وارس ( سرمايه گذاري ارس صبا )

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
اصغر نژادها در مقابل فشارکی ها هیچ هیچ هستند (فشارکی ها با شاه پالوده نمی خوردند و در اکثر دولت های بعد انقلاب نفوذ داشتند ) هاشمی فشارکی ها هم یکی از اشتباهات بزرگ زندگی شان را کردند چراکه برای پروژه ای که حدود ده سال با دلار 1000 تومانی و ... (برای کک سازی و فلات)زحمت کشیده بودند ولی زمان درو محصول که شد غرور بیش از حد کار دستشان داد و تعداد بسیار بالایی از سهامشان را به اتش کشیدند ( از یک طرف فشارکی ها فشار فروش داشتند در طرف مقابل ما و امثال خانم عاشورپور هم فشار خرید داشتیم : بازهم پای یک زن در میان بود:D ) حدود یک سال از ان ماجرا گذشته چه کسی برنده شد ( البته من حدود 350 تا 400 بعد از افزایش سرمایه خالی کردم ) اگر حمایت کرده بودند سهامشان سرجایش بود و فلات هم حداقل 1000

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام-ضمن تشکر از جنابعالی.
من گزارش رو خوندم.سوالم اینجاست که بین گزارش حسابرسی شده و گزارش هیات مدیره اختلاف وجود داره.به نظرم مبنای پرداخت سود در مجمع هم همین گزارش حسابرسی شده باشه نه گزارش هیات مدیره.به نظر شما این طور نیست؟

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام-ضمن تشکر از جنابعالی.
من گزارش رو خوندم.سوالم اینجاست که بین گزارش حسابرسی شده و گزارش هیات مدیره اختلاف وجود داره.به نظرم مبنای پرداخت سود در مجمع هم همین گزارش حسابرسی شده باشه نه گزارش هیات مدیره.به نظر شما این طور نیست؟
هیچ اختلافی نیست...توصیه میکنم بیشتر بررسی نمایید...
شرکت وارس با چهار زیرمجموعه خود به صورت تلفیقی 57 میلیارد فروش داشته است که سود هر سهم تقریبا 223 تومان میشود سود حاشیه خالش شرکت حدود 40 درصد است.....از این 223 تومان حدود 123 تومان تقسیم کرده است شرکت های زیر مجموعه و بقیه ان سود انباشته شده است در شرکت نیرو ترانسفو....نیرو ترانسفو 50 میلیون سهم است در واقع نیرو ترانسفو و زیر مجموعه هایش توانستند420 تومان به ازای هر سهم سود بسازند با احتساب 50 میلیون سهم....از این 420 تومان نیرو ترانسفو در مجمع خودش 220 تقسیم کرده است وارس که مالکیت 100 درصد نیرو ترانسفو را دارددارای 100 میلیون سهم است که به ازای هر سهم اش میشود حدود 110 تومان سود نیرو ترانسفو....حدود 13 تومان هم از سرمایه گذاری های دیگر وارس سود ساخته است که میشود حدود 123 تومان سود شرکت وارس.....در واقع اکر محاسبه تلفیقی بنمایم شرکت حدود 223 تومان سود تلفیقی در سال مالی 1397 ساخته است که حدود 123 تومان ان را در شرکت اصلی اورده است و بقیه را سود انباشته در زیر مجموعه هایش کرده است....سود انباشته تلفیقی هم حدود 34 میلیارد تومان میشودیعنی 340 تومان به ازای هر سهم سود انباشته میشود که اگر درمجمع 75 تقسیم بنماید و اگر بیشتر تقسیم کند از 75 تومان بیشتر تقسیم کندسود انباشته به ان نسبت که تقسیم کرده است کمتر میشودمثلا 100 تومان تقسیم کند سود انباشته به ازای هر سهم میشود 315 تومان

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
بهتر است بلند مدت خرید شود و حتی الامکان در منفی ها اضافه بشه دوست دارند پایین بدهند.برنامه هایشان خراب شده و نخواهند توانست جایگزین کنند به هیچ وجه.این جا یادگاری از من در هر صورت بزرگترین بازنده ی این بازی اوسخرنژاد ها هستند(باید بدانند بازار تحلیل خودش را دارد و کاری به بازی های سوخته انها هم ندارند) خودشان که مغرورند ولی اطرافیانشان سال بعد توی صف همین وارس را حداقل دوبله از من خواهند خرید

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگرها نماینده کاعن ( سارغ.. اعظم ...) سازمان... بورس ...هستند ببینید با چه عقده ای دارد برای عمه جان شان صف فروش می چینند قبل از مچینگ
در مجموع خوب معامله شد ارزش معاملات با کمترین کد به کد کردن ها حدود یک ونیم میلیارد تومان رسید

m_parizad21

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی از دوستان تصمیم به شرکت در مجمع داره؟ من به دلیل دوری مسافت و مشغله کاری آخر سال امکان حضور در مجمع را ندارم والا حتما حتما شرکت می کردم. اگر کسی می تواند شرکت کند لطفا اطلاع دهد

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سرمایه گذاری ارس صبا در مجمع 120 تومان سود نقدی بین سهامداران خود تقسیم نمود....یعنی تقسیم سود نقدی حدود 97 درصدی در مجمع داشت.... از 20 فروردین به مدت یک هفته سودسهامداران به حساب بانکی ان ها واریز خواهد شد

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
1552216539627.png

مراحل کارشناسی قیمت گذاری توسط کارشناس رسمی دادگستری برای حراج به صورت مزایده شرکت نیرو ترانسفو انجام شده است و اگهی فروش نیرو ترانسفو در فروردین ماه 1398 در روزنامه دنیای اقتصاد اگهی خواهد شد.....شنیده میشود حداقل قیمت کارشناسی زیر دویست میلیارد تومان نخواهد بود که به ازای هر سهم وارس حدود دوهزار تومان خواهد شد.....

sherrvin

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 1397/09/30 شرکت سرمايه گذاري ارس صبا

1) سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ 1,200 ریال تصویب شد.

2) حسابرسين به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و اصول پايه فراگير به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب گردید.

3) روزنامه‌ یا روزنامه‌های زیر به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد:
دنياي اقتصاد
https://www.codal.ir/DownloadFile.aspx?hs=dc17oxmD4gaGKPVE9IznQg==&ft=1005&let=20

بالا