وبرق

بیزینس

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان سهامداروبرق...
دارم فکرمی کنم که به وبرق وارد شوم..
با توجه به اطلاعاتی که بنده بدست اوردم ....برای سال 98 وبرق می تواند فقط از محل صانع روی زنجان حدود 400-500تومان سود بدست آورد و قیمت سهم به 3000-4000تومان برسد تا نظر دوستان...ضمنا به بقیه دارایی های وبرق کاری نداریم..
میزان تولید روی (11000تن )*قیمت روی جهانی الان 2600تومان *8000تومان (دلار نیمایی حدودا)=220میلیراد تومان .....
حاشیه سود 25درصد =55میلیارد تومان و 50درصد سهم برق میشود حدود 30میلیارد تومان و ..
به ازای هرسهم وبرق می شود 450تومان حدودا و پی به ای 8می شود 3500-4000تومان ..
تا نظر دوستان چی باشه ..
ضمنا با توجه به معاملات سهم به نظر میرسد جمع اوری و فرسایش زمانی فعلا مدنظر است و اگر روزی مثلا تا دو سه ماه آینده بتونه از قیمت 1100تومان قبلی رد بشه می توان به قیمت 3-4هزار تومانی برای پایان سال 98 فکرکرد...
فعلا 20هزار دارم.....

از دوست گرامی جناب arian02 که پیشنهاد بررسی دادند تشکر می کنم ....درصدد هستم بعد از فروش خصدرا د ردو سه ماه آینده تعدای از این سهم رو بخرم ...
مخلصیم..:D:D:D:D
بهبود و رشد حاشیه سود صانع روی نسبت به سال گذشته ، میتونه قیمت سهم رو به اعداد بالاتری هدایت بکنه

خوزه مارتی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
با خبر تجمیع انرژی ها،که بنظرم کار خیلی سخت و دشواری هم نیست،می تواند تحرکات خاصی در نماد وبرق بوجود بیاورد.چرا که بیشترین انتفاع برای وبرق کوچک و چابک اتفاق خواهد افتاد.
برندگان هرگز نمی ترستند.

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

تایپیک رفته صفحه سوم!
آخرین مطلب جمعه هفته پیش توسط خوزه مارتی گرامی

معاملات فرسایش زمانی...
زیر ۶۵۰ نمیدهند...یعنی خریدار داره تو این قیمت

دو ماه دیگه مجمع سالیانه است طبق سنوات گذشته

خیلی ها رو پیاده کردند ..خیلی ها هم منتظرند با یه مثبت ۱۰ خالی کنند

اساتید فن هم که فعلا ترجیح میدن مطلبی ننویسند

تا یار که را خواهد و میلش به که باشد

موفق باشید

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

تایپیک رفته صفحه سوم!
آخرین مطلب جمعه هفته پیش توسط خوزه مارتی گرامی

معاملات فرسایش زمانی...
زیر ۶۵۰ نمیدهند...یعنی خریدار داره تو این قیمت

دو ماه دیگه مجمع سالیانه است طبق سنوات گذشته

خیلی ها رو پیاده کردند ..خیلی ها هم منتظرند با یه مثبت ۱۰ خالی کنند

اساتید فن هم که فعلا ترجیح میدن مطلبی ننویسند

تا یار که را خواهد و میلش به که باشد

موفق باشید

درود بر شما . با تاخیر رسیدن به خیر از سفر زیارتی
سهم به قول شما فعلا در روند افزایشی است و هستیم باهاش . قیمت خرید بالاتر از شما هم داریم یا بهتر است بگم من دارم . نوبت اینم میشه
بازار پایه یکی یکی داره راه جدید پیدا میکنه و اینم نباید بیش از این اذیت کنه

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

بالاخره کار خودشونو کردن سهمو هل دادن رو به 600 .....ترس انداختن تو دل سهامدار

از 1100 تومان تا 605 ....45 درصد سقوط آزاد

حالا اگه بخاد برگرده به اون قیمت ....از قیمت پایانی امروز باید 80 درصد رشد کنه

خلاصه اوضاعیه

پیشکسوتنان لطفآ بفرمایند ...چه میشود داستان ما با این سهم کدایی

موفق باشید

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

سهم نصف قیمت شد...از 1100 تومان تا 550 تومان

شاخص 197هزار کمتر از 20 درصد ریزش کرد ولی خیلی سهمها 50 درصد ریزش
این چه شاخصیست؟

خدایا خودت رحم کن

چه میکنند با سرمایه سهامدار

خدا شاهده من ضربان قلبم تند تند میزند

ایکاش حمایت میشد

به خودم میگم:

بشنو این نکته که خود را زغم آسوده کنی
خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی

توکل میکنم برخدا

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

این چه شاخصیست؟

خدایا خودت رحم کن

ایکاش حمایت میشد

به خودم میگم:

توکل میکنم برخدا
به نظر من این سهم هیچ ترسی ندارد اگر به دید 1سال این سهم را خریدی مطمئن باش سود بالای خواهی برد وقتی بازار بفروش بفروش است تقریبا کل بازار منفی میشود ارزش وبرق بسیار بالاتر از این قیمتها است بازار ما فقط صف خرید ومثبت دوست دارد در صورتی که سهم را باید در بازار منفی ودر قیمت مناسب خرید و در بازار مثبت فقط نظاره گر رشد ان بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

این چه شاخصیست؟

خدایا خودت رحم کن

ایکاش حمایت میشد

به خودم میگم:

توکل میکنم برخدا

به نظر من این سهم هیچ ترسی ندارد اگر به دید 1سال این سهم را خریدی مطمئن باش سود بالای خواهی برد وقتی بازار بفروش بفروش است تقریبا کل بازار منفی میشود ارزش وبرق بسیار بالاتر از این قیمتها است بازار ما فقط صف خرید ومثبت دوست دارد در صورتی که سهم را باید در بازار منفی ودر قیمت مناسب خرید و در بازار مثبت فقط نظاره گر رشد ان بود

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام

این چه شاخصیست؟

خدایا خودت رحم کن

ایکاش حمایت میشد

به خودم میگم:

توکل میکنم برخدا
باسلام
خیلی نگران و استرس نداشته باشید
خرید بنده هم بالاست
منم روی 1060 تومان خرید کردم
ولی وبرق سهم با ارزشی هست که به قول اقا جواد باید بلند مدت بهش نگاه کنید. تحلیل های جناب بارسلوناهم گویای همین ارزنده بودن سهم هست
ان شاالله به موقع خودش سود خوبی خواهد داد.

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
وبرق - 10 آذر
کندل امروز با اینکه جالب نبود اما بیشتر شبیه کندل فریب تکنیکالی است و نشانۀ نزدیکی پایان روند اصلاحی است، چون این کندل ها بعنوان ضربۀ نهایی رخ میده...
اول یک دورۀ نزولی به شکل فرسایشی تا کاسۀ سهامدار بتدریج لبریز بشه و در کف قیمت فروشنده بشه، وقتی به مرحله ای رسید که سهم از فروشنده خالی شد آخرین ضربه فعال کردن ساختگی
حد زیان هست تا تکنیکالی ها و سهامدارانی که تا حالا دوام آوردن رو با کندل ترس از سر اجبار فروشنده کنند... معمولا این حربۀ کثیف در مورد سهام بنیادی و ارزشمند پیاده میشه...
القصه، اصلاح سهم اگر امروز تمام شده باشه با گذر از 600 مجدد داخل کانال میشه و با شکست 680 راهی هدف موج d از (C) میشه و ادامۀ روند...
اما اگر نتونه بالای 600 هم برگرده مشکلی نیست چرا که با یک اصلاح خفیف دیگه در حدود 535 موج c از (C) رو کامل میکنه و مسیری که اشاره شد رو طی میکنه...
البته حُسن این اصلاح پیچیده، زمان بر و عمیق برای سهامداران بلند مدتی اینه که هدف نهایی سهم به نسبت قبل به مراتب بالاتر خواهد رفت...

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
90 درصد سهامداران بورس ایران خیلی دوست دارند فقط هر سهمی را در صف خرید بخرند ودر صف فروش بفروشند حال چرا میخرند و چرا میفروشند را نمیدانند هرچه پیش خودم فکر میکنم که وبرق با این همه دارایی و شرکتهای سودده زیر مجموعه خود چرا باید تا این قیمتهای ریزش داشته باشد در صورتی که شرکتهای زیانده و یا کم سودده با دارایی کمتر از 1دهم وبرق دارند در قیمتهای بسیار بالاتری معامله میشوند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
https://www.codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=9zpggq6C1yzfo+rtq7v8iQ==
این گزارش یکی از زیر مجموعه های وسهامداران اصلی وبرق است انهم گزارش 3ماه شرکت با کمی دقت پی به ارزش بیشتر وبرق خواهید برد حال اگر خواستید سهم خود را مفت از دست بدهید بازار با صبر در خدمتتان است تا با ارزانترین قیمت سهم را از دستتان در بیاورد

زینب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

این وبرق به هیچ صراطی مستقیم نیست

معلوم نیست چجوریه؟

امروز تا منفی 10 هم دادند

ببینیم رو ما رو کم میکنه...خسته بشیم بعد از 2 ماه

توکل میکنم بر خدا

بالا