وبرق

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر داره لطفا بگید چقدر و چه تاثیری روی قیمت سهم داره.
در ضمن پیشبینی قیمت خودتون رو تا آخر سال هم بگید.

milasi

Active Member
کاربر فعال
تاثیر زیادی نداره
وبرقو را برای این چیزهای پیش پا افتاده که نباید خرید

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستاني که وبرق دارن خواهشا همگي جهت شرکت در مجمع فردا ساعت 14در سالن اجتماعات امام خميني زنجان براي تصويب صورتمالي 12ماهه و انتخاب هيات مديره حضور بهم رسانند

مهراد آریانا

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستاني که وبرق دارن خواهشا همگي جهت شرکت در مجمع فردا ساعت 14در سالن اجتماعات امام خميني زنجان براي تصويب صورتمالي 12ماهه و انتخاب هيات مديره حضور بهم رسانند

الکی وقتت تلف نکن بری زنجان هنوز گزارش حسابرسی شده 12 ماهه نداده طبق قانون مجمع به تنفس میخوره چون باید 10 روز قبل مجمع گزارش حسابرسی شده بفرستن

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز 520.000تا روي 700 خريدم
پس کسی که رو 700 قابل توجه برای خرید نشسته بود شما بودی ؟ بهتر بود میذاشتی بعد از مجمع و حمایت از سهم محسوب میشد
خودتون هم میدونید اگر رو 700 نمی نشستی ، روز اخر قبل از مجمع پائین تر هم بهت میدادند . دلیل این کارتون چی بود ؟
از قبل هم باید داشته باشید . با 670 هزار باید در لیست درصدی وارد میشدی . ولی حقیقی ها همون 2 نفر سابق هستند !

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
پس کسی که رو 700 قابل توجه برای خرید نشسته بود شما بودی ؟ بهتر بود میذاشتی بعد از مجمع و حمایت از سهم محسوب میشد
خودتون هم میدونید اگر رو 700 نمی نشستی ، روز اخر قبل از مجمع پائین تر هم بهت میدادند . دلیل این کارتون چی بود ؟
از قبل هم باید داشته باشید . با 670 هزار باید در لیست درصدی وارد میشدی . ولی حقیقی ها همون 2 نفر سابق هستند !
با چند کد خريد کردم در ضمن حمايت از سهم بعد از مجمع اگه حتي يک سيت را بگيريم ادامه دارد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
من به علت مشکلاتی نمیتوانم شرکت کنم ولی از شما ودیگر دوستان که شرکت میکنند خواهشمند هستم جز خواسته های همه پذیرش شرکتهای زیر مجموعه وبرق حداقل در بازار پایه باشد واین را در مجمع درخواست کنید که شرکت پیگیر پذیرش زیر مجموعه ها در بازار بورس باشد

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من به علت مشکلاتی نمیتوانم شرکت کنم ولی از شما ودیگر دوستان که شرکت میکنند خواهشمند هستم جز خواسته های همه پذیرش شرکتهای زیر مجموعه وبرق حداقل در بازار پایه باشد واین را در مجمع درخواست کنید که شرکت پیگیر پذیرش زیر مجموعه ها در بازار بورس باشد
بگو به همه سایرا و وبرق رو فروختی.اینجا همه خودی هستن.چه مشکلاتی داری؟بابا تو که خدا رو شکر وضع مالیت خوبه.دیگه مشکلی نباید داشته باشی

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صانع رو با فرآور یا کبافق یا کاما مقایسه نکنید.
صانع بشدت مشکل تامین خاک داره ولی فرآور زیر مجموعه سپاهیهای کروی هست و همچین مشکلی نداره.
از 3 خط الکترولیز 1 خط بطور کامل خوابیده.
هر چی امسال و پارسال درآورده رو گذاشته کیک شویی تا بتونه هیدارته تولید کنه
قراره خط خردایش بیارن و مالک شخصیش میخواد هر چی امسال و سال بعد سود درمیاره رو بزاره برای تامین نقدینگی خط خردایش
خاک بسختی گیر میاد و شرکت بشدت مشکل تامین خاک داره و برای بقای خود و پرسنلش برای شرکتهای ترکیه ای تولید شمش در قبال تامین خاک کار میکنه
من متاسفم که اینا رو میگم ولی بهتر دیدم سهامدار وبرق که صاحب نصف صانع هست مطلع باشه چونکه از صانع بسختی میشه اطلاعات بدست آورد

بالا