وبانک ( سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی )

80347716

Active Member
کاربر فعال
دوستان کسی می دونه "وامید " چه شرایطی بهتر از "وبانک" داره که اون بالای 500 معامله میشه و وبانک در 300 گیر افتاده؟؟؟
اگه صرف موضوع مزایده اموال هست که قاعدتا برای وبانک هم شرایط در آینده نه چندان دور همین خواهد بود
اگه بورس ایران تحلیل پذیر بود که این وضعیتش نبود.
دوستان کسی می دونه "وامید " چه شرایطی بهتر از "وبانک" داره که اون بالای 500 معامله میشه و وبانک در 300 گیر افتاده؟؟؟
اگه صرف موضوع مزایده اموال هست که قاعدتا برای وبانک هم شرایط در آینده نه چندان دور همین خواهد بود

UNLIMITED LOVE

Active Member
کاربر فعال
وبانک بیشترین تاثیر مثبت رو از افزایش قیمت کالاها خواهد بردo_O و خوشبختانه چون صادراتش خیلی زیاد نیست کمترین آسیب رو از تحریمها خواهد دیدo_O
من در هر کاهش قیمتی خریدارم;)

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
فرصت های ناب خرید وبانک در قیمت های رویایی

وتوسم داره برای وبانک خودکشی می کنه ، 59 میلیارد سود حاصل از فروش زیر مجموعه ها خصوصا درازک در گزارش آبان ماه....آماده برای تقسیم سود رویایی در مجمع اسفند ماه

گزارش شاراک هم تا فردا میاد رو کدال ، به حساب من تا الان شاراک حدود 100 تا 105 تومان سود کرده.

امسال وبانک با سود بالای 110 تومان به مجمع خواهد رفت . محدوده 300 بزودی باز پس گرفته خواهد شد

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیر عامل وبانک ، معاون وزیر صنعت شد
در روز گذشته و طی حکمی دکتر خداداد غریب پور ،مدیرعامل گروه توسعه ملی به سمت معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو منصوب گردید.

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
یکم از سوابق این شازده پسر برامون بگین
معاون اقتصادی وعضو هیات مدیره وبانک بودند. ایشان بطور موقت سرپرست می باشند و مدیرعامل جدید بزودی و با نظر مدیرعامل بانک ملی انتخاب می گردد.
(امیدوارم دکتر حنیفی مجددا برای این سمت انتخاب شوند)

irana

Well-Known Member
کاربر فعال
کم کم باید آماده عبور از 300 تومان باشیم...
شاراک داره فضا را برای رشد وبانک آماده می کنه...

حساب کنید اگر شاراک امسال حدود 200 سود بسازه و 80 درصدش در مجمع خرداد تقسیم بشه ، سود وبانک امسال به 120 تومان می رسه...
فکر می کنید قیمت شب مجمع وبانک چه عددی ست ؟؟

یه وقت هایی پول میاد درب خونه ، فقط کافیه صبر کنیم.... ولی عادت کردیم دنبالش بگردیم و از این شاخه به اون شاخه بپریم.
بگذریم...
داشتن حداقل یکی از دو سهام شاراک و وبانک تو پرتفوی الزامی ست ، من هر دو را دارم شما چی؟

زنده رود

Well-Known Member
کاربر فعال
حكم مدیرعاملی سدیدی آمد تبریک
لازم است ایشان تکانی به سهم بدهند
سهمی که 95تومان امسال حداقل سود دارد باید 550تومان باشد پی به ای متوسط بازار۷است.

golha

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کم کم باید آماده عبور از 300 تومان باشیم...
شاراک داره فضا را برای رشد وبانک آماده می کنه...

حساب کنید اگر شاراک امسال حدود 200 سود بسازه و 80 درصدش در مجمع خرداد تقسیم بشه ، سود وبانک امسال به 120 تومان می رسه...
فکر می کنید قیمت شب مجمع وبانک چه عددی ست ؟؟

یه وقت هایی پول میاد درب خونه ، فقط کافیه صبر کنیم.... ولی عادت کردیم دنبالش بگردیم و از این شاخه به اون شاخه بپریم.
بگذریم...
داشتن حداقل یکی از دو سهام شاراک و وبانک تو پرتفوی الزامی ست ، من هر دو را دارم شما چی؟
ما هم خیلی وقته داریم اما کاسه صبرمون دیگه داره لبریز میشه
آخه P/E زیر 3
خداوکیلی انصاف نیست!!!!!!!!!!!!!!

بالا