وبرق

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام، اون احتمالا باقی سهام الیکایی است که داره اینطوری بازی میکنه.
سلام
فکر کنم امروز از شر این کد بد قدم راحت شدیم انشا... در گزارش های بعدی اثرات صنایع روی ملموس خواهد شد به نظر من باید در مجمع پیشنهاد بدهیم شرکت های توزیع نیروی برق استان زنجان و قزوین را واگذار کنند این شرکت ها اصلا بازدهی ندارند مدیریت دولتی دارند با کارمندان پر خرج و ناکارمد

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
شرکت برنامه واگذاری تعدادی از مجموعه های بدون بازده خود را دارد ولی شرکت توزیع برق زنجان و قزوین در اون قرار نداره و بعید میدونم که در فکر واگذاری اونها هم باشه چون بصورت کلی سهام اینچنینی بیشتر جنبه اعمال قدرت و خودنمایی در چنین مجموعه هایی داره تا جنبه سود دهی.

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
چه اعمال قدرتی ؟ مثلا وقتی می خواهند ترانس بخرند راحت وبرق را دور می زنند و از خود شرکت ایران ترانسفو بصورت عمده می خرند و به مشتریان می فروشند در حالی که وبرق نمایندگی انحصاری ایران ترانسفو را در هر دو استان دارد.بهر حال چون یحتمل کارمندان و مسولین وبرق از شرکت های برق(توزیع و منطقه ای و یا تولید )هستند هزار بهانه بیاورند به نظر من اگر تمرکز وبرق روی اندیشمند( بلاخص توسعه انرژی های نوین:خورشیدی و بادی ) و صانع روی باشد کاراتر است
یک مورد مهم می ماند چون یک شرکت سرمایه گزاری است نتواند پرتفوی غیر بورسی به بورسی اش بچربد

آخرین ویرایش:

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه شود؟
برا اولین بار
وبرق خرید شد
ارادت
پاقدم نیست که باقلواست
اینم از گزارش
انشالله مجمعش ببینیم چی میشه
البته بنده فعلا هستم تا قیمتای بالا یا باز شدن انرژی 3 البته این انرژی 1 داره ولی خب شاید ادغام بشن

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی دلم میخواهد بدانم این فروشندگان مگر چند خریده اند که دارند روی 670 تومان میفروشند سهامهای در پیت در بازار با زیان انباشته وبدون دارایی دارند در قیمتهای بالا معامله میشوند انوفت وبرق با دارایهای بسیار باارزش دارد روی این قیمتها دست به میشود
:cool::cool:

milasi

Active Member
کاربر فعال
سلام بر دوستان
با قدرت در مجمع شرکت خواهیم کرد برای گرفتن یک سیت هیات مدیره ... پیشنهاد ما این است که سود تقسیمی نداشته باشیم و هم صانع روی افزایش سرمایه دهد و هم خود وبرق تا از شر پول های نزولی خانواده سقایی راحت شیم نزدیک 70 درصد سود صانع روی را این خانواده بر می دارند به خاطر اینکه با پول اونهاست که خاک روی می خرند و تبدیل به شمش می کنند .
همه ی حرف ها در مجمع زده خواهد شد و امیدوارم که سهامداران را در روز مجمع قانع کنیم که به یک نفر از حقیقی ها رای دهند که عضو هیات مدیره بشه و بتونیم پنهان کاری ها را شفاف کنیم

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
ای بابا
تا 740 رفتا دوباره شد 700
تازه میخواد چهارشنبه هم ببنده برای مجمع با این وضعش
چه خاکی به سر بریزیم؟
بالاخره بالا میاد یا نه؟
کسی از تارگت سهم خبری داره؟

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای بابا
چه خاکی به سر بریزیم؟
بالاخره بالا میاد یا نه؟
بفروش همین

شاه بورس

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای بابا
چه خاکی به سر بریزیم؟
بالاخره بالا میاد یا نه؟
خکاوه ها تو فروختی اومدی و برق خریدی

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
شما هم میفروشی مثل بقیه عزیز دلم
خکاوه ها تو فروختی اومدی و برق خریدی
مجدد اعضای تازه وارد مشغول در افشانی هستند.
شما پرتفوی منو دیدی که خکاوه فروختم؟ اصلا فرض بگیریم فروختم. به شما ربطی داره؟
اصلا خوبه که اینطوریه. بذار از هر چی نوسانگیره مثل بعضیا خالی بشه.
بریم مجمع ببینیم چی میشه
یکی سوال میپرسه بلد نیستین جواب بدین درافشانی نکنین. سرتونو بندازین پایین رد شید

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
حمل و نقل آشنا راه سما خوب کار کرده :446 درصد افزایش سوداوری شش ماهه اول 97 نسبت به شش ماهه سال گذشته
شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو هم 20 درصد سوداوری شش ماهه اش رشد داشته نسبت به شش ماهه پارسال
باید گزارش کارشناسی شده برای مجمع اماده کنیم و تحول در وبرق را از همین مجمع استارت بزنیم ( خروج از شرکت های دست و پاگیر و مازاد)
ورود زیر مجموعه(مخصوصا صانع و اندیشمند و روی گستران ) به بورس هم باعث شناخت بهتر وبرق خواهد شد

بالا