وبانک ( سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی )

parsa1343

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرتون چرا وبانک اینجوری معامله میشه کیا برای فروش میزارن و با چه هدفی

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی من ریشه این ریزش قیمت را ناشی از شارلاتان بازی معدودی سهامدار نما تو مجمع میدونم و کف زدن عده ای سهامداران نآاگاه جزء که فرصت ندادند پتانسیلهای شرکت رو بشه و عمده وقت مجمع به فحاشی این چند نفر به ظاهر سهامدار گذشت.اگر نه من توی مجامع دیگری هم بودم و دیدم چه بندهای نا مطلوبی توی گزارشهای حسابرسیشون دارند و چه ابهامات بزرگی.در صورتیکه وبانگ گزارش حسابرسیش واقعا نسبت به اون شرکتهای مشابهش پاک بود.

golha

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز حقوقی چه زحمتی میکشه که نذاره سهم مثبت بخوره !!

Dariche

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وتوسم زیر مجموعه وبانک صف خرید . وبانک بعد از اینهمه اصلاح صفر تابلو ؟؟؟؟

va2599

New Member
عضو تازه
عرضه حقوقی و کنترل سهم از قبل از مجمع مشهود بود اون آقا درست میگفت و از پدر سوخته بازی مدیران نا لایق و حقوقی های شارلاتان خبر داشت

va2599

New Member
عضو تازه
ولی من ریشه این ریزش قیمت را ناشی از شارلاتان بازی معدودی سهامدار نما تو مجمع میدونم و کف زدن عده ای سهامداران نآاگاه جزء که فرصت ندادند پتانسیلهای شرکت رو بشه و عمده وقت مجمع به فحاشی این چند نفر به ظاهر سهامدار گذشت.اگر نه من توی مجامع دیگری هم بودم و دیدم چه بندهای نا مطلوبی توی گزارشهای حسابرسیشون دارند و چه ابهامات بزرگی.در صورتیکه وبانگ گزارش حسابرسیش واقعا نسبت به اون شرکتهای مشابهش پاک بود.
پتانسیل یه شرکت تو مجمع نمایان نمیشه مجمع فقط یه نمایشه حقوقی های سهم نمی گذارند سهم به ارزش واقعی معامله بشه و دارن حقیقی ها رو خسته میکنن بنظر من همه باید یک صدا از معترضین حمایت میکردیم

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همش تقصیر اون آقاهست که اون جلو داشت اعتراض میکرد وگرنه الان سهم تو 600 تومن قفل شده بود
همش تقصیر افرادی هست که مثل بز تو مجمع میشینند هر حرفی مدیرای شرکت میزنند براشون کف میزنند

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
البته که شارلاتانها هم طرفدارانی دارند.توی مجمع هم عده زیادی ناآگاه برایش کف زدند.سیوال اینجاست عایدشان چی شد؟مدیر جریمه یا برکنار شد؟اصلا مشخص شد که خلاف اون مدیران حاضر در جلسه چه بوده که بشه راهکاری منطقی برای شکایت از آنها در چارچوب قانون تجارت پیدا کرد ویا حداقل رسواش کرد؟وقتی کسی سهامداره یک شرکت بورسی باشه اونم سهامدار جزء که در همه عالم به اندازه سهمش حق رای داره جز از راه و رسم قانونی چگونه میتونه احقاق حق کنه؟سر وصدا کردنی که پشتش منطق نباشه یا از پیش برنامه ریزی شده باشه یا برای خراب کردن سهم است یا آب در هاون کوبیدن و از روی نادانیست.من نمیدونم شمایی که از به هم زنندگان مجمع پشتیبانی میفرمایید اصلا سهامدار وبانک هستید یا خیر ولی بدانید به قول دوستمان به فرض که کل سالن یکپارچه بر علیه هیات رییسه در به هم زدن نظم جلسه مشارکت میکردند چه اتفاق مبارکی میافتاد؟افرادی که رویهم کل سهمشان ممکن است به یک در صد هم نمیرسید چه کاری از دستشان بر می آمد؟بالاخره اگر اداره جلسه به شکلی که متاسفانه برخی طرفدارش هستند با تذکر ممکن نمیشد از روشهای دیگری میتونستند استفاده کنند ونظم را به جلسه بر گردونند و کنترلش کنند.نتیجه این سرو صداهای بی منطق فقط به ضرر عده ای سهامدار جزیی شد که ظاهرا شماها هم سنگشان را به سینه میزنید!!!!!

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
البته که شارلاتانها هم طرفدارانی دارند.توی مجمع هم عده زیادی ناآگاه برایش کف زدند.سیوال اینجاست عایدشان چی شد؟مدیر جریمه یا برکنار شد؟اصلا مشخص شد که خلاف اون مدیران حاضر در جلسه چه بوده که بشه راهکاری منطقی برای شکایت از آنها در چارچوب قانون تجارت پیدا کرد ویا حداقل رسواش کرد؟وقتی کسی سهامداره یک شرکت بورسی باشه اونم سهامدار جزء که در همه عالم به اندازه سهمش حق رای داره جز از راه و رسم قانونی چگونه میتونه احقاق حق کنه؟سر وصدا کردنی که پشتش منطق نباشه یا از پیش برنامه ریزی شده باشه یا برای خراب کردن سهم است یا آب در هاون کوبیدن و از روی نادانیست.من نمیدونم شمایی که از به هم زنندگان مجمع پشتیبانی میفرمایید اصلا سهامدار وبانک هستید یا خیر ولی بدانید به قول دوستمان به فرض که کل سالن یکپارچه بر علیه هیات رییسه در به هم زدن نظم جلسه مشارکت میکردند چه اتفاق مبارکی میافتاد؟افرادی که رویهم کل سهمشان ممکن است به یک در صد هم نمیرسید چه کاری از دستشان بر می آمد؟بالاخره اگر اداره جلسه به شکلی که متاسفانه برخی طرفدارش هستند با تذکر ممکن نمیشد از روشهای دیگری میتونستند استفاده کنند ونظم را به جلسه بر گردونند و کنترلش کنند.نتیجه این سرو صداهای بی منطق فقط به ضرر عده ای سهامدار جزیی شد که ظاهرا شماها هم سنگشان را به سینه میزنید!!!!!
با سلام
طبق فرمایش شما سهامداران غیرمدیریتی و جز باید مجمع برن فیلم سینمایی مدیران مفت خور رو ببینید ساکت باشند آخرسرهم برای این مدیران مفت خور کف بزنند
البته اگه خدابخواد فقط مفت خور باشند و لفت و لیس نکنند

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نتیجه سهامداری که مجامع شرکتها میره و مثل بز ساکت میشینه وضعیت فعلی شرکتها میشه

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سود اخزا ۲۵ درصدی شرکتها بدون هیچ بهره وری حداقل ۲۵ درصد سودشون باید رشد کنه
مخصوصا اگه سرمایه گذاری باشه هلدینگ باشه که بیشتر یه سری شدن طرفدار این مدیرای بی خاصیت بدون اینکه حقوقی بگیرن یا سودی بکنند

silver leopard

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیرانی که حقوق صاحبان خودشون رو نادیده بگیرند و پایمال کنند این تنها راه سر به راه کردنشان است.حقوق بگیران سهامداران که همانا مدیران هستند به منافع خودشان میرسند وانوقت سهامداران باید سماق بمیکنند.متساسفانه خاوری ها از کانون ی همچین کانون امنی زد و برد ی سفره ای پهن شده و هر کسی هر چقدر بتواند میزند و میبرد سهامداران کف بزن هم که فرآوان هستند.مدیریت نتنها منافع صاحبان خود را تامین نکرده و اولین اصل که هییت مدیره و مدیر عامل مکلف به حمایت از زیر مجموعه هایش است را نادیده مگیرد ی همچین مدیری رو باید چه کار کرد مشتی *** و خ.ا.ی.ه مال هم تو مجمع براش کف میزنند در نهایت میتونم بگم خلایق هر چه لایق

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان خوبم خب اگر قرار بر این باشه و تفکراتمون هم اینجوری چه اصراری داریم که سهامداری کنیم؟با فحش دادن که چیزی عوض نمیشه.ضمن اینکه فساد هست و موج میزنه ولی همون اقلیت سهامدار جزء اگر با درایت و منطق با برخی مدیران به زعم شما فاسد برخورد کنه نتیجه بهتری میگیره.اخیرا تو مجمع هلدینگ دیگری هم بودم اونجا بنهای حسابرسی متعددی داشت که بعضا مربوط به مدیران و ناکارآمدیشون میشد دوستان با منطق برخورد کردند و نتیجه حداقل بند حسابرسی شد که به میران تکلیف کردند.توی وبانک غیر ازاینکه چارتا فحش نثار شد و همه بندهای حسابرسی هم ماستمالی شلوغبازیها شد چه بود نتیجه؟البته هر جور دوست دارید عمل کنید.اختیار با خودتان. ولی این ره از نظر حقیر به ترکستان است.الته در مثل مناقشه نیست.

/

بالا