وساخت ( سرمایه‌گذاری ساختمان ایران )

عليرضا اسماعيلي

Very Good Member
کاربر فعال
در مورد وساخت از زیر 200 تا الان گفتم بخرید و فرصت خرید هست... بعد از این نخواهم گفت بخرید.... خواهم گفت سهامداری کنید..... اهداف بالاست.... زود قافیه را نبازید
بازی زیاد داره ولی اسیر بازیهاش نشوید.... به اندازه ای که بنیادش اجازه میده میتونه رشد کنه

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
از 1000 به بعد تازه میان تارگت های نجومی میدن
تاپیک چرا آنقدر خلوته محدوده ۶۵۰ تا ۷۰۰ اکثریت خالی کردن...

یکی از همین روزاست که ثجوان باز بشه و بازار تازه ببینه که سهمی که برای وساخت ۲۰ میلیارد تموم شده اندازه ارزش بازار فعلی وساخت ، قیمت خورده

تازه ابتدای ابتدای بازی وساخت هستیم

ان شاالله همانطور که از یکی دو ماهی پیش گفتم ۱۴ سال سرکوب قیمتی وساخت به پایان رسیده و تمام ۱۴ سال رو فشرده شده ظرف شش ماه و بلکه کمتر به سهامداران فعلی تقدیم خواهد کرد

محمودیا

Very Good Member
کاربر فعال
باید از حقوقیهای کرمان تشکر کنیم
چون با رشد قبمتی کرمان بنک توسعه صادرات برای فروش وثایق تشویق شد و باعث آزاد شدن معاملات گروه وساخت شد
گروه وساخت بیشتز ۱۰ سال است که قیمتشون فریز شده

منتظر پرواز این گروه هستیم !!!!!

trader15

Very Good Member
کاربر فعال
این سهم تا 1200 نباید اجازه ورود بده
ما در این سهم خون دلها خورده ایم خون دلها خورده ایم
یاد مرحوم نوری افتادم

masih1363

Very Good Member
کاربر فعال
یاد و خاطره وساخت 180 تومانی گرامی باد
امیدوارم شفاف سازی فروش ثنوسا های این دو روز و کرمان احتمالی امروز تا شنبه ساعت 10 روی کدال نیاد
شنبه بالای 900 باشیم و بعد از شفاف سازی بالای 1000

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
چند بار گفتم اول راهیم.

امروز بانک مرکزی با برگزاری مجمع ونوین به شکل مشروط موافقت کرده، یکی از این شروط افزایش سرمایه از طریق آورده نقدیه.....

به زودی وساخت باید از ونوین هم پیاده بشه و سود بسیار سنگین از این معامله خواهد برد و با قطعی شدن زمین کیش، نقدینگی فروش رو وارد این مگاپروژه خواهد کرد....

کف وساخت با این اتفاقات باید ۴۰۰۰ تومن شود

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند بار گفتم اول راهیم.

امروز بانک مرکزی با برگزاری مجمع ونوین به شکل مشروط موافقت کرده، یکی از این شروط افزایش سرمایه از طریق آورده نقدیه.....

به زودی وساخت باید از ونوین هم پیاده بشه و سود بسیار سنگین از این معامله خواهد برد و با قطعی شدن زمین کیش، نقدینگی فروش رو وارد این مگاپروژه خواهد کرد....

کف وساخت با این اتفاقات باید ۴۰۰۰ تومن شود
با سلام
ثتران بد ضرری بهت زد خدا بخواد این خاکبرسر داره جبران میکنه
در نظر بگیر هر روز سودفروش حساب میکنی چند تا نکته داره
یکی اینکه پول فروشها به حسابش نمیره و قابلیت تکرار تو سالهای بعد هم نداره
دوم اینکه هر سهمی به اسمش میفروشند دارن قسمتی از دارایی شرکت رو میفروشند و ناوش کم میشه

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام
ثتران بد ضرری بهت زد خدا بخواد این خاکبرسر داره جبران میکنه
در نظر بگیر هر روز سودفروش حساب میکنی چند تا نکته داره
یکی اینکه پول فروشها به حسابش نمیره و قابلیت تکرار تو سالهای بعد هم نداره
دوم اینکه هر سهمی به اسمش میفروشند دارن قسمتی از دارایی شرکت رو میفروشند و ناوش کم میشه
الان این پست من چه ربطی به ثتران داشت؟! الحمدلله با شیران و وساخت جبران کردم یه سهم سومی هم هست که پدیده بورس خواهد شد گذاشتم بعد وساخت...

اینطوری که من حساب کردم این سودها تا ۳۰ سال متوالی بدون هیچ پروژه جدیدی قابل تکراره

بدهی ها به زودی با رای دادگاه ۲۰۰ میلیارد کم میشه

بهای تمام شده دارایی ها بسیار پایینه

ارزش دارایی ها هر روز داره بالا می‌ره

اکثر زیرمجموعه ها مالکیت مدیریتی داره و سرمایه ثبتی بسیار پایین

جمع سرمایه ثبتی ثتوسا، وثخوز، وثنو و ثزاگرس به ۷۵ میلیارد نمی‌رسه
۱۴ ساله افزایش سرمایه ندادند
خود وساخت هم همینطور

من باب مثال یکی از زیر مجموعه تجدید ارزیابی زد سرمایه رو از ۲۰ به ۲۵۵ رسوند!!!

بعد افزایش سرمایه حاضر نیست ثجوان مفت فروشی کنه، خریدار اسکل تا ۱۰۰۰ تومن برای خرید نشسته!!!

نسبت به بقیه سهام بازار قیمت تعادلی وساخت ۳۰۰۰ تومنه تازه بدون پروژه کیش

پروژه کیش ساحل شرقی کیش جنب هتل داریوشه۴۷ هکتار زمین و ۶۰۰ هزار متر قراره در این زمین ساخته بشه، دادگاه در مراحل اخرشه، و همه چیز داره به نفع وساخت رقم میخوره، بررسی کنید چه پروژه استراتژیکیه و چقدر ارزش داره، با در نظر گرفتن این پروژه دیگه برای وساخت نمیشه قیمت تعیین کرد.

سازمان حاضر بود بدون دعوای حقوقی ۱۲ هکتار به وساخت بده، وساخت 10 سال فرایند دعوی رو طی کرد تا تمام 47 هکتار در مالکیت داشته باشه و الان مرحله آخر آخرشه احتمالا تا شهریور مشخص میشه

بازی وساخت از دست صدر هاشمی خارج شده و خواسته نخواسته فنر 14 ساله سهم رها شد...

امیدوارم سوار شده باشی

امروز 3 خریدار 60 فروشنده...

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان این پست من چه ربطی به ثتران داشت؟! الحمدلله با شیران و وساخت جبران کردم یه سهم سومی هم هست که پدیده بورس خواهد شد گذاشتم بعد وساخت...

اینطوری که من حساب کردم این سودها تا ۳۰ سال متوالی بدون هیچ پروژه جدیدی قابل تکراره

بدهی ها به زودی با رای دادگاه ۲۰۰ میلیارد کم میشه

بهای تمام شده دارایی ها بسیار پایینه

ارزش دارایی ها هر روز داره بالا می‌ره

اکثر زیرمجموعه ها مالکیت مدیریتی داره و سرمایه ثبتی بسیار پایین

جمع سرمایه ثبتی ثتوسا، وثخوز، وثنو و ثزاگرس به ۷۵ میلیارد نمی‌رسه
۱۴ ساله افزایش سرمایه ندادند
خود وساخت هم همینطور

من باب مثال یکی از زیر مجموعه تجدید ارزیابی زد سرمایه رو از ۲۰ به ۲۵۵ رسوند!!!

بعد افزایش سرمایه حاضر نیست ثجوان مفت فروشی کنه، خریدار اسکل تا ۱۰۰۰ تومن برای خرید نشسته!!!

نسبت به بقیه سهام بازار قیمت تعادلی وساخت ۳۰۰۰ تومنه تازه بدون پروژه کیش

پروژه کیش ساحل شرقی کیش جنب هتل داریوشه۴۷ هکتار زمین و ۶۰۰ هزار متر قراره در این زمین ساخته بشه، دادگاه در مراحل اخرشه، و همه چیز داره به نفع وساخت رقم میخوره، بررسی کنید چه پروژه استراتژیکیه و چقدر ارزش داره، با در نظر گرفتن این پروژه دیگه برای وساخت نمیشه قیمت تعیین کرد.

سازمان حاضر بود بدون دعوای حقوقی ۱۲ هکتار به وساخت بده، وساخت 10 سال فرایند دعوی رو طی کرد تا تمام 47 هکتار در مالکیت داشته باشه و الان مرحله آخر آخرشه احتمالا تا شهریور مشخص میشه

بازی وساخت از دست صدر هاشمی خارج شده و خواسته نخواسته فنر 14 ساله سهم رها شد...

امیدوارم سوار شده باشی

امروز 3 خریدار 60 فروشنده...
تو مملکت ما برای 30 سال بعد رو حساب کردی
دلیل اینکه 3 تا خریدار بود صف خرید بودن سهم هست
درباره ثتران ربطی نداشت خواستم یادآوری کنم که از فرصتها به موقع استفاده کنی مثل اون نشه
چندوقتی یه بار یادش بیاد برای معاملاتت بهتر هست

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
تو مملکت ما برای 30 سال بعد رو حساب کردی
دلیل اینکه 3 تا خریدار بود صف خرید بودن سهم هست
درباره ثتران ربطی نداشت خواستم یادآوری کنم که از فرصتها به موقع استفاده کنی مثل اون نشه
چندوقتی یه بار یادش بیاد برای معاملاتت بهتر هست
من ثتران در سه مرحله 130, 145 و 160 فروختم ثتران میتونست 1000 رد کنه، ولی از سال 93 با مدیریت جدید ثمسکن از جمله آقای نادری، تمام زیر مجموعه از درون پوسیده و خورده شد، زمین شهریار میتونست کل ثمسکن به عرش ببره، نمی‌دونستم آنقدر نافرم دزدن، تجربم بالا رفت به قیمت ضرر گزاف....

علی ایحال نگران بنده و ثتران نباش....

وساخت رو بررسی کن که به زودی از کرمان هم تاریخ ساز تر خواهد شد

عده ای که از 200تا 400 بهای تمام شدشون بود 650خارج شدن بقیشون هم حوالی 1000 خارج میشن سود بسیار سنگین وساخت نصیب یک درصد از سهامدارانش هم نخواهد شد

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
من ثتران در سه مرحله 130, 145 و 160 فروختم ثتران میتونست 1000 رد کنه، ولی از سال 93 با مدیریت جدید ثمسکن از جمله آقای نادری، تمام زیر مجموعه از درون پوسیده و خورده شد، زمین شهریار میتونست کل ثمسکن به عرش ببره، نمی‌دونستم آنقدر نافرم دزدن، تجربم بالا رفت به قیمت ضرر گزاف....

علی ایحال نگران بنده و ثتران نباش....

وساخت رو بررسی کن که به زودی از کرمان هم تاریخ ساز تر خواهد شد

عده ای که از 200تا 400 بهای تمام شدشون بود 650خارج شدن بقیشون هم حوالی 1000 خارج میشن سود بسیار سنگین وساخت نصیب یک درصد از سهامدارانش هم نخواهد شد
قیمت ممکنه به 5 هزار هم برسه ولی دنبال سودسازی پایدار تو سهم نباش
به کسی هم نگو سودسازی مستمر و قابل تکرار داره
بعدا برای خودت مدیونی درست میشه

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال

بند دوم تکلیف بانک‌مرکزی، افزایش سرمایه آورده نقدی ونوین
وساخت باید ونوین ۷۰ تومنیش رو به ۷ برابر قیمت سبک کنه....
العاقل یکفی بالاشاره

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
با فروش ۳.۵۷۵ میلیون کرمان و ۳۰ میلیون ثنوسا در معاملات امروز ۱۳ تومن به سود هر سهم اضافه شد....

شنبه نماد بسته میشه برای بازگشایی بدون محدودیت....

بالا