ورنا ( سرمایه‌گذاری رنا )

Zoro1712

Member
کاربر فعال
شاپور ترکه یعنی چی ؟ چرا شما بحث قومیت به میان می آورید؟ همه ما ایرانی هستیم . ایران مانند یک فرش چهل تکه که هر تکه آن یک قوم از این سرزمین کهن است. چندین بار از کلمه شاپور ترکه استفاده کرده اید. انسانها خوب یا بدند و به قومیت ربطی ندارد. بنده فارس هستم و به همه اقوام ایرانی احترام می گزارم . لطفا از بدی شاپورآنچه در توان دارید پست بگزارید ولی توهین به قومیت خطاست .
اقا به نظرم اشتباه برداشت كردين ، حرف( ت)و حرف (ر ) رو فتحه بدين درست ميشه منظورشون از تركه به معني ميراث و ماترك هست

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
علی عبدی
openbox@

سلام سهام‌دار خودرویی خواستم حالا که این سال گـوه 1397 تمام شد و وارد سال مطمئن‌اند گـوه‌تر 1398 می‌شویم و سال سخت‌تر بگم که سگ تو سهام خودرویی که سرمایه تک تک ما و تمام سهام‌دارانش توش قفل شد سود که نداد و نکردیم پول‌هامون هم سوخت شد با خواب‌اش انگار ما فراموش شدیم و سرمایه‌هامون از سر راه آوردیم که تو این تورم فقط باهاش بازی کن و یک روز 80 باشه روز بعد 81 و روز بعد 79 و همین سیکل تکرار بشه و کسی هم جواب‌گو نباشه فقط لعنت به همشون چه عیدی چه سال نویی چه کشکی فقط علاف بودیم خدا کنه به سرمایه احتیاج پیدا نکنی خدا کنه حادثه پیش نیاد... خدا کنه خدا کنه چون آن وقت که می‌فهمی کجای کاری باز هم لعنت بهشون... شخصا عید من که اون روزی که به خواسته‌هام برسم و شاد باشم و این شادی تو صورت دیگران هم ببینم به قولی با یک گل بهار نمی‌شه لعنت به تک تک دزدان مملکت #خساپا #خودرو#خپارس #خزامیا......

khzan2141349

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز رفتم پیاز خریدم کیلویی دوازده هزار تومان ، تقریبا هر پیاز هزار تومن در اومد ، سهام ورنا روی هفتاد هشتاد داره دست و پا میزنه ، یعنی بعبارتی قیمت هر دانه پیاز بابر هست و دوازده سهم ورنا ، ایا امسال قیمت سهام زیر صد تومنی به همین منوال ادامه میدن یا تغیر اساسی در راه هست؟؟

آخرین ویرایش:

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
این مدیر عامل الاغغغ سایپا کدوم گوری مرده نکنهفرار کرده به کانادا. تمام سهام عقب مانده بازار هر روز مثبتن بغیر از گروه بی صاحب و دزد زده سایپا

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
خدایا مدیران گروه سایپا بخصوص مدیرعامل سایپا-رنا-وسپا - خپارس را هرچه زودتر به زمین گرم بزن. آمین.
خودرو 60نیلیون صف خریده اینا درصد مثبت کامل هم نخوردن.

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
نقل قول:::خدایا این بنده خودتو شفا بده و تمام دردم بیماریش را بریز به جان مدیران و مسئولینی که پس انداز ایشان و امثال ایشان را با حقه بازی به جیب خود و دلالهای خودی ریختن .
رضا محمدی
reza957@

.
4 ساعت پیش
#خساپا #خپارس #خودرو #خزامیا ....سه شبه تو بیمارستان ام با سی و اندی سال با دوتا بچه دارم با مرگ و زندگی می‌جنگم ....آی مدیر نامرد خودرویی آی نماینده حامی دلال و دلالی آی استاد تخریب چی خودرویی آی حقوقی و کارگزاری نامرد تف به مرام نداشتتون ...آی مردم با علم اینکه دلار و سکه گران می‌شود من دلار نخریدم سکه بازی نکردم چون میدونستم با این کار نون سر سفره اون کارگر میشه یک نصف نان ....مایحتاج روزمره احتکار نکردم با علم اینکه می‌دانستم گران می‌شود ....یارانه از ابتدا انصراف دادم به عشق اون نیازمند گفتم شاید بهش بیشتر بدن .....پول و سرمایه ام را سه ساله در صنعت خودرو گذاشتم تا از راه درست کسب درآمد کنم .....نه اهل سیاست بودم نه خارج از دین ....من سهامدار صنعت خودرو ایرانم ....الان سه شبه از لطمات استرس ها ظلم ها غصه های این شیاطین زمانه دارم با مرگ می‌جنگم .......من از شما گذشتم خدا نمی‌دونم ...

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
این رنا یزمانی مال ایرانخودرو بود و سود ده . از وقتی سایپا مالکش شده نابودش کرده.

3333

Well-Known Member
کاربر فعال
ای بر پدرت لعنت / لامصب تکون بخور ، بیچارم کردی . پشکل خریده بودم چهار برابر شده بود . پولم رفت اعصابم رفت . دیوونم کردی
خدا به زمین گرمش بزنه هر بی پدر و مادری و که جلوی رشد خودرویی رو گرفته . تف به ذات نداشتت ...

سعيدا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای بر پدرت لعنت / لامصب تکون بخور ، بیچارم کردی . پشکل خریده بودم چهار برابر شده بود . پولم رفت اعصابم رفت . دیوونم کردی
خدا به زمین گرمش بزنه هر بی پدر و مادری و که جلوی رشد خودرویی رو گرفته . تف به ذات نداشتت ...
سلام. آقا ما ناراحت شدیم از اعصاب خوردی شما اما خب خنده ون هم گرفت بابت ادبیاتتون.
دوست عزیز اینجا فحش و ناله که باغث رشد سهام نمی شه .
من باب همدردی عرض کنم که بنده هم سهامدارشم و جزو معدود سهامیه که هنوز سودی به من نداده :)
اما خب من صبرم زیاده.
به شما هم توصیه می کنم صبر پیشه گیرید اکر طاقت دارید اگر هم ندارید جایگزین کنید و اعصابتون رو راحت کنید که سلامتی از هر چیز مهمتره.
نظر شخصی من اینه که ورنا هم بالاخره راه می افته و جبران می کنه
سلامت و پرسود باشید

3333

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام. آقا ما ناراحت شدیم از اعصاب خوردی شما اما خب خنده ون هم گرفت بابت ادبیاتتون.
دوست عزیز اینجا فحش و ناله که باغث رشد سهام نمی شه .
من باب همدردی عرض کنم که بنده هم سهامدارشم و جزو معدود سهامیه که هنوز سودی به من نداده :)
اما خب من صبرم زیاده.
به شما هم توصیه می کنم صبر پیشه گیرید اکر طاقت دارید اگر هم ندارید جایگزین کنید و اعصابتون رو راحت کنید که سلامتی از هر چیز مهمتره.
نظر شخصی من اینه که ورنا هم بالاخره راه می افته و جبران می کنه
سلامت و پرسود باشید
خوب خداروشکر شما کمی خندیدی ...
صبر من هم 2 سال طول عمر داشت ، امیدوارم شما صبورتر باشی ..
به امید روزهای بهتر ...

Mr.Optimist

Well-Known Member
کاربر فعال
پس به این دلیل نمیزارند سهام خودرویی رشد کنه چون خودشون میخوان مفت خری و مفتخوری کنند.
وزیر صنعت: سهام ایران خودرو و سایپا فروخته می شود / پیش بینی تولید سال ۹۸

وزیر صنعت با اعلام پیش بینی تولید یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه در سال جاری از عرضه تدریجی سهام ایران خودرو و سایپا و خروج دولت از این دو خودروساز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و ستاد تسهیل استان کرمانشاه ، آمار تولید سال گذشته خودروسازان را ۹۵۰ هزار دستگاه اعلام کرد و گفت: افزایش تولید ماه‌های پایانی سال گذشته در حالی منجر به رشد سه برابری نسبت به سال 96 شد که برای سال جاری هم تکرار و پیش بینی می‌ شود در پایان سال، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه عرضه شود.
وی ادامه داد: یکی از برنامه هایی که سال جاری اجرای خواهد شد، فروش تدریجی سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا از سوی دولت است .
براساس این گزارش، رحمانی چند روز قبل هم بر فروش اموال مازاد و شرکت های وابسته به این دو غول خودرویی تاکید کرده بود.
انتهای پیام

نقل و قول پاسخ
گزارش ویرایش

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سایپا رو بیخیالش بشید برید مالکش رو ورنا رو بخرید کف قیمتی

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من عاشق سهمهای دستکاری شده ام مثل ورنا!
قبلا سایپا ۱ مثبت بود این صف خرید بود!!!!
خبری هست لابد

بالا