وبیمه ( سرمایه گذاری صنعت بیمه )

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد اینکه تا کجا می‌تواند برود بالا...
تا ۴۱۴۴ ریال با احتمال و سرعت بالا
تا ۴۷۰۰ ریال باز هم با احتمال و سرعت بالا (ولی یک درجه کمتر)
تا ۵۲۰۰ ریال در موج نخستش. (و یک مقدار خوش‌بینانه‌تر تا ۶۲۰۰ ریال)
از این به بعد می‌رویم داخل «بلندمدت» که من نیستم.
(اینجا این نکته را بیافزایم که احتمال قوی از همین‌جا یک موج بزرگ رو به بالا داریم. حالا این موجی که می‌خواهد یک سلسله موج در ادامه داشته باشد چه خواهد بود؟ دقیق اکنون نمی‌دانم... نمی‌دانم اصلاحی است یا جنبشی... احتمالا باید اصلاحی باشد... ولی به هر روی... یک موج رو به بالای خوب از همین‌جاها باید داشته باشیم.)
در مورد اینکه این موج تیز است یا آهسته... احتمالا آهسته! (از یک جهت سفته‌بازی‌ای که این چند روزه انجام شده نیاز به زمان دارد برای لاپوشانی + از سوی دیگر این افت اخیر بسیار سنگین بوده و نیاز به زمان دارد تا نماد بتواند خودش را جمع کند.)
پس من به دید میان مدت و قیمت ۵۲۰۰ ریال تا ۶۲۰۰ ریال نگاه کنم احتمالا خوب است.
4600-4700
5200
6800
10000

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سقوط سهم از1000تومان به 400تومااااااااااااااااااااااااااااااااااان ؟؟؟؟؟؟

دمش گرم چه نوسانی منفی زد100درصدزیان برای سهامدارانش؟؟؟؟!!!!!

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سقوط سهم از1000تومان به 400تومااااااااااااااااااااااااااااااااااان ؟؟؟؟؟؟

دمش گرم چه نوسانی منفی زد100درصدزیان برای سهامدارانش؟؟؟؟!!!!!

شاید ایندفعه برود بالای 1500تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تادیروز چندتا ساختمان برای فروش آگهی کرده بود....
حالاکه همه ساختمانی ها صف خرید هستند وبیمه داره درقیمت 400تومان دست وپامیزنه ..............
یه زمانی 900تومان قیمت سهمش بود..........................

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت این سهم بایدبرود بالای 1000تومان ...........................
ستران هنوز برای زمین هایش هیچ کاری نکرده 500درصد رشدکرده است ولی وبیمه همه ساختمانهایش رابرای فروش آگهی کرده ولی قیمت سهمش از900تومان شده 400تومان ؟؟؟؟؟

خودتان قضاوت کنیدکه این شرکت فقط پروژه ساختمانی داردویک شرکت ساختمانی است

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نماد وبیمه ، چه الگوی هارمونیک پروانه ای زیبایی ساخته ، گام اول از ۴۱۲ به ۸۵۰ تومنهمشاهده پیوست 48985
سلام و عرض ادب . میشه بفرمایید تعریف الگوی پروانه ای چیه؟

اولا که این الگوی باتر فلای نیست . واضحه که D نقطه ی X رو رد نکرده و این الگو اصلا نمیتونه باتر فلای باشه‌

دوما الگوی بت یا گارتلی هم نیست . زیرا B بیش از ۷۰٪ XA رو اصلاح کرده.

من الگوی هارمونیکی نمیشناسم که با این درصدا جواب بده . البته ممکنه وجود داشته باشه.

البته نماد وبیمه با اینکه هارمونیک نزده ولی مستعد رشد هست . کنج مثلثه به هر حال الان

ارادت

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه این بار دارائی هایش رابفروشد ممکن است قیمت سهم تا1500تومان هم بالابرود........................................مانند کرمان

tahlilgar2c

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بیمه البرز کف کانال صعودیه _ تو سبدتون بزارید _ این سهم هم از بازار جا موندست

Mind Bender

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام . در موج شماری که من انجام دادم این سهم مستعد یک صعود خوب هست . هنوز مطمئن نیستم . نیاز به مطالعه ی بیشتر داره.

دوستان اگر نظری دارند دریغ نکنن.

ارادت

محمدرضا تیموری

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام . در موج شماری که من انجام دادم این سهم مستعد یک صعود خوب هست . هنوز مطمئن نیستم . نیاز به مطالعه ی بیشتر داره.

دوستان اگر نظری دارند دریغ نکنن.

ارادت
سلام عصر دوستان بخیر و عید همه مبارک
با توجه به حجم معاملات در چند روز گذشته(از 470 تا 540) و با توجه به سابقه قیمتی(940)و همچنین فعالیت قابل توجه حقوقی در این چند روز ، رشد حداقل 60درصدی در چند روز آینده دور از ذهن نیست.
در نظر داشته باشیم که ، وبیمه بیشتر از اینکه در گروه بیمه ای طبقه بندی شود ، باید ساختمانی نگریسته شود.

وبیمه با 75 میلیارد سرمایه ، 78 میلیارد ارزش تاریخی(و نه به روز)املاک کنار دریاچه چیتگر دارد.
با فرمایش شما موافقم.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهمی که باافازیش شاخص بورس قیمت سهم از 1000تومان به 500تومان سقوط کرده است ..........................................
98/3/19قیمت سهم 520؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا