واتی ( سرمایه‌گذاری آتیه دماوند )

پورزند

Very Good Member
کاربر فعال
عزل يک مدير بانکي در پي صيانت از بيت‌المال


با فشار عوامل با نفوذ، مدير يکي از شرکت‌هاي مهم وابسته به بانک صنعت و معدن که براي صيانت از بيت‌المال و بازپس‌گيري ده‌ها ميليارد تومان دارايي اين شرکت از شرکت صنايع بهشهر اقدام کرده بود، برکنار شد.


با فشار عوامل با نفوذ، مدير يکي از شرکت‌هاي مهم وابسته به بانک صنعت و معدن که براي صيانت از بيت‌المال و بازپس‌گيري ده‌ها ميليارد تومان دارايي اين شرکت از شرکت صنايع بهشهر اقدام کرده بود، برکنار شد.
اما جالب آن‌که پس از برکناري فرد مذکور، يکي از اعضاي شرکت بهشهر که نزديک به هفتاد ميليارد تومان به اين شرکت بدهکار بود، به جاي او منصوب شده است.

به گزارش خبرنگار «تابناك»، شركت سرمايه‌گذاري آتيه دماوند كه از شركت‌هاي تابعه بانك صنعت و معدن است، در يك معامله، مبلغ 67 ميليارد تومان مطالبه از شركت توسعه صنايع بهشهر داشته است كه براي دريافت آن نخست و در سال 85 اقدامات قضائي خود را آغاز مي‌كند كه به دنبال آن بانك صنعت و معدن براي حل‌وفصل موضوع، وامي به مبلغ بيست ميليارد تومان براي پرداخت بدهي‌ها براي شركت توسعه صنايع بهشهر تصويب مي‌كند اما اين شركت از دريافت وام خودداري و سپس به قرارداد را پس از چهارسال لغو مي‌كند كه زياني حدود چهارصد ميليارد ريال براي شركت آتيه دماوند به دنبال مي‌آورد. شركت آتيه دماوند نيز در واکنش به اين اقدام، دفتر مركزي و بيش از سيصد ميليارد ريال سهام شركت توسعه صنايع بهشهر را توقيف قضائي و قانوني مي‌كند.

اما جالب آن‌که پس از اين اقدام قضائي كه رأي آن در نيمه دوم اسفند ماه 86 به صورت غيابي و به نفع شركت آتيه دماوند صادر مي‌شود، مديرعامل اين شركت توسط بانك صنعت و معدن عزل و به جاي وي يك عضو هيأت مديره شركت توسعه صنايع بهشهر به عنوان جانشين مديرعامل شركت در هيأت مديره آتيه دماوند برگزيده مي‌شود.
اين در حالي است كه شرکت آتيه دماوند وابسته به بانک صنعت و معدن بوده و اين با دست کم بنا بر دلايل صنفي موظف به حمايت از آن بوده است.

در پايان اين گزارش آمده است: در همين تاريخ دستور خروج شركت آتيه دماوند از بورس توسط بانك صنعت و معدن صادر مي‌شود.
 

unartig

Member
عضو تازه
اگراین خبرراست باشه وهمچین طلبی وآتی داشته باشه مطیمنا اوضاع گروه وصنعت ازاین روبه اون رومیشه البته به شرطی که بدهکاران محترم بدهیشونو بپردازند <):)
 

پورزند

Very Good Member
کاربر فعال
واکنش بانک مرکزي به تغيير عجيب مدير يک بانک


در پي برکناري رضوي، مدير عامل بانک صنعت و معدن و انتصاب پيشرو، بدون هماهنگي با بانک مرکزي، دستور مسدود کردن حساب‌هاي بانک صنعت و معدن صادر شده است.

در پي برکناري رضوي، مدير عامل بانک صنعت و معدن و انتصاب پيشرو، بدون هماهنگي با بانک مرکزي، دستور مسدود کردن حساب‌هاي بانک صنعت و معدن صادر شده است.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، طبق قانون، براي انتصاب مدير عامل هر بانک، بايد مجمع عمومي آن تشکيل شده و پس از تعيين هيأت مديره، مديرعامل بانک انتخاب مي‌شود.
از همين رو، بانک مرکزي در اعتراض به طي نشدن روال قانوني، دستور انسداد حساب‌هاي بانک صنعت و معدن را صادر کرده است.

شنيده مي‌شود پس از اين دستور، يکي از وزرا درصدد ارسال نامه‌اي به مهندس مظاهري برآمده تا رونوشت آن نيز به ديوان محاسبات و سازمان بازرسي کل کشور ارسال گردد که فعلا اين اقدام هم متوقف شده است.
 

ميان بورس

Member
کاربر فعال
گل سرسبد بورس

تا به حال بخش اندکی از مزد صبرتان را گرفته اید. بدانید و آکاه باشید که سود سال 1390 واتی بین 45 تا 50 تومان و سود سال 1391 بین 70 تا 80 تومان است. سهم زیر 200 همتایی در بورس ندارد.

صبور باشید تا پر سود شود.
 

ميان بورس

Member
کاربر فعال
واتی سهم خیره کننده امسال خواهد شد چون این شرکت سود سال 90 خود را بین 45 تا 50 تومان اعلام میکنه و سال 91 سود 73 تومانی خواهد داشت با این شرایط قیمت 125 تومانی این سهم چیز خنده داری است.

صبور باشید تا پر سود شوید
 

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
من نمی دونم تو مغز ملت چی میگذره.یک زمان سهم x 33تومانم سود می دادقیمتش 119 تومان بودحالا داره 13 تومان سود میسازه قیمتش 380 تومان است.واتی هم همین است امشال شیران کم کم 1000 تومان میسازد برید ببینید چقد ارز و دینار و یورو دلار تو حسابش است بعذ بیایید رو واتی قیمت بگذارید
 

molibdan

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان سرمایه گذاری صنعت و معدن به ارزشهای واتی پی برده و دیگر این سهم را نمی فروشد.
هیچکدام از سه سهم آتیه دماوند ، ولصنم ، وصنعت اجازه فروش سهام همدیگر رو بدون کسب اجازه از بانک ندارند.

ولصنم با نقدینگی خود وآتی خرید خواهد کرد ، ولصنم خوب تقسیم خواهد کرد و خوب افزایش سرمایه خواهد داد.
وآتی از سود ولصنم و شیران حسابی منتفع میشود و قیمت تمام شده ولصنمش پایین خواهد آمد و ذخایر آزاد.
وآتی تقسیم میکند و رشد میکند ، ولصنم ذخایر وآتی را آزاد خواهد کرد و داستان ادامه دار خواهد بود.
شیران از سود ولصنم بهره مند میشود. ( البته عددش نسبت به سود کلی شیران کم هست ولی باز برای خودش عددی است )

اول سال 90 به دوستان عرض کردم که ولصنم 32-34 تومان خواهد ساخت ، الان هم 34 تومان ساخته است ، اگه میبینید که 29 تومان نشان میدهد بخاطر 3 میلیارد تومانی است که ذخیره بیخود گرفته برای کاهش ارزش وآتی و وصنعت. ( البته این ذخیره امسال یعنی سال 91 آزاد خواهد شد )

شیران از ولصنم حمایت خواهد کرد.

وصنعت اگر سر عقل بیاید خیلی ها کارهای دیگر میتوان کرد.

شاد باشید و سلامت.
 

ميان بورس

Member
کاربر فعال
سرمایه گذاری آتیه دماوند نیز با دارایی هایی همچون صنایع شیمیایی ایران با مالکیت بیش از 35 درصدی، از منابع مناسبی برای سودآوری برخوردار خواهد بود.( منبع بورس نیوز )
 

mori1349

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]تحلیل تکنیکال سهام سرمایه‌ گذاری‌ آتیه‌ دماوند (واتی)[/h] توسط مسعود در خرداد ۵, ۱۳۹۱

سهام شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند از دیدگاه روزانه در موج ۵ الیوت به سر می برد . همان طور که در شکل نشان داده شده است سهام به مقاومت قدرتمند ۱۳۵ تومان برخورد کرد و با توجه واگرایی در اندیکاتور CCIو قرار گرفتن Stochastic در منطقه بیش خرید (محدوده ای که در آن توصیه به فروش می شود) انتظار می رود در سهام در ناحیه ی کنونی قله ای ساخته باشد.
در صورت تداوم ریزش، حمایت های ۱۲۳ ، ۱۱۷ و ۱۱۱ ( حمایت قدرتمند) می توانند مانع ریزش بیشتر قیمت شوند.
 

حسامHP

Very Good Member
کاربر فعال
درصورت رشد 145 هم دومین مقاومت مهم هست ایا شما فکر میکند این مقاومت را می تواند رد نمایید؟عشق من حسام
 

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام به دوستان عزیز.خداییش این سهم با این شیرانش باید بیشتر از این حرفها ارزش داشته باشه که برایش فروشنده تو منفی پیداشود.اما جریان چیه؟؟؟بروبچه های بانک صنعت و معدن می خواهند سهام نوسان گیران را از دستشان دربیاورند و اعتقاد دارند که این سهم به درد سهام داری می خورد نه نوسان گیری .تعداد خریداران نسبت به فروشنده ها دوبرابر است پس می توانیم بگوییم که بازار به ارزش این سهم پی برده است اما چرا منفی بازار است این سهم؟؟؟فقط به این دلیل که سهامداران عمده درحال جدال خونین انار و دنداند.وصنعتی ها برای این که ثابت کنند فروش بلوک 70 میلیونی ایران فرانسه به صندوق نفت دارای توجیه بوده و 121 تومان خوب فروختند سهم را پایین کشیدند تا از اتهام بانک صنعت و معدن مبرا باشند این *** های وصنعت با اون دکتر شترشان.در مورد فروش بلوکی واتی هم به این صورت است می خواهند به امور سهام بانک بگویند نه ارزان فروشی نکرده اند وبورس بازند وبلوک 2.3%واتی را مفت که نفروختند تازه گرون هم فروختند چون بانک صنعت و معدن ازشون توجیه اقتصادی بابت این خرییت هایشان خواسته به همین دلایل است که وصنعتی ها واتی را هر چی میتوانند منفی میکنند تا در این جدال بین وصنعتی ها و امور سهام بانک خودشون را توجیه کنند البته حماقت های خودشان را چون با این گندهای مستمر شتر خان زارعیان *** زده حسابی پاش رو پوست موزه و عنقریب است که با یک هرری از وصنعت اخراجش کنندو سهم و سهامداران از وجود حماقت هایش رهایی یابند با این اوصاف برای این که با پس گردنی ازمدیرعاملی اخراج نشودو مثلا بگه که به ناحق اخراج شده و نابغه است داره این گندکاری ها را تو واتی ووصنعت میزنه.حتی با صندوق نفت هم همدستی میکنند و نمی گذارند شیران صف بشود و روز اول صفش را داد.مع الوصف صندوق *** نیست که بیاید گوهر شب چراغش را بفروشد اون هم حتما یک امتیازی گرفته یا میگیرد از وصنعتی های ***
 

axy1367

Very Good Member
کاربر فعال
سود شرکت اصلی 424 و سود تلفیقی 432 ریال .

پیشنهاد هیئت مدیره تقسیم 60 ریال .

برنامه واگذاری شرکت های زیان ده .
 

ژان رنو

Member
کاربر فعال
شرکت کاغذ پارس و نخ خمین اطلاعاتشون اومد روی کدال این دوتا شرکت اوضاع مساعدی ندارند ولی لاستیک پارس از زیان خارج شده. تو حساب های سال قبل رقم 12 میلیارد تومان برای پرتفوی بورسی ذخیره کاهش ارزش گرفته شده من که هرچی نگاه میکنم نمی تونم تشخیص بدم چار این ذخیره برای بورسی برگردونده نمیشه (دوستان راهنمایی کنند). برای غیر بورسی 44 میلیارد تومن ذخیره گرفتند. لاستیک پارس رو که کنار بذاریم دو شرکت نخ خمین و کاغذ پارس باید منحل بشوند که سرمایه اونا میره پس حدود 15 میلیارد تومان زیان شناسایی میشه. تو گزارش جدید شرکت رقم 23 میلیارد تومان تعدیل سنواتی گرفته شده که بابت مطالبات سوخت شده در نظر گرفتن و اون سود رو کاهش داده. در مجموع اگر ارزش روز پرتفوی غیر بورسی رو صفر بگیریم با همین ارزش روز پرتفوی بورسی و محاسبات من ان ای وی شرکت باید بالای 250باشه. 81 میلیارد تومان سود قابل تقسیم داره، 100 میلیارد سرمایه، 10 میلیارد اندوخته توسعه، در حدود 90 میلیارد تومان هم ارزش افزوده بورسی. اون ذخیره کاهش ارزش و کل سرمایه گذاری غیر بورسی رو هم بیخیال شدیم :-d
یکی از دوستان (جناب نادری) هم در مورد سرمایه گذاری صنعت و معدن گفته بودند. من ضمن تصدیق مطالب ایشون خواستم اضافه کنم که بعد از نادان های پارس سرمایه گذاری صنعت و معدن و ایران و فرانسه داغون ترین حقوقی بازار هستند (حتی مقامشون از مجموعه پاسارگاد هم بالاتره)
 

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام به دوستان گرامی.من نمی دونم چرا دوستان فوکوس کرده اند رو تقسیم سود 60 ریالی این سهم.من به همه دوستان قول میدهم که سهم زیر 20 تومان که واقعا دست کم گرفتم تقسیم نمیکند.وبرای سال آینده زیر 50 تومان سود نمی سازد.چرا دوستان با ندونم کاری سهم خودشان را تقدیم کسانی که دو ریال سواد ندارند میکنند.دوستانه انصافا به سهمی که 42 تومان سود ساخته p/eچند دادید؟؟؟؟؟؟من قول شرف می دهم که سهم کمتر از 20 تومان سود پخش نمی کند و برای سال آینده زیر 40 تومان سود نمی سازد.کاغذ پارس که وضعیتش داره خوب میشود لاستیک پارس که سود ده شده به امید خدا.شرکت های زیان ده را هم که واگذار میکند می مونه برای سهم یک شیران که با تخمینی که دوستان از روند سود سازی این سهم میزنند بیش از 700 تومان سود میسازد 500 تومانش را که تقسیم کند بس است برای واتی دوستان اگر کم است عنوان کنند.چرا و با چه تحلیلی دارند سهامشان را می فروشند؟؟؟اگر 20 تومان سود تقسیم کرد و 50 تومان اعلان کرد به نظر دوستان این سهامدار بی چاره که سهمش را فروخته وارد چه سهمی شده که بیشتر از 60%سودی که باید بکند را از دست داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان شما چرا میفروشید و چرا میخرند بعضی از ما بهترون؟؟حتما باید صف شود که بعد از مجمع میشود برید توصف یک سود مجمع را از دست بدهید و یک حداقل 20 تومان گران تر بخرید؟؟؟؟
 

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان بسیار بچه گانه است که بپذیریم شرکت همان 60 ریالی را که هیئت مدیره تو گزارشش آورده پرداخت می کند.امسال با سال گذشته متفاوت است.سال گذشته هم می خواستند 20 تومان تقسیم کنند که بند الحاقی سود تلفیقی و سود شرکت اصل کار را خراب کرد امسال دیگه اون ممه را لو لو برده .البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

حسامHP

Very Good Member
کاربر فعال
جناب نادری

لطفا بفرمایید وقتی پیشنهاد هییت مدیره 60ریال ودستور قانونی نهایتا 75 ریال تقسیم سود میباشد چگونه میشود 200ریال سود تقسیم کرد؟


عشق من حسام
 

axy1367

Very Good Member
کاربر فعال
مطلب جالب دیگه اینه که شرکت امسال هم تقریبا 95 میلیارد ریال ذخیره برداشته .

یعنی امسال در اصل 52 تومن ساخته .

ارزش روز پرتفوی بورسیش 94 میلیارد تو سوده اونوقت 12 میلیارد ذخیره برای شرکت های بورسی گرفته !
 
بالا