وبملت ( بانک ملت )

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
قدرتمند ترین بانک بورسی کشور ، زیر مجموعه ای بیمه ای دارد که ۳ ماهه به اندازه ی نصف سال قبل سود ساخت ...
.
.
.

hamidreza22

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام . بانک ملت تا شفاف سازی بابت نحوه دریافت غرامت از دولت انگستان را ندهد به نظرم بعید هست که نمادش بازشود.

thinkpink

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هفته و هفته آینده درتاریخ بانک ملت ماندگارخواهدشد.اگرخدا بخواهد

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
حدودا ۲۰ تا ۲۵ مرداد بایدشفاف سازی بابت غرامت انجام بشه

MehdiB

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان چطور میتونم اینجا عکس بذارم؟
حتما باید جایی آپلودش کنم؟ نمیشه از روی دیوایس آپلود کرد؟

MehdiB

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
من توی سایت سازمان بورس یه شکایت طرح کردم و خواستم ناشر و حسابرس توضیح بدن تفاوت سود تسهیلات در گزارش اسفندماه، حدود 20500 میلیارد تومان، و کل سود تسهیلات ریالی، ارزی، مشاع و غیرمشاع در صورت مالی حسابرسی شده سالانه، حدود 17000 میلیارد تومان، از کجا ناشی میشه.
ردیف های تسهیلات در صورت مالی شامل مرابحه، استصناع، وجه التزام و سود مطالبات از دولت میشه که احتمالا در گزارش های ماهانه تحت عنوان سایر تسهیلات اومده.
حتی محاسبه سود قطعی سپرده گذاران رو هم چک کردم و بانک، زیرکانه، سهم منابع بانک از درآمد مشاع رو جوری تنظیم کرده که سود قطعی و علی الحساب سپرده گذاران برابر باشه، یعنی حالت بهینه.
و خبر خوب اینکه سهم حق الوکاله بانک در سال 97، 1.5 درصد بوده و امسال 3 درصده.
دوستان اگر کانال تلگرام بنیادی در مورد وبملت تشکلیل دادین اعلام کنید تا بتونیم در مورد صورت مالی و سود بانک راحت تر گفت گو کنیم.
مهدی

بهروز وثوق

Well-Known Member
کاربر فعال
وپاسار به نسبت بانکای دیگه وضعیت بهتری داره اما بازم قابل مقایسه با وبملت نیست حالا بگذریم نمی‌خوام وارد جزئیات آیتمهای برتری وبملت مثل غرامت و ذخایر ارزی و افزایش سرمایه پیش روش بشم فقط خواستم بگم عمده سود امسال وپاسار مثل وبملت از محل تسعیر ارز بوده ،الان با pe4.5معامله میشه باهمین peیعنی وبملت 1000تمام

thinkpink

Member
کاربر فعال
عضو تازه
وپاسار به نسبت بانکای دیگه وضعیت بهتری داره اما بازم قابل مقایسه با وبملت نیست حالا بگذریم نمی‌خوام وارد جزئیات آیتمهای برتری وبملت مثل غرامت و ذخایر ارزی و افزایش سرمایه پیش روش بشم فقط خواستم بگم عمده سود امسال وپاسار مثل وبملت از محل تسعیر ارز بوده ،الان با pe4.5معامله میشه باهمین peیعنی وبملت 1000تمام
سود ملت حداقل 500 نه 250

بهروز وثوق

Well-Known Member
کاربر فعال
یه شفاف سازی درباره پست قبلیم بکنم ، وپاسار سال گذشته حسابرسی شده 38تومن سود ساخت من بر مبنای اون peرو محاسبه کردم حالا امسال چقدر میسازه کاری ندارم منظورم اینه وبملت بدون احتساب غرامت و افزایش سرمایه پیش رو و کلی آیتم دیگه از فروش دارایی گرفته تا عرضه اولیه زیرمجموعه ها کف سود امسالش قطعا خیلی بیشتر از پارساله منصفانه pe نباید کمتر از وپاسار باشه با همین 4.5یعنی کف سهم بالای 1000

hasan12

Well-Known Member
کاربر فعال
با این دعوایی که بین ایران و انگلیس افتاده احتمال این که پول بانک ملت را ندهند هست

بالا