وصندوق ( سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي )

kahe

Well-Known Member
کاربر فعال
بسمه تعالی ..جمعی ازسهامداران حقیقی ..موضوع براینکه فراخوان عمومی ویک پارچه درقالب تشکیلات صنفی جهت احقاق حقوق نظر به اینکه مستقیم وغیر مستقیم جمعی میلیونی در عرصه اقتصادکشورهستیم که دهها هزارمیلیاردریال موجودیمان در بازار سرمایه بلا صاحب بیش از سه سال است که در حال ذوب شدن است در حالی که در تمام مولفه های نظام جمهوری اسلامی مفتخربه ادای تکلیف اعتقادی وملی بوده وهستیم ودرحالی که پایه های اصولی نظام هم دربعد اقتصادی وهم در بعدسیاسی وامنیتی متکی بر مردم بوده وخواهد بودقشر عظیمی از این ملت در تمام عرصه های اثرگذارما سهامداران حقیقی هستیم اکنون که تاروپود اقتصاد کشور هر روز بیشتراز دیروز بدست دولتی ها است علیرغم اصل اصیل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی مبنی بر حضورهمه جانبه ملت در رونق اقتصادی محرزومسلم است با توجه به نتیجه عملکرد حقوقی های دولتی وشبه دولتی در فروپاشی بازار سرمایه کشورمدیرعامل وهیئت مدیره بورس اوراق بهادر دارای تکلیف قانونی در نظارت اعمال قانونی که منجر به فروپاشی اقتصادسهامداران حقیقی گردیده است لذا اکنون از کلیه سهامداران حقیقی در سراسر کشور قطع امید از غیر خود کرده اند وبا اتکا به ذات لایزال الهی وعدم توجه واستعانت از مقام عظمای ولایت اعلان رسمی حضور خود را در قالب یک تشکیلات اقتصادی با محوریت کانون سهامداران حقیقی بازار سرمایه ایران اعلان تا نسبت به احقاق حقوقمان اقدامات لازم بعمل آید انشاالله

مدرن

Member
کاربر فعال
سلام دوستان. همانگونه که آگاهید وصندوق برای شش ماهه دوم سال 95 بدلیل تغییر سال مالی در تاریخ 28 تیر ماه 96 محمع عادی خودشو برگزار کرد و سودی معادل 24 تومان هم مصوب شد و در اطلاعیه زمانبندی پرداخت سود مورخ 5/24 و اصلاحیه مورخ 5/23 اعلام نمود که از تازیخ 28 مرداد ماه از طریق بانک صادرات سود خودرا دزیافت کنید. اما سئوال اینجاست که در سال مالی قبل منتهی به 31 شهریور95 هم برای یکسال 24 تومان سود ساخته بود. اولا چگونه در مدت شش ماه سودی درست مساوی با 12 ماه قبل ساخته و دوم اینکه از 28 مرداد چند بار به باک صادرات مراجعه کردم اما هیچ پرداختی در کار نبود. به هر حال یک جای کار یا درست نیست و یا من درست نمیفهمم. آیا کسی از سهامدان محترم وصندوق سود شش ماهه منتهی به 31 اسفند ماه رو دریافت کرده؟ ممنونم میشم اگر دوستان گارکشته منرو روشن کنند در این خصوص. عید همه دوستان هم مبارک باشه.

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
سود وصندوق را روز 28 مرداد از بانک دریافت کردم.آیا رو ز مجمع عادی سهامدار بوده اید؟یعنی روز 28 تیر ماه96

مدرن

Member
کاربر فعال
سود وصندوق را روز 28 مرداد از بانک دریافت کردم.آیا رو ز مجمع عادی سهامدار بوده اید؟یعنی روز 28 تیر ماه96
سلام. بله 12 سال هست که سهامدار این سهم هستم. آیا از بانک صادرات دریافت کردید؟ و این سود برای عملکرد شش ماهه بود؟

barzbarz

Well-Known Member
کاربر فعال
وصندوق ارزش بنادیش 245 تومان است.
خوبی سهم تقسیم سود بالاست که 20 درصد سالیانه و مطمئن تقسیم می کند.

rahimi901

Member
کاربر فعال
وصندوق با داشتن P/NAVحدود ۶۱ و رشد سود شرکتهای پورتفوی خود مانند شرکت های پترو پالایشی جم،خارک،فن اوران ،پتروشیمیران و ایرانول و نفت پاسار گاد وپالایشگاه اصفهان و اضافه میکنم گل گهر و چادر ملو همچنین راه اندازی صبا فولاد خلیج فارس و سود سازی فولاد اکسین برای بلند مدت میتواند مد نظر باشد. ضمنا بحث فروش فولاد اکسین هم مطرح است که اثرات مثبت قابل توجهی میتواند داشته باشد

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
سال مالی وصندوق به آخرین روز اسفند منتقل شده و مجمع عادی یحتمل تیر 97 باش.البته مجمع فوق العاده در دی ماه اگر هم باشد برای افزایش سرمایه یا مطلب دیگریست.

boursebaz1300

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عالی معامله میشه
زیر 160 بزاریدش تو سبد
180 -200 -240 هدفهای کوتاه مدت

آخرین ویرایش:
بالا