وتوصا

ملك زاده

Member
کاربر فعال
با سلام و خسته نباشيد.
وتوصا تا آخر اين هفته 400 رو هدف قرار داده كه فكر كنم بزنه.
با اميد موفقيت براي همه :lol: :lol: :lol:
 

عليرضا اسدي فرد

Member
کاربر فعال
ملك زاده گفت:
با سلام و خسته نباشيد.
وتوصا تا آخر اين هفته 400 رو هدف قرار داده كه فكر كنم بزنه.
با اميد موفقيت براي همه :lol: :lol: :lol:
دوست عزيز
من خودم عشق وتوصا هستم ولي فكرنميكنم تو اين هفته هر روز 5٪ بخوره. فوقش به 350 برسه كه البته بازم خوبه. جو عمومي بازار اينو تاييد ميكنه.
 

Sonic

مسدود شده
مسدود شده
سلام به همه بنده امروز وارد شدم .....
با هین سبد عالی فخوز - فایرا - پاسارگاد ...... و تقسیم سود عالی تر این سهم واقعا بهش ظلم شده ...
 

شکارچی بازار

Very Good Member
کاربر فعال
وتوصا یکی از سهمهای مطرح امسال خواهد بود
سهمی که میتونه بازدهی 50 درصدی رو در مدت کوتاهی نصیب سهامدارانش کنه
فایرا در 6 ماهه گزارش مثبتی خواهد داد و بیش از آنکه در خود فایرا تاثیر گذار باشه وتوصا رو به بالا پرتاب خواهد کرد
وتوصا سهامدار 20 درصدی فایرا
 

nazer

Good Member
کاربر فعال
با سلام دوستان نظرتان در مورد وتوصا چیست/
چون دو یا سه روزی است صف خرید سنگینی دارد .

به نظر ما سهم به استقبال گزارش شش ماهه وتوصا رفت....
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان محترم و عزیز - نمی دانم این نتیجه گیری درست است یا خیر ، اما به نظر بنده یکی از معدود سهامداران وتوصا در تالار بورس باشم .
لهذا چند مورد خاص نظر حقیر را به این سهم جلب نمود که در فرصت های مناسب و در آتی معروض میدارد.
درحال حاضر مهم ترین آن ها مالکیت5 درصدی وتوصا در بانک خاورمیانه و داشتن کرسی مدیریتی در آن استو به احتمال زیاد از طریق کدهای حقیقی و شرکت های زیرمجموعه خود مالکیت 5درصد دیگر از این بانک را داراست که به نظر به دلایل خاص پوشیده مانده است
، بانک خاورمیانه از بدو تاسیس تاکنون مانند انصار و پاسارگاد عملکرد خوبی داشته است . به خصوص در سال جاری و پوشش سود مناسب و چهارمیلیارد سرمایه دارد که جای رشد دارد و احیرا نیز بیمه خاورمیانه با صدوبیست میلیاردتومان فعالیت خود را آغاز نموده است - گویا این بانک سودای 1000 میلیاردشدن سرمایه در سر دارد و با دریافت حق کارمزد و ضمانت برای پیش فروش واحدهای ساختمانی اولین بانک در این زمینه محسوب می شود. ضمن اینکه وتوصا در اتوبان همت ابتدای بلوار کوهسار شهران پنج بلوک مسکونی تجاری احداث نموده که با ضمانت بانک خاورمیانه یک بلوک آن پیش فروش شده و تا فروردین سال 95 حدود 3 بلوک از آن ها به خریداران واگذار می شود . در حال حاضر قیمت تمام شده ساختمان سازی برای وتوصا حدود 65.6 میلیاردتومان است و میانگین فروش این واحدها ( میانگین تجاری - مسکونی ها) 5.400 میلیون تومان است . دومین عامل توجه بنده به وتوصا همین ساختمان سازی اش به وسعت بالاست که پیشرفت کاری در آن چشمگیر است و مستند آن در زیر تقدیم شده است.
فروش بلوک مدیریتی فایرا برای وتوصا سود چندانی ندارد - به نظر حدود 10 تا 15 تومان برای هرسهم باشد و به احتمال بالا خریدار آن گروه بهمن خواهد بود اما با فروش این بلوک با احتساب سود مجمع حدود 43 میلیاردتومان نقدینگی به دست میاورد که البته و به نظر حدود نیمی از آن جهت تسویه خرید بلوک حدود 80 درصدی خعتبار از گروه بهمن هزینه خواهد شد و مابقی نیز احتمالا در جهت ساختمان سازی . عامل دیگر توجه به وتوصا نزدیکی مجمع عادی وتوصا در چند هفته آتی ست و چنانچه سودی تقسیم شود طبق عرف چندسااله به نظر تقسیم سود یکی دوهفته بعد از تشکیل مجمع باشد . اما وتوصا حدود 17.5 درصد افزایش سرمایه از سود انباشته در دستور کاردارد که به نظر همزمان با تشکیل مجمع عادی ، مجمع فوق العاده برای آن انجام شود . همچنین در همان زمان تشکیل هیات مدیره جدید خواهد بود و به نظر در روزهای اخیر حقوقی مجهول النامی در حال عرضه قطره چکانی سهم بصورت زیرپوستی در منفی ست تا بتوانند در قیمت مورد نظر کد به کد کرده و برای مثال بانک خاورمیانه یا سرمایه گذاری اعتبار را جزو سهامداران درصدی نمایند و برای آن یک کرسی مدیریتی در وتوصا بگیرند . ضمن اینکه معمولا در چنین زمانی می توانند به قیمت مناسب سهام خرد را زیر قیمت جمع نمایند ! زیرا ارزش ذاتی سهم بالاست - بسیار بیشتر از قیمت فعلی . ضمن اینکه رساندن سود به آن زیرمجموعه در زمان تشکیل مجمع عادی و فوق العاده ( جهت افزایش سرمایه از سود انباشته به نفع هر دو طرف است !)


نکته: گویا وتوصا در میان سهام شرکت های بورسی پرجمعیت ترین سهامدار حقیقی ( 240 تا 270 هزار نفر) را دارد ! آیا در زمان مجمع آتی هیات مدیره قادر خواهند بود کاهش قیمت سهم تا رقم های فعلی را برای ایشان توضیح دهند یا ترجیح می دهند سهم به قیمت مناسب به مجمع برود و کام سهامداران مزبور را کمی شیرین نمایند؟!
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
عنایت بفرمایید وسعت زمین و بلوک های احداثی توسط وتوصا به قدری ست که ممکن نیست در یک پلان از آن ها عکسبرداری کرد بنابراین در چند زاویه از آن ها عکسبرداری شد .

 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
از پنج بلوک وتوصا دو بلوک بر خیابان اصلی یا بلوار کوهسار است که اکنون یکی از از این دو بلوک پیش فروش شده و پیش فروش بلوک دوم آغاز شده که تحویلش فروردین ماه 95 است و سه بلوک دیگر نیز گفته شد چند ماه دیگر پیش فروش اش آغاز و تا انتهای تابستان 95 آماده واگذاری خواهند شد. ظاهر بلوک ها نیز نشانگر این است که کار اتمام بنا حداکثر اواسط سال 95 خواهد بود ...

موفق باشید

 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
در حال حاضر اعضای هیات مدیره وتوصا به قرار زیر است که تا حدود 30 تا 45 روز دیگر تغییر خواهند کرد :


شرکت پرشيا جاويد پويا(بامسئوليت محدود)356720اصلیرامين ربيعي0064432981عضو هیئت مدیرهموظففوق ليسانس
شرکت سرمايه گذاري پارس پليکان فيروز(بامسئوليت محدود)267318اصلیروزبه پيروز0452811155رئیس هیئت مدیرهموظففوق ليسانس
سرمايه گذاري استان بوشهر(سهامي خاص)5684اصلیکيومرٍ احمدي ده رشيد3732033317عضو هیئت مدیرهغیر موظف
آريا زمرد کيش (با مسئوليت محدود)2293اصلیحسين سليمي1239817681عضو هیئت مدیرهغیر موظف
سرمايه گذاري استان اردبيل(سهامي خاص)6190اصلیآقاي داريوش پاک بين3978208466نایب رئیس هیئت مدیرهغیر موظف


ملاحظه می شود که سه عضو غیردولتی این شرکت 1-
شرکت پرشيا جاويد پويا(بامسئوليت محدود) 2-​
شرکت سرمايه گذاري پارس پليکان فيروز(بامسئوليت محدود) 3-​
آريا زمرد کيش (با مسئوليت محدود) هستند .​
و مابقی دولتی یا سهامداران عدالت که توسط سرمایه گذاری های استانی اداره می شوند. تا حدود دو سال قبل مدیریت وتوصا با اکثریت اعضای دولتی اداره می شد که سه شرکت خصوصی مزبور با جمع آوری سهام خرد وتوصا از بازار و نیز خرید توافقی از سهامداران غیر توانستند مقدار سهام خود را به حدود 30 درصد برسانند و در برابر سهامداردولتی به اکثریت برسانند و موفق شوند سه کرسی از پنج کرسی مدیریتی را از آن خود نمایند ... که اکنون گفته شده توانستند به بصورت باز و مخفی مالکیت خود در وتوصا را به حدود 36 درصد برسانند . گویا اکنون حدود 28 تا 30 درصد سهام وتوصا در دست دولت یا شرکت های شبه دولتی ست . لذا اکنون خطری متوجه از دست دادن یک کرسی مدیریتی برای خصوصی های مزبور نیست - اما فعلا !
زیرا به زودی و طبق قا
نون آزادسازی سهام عدالت 10 سال زمان دارد که پایان این زمان انتهای سال 94 است که به دلیل برگزاری مجامع شرکت‌ها در تیر ماه هر سال، طبق قانون تا تابستان سال 95 برای آزادسازی فرصت باقی ست...​
لذا اگر سه سهامدار خصوصی مورد اشاره نتوانند مالکیت سهام خود را در وتوصا به لااقل 50 درصد + 1 برسانند در این صورت خطر از دست رفتن سه کرسی مدیریتی در وتوصا را خواهند داشت ! زیرا با توجه به ارزش ذاتی بالا و سودآوری در وتوصا شماری حقوقی یا حقیقی زیرک حاضر خواهئد شد با خرید سهام دولت یا شبه دولتی ها و جمع آوری حدود 8 درصد سهام خرد وتوصا از بازار مالکیت خود را به حداکثر رسانده و بدوا یکی از سه کرسی مدیریتی وتوصا را از آن خود نمایند !
از این رو تعجبی نیست که کاهش قیمت وتوصا تا رقم های فعلی برای سه سهامدار خصوصی وتوصا چندان اهمیتی نداشته باشد - اگر نعوذبالله خود در این کاهش نقشی نداشته باشند ! زیرا هدف به احتمال زیاد کسب سهام خرد ازبازار تا حداقل 15 درصد از سوی ایشان است ! بنابراین ورود و سهامداری در این سهم در قیمت های فعلی برای میان مدت، علاوه بر کسب سود مجمع و افزایش حدود 17.5 درصد سهم از سود انباشته در کوتاه مدت خالی از ریسک به نظر می رسد .
نکته : معمولا بنده برای ورود به یک سهم روی سخنم حقوقی ها یا حقیقی های زیرک و سرمایه دار است که در اینجا نیز روی سخنم با ایشان است که با توجه به موضوع و سهام شناور و مناسب وتوصا جمع آوری سهام خرد وتوصا با سودای کسب یک کرسی تا مجمع آتی وتوصا غیر ممکن نیست ... و این زمینه نیز فراهم است که با آزادسازی سهام عدالت در زمان نزدیک و به عنوان یکی از خریداران آن، مالک اکثریت کرسی های مدیریتی وتوصا با قیمت مناسب شوند.


موفق باشید
 

تریدر اماتور

Member
عضو تازه
دوست عزیز شروین شهریاری هر چی سهم بود دست رفقایش با قیمت بالا چپانیده به وتوصا. ضمنا اگر کسی بخواهد سهمی را در بازار جمع کند با نیت کرسی این شامورتی بازی ها را روی سهم در نمیاورد ولی موافقم روی این قیمتها ریسک کمی دارد.
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
از تذکرتان متشکرم ، عنایت بفرمایید که عرض شد درحال حاضر خطری متوجه سه سهامدار خصوصی نیست و ایشان درحال حاضر سه کرسی مدیریتی را دارند . هرچند در پست قبلی عرض شد که به نظر و ممکن است سهم را به قیمت مناسب رسانده و سپس با کد به کد کردن ، یکی از شرکت های زیرمجموعه وتوصا مانند خعتبار را در مجمع آتی عضو هیات مدیریت نمایند که در این صورت به سود طرفین است ، لهذا خدا عالم است ...
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
اگر به سایت شرکت مراجعه شود در خصوص پروژه کوهسار ملاحظه می فرمایید که همراه با تصویر انیمیشن از پروژه، نوشته شده :
پروژه کوهسار با طراحي متفاوت و نگاه به کليه نيازهاي انساني جهت آرامش، امنيت و رفاه کامل طراحي شده است که در ذيل به برخي خصوصيات مهم آن اشاره شده: مجموعه داراي چهار بلوک با ورودي هاي مجزاست که هر بلوک براي خود نگهباني و لابي هاي جداگانه دارد. کليه نقاط مجموعه داراي دوربينهاي مداربسته و همچنين کنترل ورودي ساختمان است. کليه واحدهاي مجموعه داراي پارکينگ است. سازه هاي مجموعه کاملا ايمن در مقابل زلزله و مجموعه داراي سيستم اعلام حريق و آنتن مرکزي ميباشد. مجموعه شامل فضاي سبزي زيباست. واحدهاي تجاري، کافي شاپ، مهدکودک، سالن بازي کودکان و سالن ورزشي جهت رفع نيازهاي ساکنين درنظر گرفته شده است. آپارتمانهاي اين مجموعه هر کدام داراي فضايي با متراز 54 الي 114 متر مي باشد. واحدها به گونه اي طراحي شده است که هيچ کدام به ديگري ديد ندارد. هر آپارتمان داراي سيستم سرمايش و گرمايش پکيچ بهمراه اير واشر ميباشد. طراحي ويژه اين آپارتمانها به گونه اي است که همه واحدها داراي نور کافي مي باشد و هيچ واحدي از حياط خلوت(نورگير)نورگيري نمي کند.نکته : در نخستین پست عرض شد که این پروژه دارای 5 بلوک تجاری مسکونی ست اما در سایت مزبور آمده پروژه دربرگیرنده 4 بلوک تجاری مسکونی ست !
چرا باید این تعارض وجود داشته باشد؟! درحالی که بنده در محل بودم و با عکسیرداری از پروژه آن را دارای 5 بلوک یافتم ... اگر به تصویر انیمیشن تقدیمی نگاه شود می بینیم که چهار بلوک پشت سر هم تصویر شده اند که از نظر موقعیت و پلان وضعیت شان صحیح و طبق واقعیت در محل است . اما اگر به تصویری که بنده از پروژه گرفتم توجه شود ملاحظه می شود که دو بلوک در حاشیه خیابان اصلی یا بلوار کوهسار هستند و سه تای دیگر پشت یکی از دو بلوک مجاور خیابان اصلی قرار گرفته اند که البته یکی از آن ها به دلیل بزرگی پروژه در انتها قرار گرفته که قابل رویت نیست ... لهذا یا بنده در این خصوص اشتباه می کنم یا شرکت ؟!
در پست بعدی نکته جالب دیگری را در خصوص سرعت فروش واحدهای بلوک B در دو هفته اخیر تقدیم خواهم نمود ! ضمن اینکه از 56 واحد بلوک A تنها 7 واحد فروش نرفته باقی مانده است...
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
در گزارشی از فارس داشتیم که طی هفته های اخیر معاملات مسکن متراژ پایین در مناطق جنوبی تهران به دلیل بهره مندی از تسهیلات جدید وام مسکن افزایش یافته ، در واقع باید گفت افزایش معاملات مسکن در مناطق درجه 2 تا 3 تهران افزایش یافته است . اگر جنوب تهران را مناطقی درجه 2 تا 3 در نظربگیریم منطقه کن و بلوار کوهسار جزو منطقه درجه 2 محسوب می شوند که به دلایلی که در آتی به عرض خواهد رسید می توان آن را منطقه درجه 2 رو به پیشرفت دانست که طی حدود 5 سال آتی منطقه ای درجه 1.5 تهران محسوب خواهد شد... به هررو به نظرمی رسد معاملات مسکن در این منطقه طی هفته های اخیر افزایش یافته است زیرا حدود دوهفته قبل پیش فروش واحدهای بلوک B پروژه کوهسار وتوصا به حدود 6 واحد رسیده بود و تا به امروز به حدود 20 واحد رسیده است که با توجه به حدود چند هفته اخیر رقم قابل قبولی ست ...


نکته : 1- کن منطقه اي خوش آب و هوا و برخوردار از فضاي رو به رشد در شمال غربي تهران مي باشد. از ديگر مزاياي ويژه اين منطقه مي توان به دسترسي آسان و راحت آن به مرکز شهر از طريق دو شاهراه اصلي نيايش و همت و احداث ايستگاه خط 9 مترو تهران در آينده نزديک در فاصله حدوداً 500 متري پروژه اشاره نمود. همچنين ميتوان برخورداري از فضاي فرهنگي و تجاري در مجموعه و نوع طراحي و معماري خاص آن را از ويژگي هاي اين پروژه دانست، چرا که به اين ترتيب محيطي راحت و آرام براي کليه ساکنان مجموعه ايجاد خواهد گرديد.
2- به
منظور ایجاد اطمینان خاطر بیشتر درخریداران ، شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با همکاری بانک خاورمیانه، دریک نو آوری اقدام به ارائه خدمتی منحصربه فرد نموده ، به این ترتیب چنانچه واحد خریداری شده در تاریخ مقرر آماده تحویل نباشد خریدار میتواند به بانک خاورمیانه مراجعه نموده و اصل مبالغ پرداختی به اضافه سود سالانه آن را از بانک مطالبه نماید. ثمره باور مدیران شرکت به تکمیل پروژه کوهسار طبق برنامه و نظارت و تضمین بانک خاورمیانه اعتمادی بی همتا را برای پیش خریداران به ارمغان آورده است.
3-
اين پروژه 288واحدي در 4 بلوک 8 طبقه اي ، در زميني به مساحت 7000 مترمربع واقع در غرب تهران، منطقه کن با معماري نوين و خاص طراحي شده است. پروژه کوهسار داراي فضايي زيبا و ايده آل است که سطح اشغال بناها حدودا 40% از کل مساحت زمين بوده و مابقي به فضاي سبز اختصاص دارد. ميزان کل بناي احداثي پروژه نزديك به 43000 مترمربع مي باشد که حدود 24000 متر آن به بخش مسکوني ، 500 متر آن به بخش تجاري، 150 متر آن به فضاهاي آموزشي و 110 متر آن به سالن اجتماعات و 200 متر به سالن ها ي ورزشي اختصاص داده شده است.( نکات 1تا 3 نقل از سایت شرکت است)

4- به قول مش قاسم دروغ چرا ؟! تا قبر آآآآ... بنده چندان با منطقه کن تهران آشنا نبودم اما با رفتن به محل و برآورد منطقه به این نتیجه رسیدم که مجددا به منطقه بروم و یک قطعه زمین کوچک ییلاقی در ارتفاعات کن بخرم و البته در خصوص موضوع بیشتر کندو کاو کنم زیرا اطلاعات جالبی از یکی ازمدیران محترم وتوصا گرفته ام که متوجه شده ام چرا وتوصا در این منطقه سرمایه گذاری کرده است و این پروژه رو به اتمام و با حدود 7000 متر زمین تازه شروع کار وتوصا بوده زیرا گویا درحال برآورد و خرید یک زمین 100 هزار متری هستند که به احتمال زیاد در سال 95 حدود 20 هزار متر آن را برای احداث مجتمع های مسکونی تجاری آغاز خواهند کرد ....
اصل موضوع را در پست دیگر عرض خواهم نمود ....
5- به دوستان محترم و سرمایه گذاران گرامی پیشنهاد می شود اگر اهل سرمایه گذاری در سهام شرکت های مختلف در بورس نیستید و علاقه به سرمایه گذاری ملکی دارید در ارتفاعات کن نسبت به خرید زمین اقدام فرمایید ، چرایی اش را به عرض خواهم رساند ...و قس علیهذا ...


موفق باشید
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
حمید جان فروش های پرشیا فاند هم مشکوک میزند البته برخی از حقیقی ها روی 90 خوب میخرن
عنایت بفرمایید :
گویا شركت پرشياايكوئيتي فاند که در روزهای اخیر در مقام فروشنده و خودزنی ظاهر شده یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمايه گذاري فيروزه است ! این شرکت در قیمت های بالا نفروخت اما اینک دارد سیکل گمراه کننده می دهد که ممکن است زمان کد به کد کردن سهم فرا رسیده باشد که خدا عالم است ... لهذا این شرکت چرا باید به قیمت پایه سهام مادر خود که در بیرون از بورس خرید و فروش می شود زیان برساند ؟! به نظر بنده موضوع مقطعی ست و تا این شرکت می فروشد پیشنهاد می شود هرکس نقدینگی دارد در قیمت حدود 90 تومان سهم را بخرد و از چیزی هراس نداشته باشد - سود مناسبی در خرید سهم در قیمت های فعلی متصور هستم که در زمان دیگر به عرض خواهم رساند ...
 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
عنایت بفرمایید ، چرا به احتمال زیاد قیمت زمین و ملک در بلوار کوهسار تا ارتفاعات کن در سال 95 رشد چشمگیری خواهدداشت و رونق ملکی در این منطقه بیشتر خواهد شد ؟
اگر به موقعیت جغرافیایی باند یک اتوبان تهران شمال توجه کنیم ، این باند از اتوبان همت شروع و با عبور از بلوار کوهسار و ارتفاعات کن، سولقان و امام زاده عقیل و تونل تالون و دره لانیز به سه راهی شهرستانک ، جاده چالوس می‌رسد؛ اکنون تا تالون جزو منطقه کن محسوب شده و تنها حدود 10 کیلومتر باید اتوبات این مسیرپایان یابد تا اتوبان همت از طریق بلوار کوهسار و کن به جاده چالوس وصل شود .... تکمیل اتوبان کن تا سه راهی شهرستانک که طول آن تقریباً 32 کیلومتر بوده و تکمیل آن در اولویت است موجب می‌شود قسمتی از راه فعلی که از طریق کرج و از سد امیرکبیر وماهان و آسارا و سه راهی شهرستانک می گذرد حذف شده و مسیر فعلی حدود 60 کیلومتر کوتاه‌تر شود که حدود یک ساعت رانندگی با سرعت متعادل و با ترافیک روان کاهش می یابد و البته در هنگام تعطیلات که ترافیک سنگین داشته باشد گاه تا حدود 3 ساعت رانندگی کاهش می یابد ! که صرفه‌جویی قابل‌توجهی در مصرف سوخت، استهلاک و وقت رانندگان را به دنبال خواهد داشت؛ احداث و تکمیل این منطقه مهم که در مصوبه هیئت دولت اولویت اول داشته، سال‌ها به تعویق افتاده است، اما احتمالاً تا اواسط سال آینده تکمیل می‌شود....
لذا یکی از دلایلی که عرض شد چرا وتوصا محل ساختمان سازی و پروژه های خود را آغازکرده این نکته است که با توجه به افتتاح اتوبان مزبور در مدتی کوتاه املاک منطقه کن با رشد و رونق همراه خواهد شد ....ضمن اینکه کن خود منطقه ای خوش آب و هواست که دارای آب گوار و پرباری همراه با باغات متنوع میوه است ... همچنین کن جزو بافت فرسوده اعلام شده است لذا می تواند ازتسهیلات وام جدید مسکن برخوردار شود .... این منطقه به قدری قدیمی ست که در زمان احداث اتوبان همت در این منطقه گنج یا سکه ه ای طلا یافت شده است و قس علیهذا ....
باند آبی رنگ ازابتدای بلوار کوهسار و با گذر از ارتفاعات کن و از ..... عبور کرده و به چالوس متصل می شود ...
نکته: متاسفانه بنده در جمعه جاری نتوانستم مجددا به محل بروم و جمعه دیگر نیز به دلیل خاصی نمی توانتم اما دو جمعه دیگر وقتم آزاد است که به محل می روم و از منطقه بصورت مفید و کاربردی عکسبرداری نموده و تقدیم می کنم

موفق باشید
 

hmrahimi

Good Member
کاربر فعال
خود توسعه صنعتی داره کد به کد میکنه احتمالا یکی دوهفته دیگه بایدخبری باشه 

hamid303

Very Good Member
کاربر فعال
خبری که هم اکنون به دستم رسید : سود سال مالی منتهی به شهریور 95 وتوصا با سرمایه 170 میلیاردتومان حدود 40 تا 50 تومان در نظر گرفته شده است که تاکنون حدود 15 تومان آن تحقق یافته اما به دلایلی که در فرصت مناسب به عرض خواهد رسید فعلا در صورتهای مالی شناسایی نشده است !!!
در فرصت مناسب چگونگی رسیدن به سود 40 تا 50 تومانی را توضیح خواهم داد ...

موفق باشید
 
بالا