واحیا ( م .صنایع و معادن احیاء سپاهان )

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب افشاگر فکر کنم تو تالار فقط ما این سهمو داریم! البته من یک مقدار کمی دیگه دارم روندشم خسته ام کرده

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب افشاگر فکر کنم تو تالار فقط ما این سهمو داریم! البته من یک مقدار کمی دیگه دارم روندشم خسته ام کرده
صبور باشید ، واحیا سهم بزرگان است و بزودی این تاپیک شلوغ ترین تاپیک این تالار خواهد شد

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چون گزارش بد بود فکر نکنم فعلا رشد بالایی بکنه در حد نوسان ممکنه رشد کنه البته به نظر من
دوست عزیزم اگر منطور شما از گزارش بد سه ماهه واحیا است حتما در خصوص ماهیت شناسایی سود در شرکت های سرمایه گذاری تحقیق و مطالعه کن ، شرکت های سرمایه گذاری تا گزارش 12 ماهه هیچ گزارش خوبی نمی دهند

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب افشاگر
سلام و عرض ادب
دلیل عدم واکنش مثبت به خبر افزایش سرمایه چی میتونه باشه؟
خیلی هم بی تاثیر نبود بهرحال سهم حجم معاملات خوبی داره و بخاطر ریزش شارپی که داشت کمی بازار ترسیده ولی مطمنم یک حرکت صعودی به سمت ۷۰۰۰ تومان خواهد داشت ، ریشمک هم روزی که خبر افزایش سرمایه اومد چند روزی ریپ زد حتی عده ای گفتند کسی تمایل به شرکت نداره چون پولش بلوکه میشه ولی دیدید چه کرد واحیا هم حکم ریشمک ۱۶۰۰ قبل از افزایش سرمایه را داره

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینهم بزرگترین اتفاق ممکن برای صنعت ذغال کشور پس از سال ها انحصار ذوب آهن در قیمت گذاری ذغال شکست و قیمت ذغال با قیمت شمش و فولاد جهانی مرتبط شد و این بزرگترین اتفاق ممکن برای واحیا به عنوان صاحب بزرگترین هلدینگ ذغال سنگ کشور است

تعیین قیمت زغالسنگ بر مبنای ۲۶/۵ درصد نرخ شمش فولاد خوزستان
توسط ادمین در 17 آذر 1397
0 50
بازنشر

با توجه به تحولات چند ماه اخیر نرخ ارز که موجب شده است قیمت تمام شده زغالسنگ تولیدی معادن افزایش یابد و در این خصوص قبلا گزارشات مفصلی ارائه شده است و از طرفی سیاست انجمن زغالسنگ ایران در جهت پیش بینی پذیری نرخ زغالسنگ با توجه به تحولات بازار مذاکرات جامعی در چند مرحله در فضایی تعامل با ذوب آهن اصفهان انجام شد و نهایتا جلسه تصمیم گیری در حضور وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بعنوان صاحب مجمع ذوب آهن و جناب آقای دکتر پور ابراهیمی ریاست محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد و قیمت خرید زغالسنگ بر مبنای ۲۶/۵ (بیست شش ونیم)درصد قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالابر مبنای مشخصات فنی مورد توافق فیمابین ذوب آهن اصفهان و انجمن زغالسنگ ایران به تصویب رسید.

تاریخ اجرای این مصوبه ۹۷/۹/۱ (اول آذر ماه ) میباشد.

http://madan24.com/2018/12/08/تعیین-قیمت-زغالسنگ-بر-مبنای-۲۶-۵-درصد-نر/

مهرشاد_س

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طرح توسعه جدید شرکت شهریور ماه به بهره برداری رسیده و تقریبا ۲میلیون تولید کنسانترست
با دلار ۸۰۰۰و قیمت ۷۰دلارکنسانتره و ۳۰دلار برای سنگ آهن ...برای امسال ۲۳۰۰و سال بعد ۳۰۰۰..
سودباحداقل پیش بینی ها برآورد شده

شرکت ۲۰ سال معافیت مالیاتی داره
سهم باید بخری و نگاهش نکنی مثل پارسال کسیکه ۶۰۰و ۷۰۰خرید و نگاه نکرد برنده تر از کسی بود که باهر رشد ۲برابری از سهم خارج و بعدا وارد میشد
بنظرم روند سهم و رشد آن همانندپارسال و امسال خواهد بود رشدکوچک از اواخر سال و رشد بعدی اواخر۳ماهه اول سال ۹۸

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب به سلامتی مجمع افزایش سرمایه در تاریخ 9 دیماه برگزار می شود از دو منظر این موضوع حائز اهمیت است ، اول رقیق شدن قیمت سهم و معاملات بهتر و دوم تطبیق اساسنامه شرکت با بورس که قطعا در راستای بهبود گزارشات خواهد بود

https://codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=KhQQQaQQQOMGMsXDHxa4b0nTZVpQ==&rt=2&let=18&ct=0

و اما در مجمع در خدمت مدیران خدوم شرکت خواهیم رسید و از خجالت آنها بابت این نوع مدیریت در خواهیم آمد ، می خواهم ببینم اونجا در برابر خیل اعتراضات سهامداران پیر و جوان چطوری می خواهند پاسخگو باشند
:D:D:D:D

LIONGOLD

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز دوباره وارد واحیا شدم. قیمت سهم الان در حد سود تلفیقی است که امسال خواهد ساخت.
منم برا اولین بار تو هفته جاری وارد شدم
پله ای
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
/////
فکر کنم بیشتر فروشندگان سهامدارن قدیمی و بانشستگان ذوب آهن بوده اند

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهام های آینده دار را باید در ممع شرکت کرد ، اول سال هم ریشمک را توصیه به حضور در مجمع افزایش سرمایه کردم و خدا را شکر خیلی عالی بازدهی داد در خصوص احیا هم پیشنهادم حضور در مجمع پیش رو است مطمن باشید بعد از مجمع قیمت سهم مجددا 3000 تومان را خواهد دید و یکی از بازدهی های شگفت انگیز سال های اخیر را کسب خواهید کرد

LIONGOLD

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرن پرواز کردید و رفتید
من چهارشنبه با فروش کلیه سهام شپلی
مقداری
واحیاء
خصدرا
ذوب
اضافه کردم

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خبر مهم مجمع امروز افتتاح طرح جدید کنستانتره شرکت و رسیدن به طرفیت 300.000 تنی در همین سال اول بود

واقعا شرکت در حوزه عملیاتی عالی کار می کند ، انشااله کمی از پلیس بازی و حاشیه مدیران کم شود و شرکت روی ریل صعود قرار گیرد

بالا