وصنعت ( سرمایه‌گذاری صنعت و معدن )

webbadboy

Well-Known Member
کاربر فعال
یا الله ! 1000 ریال چنتا دونه وارد شدیم ببینیم چی میشه. اگر وملت های 800 را بتونم روی 860 بفروشم فوری میریزمشون توی وصنعت. بزن بریم!
در 1090 می فروشم. با وجود خریدسنگین توسط حقوقی ولی دراین روزها هروقت حقوقی در سهمی خرید سنگین داشت بعدش افت کرد! ببینیم چی میشه

webbadboy

Well-Known Member
کاربر فعال
در 1090 می فروشم. با وجود خریدسنگین توسط حقوقی ولی دراین روزها هروقت حقوقی در سهمی خرید سنگین داشت بعدش افت کرد! ببینیم چی میشه
فروختم ریختم توی ولغدر! امروز حقوقی ها بازیگر اصلی سهم بودند! او حقوقی فروشنده نمی دونم چه دردی داره! سهم در کفترین کف خودش قرارداره. همچنان به فکر نوسانگیری ازش هستم ولی دراز مدتی هم انتخاب بسیار مناسبی به نظر می رسه!

mehrdad_099

Well-Known Member
کاربر فعال
اطلاعيه در خصوص خريد سهام از سهامداران جزتوسط سهامدار عمده درنماد(وصنعت2)

97/5/17 12:02

پيرو اطلاعيه شماره 42330/181 مورخ 1397/03/30 مديريت عمليات بازار، به اطلاع کليه فعالان محترم بازار مي رساند بر اساس مصوبة مورخ 30/10/1396 هيات محترم پذيرش اوراق بهادار و با توجه به برنامه خريد سهام از سهامداران جزء توسط سهامدار عمده (شرکت گروه سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران) در نماد معاملاتي شرکت سرمايه گذاري صنعت و معدن، سهامداران حائز شرايط زير که مايل به فروش سهام خود مي باشند مي توانند تا تاريخ 02/07/1397 در نماد وصنعت2 ، با شرايط زير اقدام به فروش نمايند: 1-آن دسته از سهامداران داراي 5 ميليون سهم و کمتر که در تاريخ 24/11/1396 دارنده سهم بوده اند و پس از اين تاريخ اقدام به فروش نکرده و همچنان سهامدار ميباشند، مي توانند اقدام به فروش نمايند. فروش غير از سهامداران فوق تائيد نخواهد شد. 2-قيمت جهت فروش به سهامدار عمده 050ر1 ريال مي باشد. 3-ارسال سفارش فروش تنها از طريق ايستگاههاي معاملاتي کارگزاران وهمچنين تکميل دستور فروش امکانپذي مي باشد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

دوستان فعال در وصنعت کسی می تونه معنی آن رو برای من توضیح دهد

saeed_rad

Active Member
کاربر فعال
معنی آن القاء بی ارزش جلوه دادن سهم توسط حقوقی میباشد و تذکر به نوسان گیران و بازار سازان که سراغ این سهم نیان که حقوقی آنچنانی دارد، با همین روشها این سهم را از بازار دور نگه داشته و هیچ کس هیچ سخنی از آن نمیگوید چون حقوقی اون رو میشناسند که چندین ساله چه به روز ما سهامداران جزء آورده است. قیمت فعلی این سهم کمتر از دو برابر سود و اندوخته آن میباشد، تو خود حدیث مفصل بخوان ....

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
معنی آن القاء بی ارزش جلوه دادن سهم توسط حقوقی میباشد و تذکر به نوسان گیران و بازار سازان که سراغ این سهم نیان که حقوقی آنچنانی دارد، با همین روشها این سهم را از بازار دور نگه داشته و هیچ کس هیچ سخنی از آن نمیگوید چون حقوقی اون رو میشناسند که چندین ساله چه به روز ما سهامداران جزء آورده است. قیمت فعلی این سهم کمتر از دو برابر سود و اندوخته آن میباشد، تو خود حدیث مفصل بخوان ....
من فکر میکنم میخان این سهمو از دست سهامداران جزء بیرون بیارن و با توجه به اینکه سهامدار اصلیش وتوصا هست فکر کنم میخان وصنعتو منحل و دارائیهاشو به شرکت اصلی منتقل کنند.البته این نظر شخصی من هست اسم شرکت هم که قراره عوض بشه

amir0086

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اسم شرکت عوض شده
شد توسعه صنعت وتجارت
بانک صنعت ومعدن خارج شده
دلیل انحلال را میتونی بفرمایی؟؟!
انحلال را ازکجا آرودی؟

trader15

Well-Known Member
کاربر فعال
سرمایه گذاری که هیچ رشدی نکرده با پرتفوی قوی که همگی رشد کردن
وقتشه یه تکون اساسی بخوره

moti

Active Member
کاربر فعال
❇️ سرمایه گذاری ها برندگان رشد اخیر بازار سهام

گزارشات ماهانه شرکهای سرمایه گذاری نشان از بهره گیری اکثر این شرکتها از روند صعودی بازار و شناسایی سودهای مناسب از محل فروش سهام شرکتهای زیر مجموعه دارد.

به عنوان نمونه: وسبحان با قیمت ۱۹۲ تومانی در سه ماهه ۲۳ تومان ، وتوسم با قیمت ۱۹۰ تومانی در ده ماهه ۴۵ تومان ، وتوصا با قیمت۳۱۳ تومانی در نه ماهه ۴۳تومان ، پردیس با قیمت ۱۶۷ تومانی در هفت ماهه ۵۰ تومان و وصنعت با قیمت ۱۴۰تومانی در ده ماهه ۵۰ تومان سود به ازای هر سهم محقق نموده اند.این امر با توجه به نزدیکی مجامع تقسیم سود اغلب شرکتهای سرمایه گذاری موجب جذابیت سهام این شرکتها گشته است.

در این بین به نظر وصنعت با خالص ارزش داراییهای بالای ۲۳۵ تومانی و ارزش دفتری حدود ۱۸۰ تومانی که (با توجه به تغییر سال مالی شرکت) مجمع تقسیم سود آن کمتر از یک ماه دیگر برگزار میگردد از گزینه های کم ریسک و جذاب بازار به شمار می آید.

با توجه به افزایش ریسک های سیستماتیک بازار سهام ،خرید سهام شرکتهای سرمایه گذاری با توجه به مدیریت حرفه ای پرتفوی اغلب این شرکتها و ارزش بالای دارایی هایشان، برای فعالان بازار (بالاخص حقیقی های غیر حرفه ای و حقوقی های ریسک گریز) می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
ورود سهام زیر مجموعه فیروزه
مانند وصنعت و وتوصا به شرکت های نسل چهار
و خروج از شرکتهای نسل اول و دوم در آینده به بازار پیام خواهد داد.

بالا