وصنا و معادن روي برترين سهام در نيمه دوم سال!چرا؟ پس بخوانيد

شروع موضوع توسط سهند ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

وصنا طبق اطلاعات ساعت 1:30 يعني همين لحظه كه دارم مي نويسم 837971 سهم آن كه درصف فروش به 6440 ريال بود جمع شد و در ساعات آخر معاملات + شد . اولين فروشنده همكنون 6690 ريال براي فروش نشسته است. قابل ذكر است قبل از تعديل + 100 درصدي اين سهم ميزان 2 ميليون سهم شركت توسط توسعه صنايع بهشهر به مديران و كاركنان شركت به قيمت 6440 ريال فروخته شد (هفته پيش). من امروز 15 هزار وصنا را فروختم و 22 هزار تا حق تقدم وصنا خريدم 4200 !!!! به هر حال همكنون ديگر حق تقدم فروشنده ندارد!
    معدن روي هم امروز 819331 سهم آن از 560 تومان تا 616 تومان خريده شد. اختمالا اين سهم به علت افت الكي در روز شنبه پس از تعديل 50 ٪ دوباره از فردا صف خريد مي شود. همكنون در رنج قيمتي معادن روي هيچ فروشنده اي ندارد!! خوش بحال يكي از بزرگان كه امروز 560 تمام سهام فروخته شده خود در 722 را دوباره خريد!

2. سهند

توجه

در ضمن وپترو و شاراك هم جمع شد.

3. سهند

توجه

مسلما دوستان توجه داشته باشند وقتي سهمي در بازار خرابي اينگونه جمع مي شود و احتمال زياد از فردا صف خريد مي شود قبل از ساير سهام مطرح ديگر نشان از آينده دار بودن و پر بازده بودن آن در هنگامي كه بازار خوب مي شود دارد. بنابراين اگر كسي به آينده اميد وار است و فكر مي كند دباره بورس خوب مي شود بهترين سهام براي خريد در شرايط كنوني همين دو سهم وصنا و معادن روي هستند.

4. علي مزيناني

علي مزيناني مسدود شده مسدود شده

هاراگيري

سهند جان سلام
    دفعه بعدي خواستي خودزني كني...يه ندا بده...ما هم بياييم هاراگيري راه بنداز يم.....
    :lol:

5. پسرخوب

پسرخوب New Member عضو تازه

سوال

آقا سلام
    از اطلاعاتي كه داديد ممنون.
    صف خريد و فروش حق تقدم رو كجا ميشه ديد؟
    و ديگه اينكه من فردا ميخوام همين خريد شما (ت. سرمايه گذاري صنايع بهشهر) رو انجام بدم. چه قيمتي بخرم خوبه؟
    متشكر...

6. ابر كوچولوي خوشحال

ابر كوچولوي خوشحال مسدود شده مسدود شده

سهند عزيز

اول اينكه ما سلام عرض كرديم.
    دويوم اينكه وصناتو دوس دارم .
    سيوم اينكه اين 2ميليوني رو كه گفتي شركت برا مديراش خريده رو من نشنيدم اما بررسي مي كنم و بعد عرض مي كنم .
    چهارما حركت امروز وصنا خيلي مشكوك بود .
    آخرشم اينكه من يه منبع داخلي از وصنا دارم كه آبدارچي حاجي شونه و تا حالا چند تا آس لايه استكاناش نشون داده و مي كفت حاجي جلو اسم وصنا نوشته بوده فعلا 1000

7. ابر كوچولوي خوشحال

ابر كوچولوي خوشحال مسدود شده مسدود شده

سهند عزيز

اول اينكه ما سلام عرض كرديم.
    دويوم اينكه وصناتو دوس دارم .
    سيوم اينكه اين 2ميليوني رو كه گفتي شركت برا مديراش خريده رو من نشنيدم اما بررسي مي كنم و بعد عرض مي كنم .
    چهارما حركت امروز وصنا خيلي مشكوك بود .
    آخرشم اينكه من يه منبع داخلي از وصنا دارم كه آبدارچي حاجي شونه و تا حالا چند تا آس لايه استكاناش نشون داده و مي كفت حاجي جلو اسم وصنا نوشته بوده فعلا 1000
    البته يه داستاناي ديگه اي هم هست كه فعلا تا قطعي نشده عرض نمي كنم اما خودتون به خلاصه مجمع فوق العادش نگاه كنين و به تغييرات پرتفوي و پولي كه به درون خودش جذب كرده يه حدس هايي خواهيد زد .
    زت زياد .

8. كاوه

كاوه New Member عضو تازه

معادن روي

حكمت اين وصنا رو كه منم توش موندم اما از هين الان تا مي تونيد معادن روي جمع كنيد خبراي داغي داره بسته شدن اخر وقت چهارشنبه و باز شدن شنبه اونم اينجوري تو خود حديث بخوان

9. امير هنرمند

امير هنرمند New Member عضو تازه

خود زني يا خودكشي !!!

آقا سهند ما بالاخره نفهميديم خودزني كردي يا خودكشي (با توجه به وضعيت امروز كروي و وصنا) ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شوخي كردم ناراحت نشو !!!
    بنظر شما ميشه وصنا تا 550-580 پاپين بياد؟ چون مي خوام وصنا بخرم !!!
    با تشكر .

10. اسماعيل داودي

اسماعيل داودي New Member عضو تازه

سلام آقا سهند

وصنا - والبرز - كروي - پترو اصفهان ؟؟؟
    كدام از اينها رو براي خريد ترجيح ميدي؟
    قربونت

11. سهند

سلام

هر 4 تا عاليند:
    اصفهان و وصنا بهترند

12. سهند

سلام

هر 4 تا عاليند

13. نويد رسا

نويد رسا New Member کاربر فعال

سهند جان اين وصنا كه داغون شد!!!!!

سلام

آقا سهند اين وصنا عهد كرده هر روز منفي باشه ؟ فكر مي كنيد روي چند متوقف مي شه؟

14. ش ج

ش ج New Member کاربر فعال

ایا نیت شماو کار گزار محترم جز این بوده؟هماهنگی جهت ایجاد موج برای یک سهم و پس از رشدقیمت بيرون پريدن از سهم بدون کوچکترين نگاهی به افرادی که پشت سرشان و به اعتماد ايشان حرکت کرده اند؟به جملات متن دقت كنيد (....و براحتی می توانیم به کمک چند نفر يک صف خريد دو سه ميليونی برای آن درست کنیم و با توجه به عدم عرضه .. آن را به ..برسانیم ولی موضوع اينست که وقتی يک سهم را الکی بالا برديد آن همه سهمی را که حين بالا بردن خريداری کرده ايد را چگونه در...تومان به ديگران بفروشيد آيا مشتری برای آن در اين بازار خراب وجود دارد ؟...)

15. سهند

اشتباه بزرگ

اقاي ش ج محض اطلاع از تعداد سهم وصناي من حتي يكي هم كم نشده و هيچ سهم ان را هم نفروختم فقط 50 هزارتا را كه 750 تومان بعد از تعديل خريدم و نتوانستم وجه 20 هزارتاي ان را تامين كنم مجبور بفروش در 670 با 1.5 ميليون ضرر شدم. در چند روز اخير هم كه اين سهم منفي بوده دايم روزي 3 تا 4 هزار تا مي خريده ام زيرا كه يكي از دوستان كه در شركت است خبر داد كه بزودي تعديل + ديگري خواهد داشت. در ضمن كاركنان شركت خودشان زير 600 تومان به توصيه مديران خريداري كرده اند. باز هم محض اطلاع من معادن روي را به قيمت 600 تومان خريداري كردم ار محل فروش وپترو چون به آينده آن اطمينان دارم و اصلا برام مهم نيست كه الان 10 درصد منفي است.فردا هم خريداري خواهم كرد .هر وقت فروختم سود و زيان خود را شناسايي خواهم كرد. هنوز هم سر حرف خود هستم كه وصنا و معادن روي بهترين سهام در 6 ماهه دوم هستند اين مطلب در اينجا هست كاري ندارد شما مي توانيد در اسفند بياييد و بازدهي آنها را از اول مهر تا اسفند حساب كنيد. ان موقع در حيرت و افسوس خريد سهام معادن روي و وصنا به قيمت هاي كنوني خواهيد بود. و اگر فروختيد هم از كار خود پشيمان خواهيد شد.

16. maesfeh

maesfeh New Member عضو تازه

با سلام

سهند عزيز اگر ممكن است اين پيغام مرا به دكتر حاجيان برسان:
    ؛دكتر جان سلام .ميخواستم در وبلاگتان پيغام بگذارم كه ديدم ان را حذف كرده ايد اين بود كه زحمت ان را بعهده سهند عزيز گذاشتم .
    اول انكه بعنوان كسي كه از مطالب پر بار شما استفاده ميكند از سخناني كه عده اي از افراد بر شما رانده بودند بسيار ناراحت شدم و واقعا شرمنده شدم .هر انسان بيغرضي كه مطالب شما را ميخواند بسادگي صداقت را در سخن شما ميتوانست حس كند.
    وپس از ان درباره خودم بايد بگويم كه اينجانب از مطالب شما در باره سهام مختلف اطلا عات زيادي كسب كردم وبيش از ان ازسخنان صادقانه وبدون در نظر گرفتن منفعت شخصيتان بيشتر لذت بردم .اميدوارم هرجا كه هستيد موفق وپيروز باشيد .وضمن انكه از زحمات شما متشكرم اميدوارم از خداحافظيتان منصرف شده ودر وبلاگتان مطلب بنويسيد ولو انكه مطالب درباره سهام نباشد .
    به اميدانكه بورس وسود بيشتر باعث نشود كه طمع بر انسانيت ادمها غلبه كند.؛
    باتشكر . ارادتمند محسن انصاري

17. نويد رسا

نويد رسا New Member کاربر فعال

سهند خان فكر مي كني وصنا تا كي افت مي كند و كف آن چند است ؟

18. سهند

اقاي انصاري

جواب شما را درج كرده بودم كه متاسفانه حذف شد يا به علت مشكلات سايت يا فيلترينگ مديران بهر حال خيلي كامل بود و الان دوباره نمي توانم ان همه را توضيح دهم. در مورد وصنا هم همان طور كه قبلا گفتم من سهامم را نفروختم به كسي بايد نوسان گير يا هر چه دلتان مي خواهد بگوييد كه بالا فروخته و پايين خريده باشد ولي من هر روز كه وصنا پايين مي امد يك ذره مي خريدم. معادن روي هم سهم خوبيست و + شد من كه خيلي به ان اميد وارم.

19. سهند

اقاي انصاري

اقاي انصاري :جواب شما را درج كرده بودم كه متاسفانه حذف شد يا به علت مشكلات سايت يا فيلترينگ مديران بهر حال خيلي كامل بود و الان دوباره نمي توانم ان همه را توضيح دهم.

در مورد وصنا هم همان طور كه قبلا گفتم من سهامم را نفروختم به كسي بايد نوسان گير يا هر چه دلتان مي خواهد بگوييد كه بالا فروخته و پايين خريده باشد ولي من هر روز كه وصنا پايين مي امد يك ذره مي خريدم. معادن روي هم سهم خوبيست و + شد من كه خيلي به ان اميد وارم.

20. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

سهند جان مي‌دانم كه اصلا من را نمي‌شناسي! ولي باور كن امروز بيشتر از اينكه بالا رفتن سهام خودم من را خوشحال كند ديدن قيمت صنا من را به ياد تو انداخت و خوشحالم كرد كه بالاخره از ناراحتي بيرون بيايي. ديدن آن تاپيك كه براي خريدش پول كم آورده بودي و ديدن منفي خوردن‌هايش واقعا برايم ناراحت كننده بود. اميدوارم رشدش مداوم باشد.