وبرق

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1557076643086.png
الان سهم در شروع موج 5 هست روند نزولی را شکسته و امروز پولبکش را انجام داد به ترند لاین صعودیش تارگت اخر خرداد ماهش حدود 1600 تومن خواهد بود.خوشبینانه ببینیم الان در موج 3 فرعی از 5 اصلی هستیم .بزودی قفل می شه .بازار از 1200 متوجه این سهم خواهد شد.

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
استاد گوشش را بگیرم ببرم بالا.
استاد جان صف خرید امروز دلیلش شما هستی؟
طول کشید تا گوشش رو بگیری
راستی پلوله نیومد روی 450 خرید کنی؟
حتما از رای دادگاه هم مطلع شدی دیگه
میخوای به پلوله بگم گوشت رو بگیره ببردت بالا؟
:D:D:D

Traderwolf

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#وبرق اندیشمندان شمالغرب: 145% افزایش سود هر سهم. سود حسابرسی شده شش ماهه 97/09/30 1863 ریال. بنظرتون تو سه ماه آینده وبرق چه روندی داره دوستان گرامی؟

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت وبرق در حال ساخت زمینی به مساحت 1532متر در خیابان شهدا است که تا الان با پیشرفت حدود 47 درصد شامل 5طبقه ومساحت هر طبقه 1226متر مجموع 6130ساختمان که 3طبقه ان اداری و2طبقه ان پارکینگ است من قیمت زمین شهدا وساختمان در ان منطقه را نمیدانم ولی فکر کنم این ساختمان با این زمین وپیشرفت ساخت ان حداقل بالای 25 میلیارد تومان باشد البته این نظر من است اگر کسی اطلاعات از قیمتهای زمین در خیابان شهدا دارد لطفا به اشتراک بگذارد
ولی با توجه به نظر من وقیمت 25میلیاردی زمین وساختمان ان وبا توجه به اینکه سرمایه وبرق 6 میلیاردو 700 میلیون تومان است به هر سهم وبرق حدود 450 تومان از این زمین میرسد
تو که راست میگی:cool::cool::cool:

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه

milad617

Well-Known Member
کاربر فعال
دفتر آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی قوانین جدید بازار #پایه را حرام اعلام کرد : زیرا اگر هنگام قصد معامله قیمت مشخص نباشد آن معامله صحیح نیست

♦معاملات غرری: معامله ایی که نه قیمت آن مشخصه نه مقدار آن :حکما و شرعا باطله

♦عدم تقارن اطلاعات :معامله ایی که در آن یک طرف(حقوقی و کارگزاری و سازمان) بتواند همه اوردرها و قیمتها رو ببینه ولی طرف دیگر(حقیقی بیچاره) نتواند : منطقا عرفا باطله

بالا