وتوس ( سرمايه گذاري توسعه شهري توس گستر )

محمد رضا

Member
کاربر فعال
توس گستر

همانطور كه بقيه دوستان اشاره كردند اين سهم توس گستر هستش و اخبارش را هم قبلا گفتم.

از نظر تكنيكال الارم خريد مي ده
هدفم هم قايم ماشك بازي نبوده و ....

اين سهم همانطور كه كاميار عزيز گفتن نماياگر ريسك و بازده مي باشد.
امروز روز سرنوشت سازي براي سهم بود كه خوب به سلامت ردشد
مي خواستم ديشب بزنم گفتم امروز را رد كنه بعد مي نويسم

راستي نوين تا 2000 جا داره (بعضي از دوستان با پيغام خصوصي پرسيده بودند)
پارسيان به شدت پيگير قيمت خوردن است و شدت معاملات امروز نوين هم فكر كنم هم به همين دليل و هم به دليل خريدهاي هفته گذشته كه ديگه سهمي را تو بازار نذاشته

توس هم طبق معاملات هفته گذشته يواش يواش داره ته مي كشه
امروز 300000برگه اش را خريدند

اميدوارم از دست من نرنجيده باشين :( :( :( :(

[/i]

محمد رضا

Member
کاربر فعال
يه امار

جالب :-/ :-/ خوب :-/ :-/ ناراحت كننده :-/ :-/ اميدواركننده :-/ :-/ :-/

شما بگين:
قبل از بيان سهم مورد نظر تقريبا در هر 10-15 دقيقه يه پيغام در اين تاپيك ثبت مي شد(وگاها يه نفر دو بار...) اما بعد از نوشتن نام سهم الان مدت 45 دقيقه هست حتي يه پست هم نداشته ايم!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب اين يعني چي به نظر شما؟؟؟
كماكان دنبال چي بخريم زود تا سود كنيم زود هستيم؟؟؟؟؟؟

دريغ از يه سوال؟؟ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

سلام

Member
کاربر فعال
سلام

محمد رضا خان اين سهم تا چه قيمتي ارزش خريد داره ؟
------------------------------و تا چه قيمتي بالا ميره؟ (چند درصد ميتونيم ازش بگيريم؟)

.

Hamrah

Member
عضو تازه
محمد رضا جان چرا بهت برخورده عزيزم
بيا اينم سئوال :
ميشه يه خورده اين دو تا سهم و تحليل كني
يا حداقل اگه ميشه بگي به اين دو تا دليل من ميگم رشد ميكنه
البته اين سئوالم برا اين نيست كه به گفته هات شك داشته باشم
بلكه بيشتر برا اينه كه فقط شنونده نباشم و بتونم حداقل رو روش تحليل و نتايج آن فكر كنم

غلامعلي كريميان

Member
عضو تازه
اقاي محمدرضا عزيز ، دوست داشتم پيش بيني شما را در مورد گازلوله تا پايان سال بدانم . ايا به نظر شما نگهداشتن اين سهم تا پايان سال به صلاح است يانه ؟ با تشكر فراوان از راهنمايي شما. :-s :-s :-s

علي2000

Member
کاربر فعال
توس گستر حركت جديد خود را اغاز ميكند

همانطور كه دوستان اشاره كردند توس گستر اماده است تا راند جديدي از جهش خود را از اواسط وقت معاملاتي فردا اغاز كند و به نظر ميايد فرصت خريد فقط در دقايق اوليه بازار فردا به سهولت قابل دسترس باشد پس دوستاني كه مايل به خريد هستند بهتر است كه خريد خود را در شروع بازار فردا انجام دهند

علي2000

Member
کاربر فعال
توس گستر و افزايش سرمايه

با توجه به پتانسيل هاي جهشي موجود در توس گستر و قريب الوقوع بودن افزايش سرمايه احتمالا توس گستر به راحتي از مرز 1000 عبور خواهد كرد و سپس به استقبال افزايش سرمايه در اعداد بالاي 1000 خواهد رفت

اسكندر

Good Member
کاربر فعال
محمد جان حالا كه دلت ميخواهد ازت سوال بپرسيم يك سوال : كدام معيار تكنيكال سيگنال خريد مي دهد؟ والا من در مورد وملت هر چه بررسي كردم ببينم چي سيگنال خريد مي دهد چيزي نفهميدم در مورد وملت هم بنويس كه براي چي خريدي؟
ممنون

اميرحسين فاكهي

Member
کاربر فعال
محمدرضا جان فكر مي كنم علت اينكه زياد سوال نشد اين بود كه كاميار قبلا در مورد اين سهم به تفصيل صحبت كرده بود .... فقط همين!
ضمنا من كه شخصا هيچوقت پشت سر شما بدگويي نكردم و نخواهم كرد!!!
;)
پيروز باشيد

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

راستش اين پروژه زكريا ارزش اين سهم را حداقل دو برابر كرده
و با توجه به افزايش سرمايه در راه كه همراه با يه تعديل سود خوب خواهد بود اين سهم را به يكي از سهام پرپتانسيل تبديل نموده است.

روند معاملات سهم در سه روز پاياني هفته گذشته و همچنين امروز نشان از اين داد كه فروشنده سهم هم ارزش اين را مي داند و ان را به هر قيمتي نمي دهد.
امروز بعضي اوقات قيمت عرضه تا 915 تومن هم بالا رفته بود.

خوب ديگه ماجرا براي فردا مي مونه....

حامد بهاري

Member
عضو تازه
سوال

سلام به محمد رضای عزیز
با عرض شرمندگی من چند تا سوال داشتم آخه سواد بورسیم کمه:
اول اینکه وقتی می گی فلان مقدار از سهم مونده و داره یواش یواش تموم می شه یعنی چی(لطفا کامل بازش کن )
دوم اینکه اون الارم هایی که باعث شد این سهم ها رو بخریم چی بود ( اینم بگو تا با سواد تر بشم و کمتر سوال کنم)
سوم اینکه حتما سهم هایی که معرفی کردی سود خوبی می دن ( حیف که پول نداشتم ونوین بخرم)
چهارم هم این که تو این شرایط که همه از معرفی کردن سهم طفره می رن فقط چند نفر تو سایت هستن که راحت صحبت می کنن که یکیشون شما هستین . واقعا دستت درد نکنه با این کار چند کمک حداقل به افرادی مثل من می کنید / یکی این که خرید خوب انجام می دیم / دوم اینکه در کنار این خرید یاد می گیریم که چه پارامتر هایی برای این گونه خرید کردن مناسب هستن بقولی ماهی گیری هم یاد می گیریم/ سوم هم که با بچه مثبت ها نشست و برخاست می کنیم /
موفق و موید باشی و تو راو زندگیت ثابت قدم باشی
یا حق

ايكس

Member
عضو تازه
توس گستر

كاميار خان
امروز زماني كه روند معاملات توس گستر را مي ديدم تمام حواسم معطوف به شما بود . فكر مي كنم شما دهمين آس رو هم براي اهالي اين سايت رو كرديد . كاشكي نظرتون رو در مورد نوين كه اولين بار هم شما تحليلش را نوشتيد مي گفتيد .
خدمت رسيدم تا عرض كنم توس گستر را به شما تبريك مي گويم شجاعت شما در تحليل اين سهم بلافاصله بعد از گزارش ويژه تا اخر عمر در خاطر من بعنوان بزرگترين درس باقي مي ماند
.
موفق باشيد و ما را از راهنمايي هايتان بي نصيب مگذاريد .

بي اطلاع

Member
عضو تازه
با سلام خدمت محمد رضا

محمد رضاي عزيز سلام

از اطلاع رساني شما ممنون

خريد اين سهام رو تا چه قيمت توصيه مي كنيد

در كوتاه مدت چند درصد بازده دارد

فروش البرز و خريد توس گستر رو توصيه مي كنيد يا خير .

ارمين مرادي

Member
عضو تازه
محمد رضا جان معما هات خيلي خوبه و باعث ميشه كلي معاملات رو برسي كنيم . لطفا بازم ادامه بده.

سيامك عبداللهي

Member
عضو تازه
حجم معاملاتش تو اين 3 روز از 3 برابر بيشتر شده!آروم آروم داره به مقاومتش نزديك ميشه!قيمت امروزش 890 بود ولي الان فروشنده ها بره بيشتر از 915 نشستن!تو اين دوران ركودم خيلي مطمين نشون داده!فكر كنم 1000 رو بزودي ببينه!

حبيب

Member
کاربر فعال
محمد رضا جان
تيزبيني شما بسيار برايم جالب است
از نحوه مطرح كردن سوال شما هم خوشم آمد همه ذهن هارا به تلاطم وا داشتي چند ساعت نشده سه صفحه پر شد
واين كه معما راهم بي جواب نگذاشتي نيز برايم جالب بود
ونوين را خط مقاومتيش را چند مي بيني
وكار را در مقايسه ونوين جگونه مي بيني
از ليزينگ هم بگو تارگتش را چند مي بيني
و........

محمد رضا

Member
کاربر فعال
صبح به خير

در مورو توس :
حجم معاملات افزايش يافته(مثل نوين)
كف قيمتي سهم هر روز بالاتر امده(مثل نوين)
تعداد خريدار افزايش يافته
از خط مقاومت عبور كرده + حجم معامله بالا
ميانگين 12 از 26 بالاتره
و ...

از نظر موارد ديگر:
افزايش سرمايه
تعديل سود مناسب بعد از افزايش سرمايه
اغاز پروژه زكريا
و ...

اينها مواردي هستن كه اين سهم را پربازده مي كنند.

در مورد ملت هم سيگتال هاي خاص خودش را مي دهد كه امروز در حدودي فردا ...

تكليف البرز امروز مشخص مي شود

توس در مرحله اول تا 1000-1100 و بعد امكان رسيده به 1500 را با توجه با افزايش سرمايه دارد

يعني اينكه تعداد سهام در گردش جمع شده و فروشنده ها فروختن و خريدارها دارن مي خرن. پس زماني كه ما مي خواهيم بخريم فروشنده اي نيست و يا اگر هم هست در قيمت خاصي مي فروشد و اينجوري مي شه كه صف مي شه و ....
در مورد بقيه مطالبتون جناب بهاري اين لطف شماست. فقط اين را هم عرض كنم در اين بازار همواره ريسك را قبول كرديم و در بعضي موارد (مثل اين دوران ركود)‌شايد ريسك بيشتري را ....

اما سهامي كه بازده خوبي بدهند كم يا زياد ...

حبيب عزيز اول خيلي لطف داري دوم اينكه من فكر مي كنم توس در مرحله اول تا 1200 و در مرحله دوم و اقبال بازار تا 1600-1700 هم خواهد رفت

حامد بهاري

Member
عضو تازه
سوال

بازم سلام
محمد رضاي عزيز بازم سوال :
اينكه مي گي :(تعداد سهام در گردش جمع شده و فروشنده ها فروختن و خريدارها دارن مي خرن ) از كجا متوجه اين مورد مي شيد ؟ از كي شروع به جمع كردن مي كنند يا چه الارم هايي اونو به شما نشون مي ده. البته مي دونم كه تا حدودي حدسيات و تجربه است ولي مي خوام در صورت امكان كمي بيشتر توضيح بديد.
كمي واسم گنگ بنظر مي آد كه به خاطر تجربه كمه تا ما راه بيافتيم كلي كار داريم
از توضيحات قبلي هم خيلي متشكرم.
موفق و مويد باشيد.

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

حامد عزيز به تعداد خريدار و دفعات معامله و همچنين درصد سهام در گردش دقت كني متوجه مي شي كه چه تعداد سهم توسط چند نفر بطور متوسط در اين مدت خريداري شده و اينكه چه تعداد ديگه مونده....

خوب مثلا تعداد سهامي كه الان خريداري شده حداقل تا يه هفته و حداكثر(كه بيشتر احتمالش هست‌)‌ تا پايان افزايش سرمايه به فروش نخواهد رفت. پس اين يعني اينكه فروشنده سهم به تدريج كم شده و سهامدار عمده همانطور كه مي بينيم داره اروم اروم (بطوري كه به كسي برنخوره.... ;) )‌داره قيمت سهمش را بالا مي بره و يه دفعه شايد به كمتر از +5 هم راضي نشه و اونوقت كه مي گن صفي شده و گير كسي نمي ياد و ....

با تشكر از توجهتان :)

بالا