هزینه خرید ملک در اسپانیا

travelsahelaftab2019

Member
کاربر فعال
عضو تازه

هزینه خرید ملک در اسپانیا
رشد سرمایه گذاری در املاک اسپانیا در سال های اخیر باعث شده تا قیمت ملک در اسپانیا روندی صعودی داشته باشد. اما با این وجود برای خرید املاک اسپانیا انتخاب ملک و مکان ملک در قیمت تمام شده املاک اسپانیا تاثیر زیادی دارد.
خوشبختانه قیمت خرید ملک در اسپانیا به نسبت بسیاری از کشورها اروپایی دیگر همچنان مقرون به صرفه است. قیمت خرید ملک در مادرید و بارسلونا و حتی برخی دیگر از شهرهای بزرگ اسپانیا گران تر است.
بر این اساس خرید ملک در بارسولنا بر اساس آخرین قیمت ها حدود متوسط 3.380 یورو در هر متر را شامل می شود، قیمت خرید ملک در مادرید بصورت میانگین به 2.965 یورو می رسد، قیمت ملک در بیلبائو اسپانیا بصورت میانگین 2.219 یورو در هر متر است و برای خرید ملک در کادیز اسپانیا باید حدود میانگین 2.014 یورو برای هر متر هزینه کنید. قطعا در مناطق مختلف این شهرها قیمت ها کمی پایین و بالا می شود.
گران ترین شهر اسپانیا از نظر خرید ملک سن سباستین است که شهری توریستی و تفریحی است و قیمت ملک در سن سباستین در چند سال اخیر به بیش از 3.383 یورو در هر متر مربع بصورت میانگین رسیده است.
پیشنهاد می شود برای خرید ملک در اسپانیا حواشی شهرها را انتخاب کنید. در حاشیه شهرها حدودا برای هر متر مربع باید 1.349 یورو کمتر از مراکز شهرها پرداخت کنید و در ضمن دسترسی به مراکز شهر در این مناطق نیز بسیار راحت است.
بهترین مکان ها برای خرید ملک در اسپانیا را می توان با توجه به توضیحات فوق لا ریویا، کاستیل، لئون، کاستیل لا مانچا و برخی دیگر از شهرهای حاشیه شهرهای بزرگ اسپانیا دیگر دانست. هر چند هزینه حمل و نقل و غیره در این مناطق کمی بیشتر است.
 
بالا