وبرق

Aminee

Very Good Member
کاربر فعال
وبرق با سرمایه 67 میلیونی که از 900 تومان پرید و 1650 حجم خوبی زد که هر منفی رو فرصت خرید میدونم بشخصه
ثنظام شنبه محدوده 2500 تومان رو میبینه با سرمایه 74 میلیونی
تمامی سهام با سرمایه زیر 70 میلیون سهم بزودی بالای 2000 تومان خواهند شد.نظر شخصی

دو سهم با سرمایه کم مستعد رشد هستن و از جامانده های بازار

واتوس با 60 میلیون سهام و هلدینگ نیرو سرمایه با 64 میلیون .شیوه معاملات در این دو نماد حاکی از جمع اوری شناور سهم هست.

Traderwolf

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
#وبرق
این فقط یک سیگنال خرید نیست...
تحلیل بنیادی نماد و زیر مجموعه ها به شرح زیر میباشد:
1_ مالک 20% توزیع نیروی برق استان زنجان (سرمایه ثبت شده این شرکت در پرتفوی موجود وبرق 1 میلیون تومان!)
2_ مالک 20%توزیع نیروی برق استان قزوین (سرمایه ثبت شده این شرکت در پرتفوی موجود وبرق 1 میلیون تومان!)
3_ مالک 53.31% صانع روی زنجان شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق با خرید 49.2% سهام شرکت به صورت مستقیم و 4.11% از طریق شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان (سرمایه ثبت شده این شرکت در پرتفوی موجود #وبرق 8 میلیارد تومان! سرمایه کارخانه تولید شمش روی 8 میلیارد!)
4_ مالک 99% شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان (و توجه ویژه بفرمایید که سهامدار عمده #وبرق هست و با فروشسهام #وبرق توسط این شرکت خود #وبرق سود میبره!)
5_ مالک 82% شرکت مهندسین اندیشمند شمال غرب (شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق به صورت مستقیم معادل 33% و از طریق شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان معادل 49% جمعا برابر 82% از سهام شرکت مذکور را دارد. موضوع فعالیت: مشاوره، مهندسی، مطالعات فنی ومهندسی، مدیریت و تامین دانش های فنی مورد نیاز صنایع برق و انرژی در زمینه های مختلف طراحی و ساخت، نصب و برآورد، نظارت ، بازرسی و ارزیابی در بخش های مختلف توزیع، انتقال، تولید، مصرف، کنترل و راه اندازی، ابزار دقیق و ساختمان می باشد.)
6_ مالک 10% پالایش روغنهای صنعتی زنگان (سرمایه ثبت شده این شرکت3 میلیارد!)
اما چیزی که نظر من رو به خودش جلب کرده نه صنع روی هست نه روی گستران نه مهندسین اندیشمند شمال غرب. نظرم به 20% توزیع نیروی برق استان زنجان و 20% توزیع نیروی برق استان قزوین جلب شده و دلیلش هم این خبر هست که لینک خبر رو براتون میذارم :
تیتر خبر: دولت مصوبه افزایش سرمایه شرکت‌های سهامی برق منطقه ای را ابلاغ کرد.
لینک خبر: تیتر خبر رو در گوگل جستوجو بفرمایید لینک خبر در سایهای خبری خواهد آمد.
همچنین در سایت برق منطقه استان زنجان در انتهای سایت مشاهده میشود که گفته: در سال ۱۳۸۶ کلیه اختیارات برق منطقه‌ای زنجان در محدوده جغرافیایی شهر زنجان به شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان و در محدوده شهر قزوین به شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین منتقل شد. لینک سایت مربوطه: https://zrec.co.ir
موفق و پرسود باشید.

Traderwolf

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

بدون شک نیازی به توضیح نیست تصویر کاملا گویاست

Traderwolf

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خودم شخصا زیر 2500 نمیفروشم الانم تو منفی ها قطعا بتونم اضافه میکنم هرکس مسئول خرید و فروشه خودش هست خواستین بفروشین پولشم ان شالله برکت دار باشه براتون

مبین

Member
عضو تازه
وبرق با سرمایه 67 میلیونی که از 900 تومان پرید و 1650 حجم خوبی زد که هر منفی رو فرصت خرید میدونم بشخصه
ثنظام شنبه محدوده 2500 تومان رو میبینه با سرمایه 74 میلیونی
تمامی سهام با سرمایه زیر 70 میلیون سهم بزودی بالای 2000 تومان خواهند شد.نظر شخصی

دو سهم با سرمایه کم مستعد رشد هستن و از جامانده های بازار

واتوس با 60 میلیون سهام و هلدینگ نیرو سرمایه با 64 میلیون .شیوه معاملات در این دو نماد حاکی از جمع اوری شناور سهم هست.
اونجارو هم که فکر میکنین نیست بیخودی یه عده رو دنبال سهم نکشید حد اکثر ارزش سهم 1300 نمیشه

مبین

Member
عضو تازه
من خودم امروز با معرفی یک کاربر دیگر تالار با این سهم اشنا شدم وقصدم هم فکری در جهت شناخت بیشتر این شرکت است با یک بررسی کوتاه متوجه سرمایه کم ودارایهای زیاد این شرکت شدم البته شایدم دارم اشتباه میکنم این لیست شرکتهای خارج از بورس این سرمایه گذاری است

صانع روي زنجان
توسعه فن آوري روي گستران زنجان
پالايش روغنهاي صنعتي زنگان
مهندسين انديشمند شمال غرب
حمل ونقل آشنا راه سما
شرکت توسعه پستهاي ايران ترانسفو
سيمان خمسه
آبادگران صنعت برق زنجان
توزيع نيروي برق استان زنجان
ماهان تجارت زنجان
سيمان زنجان
سيمين سهام خمسه
توان نيروي زنگان
توزيع نيروي برق استان قزوين
کوشانيروي خمسه
این شرکتها که نوشنین غیر از دو سه تا بقیه در پیتی اند فقط صانع روی و اندیشمندان بدرد خورن بقیه تعطیل پالایش روغن و حمل ئ نقل و توسعه پست هم درصد وبرق خیلی تاچیزه توریع ها هم که زیان انباشته سنگین دارند دارایی هاشونم مال توانیره اگه تجدید ارزیابی کنن وبرق ضرر میکنه

جواد277

Very Good Member
کاربر فعال
این شرکتها که نوشنین غیر از دو سه تا بقیه در پیتی اند فقط صانع روی و اندیشمندان بدرد خورن بقیه تعطیل پالایش روغن و حمل ئ نقل و توسعه پست هم درصد وبرق خیلی تاچیزه توریع ها هم که زیان انباشته سنگین دارند دارایی هاشونم مال توانیره اگه تجدید ارزیابی کنن وبرق ضرر میکنه
ضمن تبریک بابت ورود با نامکاربری جدیدت
به نظر شما 1300 ارزش ندارد خوب کسی مجبورت کرده نخر واگر هم داری بفروش ولی ما که از قیمتهای زیر 550 با سهم هستیم فعلا قصد سهامداری داریم و به نظر من حداقل 2500 تومان ارزش شرکت است ان هم فقط ساختمان تجاری اداری زنجانش با زمین ان است

جواد277

Very Good Member
کاربر فعال
فعلا 1762تومان با صف خرید انشالله بزودی قله 2500 تومان را هم فتح خواهد کرد

Aminee

Very Good Member
کاربر فعال
Screenshot_16.png

Aminee

Very Good Member
کاربر فعال
ضمن تبریک بابت ورود با نامکاربری جدیدت
به نظر شما 1300 ارزش ندارد خوب کسی مجبورت کرده نخر واگر هم داری بفروش ولی ما که از قیمتهای زیر 550 با سهم هستیم فعلا قصد سهامداری داریم و به نظر من حداقل 2500 تومان ارزش شرکت است ان هم فقط ساختمان تجاری اداری زنجانش با زمین ان است
20 درصد توزیع نیروی برق استان زنجان چقدر میشه؟
20 درصد توزیع نیروی برق استان قزوین چقدر میشه؟

صانع روی چقدر میشه؟فراور دوم
اندیشمندان شمال غرب

روی گستران که خودش 26 میلیون برگه سهام وبرق رو داره که هر چی رو بفروشه از محلش سود خود وبرق هست:)
و............

Aminee

Very Good Member
کاربر فعال
اینجا تبادل ازاده و هر کسی میتونه در مورد هر سهم که بخاد نظرش رو بگه مخاطب باید در نهایت با تصمیم خودش اقدام به معامله کنه

خیلی از سهام بازار پایه که بنیاد چندان جالبی ندارن رشد غیرمنطقی کردن

و اما وبرق از نطر من خیلی ارزنده هست
20 درصد توزیع نیروی برق استان زنجان رو داره
20 درصد توزیع نیروی برق استان قزوین رو داره
اندیشمند شمال غرب رو داره که اومده 6 ماهه 1863 ریال به ازای هر سهم سود ساخته سالانه بالای 50 میلیارد قرار داره .جالبه سرمایه اسمیش 700 میلیون هست و بیش از ده برابر سرمایه اسمیش سود انباشته داره

صانع روی زنجان که شرکتی در حد فراوری هست و جمعا بیش از 54 درصدش برای وبرق هست

روی گستران با بیش از 1.66 برابر سرمایه اسمیش سود انباشته داره و خودش 26 میلیون برگه سهم وبرق داره و هر چی که بفروشه با توجه به اینکه بیش از 99 درصد شرکت متعلق به وبرق هست عینا درامد حاصل از فروش سهام میره به جیب وبرق

ساختمان اداری تجاری با بیش از 6100 متر زیر بنا و بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی

و کلی پرتفوی سهام دیگه....قیمت وبرق با توجه به قیمته بسیاری از سهام بازار پایه فراتر از این قیمتهای فعلیه

# نیرو سرمایه هم در حد وبرق با داشتن #متانیر اعظم بزودی استارت رو میزنه

Traderwolf

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
2019-08-02_151245.jpg

عزیزم ول کن صانع روی و بقیه که عالین بحثی توش نیست . بحث ما الان برق زنجانه که 1 میلیون تومان ثبت شده!!!!!!!!!!!
تو سایت برق منطقه ای زنجان برو بخون ببین چی نوشته بعد بگو نمیخرم بدرد نمیخوره! اصلا شما نخر مگه ما میگیم بیا بخر که سود کنی به ما چیزی میدی؟؟؟
خدا خیرت بده هرسهمی داری نوش جونت
اینم عکس سایت برق منطقه ای زنجان که نگی از خودمون درمیاریم این حرفارو

Traderwolf

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ضمنا خدمت دوست عزیزی که گفت برق منطقه ای زنجان هیچ ربطی به وبرق نداره توصیه میکنم به این موارد دقت کنن:
1- شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین! عنوان شرکت رو با دقت بخونید دوست عزیز متوجه ربط برق منطقه ای با شرکت سرمایه گذاری کارنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین میشید.
2- تو خود سایت برق منطقه ای زنجان ذکر شده کلیه اختیارات برق منطقه ای زنجان به شرکت توزیع برق زنجان انتقال یافته!
3- شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین برای سهیم شدن کارکنان در سود فعالیت ها ایجاد شده والا اصلا چه ضرورتی به ایجادش بود!
4- وقتی این شرکت قراره در سود این فعالیت سهیم بشه باید درصدی از سهام شرکت اصلی رو داشته باشه . اگه نداشته باشه چجوری میخواد سهیم بشه!
5-تو پرتفوی شرکت هم که میبینید 20% سهام رو داره!
در هرصورت شما نخر موفق باشی

بالا