وارس ( سرمايه گذاري ارس صبا )

سلام
امروز به نظر عروسی حقوقی های بازار بود بنداز و در رو ( در اکثر نمادها هم نسبت ها اوضاع بهتری ندارد):
شاید در اکثر سهام امروز برای نوسان گیرها روز خروج بود که بروند تا وتجارت ها را بخرند(
بنده هیج زمان دور رو بر نمادهای بزرگ نمی روم) .صف اکثر نمادهایی که در قضا فاند خوب داشتند ریخت
بهرحال برای من که دو مجمع ای هستم صف ها بارها تشکیل خواهد شد اما سود را در شکربن های بازار کسانی بردند که در عمل هم نشان دادند به سهم ایمان دارند

آخرین ویرایش:

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
بعد از انتشار پیام ناظر مبنی بر بازگشایی وتجارت در اغلب سهام بازار شاهد افزایش عرضه ها جهت ورود به وتجارت بودیم. با توجه به رشد خوبی که سهم در چند روز اخیر داشت طبیعی بود که در اثر این جو *** ناشی از بازگشایی وتجارت شاهد افزایش عرضه در وارس باشیم . موضوعی که مشخص و واضح است هیچ کدام از حقیقی های درصدی حتی بعد از رشد 40% ی حاضر به عرضه نبودند. بعد از وقفه 60 دقیقه ای امروز هم سهم در بازکشایی شاهد افزایش فشار خرید و حتی صف خرید شدن هم بود.
از منظر فاندامنتال و تکنیکال این سهم هنوز جای رشد دارد.

با سلام خلاصه سرمایه گذاری های شرکت (در 4 صفحه )در لینک بالا تقدیم عزیزان میگردد
باسلام مجدد لطفا عزیزان به انتهای برگ اول لینک را ملاحظه فرمایند

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
1555122829291.png

1555122867935.png

شرکت کارخانجات نیرو ترانسفو.jpg

1555123163615.png

همان طور که در تحلیل های بنیادی فوق مشاهده می نماید با توجه به سود انباشته نیرو ترانسفو وتعداد سهام نیرو ترانسفو وای پی اس ساخته شده نیرو ترانسفو در سال مالی 1397 به نظر میرسد حداقل قیمت ارزش ذاتی نیرو ترانسفو زیر مجموعه هایش بالای 200 میلیارد تومان برای اگهی فروش مزایده بلوکی باشد....یعنی به ازای هر سهم وارس 2000 تومان زیر مجموعه اماده به فروش....به زودی شاهد اگهی فروش بلوکی نیرو ترانسفو توسط سرمایه گذاری ارس صبا خواهیم بود....

سلام
توی این بازار خوب مقاومت کرده و جالبه 72 درصد حقوقی خرید کرده اگر نیرو ترانسفو خرید زده باشد بازی خیلی جالبی پیش رو خواهیم داشت
سلام
ظاهرا باید به یک حقوقی جدید خیرمقدم عرض کرد . مطمعنا بعد از اخراج نوسان گیرها بازی جالب تر از جالب ;)خواهد شد
فکر می کنم بازار سریعا به سهام کوچک وکمتر رشد کرده شیفت خواهد کرد نمادی با 100 میل و این فاند و تحول مدت ها در صف خرید قفل خواهد شد .این یادگاری از من 27/1/98

آخرین ویرایش:

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
1555128847953.png

دو میلیون که حقوقی خریده است در یک ثانیه بوده است....در واقع کدبه کد بوده است و توافق کرده بودند....یکی از دوستان تعریف میکردش میگفت چمدین سال قبل لکما داشتم شخصی از طرف شرکت زنگ زده بودش میگفت سهم اتون را 20 درصد بالای قیمت تابلو میخرم اما شما سهم اتون را صف فروش کنید و من برمیدارم و برای اطمینان هم قبل این که صف فروش کنیدمحاسبه کنید بیست درصد بالای قیمت تابلو و همجنین قیمتی که پایین تر از تابلو قیمتی الان است میخوایید بفروشید را به من بگید قبل از این که بفروشید و صف فروش کنید شماره حساب بانکی بدهید من می ریزم به حساب شما تفاوت را و شما هم صف فروش کنید و من میخرم....به نظر من هدف از این کار این بوده است تا قیمت بیست درصد بالاتر هم سهامداران دیگر بترسند و سهم خودرا بفروشند امروز در منفی و یا مثبت که رنج مثبتی هم میزندپس بنابراین تا 20 درصد بالاتر از قیمت فعلی میتوانست دو برابر تعداد سهم را جمع بنماید.....شاید من حدس میزنم در وارس هم چنین حقه های میزنندسهم را منفی میکنند در یک ثانیه به کد حقوقی میزند حقوقی هم قبلا ماوتفاوت را پرداخت کرده است به صورت نقدی....امیدوارم من اشتباه کرده باشم و چنین کار کثیفی را سهامداران محترم وارس نکرده باشند....

سلام
1- اینکه قیمت توافقی خریدار حقوقی حدود 1000 است احتمالا با توجه به شناوری سهم که در عمل و در مثبت ها هم نشان داده کم است پس کف سهم همین حدود است
2- بصورت حرفه ای ، نوسان گیرها را هم با القای اینکه سهم روی 1000 کم اورده ، خارج کردند که باعث خواهد شد در روند اصلی مزاحم نشوند
3- مسلما تیمی هم بهمراه این تیپ حقوقی ها خریدار خواهند بود که یحتمل به کم هم قانع نیستند
4- فروش به کدهای خاص و حقوقی ها ، نشان از توافقات پشت پرده دارد
معاملات چند روز اینده خیلی چیزها را روشن خواهد کرد فقط ان چیزی که مثل روز روشن است فروش در این قیمت ها اشتباه بزرگی است و خیلی زود پشیمانی به بار خواهد اورد

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 47997
مشاهده پیوست 47998
مشاهده پیوست 47999
مشاهده پیوست 48000

همان طور که در تحلیل های بنیادی فوق مشاهده می نماید با توجه به سود انباشته نیرو ترانسفو وتعداد سهام نیرو ترانسفو وای پی اس ساخته شده نیرو ترانسفو در سال مالی 1397 به نظر میرسد حداقل قیمت ارزش ذاتی نیرو ترانسفو زیر مجموعه هایش بالای 200 میلیارد تومان برای اگهی فروش مزایده بلوکی باشد....یعنی به ازای هر سهم وارس 2000 تومان زیر مجموعه اماده به فروش....به زودی شاهد اگهی فروش بلوکی نیرو ترانسفو توسط سرمایه گذاری ارس صبا خواهیم بود....

#وارس سود تلفیقی انباشته #وارس در سال مالی ۹۷ به حدود 29میلیارد تومان رسیده است. مهمترین سرمایه گذاری وارس شرکت نیرو ترانسفو بوده که امسال بالغ بر 577 میلیارد ریال فروش به ثبت رسانده و حدود 22میلیارد تومان سود کسب نموده است که در نهایت ۵۰% آن را تقسیم نموده و با توجه به مالکیت ۱۰۰% وارس بر این شرکت, وارس حدود 11 میلیارد تومان سود شناسایی کرده است و الباقی به حساب سود انباشته منتقل شده. طبق مصوبه هیات مدیره سرمایه گذاری ارس صبا, قرار است پس از ارزشگذاری نسبت به واگذاری شرکت نیرو ترانسفو اقدام گردد.

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 47997
مشاهده پیوست 47998
مشاهده پیوست 47999
مشاهده پیوست 48000

بالا