وبرق

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
وبرق - 10 آذر
کندل امروز با اینکه جالب نبود اما بیشتر شبیه کندل فریب تکنیکالی است و نشانۀ نزدیکی پایان روند اصلاحی است، چون این کندل ها بعنوان ضربۀ نهایی رخ میده...
اول یک دورۀ نزولی به شکل فرسایشی تا کاسۀ سهامدار بتدریج لبریز بشه و در کف قیمت فروشنده بشه، وقتی به مرحله ای رسید که سهم از فروشنده خالی شد آخرین ضربه فعال کردن ساختگی
حد زیان هست تا تکنیکالی ها و سهامدارانی که تا حالا دوام آوردن رو با کندل ترس از سر اجبار فروشنده کنند... معمولا این حربۀ کثیف در مورد سهام بنیادی و ارزشمند پیاده میشه...
القصه، اصلاح سهم اگر امروز تمام شده باشه با گذر از 600 مجدد داخل کانال میشه و با شکست 680 راهی هدف موج d از (C) میشه و ادامۀ روند...
اما اگر نتونه بالای 600 هم برگرده مشکلی نیست چرا که با یک اصلاح خفیف دیگه در حدود 535 موج c از (C) رو کامل میکنه و مسیری که اشاره شد رو طی میکنه...
البته حُسن این اصلاح پیچیده، زمان بر و عمیق برای سهامداران بلند مدتی اینه که هدف نهایی سهم به نسبت قبل به مراتب بالاتر خواهد رفت...

از 600 امروز تکنیکالی، میتونه برگرده؟
اگر وقت دارین ممنون میشم
سپاس

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
ایا این بار از محدوده 600 کنده شد و بوسه خداحافظی بود ؟ من اینطور فکر میکنم
بیش از نیم ساعت است توی این بازار منفی،دانه ای معامله نشده است (صف را هم بالا پایین کردند فایده ای نداشته)

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
وبرق شرکتی در بازار پایه با سوددهی وشرکتهای زیر مجموعه سودده به نظر من بازی این سهم هم به اخرین مراحل خود رسیده است وقیمت ان اماده یک رشد اسای است که میتواند با اخبار مناسب از شرکت همراه شود

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
وبرق - 4 دی
اصلاح سهم در قالب موج e از C از (2) روی فیبوی زمانی 161.8% به اتمام رسید و وارد موج (3) صعودی شد...
رشد اخیر ریز موج i از 1 از (3) بود که جنس رشد هم همین رو نشون میده... چون در کف موج C به کف کانال بلند مدتی نفوذ کرده بود نیاز به پولبک داشت،
که بلافاصله بعد از برگشت به داخل کانال، جهت تأیید شکست امروز این پولبک رو انجام شد.... فردا احتمال خیلی زیاد صف خرید میشه...
تو محدودۀ زمانی نشان داده شده طی سه موج باقیماندۀ 3-4-5 حداقل به 1600 خواهد رسید که اینجا تکمیل موج 1 از (3) میتونه باشه...
البته این موج شماری احتمالی است و امکان تغییر وجود داره... شکست 930 تأیید نهایی شروع این موج صعودی خواهد بود...

1545760362621.png

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز در قیمت 700 خرید کردم و میانگین کم کردم تا به موقع اش رشد سهم شروع بشه
به نظر میاد کف سهم شده 700
چند وقتی هست زیر 700 نیامده

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز در قیمت 700 خرید کردم و میانگین کم کردم تا به موقع اش رشد سهم شروع بشه
به نظر میاد کف سهم شده 700
چند وقتی هست زیر 700 نیامده
سهامداران بورس ایران فقط صف خرید را دوست دارند واولین نکته در بورس را هنوز یاد نگرفته اند سهم را باید موقعی خرید که کسی به ان سهم نگاه نمیکند یک نمونه ان در فلات حدود 17 الا 18 ماه پیش ما داشتیم روی 200 تا 250 تومان خرید میکردیم وبه هر کس گفتیم فلات چقدر دارایی دارد مسخره میکردند ولی وقتی شرکت افزایش سرمایه 70 درصدی داد وقیمت الان ان 380 تومان که با افزایش سرمایه ان هر سهم میشود حدود 650 تومان به همان کسانی فروختم که در مورد سهم منفی بافی میکردند البته فلات هنوز جا برای رشد بسیار دارد ولی این تفکر من است هر وقت همه دارند میخرند در قیمت مناسب خالی کن وهر وقت همه دارند میفروشند ویا اصلا سهمی را نمیخرند باید خرید

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامداران بورس ایران فقط صف خرید را دوست دارند واولین نکته در بورس را هنوز یاد نگرفته اند سهم را باید موقعی خرید که کسی به ان سهم نگاه نمیکند یک نمونه ان در فلات حدود 17 الا 18 ماه پیش ما داشتیم روی 200 تا 250 تومان خرید میکردیم وبه هر کس گفتیم فلات چقدر دارایی دارد مسخره میکردند ولی وقتی شرکت افزایش سرمایه 70 درصدی داد وقیمت الان ان 380 تومان که با افزایش سرمایه ان هر سهم میشود حدود 650 تومان به همان کسانی فروختم که در مورد سهم منفی بافی میکردند البته فلات هنوز جا برای رشد بسیار دارد ولی این تفکر من است هر وقت همه دارند میخرند در قیمت مناسب خالی کن وهر وقت همه دارند میفروشند ویا اصلا سهمی را نمیخرند باید خرید

خریدم دیگه تکمیل شد. سهام با بنیاد بخر و بذار کنار و نگاه هم بهش نکن تا به موقع اش
امروز تعدادی شپترو در 3703 خرید کردم

میذاریم بعد عید ببینیم چقدر میشه

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
ادم..هر چی میخواد..چیزی..نگه..نمیشه...اخه..حداقل برو..گزارشات شرکت را بخوان...تجهیرات کارخانه 760..میلیارد تومان..توسط بیمه...کارشناسی شده...و بیمه نامه صادر کرده...... تازه بیمه نامه..صادر شده برای قبل از نوسانات ارزی بوده.........
بعد بیا..حرف..مفت یزن..که کل کارخانه 100..میلیارد..می ارزد......
خخخخ
همین تا گفتم نیومده زیر 700 اومد زیر 700
:eek::D;):D
سلام
تکنیکال شرکتی با 67 میل سهم را راحت می توانند تغییر دهند روی 600 با فقط 50000 خرید متوجه شدم که همه اش کد به کد کردنه وگرنه فروشنده خاصی ندارد .بهر حال باید از این موقعیت ها لستفاده کنید . یک تجربه جالب بگم معیار 150 140- تومانی سهامدار عمده هم می فروخت ایا باورکردنی است.اگر تکنیکالی کار می کردم قطعا فروشنده بودم ولی برعکس بنده خریدم
http://cdn.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=50580753680043015&d=20180106

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی دلم میخواهد بدانم این فروشندگان مگر چند خریده اند که دارند روی 670 تومان میفروشند سهامهای در پیت در بازار با زیان انباشته وبدون دارایی دارند در قیمتهای بالا معامله میشوند انوفت وبرق با دارایهای بسیار باارزش دارد روی این قیمتها دست به میشود

arian02

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی دلم میخواهد بدانم این فروشندگان مگر چند خریده اند که دارند روی 670 تومان میفروشند سهامهای در پیت در بازار با زیان انباشته وبدون دارایی دارند در قیمتهای بالا معامله میشوند انوفت وبرق با دارایهای بسیار باارزش دارد روی این قیمتها دست به میشود
با سلام جواد عزیز اولا ممنون از شما به خاطر بزرگواری و معرفی سهم که باعث شدی شناخت پیدا کنیم رو سهم و بیایم روش
دوم اینکه بزار بفروشن ما کار خودمونو میکنیم انشالله مشکلی نیست صبرم داریم .....بنده ترسم اینه که انرژی باز شد نشه اضافه کرد ولی خب ..........
خلاصه مخلصیم داداش دمت گرم

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نهایت حروم لقمه بازی را در نماد وبرق ملاحظه کنید
قببل از ساعت 12 سهم رو منفی میکنند تا در مچینگ دوم بالا نره
ای بر پدر و مادرتون لعنت
سهمی که داشت ا مثبت 3 معامله میشد
الان منفی 3

این نون خوردن از گوشت سگ حروم تره به قرآن

بالا