وصنعت ( سرمایه‌گذاری صنعت و معدن )

saied.h

Active Member
کاربر فعال
منم خبر ندارم ولی تو سایت بورس24 نوشته بود نصف سود امسال تقسیم شده که احتمالا همون 10 تومان پیشنهاد هیئت مدیره تقسیم شده
بازار خرابه اینم سوئ استفاده کرده تقسیم نکرده ولی اگه ولصنم افزایش سرمایه از انباشه بده خوبه 50% بده و 50% هم آورده عالی میشه

saied.h

Active Member
کاربر فعال
این چرا سود ولصنم رو برده به سال مالی قبل؟ خدایا این دیونه خونه چیه ما توش داریم زندگی میکنیم

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
برخی از حقوقیها که پایان سال مالیشون هست
در حال فروش در قیمت پایین هستن
شرکت هم با توجه به این قضییه فعلا گزارش ۶ ماهه رو صادر نمیکنه!!!

ASEMAN1397

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخی از حقوقیها که پایان سال مالیشون هست
در حال فروش در قیمت پایین هستن
شرکت هم با توجه به این قضییه فعلا گزارش ۶ ماهه رو صادر نمیکنه!!!
خیلی خیلی قیمتهاش جذاب شده .... 6 ماهه 316 ریال سود ناخالص ساخته ... اونوقت قیمتش 1215 ریال ... من که دیروز و امروز 250 هزار سهم خریدم.....

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
  • نتايج برگزاري مزايده
مزایده طی دو مرحله مورخ 97/10/29 و 97/12/08 در روزنامه اطلاعات چاپ شد ولی نتیجه ایی نداشت لذا از طریق مذاکره فروش انجام شد و به گروه مهستان تجارت ارس فروخته شد​

• مبلغ مورد توافق
162,100 میلیون ریال​

فروش ساختمان قبلی شرکت در خیابان الوند

• نحوه تسويه
معادل 92.100 میلیون ریال بصورت نقدی و الباقی طی دو مرحله نقدا مبلغ 27.900 میلیون ریال زمان تحویل در تاریخ 98/02/12 و معادل 22.100 میلیون ریال در تاریخ 98/04/20 زمان تنظیم سند​
  • تضمين هاي دريافت شده
چنانچه متعاملین مدارک و استعلامات مربوطه تا 20تیر 98 آماده ارائه به دفترخانه نباشد طرفین متهعد به پرداخت 3 میلیارد تومان به عنوان ضررو زیان می باشد​
  • خالص ارزش دفتري دارايي انتقالي
23,272 میلیون ریال​

saied.h

Active Member
کاربر فعال
معلوم نیست این قوانین جدید به چه دردی میخورن امروز باز نشد که بازار خوب بود فردا معلوم نیست چه جوره بازار

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
من 5شنبه پیش رفتم بانک تجارت گفت صنعت و معدن تو لیست پرداخت سود نیست شما کی گرفتین؟ آیا ممکنه اسم شرکت عوض شده تو سیستم هم با اسم جدید اومده باشه؟

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
من 5شنبه پیش رفتم بانک تجارت گفت صنعت و معدن تو لیست پرداخت سود نیست شما کی گرفتین؟ آیا ممکنه اسم شرکت عوض شده تو سیستم هم با اسم جدید اومده باشه؟
متاسفانه بانک تجارت اذیت میکنه
برخی از شعب اذیت میکنن
هیچ مشکلی وجود نداره
بجز پنجشنبه روز دیگری مراجعه کنید

بالا