واحیا ( م .صنایع و معادن احیاء سپاهان )

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب حسن آقا کی و چند تئوری باز میشه؟ توصیه به ورود دارید؟
دوست عزیز
من قبلاز افزایش سرمایه خریده ام و به نظرم همچنان سهم خوبی است ولی خبری از زمان باز شدن ندارم. قیمت تئوریک هم که حدود 2000 تومان است.
بنده هیچوقت به دیگران توصیه نمی کنم اما همانطور که عرض کردم، خود من قبل از مجمع خریده ام و باز هم خواهم خرید.

seyyd

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بر اساس اطلاعات دریافتی شرکت سنگ آهن احیا در پاییز کولاک کرده و یک فروش عالی داشته این سهم امسال حداقل 1500 تومان سود دارد
بر اساس اطلاعات دریافتی شرکت سنگ آهن احیا در پاییز کولاک کرده و یک فروش عالی داشته این سهم امسال حداقل 1500 تومان سود دارد
سلام بهتر نیست‌ اطلاعات مورد ذکر را هم بیان کنید تا همه بدانیم بر اساس کدام اطلاعات سود ۱۵۰۰ تومنی داره

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام بهتر نیست‌ اطلاعات مورد ذکر را هم بیان کنید تا همه بدانیم بر اساس کدام اطلاعات سود ۱۵۰۰ تومنی داره
سه ماهه اول حدود 95 میلیارد فروش داشته بر اساس گزارش کنفرانس خبری
سه ماهه دوم حدود 160 میلیارد فروش داشته با توجه به صحبتی که در مجمع با عسگری مدیر مالی واحیا داشتم
سه ماهه سوم حدود 220 میلیارد تومان فروش داشته

سه ماهه اول فقط نگ آهن برای شرکت حدود 350 تومان سود ساخته

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
#MBIOI spot price for benchmark Fe 62% #ironore fines rose by 0.60% to $73.51/ t CFR #Qingdao on 07th Jan, #China’s physical iron ore prices strengthened in line with gains in futures and steel markets, after China’s central bank acted to improve capital liquidity.
همراه با روند افزایش بازار فولا که ناشی از اقدام بانک مرکزی چین در جهت افزایش نقدینگی است، قیمت سنگ آهن 62 درصد در کینگدائو امروز با 0.6 درصد افزایش به 73.51 دلار رسید.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای ول
واحیاء نازنین
گاماس گاماس
برو برو تا 4300 تومن را رد کنی
قیمت های جهانی رو به بهبود است و توافق خوبی بین چین و آمریکا صورت پذیرفته

با سود حداقل 1500 تومانی البته با سرمایه قدیم این قیمت ها برای واحیا جوک است

بالا