وبملت ( بانک ملت )

حواس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
⭕️ نهایی شدن تسعیر ارز بانکها

صیدی مدیرعامل وبصادر امروز در مجمع بانک صادرات خبری مهم را اعلام کرد و گفت: به‌طورقطع نرخ تسعیر ارز بانک‌ها تا هفته آینده نهایی خواهد شد.

حواس

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش ۲۲ اسفند ۹۷
در حاشیه بازار / «وبملت» به مارتن معاملات برگشت

مشخص شدن نرخ تسعیر ارز بانک‎ها که نوید آن در مجمع «وبصادر» داده شد، موجب تزریق حال خوش به گروه بانکی گردید که سرآمد همه آن‎ها، «وبملت» بود که اثرات بیشتری از این موضوع می‎پذیرد

WALT

Member
کاربر فعال
عضو تازه
طبق اعلام رسمی بانک ملت، دارایی خالص ارزی بانک 7 میلیارد و اندی دلار است که عمدتا به شرکتهای نفتی برای تکمیل پروژه های نفتی و گازی تسهیلات ارزی داده است و تا سنت آخرش را ارزی خواهد گرفت. بقیه هم داراییهای بانک در شرکتهای وابسته ی خارجی و بانکهای خارجی ست که اصلا ذاتا ارزی است و در تجدید ارزیابی بانک تجارت هم با نرخ نیمایی تسعیر شد.

عرض کردم که عدد آنقدر بزرگ است که کمتر کسی باور می کند.
با این فرمایش شما ظاهرا Buy Stop روی سقف قبلی میتونه روی این سهم کارگر باشه.
من دیروز با این نگرش کمی ترید زدم تا ببینیم شنبه چه میشود.
هرچند با ورود من دیگه این سهم جایی نخواهد رفت جز قهقرا ! :)

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه ساعت 8ونیم مجمع تجارت هست و قطعا سوالات و جواب هایی حول تسعیر ارز انجام میشه
شنبه خریداتونو کامل کنید
مثل مجمع وبصادر که خبر تسعیر وبملت رو تا صف برد
خریداتونو ببندید که مجبور نباشی تو صف میلیاردی برید!!

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
شنبه حین مجمع وتجارت یک تقاضایی بیاد پشت سهم که برگای بازار گردان و صندوق کشاورزی وامید قایمی و... بریزه
داداش شما امید قایمی رو نمیشناسی صف های گنده تر از اونیکه تو مخیله تو میگنجه بعد از توافق هسته ای روی وبصار آنچنان بدون پاسخ گذاشت که دو روز بعدش بازار به کما رفت خخخخخ

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
داداش شما امید قایمی رو نمیشناسی صف های گنده تر از اونیکه تو مخیله تو میگنجه بعد از توافق هسته ای روی وبصار آنچنان بدون پاسخ گذاشت که دو روز بعدش بازار به کما رفت خخخخخ
شما هم من رو نمیشناسی !!

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
امید طبق توافق قول داده روی وتجارت تا رسیدن دوباره به قیمت اسمی فروش نزنه. اگه‌ خلاف اینکارو انجام بده به ضررش و‌ مجموعه اهداف تموم میشه‌.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایعه شده که بانک سرمایه قراراست بابانک ملت ادغام شود....چون بانک ملت سودخوبی بخاطر تسعیرارز دارد.............................
این یعنی سودبانک ملت می پره عزیزان من .......................................................................مواظب جیبتان باشید................................

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
شایعه شده که بانک سرمایه قراراست بابانک ملت ادغام شود....چون بانک ملت سودخوبی بخاطر تسعیرارز دارد.............................
این یعنی سودبانک ملت می پره عزیزان من .......................................................................مواظب جیبتان باشید................................
بانک سپه تماما دولتی بود، بنا بر این دولت حق داشت که از جیب خودش ببخشد و زیان قوامین را بر دوش سپه بگذارد.
بانک ملت خصوصی است و دولت فقط یکی از سهامداران آن است و بنا بر این حق بذل و بخشش از منابع آن را ندارد. جبران زیان بانک سرمایه ابتدا بر عهده سهامداران آن و سپس بر عهده صندوق ضمانت سپرده ها و در نهایت بر عهده بانک مرکزی است و هیچ کسی نمی تواند منابع بانک ملت یا هر شرکت خصوصی دیگری را صرف آن کند.
این شایعه البته جدید نیست و در همان آبان ماه که مطرح شد، بانک ملت طی اطلاعیه شفافسازی، آن را به شدت رد کرد.

شرکت بانک ملت - نماد: وبملت

موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ادغام بانک سرمايه در بانک ملت به استحضار می رساند به جهت حفظ حقوق کليه سهامداران و سرمايه گذاران،مراتب شايعه فوق مورد تکذيب قرار مي گيرد.

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه حین مجمع وتجارت یک تقاضایی بیاد پشت سهم که برگای بازار گردان و صندوق کشاورزی وامید قایمی و... بریزه
در بانکی ها با احتیاط کامل عمل کنید:
مجلس خبرگان رهبری در بیانیه پایانی خود تاکید کرد که پیوستن جمهوری اسلامی به کنوانسیونهای بین المللی مانند پالرمو، CFTو غیره اگر به قصد گرفتن بهانه از دشمن باشد، خطای استراتژیک محسوب می‌شود......

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
در بانکی ها با احتیاط کامل عمل کنید:
مجلس خبرگان رهبری در بیانیه پایانی خود تاکید کرد که پیوستن جمهوری اسلامی به کنوانسیونهای بین المللی مانند پالرمو، CFTو غیره اگر به قصد گرفتن بهانه از دشمن باشد، خطای استراتژیک محسوب می‌شود......
کسی برای افاضات خفتگان تره هم خورد نمیکنه خخخ

شهاب556

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسی برای افاضات خفتگان تره هم خورد نمیکنه خخخ
دوست عزیز شما جه تره خورد کنید یا نکنید تفاوتی نمی کند خبرگان و مجمع تشخیص و شورای نگهبان و قوه قضاییه و..... از ارکان این نظام و دولت در سایه هستند تصمیماتشان می تواند وتویی در مقابل تصمیمات دولت باشد پس از اتمام دوره ریاست جمهوری سید محمد خاتمی از وی پرسیدند با اینکه مجلس و مردم پشت تو بودند چرا به وعده هایت عمل نکردی در جواب گفت من یک تدارکچی بودم در همین موضوع برجام دولت در سایه فریاد می زدند که این معاهده ترکمنچای است امضا نکنید و بعد از امضا انتقاد می کردند . بعد از تعلیق برجام توسط ترامپ انتقاد می کنند که چرا آمریکا تعلیق کرده و چرا تمهیداتی پیشبینی نکردید که امکان تعلیق نداشته باشد

بالا