وبوعلی ( سرمایه‌گذاری بوعلی )

foroozani

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان کسی مثلا یه مثلا هزار تا سهام داره بعد چند روز به سود دهی میرسه به نظرتون؟؟
اصلا نگران نباشید . فقط صبر کنید توی چه قیمتی خرید کرده اید؟ پولتون را خیلی زود لازم دارید؟

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز وبوعلی طبق گزارش خود شرکت 460 میلیارد تومان در ابتدای دوره مالی سرمایه گذاری کرده وتا پایان دوره مالی مربوط به پایان خرداد ماه 1320 میلیارد تومان ارزش سبدش بالا رفته است !!! معنای اعداد ورقم را متوجه بشوی نگرانی و استرس نخواهی داشت من اگر 10 میلیارد هم پول بدستم برسد همین وبوعلی را تو 5 مثبت می خریدم https://www.codal.ir/Reports/Decisi...nllRKQH3lvg==&rt=2&let=8&ct=0&ft=-1&sheetId=4

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
جواب سوال مطرح شده : سهام وبوعلی برایچه قیمت سهامش باید بالا برود :
1_ رشد ارزش سبد سهام های بورسی وغیر بورسی !!! ( سود غیر مستقیم )
2_فروش بخشی از سبد سهامش ( سود مستقیم )
3_شرکت در افزایش سرمایه آن شرکت ها علی الخصوص از نوع سود انباشته
4_ دریافت سود نقدی مجمع عمومی همه آن شرکت ها ( سهام های بورسی وغیر بورسی )
5_ همه موارد مذکور عواملی هستند که رشد قیمت سهام را تضمین می کنند
آیا تاکنون به قیمت تموم شده سبد سهام بورسی وغیر بورسی سهام وبوعلی و قیمت کنونی آن سهام ها توجه کرده اید !!! حتما تو کدال آخرین گزارش شرکت و ترازنامه آن را مطالعه کنید !!!
ارزش آتی یک سهم وبوعلی برای99 روز دیگر 7 هزار تومان است !!!
اگر این متن را متوجه بشوید !!! فی الفور این سهام را می خرید وتا گزارش بعدی صبر می کنی یعنی گزارش تیرماه حدود 10 مرداد ماه ___ 403 میلیارد تومان ارزش سبد بورسی اش فقط تو یک ماه ( خرداد ماه ) بالا رفته و سود حاصل از فروش سهام ( 22 میلیارد تومان ) و سود حاصل از مجمع برخی از سهام ها که تاکنون برگزار شده ( 18 میلیارد تومان) محقق شده است !!!
یعنی پتانسیل رشد قیمت سهام وبوعلی تا 4400 تومان را دارد ودر گزارش تیرماه 99 آن موقع باز باید بررسی جدید انجام بدهم !!! تا چقدر پتانسیل رشد دارد. این متن را باید هرروز جلو چشم شما بگذارم تا بلکه کمی دقت کنید !!! و هوش مالی تان بالا رود.
این متن را متوجه نمی شوند وگرنه دنبال اصلاح شاخص و...نمی گردند البته برخی ها با ایجاد سوال وجواب غلط می خواهند بقیه را بترسانند و سهامیشان را درکمتر از نصف قیمت بفروشند و خودشان بخرند !!! گفتیم ارزش سهام با اخرین گزارش 4400 تومان می ارزد شنبه یا یکشنبه کسی بخردبا 4400 تومان چقدر تفاوت دارد !!!
حال با رشد شاخص توان سود سازی اش تصاعدی می شود یعنی سود سازی غیر مستقیم بیشتر از سود سازی مستقیم خواهد بود وبا ریزش شاخص توان سود سازی مستقیم که حاصل فروش سهام است بیشتر می شود یعنی شرکت با فروش به موقع برخی از سهام ها می تواند سود خوبی شناسایی کند ارزش یک سهم فقط به سود ساخته شده نیست بلکه به دارایی ها بویژه دارایی های جاری که در شرکت وبوعلی همان سهام است که سریع نقد می شود به درآمد عملیاتی و سود انباشته بستگی دارد دقت نکردید برخی از سهام ها با وجود سود کم به ازای هرسهم قیمت بالایی به خود دیده اند !!! وبوعلی 460 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده 1300 میلیارد تومان سود غیر مستقیم بدست اورده است !!! آنهم فقط درسبد بورسی اش !!! اگر بازهم متوجه نمی شوی حتما تو کدال مطالعه کن !!! باید کل هفته بعد صف خرید شود اگر سهامدارها کمی صبر کنند وعجله ای برای فروش نداشته باشند . اگروبوعلی هرماه فقط 20% ازسبد بورسی اش بفروشد و سهام های پتانسیل دار انتخاب کند درطول یکسال آینده بازدهی سهام که ناشی از (رشد قیمت سهام )چقدر خواهد شد. !!! و کلا چقدر سود به ازای هرسهم خواهد ساخت ( برفرض اینکه شاخص سهام حدود 2,400,000 باشد ) این سوال را دیگر فکر نکنم کسی بتواند حتی با تخمین 50% درصدی هم پاسخ بدهد

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالا رفتن ضریب هوشی نصفش دقت کردن ( نگاه کردن با تمرکز) و نصف دیگر محاسبات ذهنی است . حتما این سهام وبوعلی را بخرید
وبوعلی 460 میلیارد تومان درابتدای دوره مالی سرمایه گذاری کرده و توانسته در سبد فقط بورسی اش1320 میلیارد تومان ارزش افزوده ایجاد کند !!! دارایی ها وبوعلی هزینه استهلاک تعمیر نگهداری و.... ندارد وفورا نقد می شود . خود شرکت هم هزینه ای جزء پرداخت حقوق به 30 نفر و هزینه ساختمان چیزی دیگری ندارد !!!
سبد غیر بورسی هم دارد !!! https://www.codal.ir/Reports/Decisi...nllRKQH3lvg==&rt=2&let=8&ct=0&ft=-1&sheetId=4

hadi.v

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اصلا نگران نباشید . فقط صبر کنید توی چه قیمتی خرید کرده اید؟ پولتون را خیلی زود لازم دارید؟
من نه به پولی که گذاشتم نیازی ندارم توی قیمت 18640خریدم الان مطمئن باشم که به همون قیمت و از اون بالا تر خواهد رسید؟؟

امید ازاد

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالا رفتن ضریب هوشی نصفش دقت کردن ( نگاه کردن با تمرکز) و نصف دیگر محاسبات ذهنی است . حتما این سهام وبوعلی را بخرید
وبوعلی 460 میلیارد تومان درابتدای دوره مالی سرمایه گذاری کرده و توانسته در سبد فقط بورسی اش1320 میلیارد تومان ارزش افزوده ایجاد کند !!! دارایی ها وبوعلی هزینه استهلاک تعمیر نگهداری و.... ندارد وفورا نقد می شود . خود شرکت هم هزینه ای جزء پرداخت حقوق به 30 نفر و هزینه ساختمان چیزی دیگری ندارد !!!
سبد غیر بورسی هم دارد !!! https://www.codal.ir/Reports/Decisi...nllRKQH3lvg==&rt=2&let=8&ct=0&ft=-1&sheetId=4
همه اینارو داره ..ولی یه حقوقی که حمایت کنه رو نداره ...

پشیمانی

Good Member
کاربر فعال
خدایی سهم مزخرفیه تابازارفول مثبت نشه مثبت نمیشه یه ذره هم بازارشل کنه صف فروشه

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی از توان سود سازی شرکت وبوعلی صحبت می کنیم یعنی همین فردا دو سهام فولاد و شپنا بطور کامل بفروشد 380 میلیارد تومان سود عملیاتی بر سود اعلامی شش ماه افزوده می شود
فولاد را به قیمت هرسهم 191 تومان خریده و شپنا را 243 تومان !!! گاگول ها فقط صف خرید ویا فروش را از بورس می شناسند !!! خوب الان وقت خرید است نه اینکه حتما چند روز صف خرید شود کل شرکت های بورسی به زحمت ماهیانه بازدهی حداکثر10% درصدی از دارایی های جاری دارند سهام های وبوعلی در حقیقت دارایی های جاری هستند که هرلحظه می توانند نقد شوند !!! بازدهی دارایی ها وبوعلی فقط در خرداد ماه بالای 30% بود

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
وبوعلی 76755000 عدد شپنا را دارد که آن سهم ظرف یک ماه آینده بازدهی 100% درصدی دارد که به قیمت دیروز حدود191 میلیارد تومان می ارزد وبا بازدهی ظرف یک ماهه اینده 191 میلیارد تومان فقط از شپنا سود خواهد کرد .

foroozani

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
من نه به پولی که گذاشتم نیازی ندارم توی قیمت 18640خریدم الان مطمئن باشم که به همون قیمت و از اون بالا تر خواهد رسید؟؟
به نظرم بله . البته بهتر بود مشاوره را قبل از خرید انجام میدادید ولی در ارزندگی سهم شکی ندارم . من خودم با سهم می مانم و اگر منفی بشه فرصت اضافه کردن می دانم .البته شما هر طور صلاح میدانید . با دوستاندیگر هم مشورت بفرمائید.

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش سبد بورسی وبوعلی 1760 میلیارد تومان براساس گزارش شرکت تا 31 خرداد ماه است اگر فقط وفقط روزی یک درصد سبد بورسی مثبت شود بعد از سی روز کاری درواقع 612 میلیارد تومان ارزش سبد سهامش بالا می رود
سبد غیربورسی و سود مجمع آنها بموند برای محاسبات بعدی
بیسوادن بورسی ازشدت حسادت دارند علیه من پرخاش می کنند !!! شما نخرید بگذارید باهوشها بخرند وسود کنند !!!
1760 میلیارد تومان روزی یک درصد مثبت شود
یعنی 17.6 میلیارد سود یک روز شرکت درحالیکه هزینه آن را پرداخت کرده است !!!

hadi.v

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بنظرتون سه ماه دیگه چند میشه هر سهم وبوعلی؟

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بنظرتون سه ماه دیگه چند میشه هر سهم وبوعلی؟
حتما بازدهی 200% درصدی نصیبت می شود اگر خیلی عجله داری لااقل تا 10 مرداد ماه صبر کن
داستان p/e و Nav سهم قدیمی شده است بیسوادان عوض تشکر مدام طعنه وکنایه می زنند
ارزش یک سهم به درآمد عملیاتی دارایی های جاری سود ساخته شده سود انباشته هرسهم بستگی دارد خودم از ابتدای سال تا کنون با بازدهی 175 % مواجه شدم تنها با خواندن ترازنامه وگزارشات شرکت !!! بازدهی 200% از همین فردا تا سه ماه دیگر بدست بیاورم می شود 525% ظرف 200 روز

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حتما بازدهی 200% درصدی نصیبت می شود اگر خیلی عجله داری لااقل تا 10 مرداد ماه صبر کن
داستان p/e و Nav سهم قدیمی شده است بیسوادان عوض تشکر مدام طعنه وکنایه می زنند
ارزش یک سهم به درآمد عملیاتی دارایی های جاری سود ساخته شده سود انباشته هرسهم بستگی دارد خودم از ابتدای سال تا کنون با بازدهی 175 % مواجه شدم تنها با خواندن ترازنامه وگزارشات شرکت !!! بازدهی 200% از همین فردا تا سه ماه دیگر بدست بیاورم می شود 525% ظرف 200 روز
و من با خرید مالک بوعلی یعنی بانک دی از اول سال ۶۰۰ درصد بازدهی گرفتم!

Mehrsana

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوش به حالت ما که حسود نیستیم الان وبوعلی بخر سه ماه تضمینی بالای 200% سود کن !!!
رفیق من بوعلی رو بررسی میکنم اما پیشنهاد منم ودی و خودرو هست. ودی راحت سودی عالی خواهد داد

danial778

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
رفیق من بوعلی رو بررسی میکنم اما پیشنهاد منم ودی و خودرو هست. ودی راحت سودی عالی خواهد داد
فردا ترازنامه ودی را بررسی می کنم می گویم چقدر ارزش دارد . دوستان من بالای 10 میلیارد تومان تاکنون وبوعلی را خرید کرده اند وهفته بعد هم 7 میلیارد خرید خواهند کرد .

بالا