وبرق

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
حق وبرق با این همه داریی این نبود که امروز منفی بازگشایی شود حیف که پای سیستم نبودم که اگر بودم کمی اضافه میکردم

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وبرق به محدوده خرید رسیده و حدود 600 تا 650 فرصت مناسبی جهت خرید هست جز معدود سهمای بازار پایه که نه تنها زیان سازی نداره بلکه سود انباشته داره این گزینه جز کم ریسک ترین و با پتانسیل ترین های پایه هست که حتما زیر نظر داشته باشید

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
صبر کنید بعد از مجمع معاملات روانتری خواهد داشت
درود بر مصدق مظلوم
شرکت اتفاقا با توجه به دارایی ها و پتانسیلی که داره خوب عمل نمی کنه
برنامه های ما برای ورود به هیات مدیره :
افزایش سرمایه 100 درصدی خود وبرق از انباشته
افزایش سرمایه 100 درصدی از آورده برای تکمیل ساختمان اداری و کمک به نقدینگی صانع روی
افزایش سرمایه صانع روی به میزان 100 درصد و تلاش برای ارایه در بورس یا درح در بازار پایه
اخذ وام بانکی به جای استفاده از پول های اقای سقایی در صانع روی
ارایه گزارش های منظم و ماهانه برای ارتقا به بازار بالاتر
سلام
فعلا : غیب شدن دوستان بعد از مجمع و منفی خوردن روان تر سهم همچنین حذف یک فرد بانفوذ و کاربلد ( دکتر یگانه فرد) از ترکیب هیات مدیره

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت چه زود تصمیم گرفته سود سهام رو پرداخت کنه
فکرکنم وضع شرکت خوب باشه ;);)
والا من از رتکو هنوز سود سال 95-96 رو نگرفتم اونوقت وبرق سریع بعد از مجمع میخواد سود سهام رو پرداخت کنه

پیوست ها

milasi

Active Member
کاربر فعال
سلام
فعلا : غیب شدن دوستان بعد از مجمع و منفی خوردن روان تر سهم همچنین حذف یک فرد بانفوذ و کاربلد ( دکتر یگانه فرد) از ترکیب هیات مدیره

سلام
کسی غیب نشده هستیم تا سال دیگه و سال های بعد با سهم
در ضمن به دلیل نبودن قانون شفاف و صریح در انتخاب هیات مدیره ما نتونستیم سیت هیات مدیره را بگیریم .
چون سهام شرکت روی گستران را که خودش کلا و 100 درصد در مالکیت وبرق هست در رای گیری لحاظ کرده اند . جالبه که بدونید اعضای هیات مدیره فعلی خودشان زیر 60 هزار سهم دارند ولی به مدد سهم های روی گستران بر مدیریت شرکت دست انداخته اند . فعلا ما شکایت خود را از معاونت حقوقی سازمان بورس پیگیری می کنیم تا چه شود .
سهم نیاز به سهامدار و بازیگران جدید داره وگرنه ممکنه مدتی در همین قیمت ها درجا بزنه

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
آقا بهزاد هدف سهم چه قیمتی هستش؟
به دید نوسان با استراتژی کوتاه مدت اگر بخواید معامله کنید از 600 تومن سیگنال فعلی محدوده 690 با 15%نوسان مثبت و مقاومت 750 با 25% نوسان سیو سود نمایید
اهداف میان مدت تر سهم مقاومت های 930 و 1100 تومان سقف قبلی هست که با توجه به کوچک بودن سهم و بنیاد مناسب در میان مدت دور از انتظار نیست

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی ها خیلی نامرد تشریف دارند.
صفحات قبل را مطالعه بفرمایید.
آنموقع که هر روز مینوشتن در حال خرید هستیم، در خدمت فروشندگان خواهیم بودن، فلان تعداد خریدیم ، این سهم فلان قدر سود میسازد، تا فلان قیمت رشد میکند و از این دست صحبتها............
خودشان در حال فروش و خارج شدن بود.

پی نوشت: کاری به قیمت سهم و بالا و پایین شدن آن ندارم ، اما سابقه سیاه بعضی افراد که مثلا به خیال خودشون با تجربه و قدیمی تالار بورس هستند با همگان واضح است. من این سهم نداشتم و این اولین پست من در این تاپیک است. اما در همان روزها که آنها دم از خرید و ارزنده بودن سهم و گفتن در خدمت فروشندگان خواهیم بود، کاملا مشخص بود که این حرفها همه باد هوا بود و یا در فروش بودن. کسی که قصد خرید و به قول خودشون با گفتن در خدمت فروشندگان خواهیم بود ،دارند هیچ موقع روز قبلش در سایت جار نمیزنن.

njmadin

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم صبر وحوصله میخواد
بنیادش عالیه
یک گروه خوب میخواد سهمو جمع کنه ببره بالا

Behzadv7

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهم چند وقت قبل بنده محدوده ورود 600 رو معرفی کردم و توقع داشتم زودتر از این مدت نوسان مثبت داشته باشه حال با توجه به اینکه کف سازی مناسبی داشته و ظرف زمانی رو به خوبی پر کرده میتوان توقع از میزان رشد احتمالی رو بالا برد چراکه هر چه سهم مدت بیشتری در محدوده حمایت کف سازی نماید به همان نسبت اهداف بالاتری میتواند ببیند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به خدا اگر یک سهم بازار پایه زیان ده خریده بودم الان قیمتش 2000 تومان بود حرام لقمه تر از بازار گردان وبرق نداریم سهمی سود ده با دارایهای بسیار ارزشمند الان چند ماه است که دارد بین 600 تا 740 در جا میزند
ما صبرمان زیاد است سر فرصت تا بتوانم اضافه میکنم

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به خدا اگر یک سهم بازار پایه زیان ده خریده بودم الان قیمتش 2000 تومان بود حرام لقمه تر از بازار گردان وبرق نداریم سهمی سود ده با دارایهای بسیار ارزشمند الان چند ماه است که دارد بین 600 تا 740 در جا میزند
چی شده گفتی ارزش این سهم 2500 تومنه؟نوسانتو گرفتی آفرین

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سایرا سهم زیان ده خریدی ولی 2000 تومن نشد 700 فروختی

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکتی با دارایهای بسیار که از بازار جا مانده است به نظر من حداقل قیمت این سهم الان باید بالای 2500 تومان باشد
همچنان با معاملات بسیار سنگین در وبرق با سهم سهامداری تا پله اول 2500 تومان
به عنوان بزرگترین بوقچی بورس میگویم فروشندگان وبرق در قیمتهای زیر 1000 تومان بسیار پشیمان خواهند شد
به نظر من اخرین فرصتهای خرید وبرق در قیمتهای زیر 1000 تومان هم تمام میشود از این جابجایی سهم بین افراد قدیمی وسهامدار این شرکت نهایت استفاده را ببرید چون بعد از این جابجایی بین سهامداران قدیمی این شرکت که حدود 45نفر هستند سهم بدست سهامدار واقعی ان خواهد افتاد
با توجه به داراییها و سوداوری انها ارزش حداقلی وبرق 2500 تومان است
به نظر من از اخرین فرصتهای خرید این سهم نهایت لذت را ببرید قیمت هر سهم وبرق بزودی بالای 2500 تومان خواهد بود
یکی دیگر از دروغهای جواد277 .:D:D:D

بالا