همراه ( شركت ارتباطات سيار ايران )

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان بزرگوار
آِا قیمت الان همراه رو برای خرید، مناسب می بینید؟
p/e همراه 4 هست کدوم سهم از این سهم بهتر هیچ ریسکی نداره نه تحریمه روش اثر داره نه چیزی البته فکر کنم کفش 1400 باشه که با سود 350 تومانی میشه p/e چهار

ساده دل

Well-Known Member
کاربر فعال
p/e همراه 4 هست کدوم سهم از این سهم بهتر هیچ ریسکی نداره نه تحریمه روش اثر داره نه چیزی البته فکر کنم کفش 1400 باشه که با سود 350 تومانی میشه p/e چهار
با سلام و احترام
دوستان عزیز اطلاعی از سود 97 شرکت دارن
دوست عزیز فعلا تو هرقیمتی تونستی خروج کن

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بزرگوار
آِا قیمت الان همراه رو برای خرید، مناسب می بینید؟
سلام. دوست گرامی در جواب سئوال شما خدمتتان عرض کنم که بسته به نوع نگاه و نوع سرمایه گذاری شما....
یعنی چی... اگر قصد شما از خرید همراه در قیمت فعلی نوسانگیری هستش در جواب باید بگم نخیر وارد نشوید چون همراه سهمی نیست که کسی بتونه در کوتاه مدت ازش نوسان بگیره...
ولی اگر شما به نیت سرمایه گذاری حداقل یکساله میخواهید بخیر باید عرض کنم از این بهتر در بازار وجود نداره و با خیال راحت خرید کنید.
پی نوشت... منهم تعدادی در قیمت فعلی امروز خرید کردم البته برای بازه حداقل یکساله.
upload_2018-5-7_16-12-53.png

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون جناب فردوسی
بنده هم قصدم نوسان گیری نیست.
طی بیش از15 سال فعالیت در بورس،هیچ گاه در نوسان گیری موفق نبودم.بیشتر هم به لحاظ تیپ شخصیتی که دارم...
بیشتر قصدم ،ورود به دید 3 تا 5 ماهه است.
طبق همون موردی که در تاپیک روی بهش اشاره کردید، احتمالا از اوایل پاییز 97 هم به تدریج وضعیت بعضی از شرکت ها خوب بشه.
به همین دلیل به دنبال سهامی هستم که بشه طی این مدت 3 تا 4 ماه یک حرکت رو بالا در حد 10 تا 20 درصد داشته باشند و بنده هم از این سهام بهره ببرم.
که اگر بشه از همراه هم سودی در حد 10 تا 15 درصد طی سه چهار ماه آینده گرفت، دوست دارم ازش استفاده کنم.
ضمنا بعد از مجمع زاگرس هم قطعا به دنبال این سهم ارزشمند خواهم بود.کگل، کچاد، فولاد ،ارفع ، کفرا و شکربن هم مد نظر بنده هستند (البته بعد از مجامع)

ناصر1346

Active Member
کاربر فعال
سود همراه اول از بانک ملت دریافت شد.
هیچ شرکتی به اندازه همراه اول سریع و راحت سود ش تقسیم نمیکنه. یعنی همراه اول سود سهامداراشو به موقع و سهل الوصول می پردازه.ار این بابت جای تشکر داره این شرکت.

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
همراه اول هم از سهامهای کم ریسک بازار وتقسیم dpsعالی فقط برای نگهداری بلند مدت

ناصر1346

Active Member
کاربر فعال
خیلی بهتر از سود ی که بانکها به سپرده هاشون میدن .و برا کسایی که نوسان گیری بلد نیستند و وقت کافی برای رصد بورس ندارند مثل خودم. خیلی بهتره.

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
S

جناب مجتبی سلام.
با توجه به رشد همراه تا ۱۴۵۰ به نظرتون این روند ادامه داره و ورود در مقطع فعلی خوبه؟
ممنون
همراه تو این قیمت ها ارزنده هستش منتهی به نظر تا برج 4 حداقل پول می خوابه تو این نماد و حرکتی اش نخواهیم دید تو این تایم می شه از نمادهای دیگری که موقعیت تکنیکال وبنیادی مناسب تر دارن استفاده کرد.

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
[ Photo ]
♦سطل‌های زباله مجهز به وای فای در چین

با ریختن زباله هر سطل امکان ۵ مگابایت داده رایگان را به کاربران می‌دهد و می‌تواند همزمان برای ۵۰ کاربر فضای آنلاین فراهم کند!
@AkhbareFori

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
از دوستان و اساتید کسی می دونه زمان مناسب ورود به همراه اول کی هست؟
آیا از 1400 هم میاد پایین تر یا نه ؟
هم می خوام روی قیمت پایین تر ورود کنم و هم پولم خواب نداشته باشه. یعنی سهم سکون نداشته باشه خیلی.
ممنون

بالا