وسینا ( بانک سینا )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
مهم فروش حقيقي ها نيست ........حقيقي چشمش ترسيده و اكثر گنجشك روزي شده اند ......................حقوقي است كه پتانسيل بالقوه دارد براي فروش ......شرش كم شود همين حقيقي هاي مي آيند 10 درصد بالاتر در صف خريد ..................................................ولي حقوقي است كه دلش نسوخته و رنج منفي ميزند .......

hamed_seyd

Well-Known Member
کاربر فعال
دو تا حقوقی عمله نفهم داره این سهم(صندوق بازارگردانی سینا و سرمایه گذاری کوثر بهمن) که دارن سهم به قیمت 3 سال پیش میفروشند. جفتشون هم با ضرر دارن میفروشن. قیمت خریدشون بالای 110 تومن هست .
ولی اصلا مهم نیست . رو قیمت بالاتر دوباره میان میخرن چون عمله و نفهم هستن.

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دو تا حقوقی عمله نفهم داره این سهم(صندوق بازارگردانی سینا و سرمایه گذاری کوثر بهمن) که دارن سهم به قیمت 3 سال پیش میفروشند. جفتشون هم با ضرر دارن میفروشن. قیمت خریدشون بالای 110 تومن هست .
ولی اصلا مهم نیست . رو قیمت بالاتر دوباره میان میخرن چون عمله و نفهم هستن.
سهام اینا برای بانک سینا هست این دو نفهم هستند و خوب کار نمیکنند هر ضرری میکنندبرای سینا ضرر شناسایی میشه
خودشون میدونند تو شرکت خودشون چه خبر هست از من و شما بیشتر میدونند تو شرکت چه خبر هست و کی بخرن کی بفروشند

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
بانك سينا و پست بانك رنج ميبرند از حقوقي هاي مغز فندوقي و حرام خوار كه رنج منفي ميكشند تا سهم بالا نرود......كمر حقوقي فروشنده در پست بانك كه شكست پوزه حقوقي هاي سينا هم نهايت تا آخر هفته به خاك ماليده خواهد شد.......

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
شر حقوقي پست بانك كه بد كنده شد و با يك اردنگي پرت شد بيرون از سهم ...........حالا نوبت سينا هست كه عقب ماندگيش را نسبتبه سهم گروه بانك جبران كند و از بند حقوقي هاي مزاحم رها شود

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اين سهم اگر حقوقي مريض نداشت تا امروز مطمنا با اقبال روبرو شده بود و از رشد سهام بانكي عقب نمي ماند
با سلام
این حقوقی که میگی شما داشته باشی یا نداشته باشی تو سهم هست
چون سهامدار عمده هست وقتی اینطوری فکر میکنی چرا خریدی

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی در خصوصی از من خواستن نظرم را در مورد بانکی ها بگم واقعیت من خیلی روی این صنعت مثبت نیستم ولی اگر قصد خرید دارید وسینا واقعا مفت است هم صورت های مالی خوبی دارد هم کف قیمتی است و هم مشکلات بسیار بسیار کمتری از بقیه داره

soheil17

Active Member
کاربر فعال
دولت ادعا می‌کند که ۱۷۶هزار میلیارد بدهکار است اما بانک مرکزی خود را ۲۰۰هزار میلیارد طلبکار می‌داند. نمی‌توان حدس زد که مشکل از کجاست؛ شاید بتوان گفت بانک مرکزی سود هم برای این طلب‌ها محاسبه کرده است و دولت آن را قبول ندارد؛ ممکن است همان تسعیر ارز دلیل آن باشد

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجیبه فقط سهام بانکی سود ده وپاسار وسینا وپارس وخاور ... دارن درجا میزنن و بانکی های زیان ده دارن سقفاشون رو میزنند
عجیب نیست داداش
بنیاد مستکبران که پولی بابت سهم نداده
همیشه فروشندهاست و سهمی که حقوقیش همیشه فروشنده است هرگز رشد نمیکند
بعضی روزا کل مبلغ فروش حقوقیش یک میلیون تومن بوده
یعنی در این حد گداست
هرنفر یک ریال جمع کنیم براش بیشتر میشه
بدبخت تر از مدیران این سهم تو بانکیا پیدا نمیکنی
معروف شده به توالت بورس
هرکی تند کرد بهش میاد توش می...نه میره

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرکس این سهم رو خرید بدبختشد
سهمی با مدیرانی دزد و سهامدار عمده ی بی بخار و پست
بنیاد مستکبران هیچوقت از هیچ سهمش حمایت نمیکنه چون پولی برا این سهم ها نداده

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
تنها سهم جا مانده از رشد بانکیها..بانک سیناست ...فردا مطمنا بالای ۱۰۰ میلیون صف خرید خواهد داشت ...همه بانکها به سقف سالیانه شان رسیدند جز این سهم سود ده ....به نظرم یکی از بی ریسک ترین سهام بازار در این قیمتها سینا ست

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی در خصوصی از من خواستن نظرم را در مورد بانکی ها بگم واقعیت من خیلی روی این صنعت مثبت نیستم ولی اگر قصد خرید دارید وسینا واقعا مفت است هم صورت های مالی خوبی دارد هم کف قیمتی است و هم مشکلات بسیار بسیار کمتری از بقیه داره
باز هم خداوند متعال بنده را رو سفید کرد و شرمنده دوستان نشدم خدایا شکر

وقتی با تحلیل حرف می زنیم نتیجه بخش است

بالا