وتجارت ( بانک تجارت )

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تمام بازارچشم دوخته به تجارت وتااین سهم بالانره افزایش عرضه دربقیه بازاروتبدیل سهام به تجارت ادامه خواهدداشت!...
ازحراج حقوقی های تجارت بایدنهایت استفاده روبرد...امروزهم بامیانگین 452 ریال اضافه کردم....
تجارت اصلاوابدادراین قیمتهافروشی نیست!
من دیروز هر چی داشتم گذاشتم رو تجارت کگل و حفارس را هم فروختم ریختم توی تجارت. تا تیر ماه هم حتما باهاش میمونم.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا لعنت کنه این تجارت رو که گند زد به کل بازار .
خب عزیزم شما هم شیفت کن رو تجارت. تجارت حالا حالا ها لیدر بازاره و سایه ی سنگینش روی کل بازار اثر گذار خواهد بود.
پولهای سنگین وارد تجارت شده.

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
خب عزیزم شما هم شیفت کن رو تجارت. تجارت حالا حالا ها لیدر بازاره و سایه ی سنگینش روی کل بازار اثر گذار خواهد بود.
پولهای سنگین وارد تجارت شده.
۱۸۸ میلیارد تومن دیروز تجارت خرید امروز تا الان ۷۵ میلیارد .

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم کمی امروز رو منفی اضافه کردم ایشالا خیره.
دیروز عرض کردم.. تجارت 45 تومنی هیچ ریسکی نداره.....طرف تو سهمش گیر کرده اومده اینجا لعن و نفرین میفرسته به تجارت...خخخخ
ببین این تجارت همه رو مجنون کرده
عجب میخرن این سهم رو

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من دیگه میرم سر کارم... تجارت رو به دوستان میسپارم.بای
پی نوشت
amini1856
یه چند لحظه ایی صبر کنی صف میشه.... منتها صف خرید. تو این 10 سال هیچی از بورس نیاموختی و فقط جیب ما ها رو پر کردی!!!!

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من دیگه میرم سر کارم... تجارت رو به دوستان میسپارم.بای
پی نوشت
amini1856
یه چند لحظه ایی صبر کنی صف میشه.... منتها صف خرید. تو این 10 سال هیچی از بورس نیاموختی و فقط جیب ما ها رو پر کردی!!!!
فکر کنم جناب شهروز پوکر باز حرفه ای باشه ، دمت گرم

masha

Active Member
کاربر فعال
بصادر زبون بسته هم با این حساب حداقل 30 درصد میخوره ;)

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز عرض کردم.. تجارت 45 تومنی هیچ ریسکی نداره.....طرف تو سهمش گیر کرده اومده اینجا لعن و نفرین میفرسته به تجارت...خخخخ
ببین این تجارت همه رو مجنون کرده
عجب میخرن این سهم رو
واقعا عجیبه امروز ۱۲۰ میلیارد تومان هم تا الان.

بهاران123

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پایانی سهم باید بره بالا...
از فردا بعید میدونم چنین بذل و بخشش هایی را از حقوقی ببینیم.

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته بعدی قابل اشاره اینه که درافزایش سرمایه های سنگین هیچگاه درروزهای اول بازگشایی نبایدسراغ مقایسه تعدادفروشنده
وخریداررفته واستنتاج خاصی ازاون داشت...مثلا درموردتجارت اونی که مثلا 500 هزارتاقبل ازمجمع داشت الآن نزدیک
به 2.5 میلیون سهم داره و100 نفربه این صورت اگه به هردلیلی بخوان بفروشن طبیعیه طرف فروشنده روقوی نشون میده...
درمواقع بازگشایی های بعدازافزایش سرمایه سنگین وهمچنین عرضه اولیه هانبایدروزهای اول نتیجه گیری خاصی درمورد
قدرت فروشنده وخریدارداشته باشیم...
دیروزعرض کردم درچنین مواقعی تعدادکدفروشنده وخریدارمهم نیست!....
دیروزهرکدحقیقی به طورمتوسط 2.1 میلیون سهم فروخته وامروزتاکنون هرکدحقیقی حدود490 هزارسهم
واین تفاوت چشمگیرکه فرداهم به نظرم ادامه همین روند(کاهش قدرت فروشنده)روشاهدخواهیم بودحرفهای زیادی توش هست
برای اونایی که اهل تحلیل باشند!....

بالا