وتجارت ( بانک تجارت )

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
از اون بیشرف هایی که با پنهان کاری و بلاتکلیف نگه داشتن بازار نگذاشتن سهم رشد کنه باید سئوال کنید.
این مدیران بی لیاقت و گوسفند... به خیال خودشون از ایجاد حباب در سهم جلوگیری کردن!! ولی با اینکارشون باعث شدن موقع بازگشایی با قیمت تئوریک 31 تومنی!! شاهد هجوم گسترده خریداران به سهم بانکی اونهم با قیمت 31 تومنی باشیم!!!
قبلا هم گفتم رشد اصلی سهم بعد از بازگشایی و تا انتهای تیر ماه خواهد بود اونهم بیش از 100%
شهروز جان
شخصا احساسم اینه که عمدا سناریو رو اینطور پیش بردن که فرصت طلایی واسه خودشون فراهم کنن تا سهام بانک تجارت رو به ثمن بخس از جیب حقوقی و یا از سبد برخی افراد ترسو و یا مضطر بدزدن.مگه از این فرصت های مفت و فری ریسک چقدر پیش میاد.؟
بنظر من خرید سهام تجارت در روز جاری که در دقایق آخر به معنی واقعی کلمه غارت و چپاول بود یکی از بی ریسک ترین و زودبازده ترین فرصت های سرمایه گذاری نه تنها در بورس بلکه در کل اقتصاد کشور بود.
 

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق فرمایش مدیر عامل بانک صادرات که در مجمع فرمودن. تسعیر داراییهای ارزی بانکها در این چند روز باقیمانده سال انجام میشه.
بانک تجارت با قیمت ناچیز حدودا 31 تومنی با رونمایی از برگ برنده تسعیر ارز انشالله با قیمت قابل قبولی بازگشایی میشود..
شخصا حداقل قیمت را 50 تومن میپندارم و تا رسیدن به تیر ماه و زمان برگزاری مجمع سالیانه رشد قیمت و لحاظ شدن تسعیر داراییهای ارزی سهم کم کم به سمت قیمتهای 70 و بالاتر روانه میشود.
پی نوشت.... سهم بانکی 31 تومنی هدیه ایی بود برای سهامداران.
 

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیروزحجم عظیمی‎از سهام در نماد «وتجارت» بین سهامداران رد و بدل شد. یکی از دلایل آن را می‎توان آگهی مزایده بلوک 2.6 درصدی «فملی» به قیمت 4115 ريال دانست که طبق بررسی‎ها در صورت فروش آن، 4070 میلیارد ريال سود عاید این بانک خواهد شد ... تسعیر دارایی ارزی برگ برنده دیگریست برای این بانک 31 تومنی...
 

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
سهام جايزه وبصادر در عرض يك روز ثبت و در پرتفو نشست
به اميد خدا وتجارت هم يك روزه ثبت ميشه
 

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
سهام جايزه وبصادر در عرض يك روز ثبت و در پرتفو نشست
به اميد خدا وتجارت هم يك روزه ثبت ميشه
واقعا....؟ چه جالب
فعلا که منتظر تایید سازمان هستیم هر عددی بالای ۴۰۰٪ ارزشمند و جذابه ، یحتمل فردا باید بشینه رو کدال
 

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مجوز افزایش وتجارت بالاخره صادر شد البته باکمی کاهش میزان افزایش سرمایه یعنی 390% افزایش مورد تائید سازمان هست .
البته اگر بانک زرنگ باشه میتونه مثل سفاسی پیگیری کنه تا مقدار باقیمانده را نیز تائید کند . با این تفاسیر قیمت تئوریک بازگشائی سهم حدود
350.8 ریال که جای رشد خوبی داره . به امید سود همه عزیزان سهامدار .
 

ramezan

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان چرا كم تصويب شده فرقش با صادارت چي بود كه كلا تاييديه حسابرس را سازمان قبول كرد؟
 

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
390% هم خوبه... فعلا که سهم بسته هستش. انشالله تا آخرین روز کاری 97 افزایش سرمایه ثبت و تا انتهای فروردین ماه نمادش باز میشه.
قیمت تئوریک تقریبا 35 تومن. خیلی هم عالیه. امیدوارم حداقل 55 تومن بازگشایی بشه و بعد از اعلام رقم تسعیر دارایی ارزی سهم به سمت 70 تومن حرکت کنه.
 

parstrade

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط باید تلاش شود 458% تصویب شود، همه باید در مجمع حاضر شویم، بعد از این همه وقت کشی توسط خود بانک، بعد هم حسابرس حالا 68% افت در میزان افزایش سرمایه در جایی که بانک املاک جایگزین زیادی دارد و تا 5 سال دیگر همچین فرصتی برای افزایش سرمایه نخواهد داشت قابل قبول نیست، چرا باید انقدر فوت وقت کرد تا روز 5 شنبه آخر وقت که دست سهامدار و مسولین بانک به جایی نمی رسد این مجوز اینگونه صادر شود، مگر آقایان در بانک نمی گفتند خیال سهامدارن راحت همه چیز با سازمان بورس و ثبت شرکتها هماهنگ شده؟ شنبه صبح باید همه در مجمع حضور داشته باشیم تا مدیران بانک پاسخگوی این وضعیت باشند و بگویند چرا محاسبات و مدارک اینقدر ایراد داشته که حسابرس در ابتدا ایراد گرفت و اکنون در لحظات آخر سازمان بورس مجوز نصفه نیمه صادر کرد!
 

مهر امید

Well-Known Member
کاربر فعال
طبق گزارش 9 ماهه شرکت ۱۳ هزار میلیارد زیان انباشته داره و احتمالا تا آخر سال به ۱۴ هزار میرسه، با توجه به زیان ۵۰۰ میلیارد تومنی درآمد مشاع در بهمن.

حال چه سرمایه به ۲۵۰۰۰ برسه چه به ۲۲۰۰۰, زیان انباشته بالای ۵۰ درصد سرمایه خواهد بود پس چطور این افزایش سرمایه میخواد بانک رو از شمولیت ۱۴۱ خارج کنه؟
 

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیان انباشه اگر 2 برابر سرمایه باشه مشمول ماده 141 میشه نه نصف
ماده 141 -اگربراثرزيانهاي وارده حداقل نصف سرمايه شركت ازميان برودهيئت مديره مكلف است بلافاصله مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام رادعوت نمايدتاموضوع انحلال يابقاء شركت موردشوروراي واقع شود.هرگاه مجمع مزبورراي به انحلال شركت ندهدبايددرهمان جلسه وبارعايت مقررات ماده 6اين قانون سرمايه شركت رابه مبلغ سرمايه موجودكاهش دهد.
 

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
بلانسبت یه عده بیسواد اینجا دور هم جمع شدن چرندیات بلغور میکنن که‌ هنوز نمیدونن ملاک این افزایش سرمایه بر اساس صورتهای مالی سال 96 قراره انجام بشه‌ و سود و زیان امسال در اون هیچ تاثیری نداره‌...
 

vion

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
این جور من متوجه شدم سازمان بورس موافقت کرده سرمای بانک از 4500 میلیارد برسه به 17800 میلیارد. این میشه حدود 290 درصد افزایش سرمایه.. چطور دوستان میگن 390 درصد.. لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر
 
بالا