366

Well-Known Member
کاربر فعال
جک
فقط فقط پتانسیل وغدیر
مجتمع فولاد غدیر نی‏ریز
یکی از 8 طرح تولید فولاداستانی تولید آهن اسفنجی و فولاد سازی دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای هدف توسعه غیر متمرکز فولاد در برنامه توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور است که با هدف تولید سالانه 800,000 تن آهن اسفنجی و 1 میلیون تن فولاد در استان فارس و شهرستان نی‏ ریز احداث و به بهره برداری رسیده است .

این طرح که در سال 1386 با سرمایه‏ گذاری کامل دولتی) ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران ) و پس از مطالعات اولیه و انتخاب مکان در کیلومتر 50جاده نی ‏ریز- سیرجان آغاز گردیده بود، در سال 1393 و با مشارکت 65 درصدی شرکت سرمایه‏ گذاری غدیر، مسیر احداث را با سرعت بالاتری پیمود و با سرمایه ‏گذاری بیش از 3450 میلیارد ریالی در بهمن ماه 1396 به بهره برداری رسید .

با راه‏ اندازی واحد احیاء مستقیم این طرح سالانه 800،000 تن به تولید آهن اسفنجی کشور افزوده شده همچنین واحد فولاد سازی این مجموعه نیز با سرمایه‏ گذاری بیش از 11000 میلیارد ریالی طی دوسال ونیم آینده یک میلیون تن به تولید فولاد کشور خواهد افزود
یعنی اندازه ارفع 4000میلیارد تومانی ،

بالا