وتوشه ( سرمایه‌گذاری پارس توشه )

nsafarzadeh

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
سود پیشبینی سال نودو شش 483 تومنه یا 573؟ چرا تو tse زده 573 ولی تو پیش بینی ها 483 تومنه؟

Golden

Well-Known Member
کاربر فعال
بسمه تعالی
از ۱۵-۱۲-۹۶ برید سود وتوشه را از شعب بانک صادرات بگیرید.

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
دارن جمعش میکنن . واقغا مفته تو این قیمتها . احتمالا منتظر ثبت افزایش هستن سهام بیشتری تو کف بخرن

اشی مشی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چشمها را بايد شست
جور ديگر بايد ديد

با افزایش قیمت لوازم خانگی در کشور و کمبود لوازم خانگی دو شرکت ارزشمنده پارس توشه و پارس خزر اینده درخشانی خواهند داشت.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
لخزر....وتوشه....خخخخخخ راهی جز همان راهی که لپیام و لازما رفتن ندارند...نابودی

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
به قول عباس عزیز وتوشه رو خریده بود ببینه چی توشه. من که دوسال هست دارمش چیزی توش ندیدم.البته در بنیادش شک نیست ولی خب بسته به اینه کی ورود کرده باشی.شاید امسال اگر شرایط اجازه بده تکونی بخوره.

اشی مشی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اصل ساده و ابتدایی ترید کردن اینه که سهم رو کف قیمتی بخر و صبور باش بعد از اینکه قیمت به سقف رسید بفروش .
خیلی از تریدرهای بازار که به قول خودشون حرفه ای هستند این اصل اولیه و ساده رو رعایت نمیکنند.
هزارتا کلاس اموزشی میرند اما این اصل ساده رو رعایت نمیکنند. طرف میره معدنی فلزی پالایشگاهی تو سقف قیمتی میخره خیلی خوش شانس باشه 10 درصد سود کنه اگر خوش شانس نباشه با 40 درصد ضرر خارج میشه.
دلیل تاکید من رو وتوشه و لخزر بنیادی خوب و در کف قیمتی بودنه

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
اصل ساده و ابتدایی ترید کردن اینه که سهم رو کف قیمتی بخر و صبور باش بعد از اینکه قیمت به سقف رسید بفروش .
خیلی از تریدرهای بازار که به قول خودشون حرفه ای هستند این اصل اولیه و ساده رو رعایت نمیکنند.
هزارتا کلاس اموزشی میرند اما این اصل ساده رو رعایت نمیکنند. طرف میره معدنی فلزی پالایشگاهی تو سقف قیمتی میخره خیلی خوش شانس باشه 10 درصد سود کنه اگر خوش شانس نباشه با 40 درصد ضرر خارج میشه.
دلیل تاکید من رو وتوشه و لخزر بنیادی خوب و در کف قیمتی بودنه
حرف کاملا حساب شده
ولی زمان هم مهمه . حالا نمیگم سر موقع . ولی بشه یک ماه هم زودتر تشخیص داد خیلی خوبه

اشی مشی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
لبوتان لخزر وتوشه خودروسازها قطعه سازها غذایی ها لبنیاتی ها لیزینگ و سایر شرکتهایی تولید کننده کالا و خدمات نهایی بیشترین بازدهی را در سالهای آینده خواهند داد.

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
پیشنهاد تقسیم سود 18 تومان
معمولا هر چی در هیشنهاد هییت مدیره میگن همون رو میدن . نهایت 20 تومان بدن
مجمع رفتن با این شرکت وقت تلف کردن هست با اون زمان بندی تقسیم سودش

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
عقل سالم حکم میکنه که از سهام کم ریسک با بنیاد قوی و داراییهای ارزشمند امثال وتوشه همیشه در پرتفو به اندازه کافی داشته باشیم.من توی این دوسال بالای 60درصد تو وتوشه گین داشتم که البته زیاد نیست ولی این هم ناگزیر روزی که پتانسیلهاش آزاد بشه دیگه کسی جلو دارش نخواهد بود.

آخرین ویرایش:

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید وتوشه در بازه 236 الی 260 تومن اوکازیون بازار هست ، قیمت سهم با توجه به ارزش پرتفو الان باید بالای 500 تومن بود ، منتها فعلا قصد جمع آوری سهم را دارند.

بالا