واتی ( سرمایه‌گذاری آتیه دماوند )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دو تا سهم بیمار و فشل سرمایه گذاری در بازار سهام کشور بود یکی وپترو و دیگری واتی

وپترو که خوشبختانه با عوض شدن مدیر عامل شفا پیدا کرد ولی واتی هنوز بیمار است برای سلامتی این یکی هم دعا کنید

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیچ وقت اینقدر به رشد واتی مطمن نشده بودم

حجم معاملات ، نمودار سهم و رشد هم گروهی ها در کنار شیطنت هایی که در سهم میشه مطمنم کرد به یک رشد خوب

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شیران در آستانه صف خرید

یک زمانی در تاپیک وپترو فریاد می زدم که این سهم مفت است و رشد 100% می کنه روی 250 تومان بود این روزها دوستان به حرف من رسیدند الانم با قاطعیت می گم واتی از همین جا حداقل 50% رشد داره و این رشد را به بازار بدهکاره

باشه تا این پست را بالا بیارم به وقتش

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بزودی بلوک شیران هم آگهی میشه شاید فردا
خوب این از آگهی بلوک شیران مربوط به بانک صنعت و معدن ، گفته بودم بزودی آگهی میشه

به نظرم بلوک واتی یک دارایی ارزشمند برای مجموعه گلرنگ است که چند بار پیشنهاد خرید شیران را داده ولی به دلیل انحصار در صنعت شورای رقابت تایید صلاحیتش نکرده با خرید بلوک واتی توسط گلرنک عملا دو عضو هیات مدیره شیران مالشون میشه
و حالا این سناریو محقق خواهد شد ، رقایت برای خرید واتی جهت دو عضو دیگر شیران

امروز سر و شانه کف تکمیل شد و انشااله گام اول 380 ولی اینجا یادگاری واتی 500 تومانی را تا یکسال آینده خواهیم دید

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز تعدادی برداشتم ...به جرات می توان گفت کمترین رشد را در دوسال اخیر داشته... بازمانده رشد بورس ...یادمه یه زمانی از 200 گازشو گرفت رفت تا 1000
شکر خدا ظاهرا خرید خوب و به موقعی بود ظرف سه روز اخیر آتی می خریدم حتی بعضا زیر 300 هم می دادند ....

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب این از آگهی بلوک شیران مربوط به بانک صنعت و معدن ، گفته بودم بزودی آگهی میشه

امروز سر و شانه کف تکمیل شد و انشااله گام اول 380 ولی اینجا یادگاری واتی 500 تومانی را تا یکسال آینده خواهیم دید
با سلام
وآتی یکسال آتی 1500

تکنوفاند خبره

Member
کاربر فعال
عضو تازه

منظورت 1500 دیگه همین الان هم باید 600 باشه!!

market12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
و

واتی 500 تومنی تا سال آینده که هنر نیست برادر سباقر زیانده در همین ماه بالای صددرصد رشد کرده !!! واتی بااین همه دارایی ارزشمند 1500 بالاتر ارزش داره

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شک ندارم واتی باید مثل وپترو الان روی صف خرید قفل باشد

بزودی شاهد این اتفاق در واتی هم خواهیم بود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهم را دنبال کنید خاطره وپترو 300 تومانی را تکرار خواهد کرد بالای 500 توماندر صف خرید لنگ حجم مبنا خواهد بود

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کمی دارم فعلا نمی فروشم
اما شکست در انتخاب رو می پذیرم
همزمان با واتی ۳۲۵۰ ریالی
شاوان ۲۶۰۰ خریدم شاوان امروز ۳۳۰۰۰ ریال باوجود سود ۱۸۰۰ ریالی
که شهریور پرداخت می کنه

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با این حبر از شیران کمی واتی در قیمتهای 333تومان خرید شد تاریخ 98/5/26

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یا صف خرید زیر مجموعه اش ولصنم و رقیبش وخارزم اینهم و خبر فوق العاده شیران اینهم صف خرید میشه انشااله

بالا