وبصادر ( بانک صادرات ایران )

ashkan34a

Well-Known Member
کاربر فعال
در سهمی که پیشرفت نمیست حتما پس رفت هست وبصادر 37 تا 42 خوبه خریدش
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

بهنام محمدیان

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرعامل بانک صادرات:

بانک صادرات ۴ هزار میلیارد تومان از اموال مازاد خود را فروخت/ گروه مالی سپهر صادرات به بورس می‌آید


مدیر عامل بانک صادرات درباره فروش اموال مازاد بانک صادرات گفت: با توجه به الزام دولت و بانک مرکزی، فروش اموال مازاد بانک صادرات ۲ برابر شد؛ در سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان از اموال مازاد را فروختیم.به گزارش شمانیوز، صبح امروز شنبه 19 خرداد مراسم نمادین زنگ معاملات نهمین سالروز عرضه اولیه سهام بانک صادرات ایران در بورس تهران با حضور صیدی مدیر عامل بانک صادرات، اعضای هیات مدیره این بانک، قالیباف مدیرعامل شرکت بورس تهران و حسینی مقدم معاون ناشران بورس تهران در تالار حافظ برگزار شد.

صیدی مدیر عامل بانک صادرات بعد از نواختن زنگ معاملات در جمع اصحاب رسانه گفت:: حرف اول در بازار سرمایه و همچنین اقتصاد شفافیت و افشا است. شفافیت عامل اصلی جلوگیری از فساد می‌باشد وهر سازمانی به خصوص بانک صادرات داوطلبانه به دنبال شفافیت است.

صیدی افزود: بسته بودن طولانی بودن نماد بانک صادرات موجب شد روز‌های سختی را سهامداران این بانک در بورس پشت سر بگذارند که از اولین اقداماتم در بانک صادرات که در سال گذشته انجام دادیم تهیه صورت‌های مالی سال 95، برگزاری مجمع و بازگشایی نماد این بانک قبل از سال 97 بوده است.


مدیر عامل بانک صادرات در نشست خبری گفت:: یکی از برنامه‌های این بانک، حضور گروه مالی سپهر صادرات در بورس است که در حال مذاکره و پذیرش آن در بازار سرمایه هستیم
صیدی همچنین در مورد برنامه آتی این بانک گفت: تا پایان سال 97، با افزایش عملیات بانکی، درآمد غیر مشاع، کارمزد‌ها و پتانسیل بانک صادرات در عملیات ارزی زیان این بانک به صفر خواهد رسید و در سال‌های آتی سودآور خواهیم بود.

صیدی گفت: مجمع این بانک در تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

مدیر عامل بانک صادرات در پاسخ به سوال خبرنگار بورس شمانیوز درباره فروش اموال مازاد بانک صادرات گفت: با توجه به الزام دولت و بانک مرکزی، فروش اموال مازاد بانک صادرات ۲ برابر شد؛ در سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان از اموال مازاد را فروختیم.

وی افزود: فکر می‌کنیم بتوانیم تا زمان برگزاری مجمع بانک صادرات در تیرماه رقم بهتری را درباره فروش اموال مازاد گزارش کنیم.

صیدی گفت: سال گذشته شعب بانک صادرات از ۳ هزار شعبه به ۲ هزار و ۳۰۰ شعبه کاهش داده‌ایم و برای سال جاری کاهش شعب را در دستور کار نداریم.حضور شرکت‌های زیر مجموعه بانک صادرات در بورس /تشریح نظام روابط سرمایه گذاران برای سهامداران

حسینی مقدم معاون ناشران بورس تهران در ابتدای نشست خبری نهمین سالروز عرصه سهام بانک صادرات گفت: این مراسم نمادین برگزار می‌شود، ولی موجب تعامل بیشتر میان بازار سرمایه و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس است.

حسینی مقدم گفت: انتظاری که بازار سرمایه از بانک صادرات دارد این است که برنامه نظام روابط سرمایه گذاران را برای سهامداران تشریح و اقداماتی که انجام داده است را عنوان کند.
حسینی مقدم همچنین از مدیر عامل بانک صادرات درخواست کرد جهت پذیرش شرکت‌های زیر مجموعه این بانک را در بورس و فرابورس مهیا کند و گفت: حضور در بازار سرمایه علاوه بر تامین مالی موجب شفاف‌تر شدن شرکت‌ها خواهد شد

وی افزود: سازمان بورس اطلاعاتی از ما خواسته است که در صورتی که ارائه نکنیم بار دیگر نماد بسته می‌شود، اما ما با معذوریت‌هایی روبرو هستیم.

وی اظهارداشت: به دلیل مسایل ساختاری در اقتصاد ما نا اطمینانی بالاست و شاهد بودیم که نرخ سودسپرده قبل از عید از ١٥ درصد به ٢٠ درصد رسید.
 

PETROLEUM

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط به درد همین کار میخوری
کم گند زدی توی وخارزم ، حالا اومدی پدر صاحب بانک صادرات رو هم دربیاری !

پ . ن : مراسم زنگوله زدن هیات مدیره وبصادر در بورس تهران
...................................................
بنظرم بوق بزنند بهتره تا زنگوله
قیمت امروز وبصادر 62 تومن .... چهارسال و نیم بعد از وعده تاریخی رعیس جمحور ! برای تشویق مردم به خرید بورس ! قیمت آن موقع وبصادر 95 تومن
 

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
وبصادر شفاف سازی زده است که 8500 میلیارد ریال ذخیره مطالبات مشکوک الوصول گرفته است / مطالبات خود را از دولت با نرخ سود عقود مبادله ای سود شناسایی کرده /در مورد مالیات و موسسه ثامن توضیحاتی را داده و جهت خروج از شمول ماده 141 قرار است در صورت توافق سهامداران افزایش سرمایه بدهدبتا سهم

وبصادر چند خبر خوب مخصوصا افزایش سرمایه (که از تجدید خواهد بود یا اگه از اورده باشه سهمو باید ببرن بالای 100 تومان تا حق تقدم معنا پیدا کنه !!) داره . وخارزم 4 میلیارد برگ ناقابل وبصادر داره !!!
 

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب شناور سهم را جمع كردند اگر ديروز حقوقيهاي نفهم عرضه نميكردند سهم حجم نميخورد و راحت با قيمت زير 80 تومان خداحافظي ميكرد
 

peyman1369

Active Member
کاربر فعال
سلام
نامه پیوست در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۷ از طرف بانک صادرات به کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران ارسال شده و در اون در خواست شده که ارزیابی املاک غیر منقول بانک صادرات به منظور افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی بانک انجام بشه.
در صورت افزایش سرمایه با توجه به زیان انباشته ۷۵۰۰ میلیاردی بانک حداقل باید ۲۰۰ درصد افزایش سرمایه انجام بشه که نتیجتا قیمت تئوریک سهم بعد از افزایش سرمایه ۲۵ تومن خواهد شد که جای رشد حداقل ۱۰۰ درصدی قیمت سهم را خواهد داشت
 

بهنام محمدیان

Well-Known Member
کاربر فعالمعاملات بورس تهران؛

بانک صادرات در شاخص ارزش بازار در صدر گروه بانکی‌ها قرار گرفتمدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات از بازدهی ٥٨ درصدی «وبصادر» پس از بازگشایی مجدد تا امروز خبر داد وگفت: در معاملات امروز بازار سرمایه، بانک صادرات ایران با توجه به قیمت سهم، از نظر ارزش بازار و سرمایه در صدر گروه بانک‌ها قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، بهروز خدارحمی با بیان اینکه بازدهی سهام بانک صادرات ایران از زمان بازگشایی مجدد تا کنون از بازدهی شاخص کل بازار بورس تهران به مراتب پیش افتاده، گفت: از ٢٣ اسفند ماه سال گذشته تاکنون شاخص کل بورس تهران ١٣ درصد رشد داشته در حالی که سهام بانک صادرات ایران با ٤٥ درصد فاصله، نزدیک به ٥٨ درصد سود را نصیب دارندگان خود کرده است که دلیل آن کاهش میزان زیان‌دهی و اصلاح ساختاری در این بانک است.

وی کاهش زیان و اصلاح ساختار به عنوان دو رویکرد اساسی از سوی بانک دنبال می شوند را بسیار اثرگذار و مهم ارزیابی کرد و گفت: در هر دو زمینه دستاوردهای بسیار خوبی حاصل شده و چشم‌انداز بسیار روشنی پیشروی این بانک معظم و توانمند است.


خدارحمی تصریح کرد: در شرایط کنونی سهام بانک بسیار جذاب و رضایت بخش است به گونه ای که قیمت و وضعیت سهم چنان اعتبار و ثباتی یافته است که هر روزقابل معامله است و از ابتدای سال تا کنون در کلیه روزهای کاری بورس، سهام بانک داد وستد شده و روند قیمتی آن عمدتا افزایشی بوده است.

وی تاکید کرد: تلاش شده در این مدت، ضمن جلوگیری از سفته بازی سهام بانک، در محدوده قیمتی متعادل نگاه داشته و به تقاضای واقعی پاسخ داده شود.


مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات با اشاره به گمانه زنی هایی که از قبل در خصوص بازگشایی سهام انجام می شد، گفت: علی رغم وجود مشکلات و تنگناهای زیاد، سهام بانک صادرات ایران با درایت بازگشایی شد و کمترکسی این میزان از بازدهی را برای سهمی که نماد آن حدود ٢٠ ماه بسته بود را تصور می کرد ولی به دلیل رویکرد حرفه ای و کنترل بازار، سهام بانک در کمتر از شش ماه حدود ٦٠ درصدبازدهی داشته که این میزان بسیار بیشتر از بازدهی شاخص کل بورس بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به وجود بازار های رقیب برای بازار سرمایه، گفت: امروزه علی رغم بازار های رقیب مانند سکه و ارز و ... که عمدتا" دارای ریسک بسیار بالایی هستند، سهام بانک صادرات ایران دارای اقبال خاص فعالان بازار است و بانک علاوه بر ایفای نقش به عنوان یک بازیگر موثر در بازار پول، جایگاه ویژهای نیز در بازار سرمایه به خود اختصاص داده است.
گفتنی است، بانک صادرات ایران با سرمایه ٥٧ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال بیشترین سرمایه را در بین بانک‌های بورسی دارد
 

mossafer

Active Member
کاربر فعال
گزارش مجمع بانکها چرا نمیاد رو کدال؟ اینها که میگفتن دیگه هیچ نمادی رو طولانی بسته نگه نمیداریم.
 

mossafer

Active Member
کاربر فعال
گزارش مجمع بانکها چرا نمیاد رو کدال؟ اینها که میگفتن دیگه هیچ نمادی رو طولانی بسته نگه نمیداریم.
 

ehsan88

Active Member
کاربر فعال
سگ بزنه بش...ه به سر تا پای زندگی مدیران بانک کثیف و دزد صادرات...یه مشت دزد حرومخور بیشرف...از خدا میخوام تقاص دل سوخته ی ما سهامداران بانک رو از خودتون و اعضای خونواده ی حرومخورتون پس بگیره بیشرفای دزد...
 
بالا